Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 38 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · następna strona »
 • Klimatyzacja-wentylacja »

  Strona Firmy działającej w branży HVAC.
  Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisem instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Sprzedajemy rekuperatory Firmy Bartosz. Zapewniamy kompleksową usługę montażu klimatyzatorów takich firm jak LG, Daikin, Fujitsu.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiaty »

  Wiaty należą do grupy obiektów budowlanych, gdzie stanowią jedną z najczęściej wykonywanych konstrukcji. Definicja tego słowa jest postrzegana przez wielu ludzi, użytkowników zupełnie odmiennie. Część ludzi obiekt, którego konstrukcja składa się z 4 słupów i dachu nazwie zadaszeniem, pozostali natomiast taką konstrukcję uznają za wiatę. Jak widzimy pojęcie to jest bardzo płynne i nie do końca jasno określone. Wiata najczęściej utożsamiana jest z pojęciem altana - gdzie w obu przypadkach mamy na myśli obiekt budownictwa ogrodowa, którego celem jest ochrona przed czynnikami środowiska. My stworzyliśmy serwis informacyjny, którego celem jest przedstawienie sposobów projektowania wiaty, jej realizacji. Zwracamy szczególną uwagę na przedstawienie rodzajów wiat, oraz na proces wizualizacji obiektów ogrodowych za pomocy darmowego oprogramowania 3D. Dodatkiem naszego portalu są informacje na tematy ogrodu oraz jego wyposażenia, w tym na takie przypadki jak: budowa huśtawki ogrodowej, czy ogólne pojęcie na temat obiektów stosunkowo popularnych jak pergola ogrodowa. Ta ostatnia jest znakomitym, a przede wszystkim niedrogim rozwiązaniem, dającym wspaniałe efekty estetyczne. Wykonanie pergoli ogrodowej nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a ponadto wymiarowanie tego rodzaju konstrukcji zgodnie z normami nie zawsze jest wymagane.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty kraków »

  Na rejonie Gdańska znajdzie się wiele pięknych i zabytkowych obiektów budowlanych. Deweloper Gdańsk proponuje ciąg miejsc na sprzedaż lub też do wydzierżawienia. Wartości lokali nie są wygórowane zwłaszcza w tak kolosalnym i pięknym mieście. Walory turystyczne tego miasta są bogate i pociągają miliony ludzi. Kardynalnym przymiotem miasta jest dojazd do Morza Bałtyckiego. Miliony podróżników spędza tam swój wolny czas.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parapety Granitowe »

  Tylkokamien.pl - Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją płytek i parapetów z różnych materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi płytki granitowe, marmurowe, parapety z konglomeratu itp. Zachęcamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Panele ścienne łazienkowe »

  Panele ścienne do łazienki to nie tylko wygoda użytkowania ze względu na to, że są to panele wodoodporne. To przede wszystkim piękny design oraz niesamowicie łatwy montaż. Każdy człowiek o minimalnych zdolnościach manualnych biorąc fachową instrukcję jest w stanie zamontować takie panele. W porównaniu do kafelek łazienkowych montaż paneli ściennych to bułka z masłem. O tych i innych smaczkach dowiedzą się Państwo z naszej strony www. Zapraszamy

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Drogowe Lambdar Sp. z o.o. Łódź »

  Przedsiębiorstwo Drogowe Lambdar Sp. z o.o. zajmuje się budową, modernizacją i remontami dróg i ulic. Produkujemy i sprzedajemy mieszanki mineralno-asfaltowe na gorąco oraz emulsje asfaltowe standardowe i z olejem rzepakowym. Sprzedajemy mieszaneki mineralno-bitumicznych na zimno. Wykonujemy: powierzchniowe utrwalenia dróg, cienkie warstwy na zimno (mikronawierzchnie, slurry seal), nawierzchnie typu grave emulsion, remonty dróg i ulic w technologii patchmatic.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent styropianu »

  Jeśli są Państwo na etapie poszukiwania materiałów budowlanych do swojej inwestycji, a dokładniej materiałów ociepleniowych, to świetnie Państwo trafili. Firma Styropmin już od prawie dwudziestu lat produkuje tego typu artykuły, zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Dzięki doświadczeniu, które zdobywaliśmy przez wiele lat tworzymy produkty według najnowszych technologii, najlepiej sprawdzające się pod każdym względem. Rożnorodność naszej oferty pozwala na odpowiedni zakup produktów do danej inwestycji oraz pozwala na kompleksowy zakup wszelkiego rodzaju materiałów dociepleniowych niezbędnych przy każdej budowie. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rolety i Żaluzje »

  Najlepsze systemy aranżacji i wystroju okna. W ofercie wszystkie systemy rolet materiałowych, Plisów i żaluzji okiennych. Nasze systemy zasłon nadają się praktycznie do każdego rodzaju okien i wnętrz a swoje zastosowanie znajdują ogrodach zimowych, szklanych, przeszklonych sufitów, świetlików oraz oknach dachowych. Na cały osortyment polecany przez naszą firmę udzielamy 2 letniej gwarancji a także serwis pogwarancyjny. Wszystkie materiały do produkcji rolet i innych towarów to asortyment atestowany, niepalny i niechłonny zapachowo.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i budowa ogrodów Wrocław Gardenland »

  Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem terenów zielonych, także według projektów inwestora.

  -Przygotowaniem terenów pod prace wykonawcze.

  -Montażem i obsługą systemów nawadniających, wiodących firm.

  -Zakładaniem trawników z siewu oraz gotowych trawników z rolki

  -Montażem iluminacji

  -Oczka wodne,kaskady, baseny, wanny ogrodowe

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne: próżniowe i płaskie, dofinansowanie - En-Sol »

  En-Sol - Przedstawiciel Kingspan Solar oferuje kolektory słoneczne (próżniowe i płaskie), zestawy solarne, ogniwa fotowoltaiczne, a także zbiorniki solarne. Nasze usługi obejmują zarówno sprzedaż kolektorów, montaż jak i serwis. Kupując u nas instalacje solarne można uzyskać dofinansowanie. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Awaria 24.com. Szybka pomoc w awaryjnej sytuacji. Zadzwoń 585 585 585 »

  Awaria 24.com to serwis gdzie znajdziesz pomoc i wsparcie w każdej awaryjnej sytuacji. Ekspresowo! Dom, samochód, komputer, zdrowie - cokolwiek szwankuje potrafimy pomóc, doradzić i działać. Wiemy co robić, gdy nie wiesz co robić. Czuwamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.nKorzystanie z naszej usługi jest bardzo łatwe. W razie potrzeby wystarczy jeden telefon do naszego centrum awaria, a my w zależności od sytuacji, tak szybko jak to możliwe organizujemy wszelką pomoc w nagłych zdarzeniach.nNasza grupa fachowców została wyselekcjonowana z regionalnych liderów w swoich branżach, a wszystko po to, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Dzięki nam oszczędzą Państwo czas, unikną niepotrzebnych nerwów i nieudanych wyborów. Szybko, solidnie, bezpiecznie.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Łódź - awarie hydrauliczne »

  Usuwamy awarie hydrauliczne i przepychamy kanalizację sprężyną elektryczną.Wykonujemy również instalacje wodno-kanalizacyjne,grzewcze(również ogrzewanie podłogowe) oraz gazowe.Montujemy kotły wiszące stojące i wiszące-jedno i dwu-funkcyjne na gaz,olej opałowy i węgiel.Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.Pracujemy 24h.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cyklinowanie w Warszawie »

  Piękny pakiet to podstawa nowoczesnego wyglądu w każdym domu. W związku z tym niezmiernie ważna jest właściwa, profesjonalna pielęgnacja podłogi z drewna. Firma Szlifux specjalizuje się w fachowym doradztwie i wykonawstwie w dziedzinie usług związanych z posadzkami od kładzenia paneli podłogowych i przekładania parkietu przez polerowanie, cyklinowanie bezpyłowe po cyklinowanie schodów i polerowanie. Usługi jakie wykonujemy polecamy w szczególności mieszkańcom miast Wyszków, Ostrołęka i Warszawa.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koparka Warszawa »

  Nasza firma oferuje kompleksowe prace ziemne koparko - ładowarką. Na rynku istniejemy od ponad pietnastu lat. Mamy bardzo duże praktykę w branży budowlanej i w robotach ziemnych. Poprzez ten okres zdobyliśmy zaufanie wielu przedsiębiorstw budowlanych oraz dodatkowo osób prywatnych dla których świadczyliśmy usługi. Do pracy podchodzimy z całym zaangażowaniem i zawsze dotrzymujemy terminów. Przestrzegamy zasad bhp oraz jesteśmy ubezpieczeni. Oferujemy min.: rozbiórki i wyburzenia, a dodatkowo wykopy pod sieci elektryczne, a ponadto kanalizacyjne, wykopy pod domki jednorodzinne. Terenem naszego działania jest cała Warszawa i najbliższe okolice. Dlaczego wybrać nas? Ponieważ oferujemy interesujące i konkurencyjne ceny, które możesz z nami uzgodnić.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biokominki »

  In-fire zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych kominków na płynne paliwo. Oferowane Państwu biokominki to tak zwane kominki bez dymu, które stworzone są z materiałów wysokiej jakości, zachowując przy tym atrakcyjną cenę. Głównym celem naszej firmy jest danie Państwu okazji podziwiania blasku domowego ogniska, co uzyskać możesz wstawiając kominek do mieszkania. Nowatorskie rozwiązanie polega na specjalistycznym płynie grzewczym, który przy spalaniu wydziela jedynie dwutlenek węgla oraz bezpieczną parę wodną.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik - Warszawa i okolice »

  Hydraulik w dzisiejszych czasach to zawód coraz częściej zapominany i niedoceniany. Jest to zawód, którego nie da się w żaden sposób zastąpić, jednak pracowników którzy posiadają obecnie odpowiednie kwalifikacje jest coraz mniej. Skutkuje to coraz częstszymi skargami na nierzetelnych hydraulików i ciągłymi problemami z hydrauliką w domach. Jeśli macie Państwo dosyć problemów, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Jestem hydraulikiem pracującym w branży od ponad 20 lat. Posiadam odpowiednie wykształcenie w tym kierunku, wiedzę i doświadczenie. Po mnie żadna osoba nie będzie musiała poprawiać źle wykonanych prac. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, którą znajdą Państwo na stronie www. Znajdą tam Państwo także garść informacji o mojej działalności i niezbędne dane do kontaktu ze mną.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy dla Ciebie - automatyka i bezpieczeństwo »

  Kompletne rozwiązania dla automatyki bramowej, monitoringu i bezpieczeństwa. Produkty dla wszystkich - profesjonalistów i użytkowników domowych. W ofercie znajdą Państwo produkty wielu renomowanych i popularnych producentów.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia materiałów budowlanych 24 - internetowy skład budowlany »

  hurtowniabudowlana24.pl to przedsięwzięcie stawiające sobie za cel główny uruchomienie w pełni profesjonalnej platformy pozwalającej na kompleksowe zaopatrzenie szeroko rozumianych inwestycji budowlanych. Pomysłodawcy i założyciele firmy to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie i sukcesy w prowadzeniu biznesu opartego na tradycyjnych kanałach sprzedaży materiałów budowlanych.

  Nasi klienci powierzając nam zaopatrzenie swojej inwestycji mogą być pewni, że zostaną fachowo i sprawnie obsłużeni, a dostarczone im materiały będą najwyższej jakości, w najlepszych cenach dostępnych na rynku.

  hurtowniabudowlana24.pl jest prowadzona przed Budcom S.A. z siedzibą w Warszawie

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dachy elewacje »

  System Quality to firma specjalizująca się w branży budowlanej.
  Oferuje:
  budowę oraz serwis dachów, elewacji oraz remonty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy System Quality ma stronie internetowej.
  Najlepsze dachy i elewacje tylko od System Quality

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zetar Łódź »

  Firma swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystała podczas prac dla wielu klientów.
  O naszej fachowości i wysokim poziomie usług świadczą licznie zdobyte dyplomy i szkolenia w Polsce ( m.in. w Rockwool, Paroc, Isover, Ursa, Armacell, Kaimann, Alpol, NMC, Ceresit, Thermaflex ) i zagranicą ( w Danii, Belgii, Szwecji, Niemczech i we Włoszech) :

  * Dyplom Politechniki Łódzkiej z 2011r. uprawniający do wykonywania audytów i świadectw charakterystyki energetycznej budynków, zgodnie z najnowszymi normami
  * Uprawnienie budowlane nr 185/90/WŁ.
  * "Kurs na audytora energetycznego w budownictwie" zorganizowany przez Politechnikę Łódzką dla doradców technicznych firmy ATLAS
  * Praca w nadzorach budowlanych, w biurze projektów budownictwa mieszkaniowego
  * Doradztwa techniczne w budownictwie w firmach polskich i zagranicznych:

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: