Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 39 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · następna strona »
 • Producent Drzwi wewnętrzynch DEWRO »

  Firma DEWRO jest producentem wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, specjalizuje się również w produkcji drzwi drewnianych przeciwpożarowych EI 30 i EI 60 oraz akustycznych 32, 42 decybele. Wykonujemy drzwi wg naszych wzorów oraz wg indywidualnych projektów. Nasze realizacje można spotkać w kilku Sądach Polskich, Hotelach Gołębiewski, wieżowcu Sky Tower, nowo budowanym hotelu Czarny potok, Pałacu Prezydenckim, oraz wielu innych znanych miejscach. Produkujemy drzwi dla indywidualnych osób jak i mniejszych firm czy też dużych korporacji. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę www.dewro.pl oraz do salonów, dealerów.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje sanitarne »

  Tsam.com.pl funkcjonuje na rynku od 2009 roku i oferuje Państwu usługi z aspektu: budownictwo, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, doradztwo techniczne, kosztorysowanie robót i również pomieszczenia czyste, czyli clean room. Zajmujemy się wprowadzaniem najświeższych technik w specjalizacji instalacyjnej oraz budowlanych. Gwarantujemy najlepszą jakość wykonanych prac oraz kompetencję naszych pracowników.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dresy sportowe »

  Madaland - prezentuje państwu modną odzież sportową, która łączy wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, najnowszych technologii stosowanych w produkcji tej odzieży, oraz najnowsze trendy i sezonowości mody sportowej. Na każdą część roku, prezentujemy modne ubrania dla wysportowanych. Obszerny asortyment prawie na każdą kieszeń. Posiadamy w swej ofercie ubrania sportowe, m. in. spodnie, dresy. Dla przyszłych klientów przygotowaliśmy korzystny system lojalnościowy i zniżki. Gwarantujemy najwyższą jakość asortymentu. Zachęcamy sportowców zainteresowanych do zetknięcia się z Naszą ofertą.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • INSTDOM - przeciski, przewierty sterowane. »

  Zakład Robót Inżynieryjno – Instalacyjnych "INSTDOM" powstał i rozpoczął swoją działalność w 1992 roku. Początkowo budowaliśmy gazociągi i przyłącza gazowe w technologii PEHD, obecnie wykonujemy także kompleksowe usługi w zakresie budowy zewnętrznych kanalizacji sanitarnych, technologicznych i deszczowych, łącznie z przepompowniami wód deszczowych.

  Od 1996 r. poszerzyliśmy zakres usług o wykonywanie przecisków i przewiertów, w tym przewiertów sterowanych, w celu bezkolizyjnych przejść pod drogami, nasypami, torowiskami itp. dla potrzeb infrastruktury: gazowej, energetycznej, telekomunikacyjnej, wodociągowej, kanalizacyjnej, ciepłowniczej, budowy rurociągów technologicznych i przemysłowych.

  Zapraszamy wszystkich inwestorów i partnerów do współpracy.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Szczecin - Instalacje Elektryczne »

  MAWO Instalacje Elektryczne specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie następujących robót elektrycznych:

  instalacje elektryczne
  instalacje domofonowe
  instalacje teleinformatyczne
  instalacje odgromowe
  pomiary elektryczne
  linie kablowe
  przyłącza kablowe
  montaż tablic rozdzielczych
  instalacja rozdzielni elektrycznych
  zewnętrzne instalacje elektryczne
  kosztorysowanie robót elektrycznych
  kosztorysowanie robót budowlanych

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • MŁ Serwis Złota Rączka »

  MŁ Serwis. Złota Rączka. Naprawy usługi remontowe dla domu i mieszkania, elektryczne, hydrauliczne,informatyczne naprawa komputera i laptopa, klimatyzacja wentylacja, porządkowe, osobiste, Malowania odnawianie. Tanio i solidnie.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny budowlane– sprzedaż, serwis, wypożyczalnia – fachowe doradztwo techniczne »

  Firma istnieje od stycznia 2005r. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie klientów i pozycję na rynku. Naszym kontrahentom dostarczamy maszyny i urządzenia potrzebne do codziennej pracy. Realizujemy też specjalne zamówienia dostosowane do indywidualnych potrzeb. Docieramy bezpośrednio do klienta, dla stałych odbiorców proponujemy atrakcyjne ceny i rabaty. Nasza oferta skierowana jest do firm budowlanych, elektro-instalacyjnych, sanitarno-instalacyjnych, spółdzielni mieszkaniowych.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie dachów Warszawa, »

  Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą kompleksowe usługi odśnieżania na terenie aglomeracji warszawskiej. Nasza działalność jest ściśle związana z hobby, którym jest wspinaczka. Zapleczem firmy są wykwalifikowani pracownicy, spełniający wszystkie wymagania do pracy na wysokości, obeznani z profesjonalnym sprzętem. Doświadczenie z ubiegłych lat w połączeniu z odpowiedzialnym podejściem (ubezpieczenie OC) jest gwarancją naszej skuteczności. Tym, co nas wyróżnia jest ukierunkowanie na satysfakcję i dobro klienta, szybki czasy reakcji i rozsądne ceny.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Budowlane DXP w Gorzowie Wielkopolskim »

  Firma DXP jest przedsiębiorstwem budowlanym funkcjonującym na rynku generalnego wykonawstwa od 2007 roku. Swoją działalność prowadzimy w segmentach budownictwa obejmujących budownictwo ogólne, przemysłowe, mieszkaniowe, infrastrukturalne i ekologiczne.Charakteryzuje nas kompleksowe wykonanie jako Generalny Wykonawca obiektów budowlanych od etapu przygotowania, poprzez wszystkie niezbędne uzgodnienia i zezwolenia, wykonastwo i nadzór aż do momentu przekazania użytkowania. Nasze usługi realizujemy sprawnie i terminowo z należytą starannością i dbałością o szczegóły realizacji powierzonych nam zadań zgodnie ze sztuką budowlaną i polskimi normami.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aludea.pl - najlepsza firma projektowa i wykonawcza w segmencie przedsiębiorstw budowlanych »

  Aludea.pl - najlepsza firma projektowa i wykonawcza w segmencie przedsiębiorstw budowlanych. Wykonujemy elewacje wentylowane w technologii Alucobond. Produkujemy dodatkowo: fasady aluminiowe, elewacje ceramiczne, ślusarka aluminiowa, konstrukcje całoszklane.
  Wszystko z utrzymaniem najlepszej jakości wykonania, oraz najwyższych standardów.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Abriso Polska - producent folii bąbelkowej i pianki polietylenowej »

  Abriso specjalizuje się w produkcji pianki polietylenowej, folii bąbelkowej oraz polistyrenu ekstrudowanego wykorzystywanych w budownictwie i do opakowań.

  Od założenia firmy w 1985 roku, stopniowo zyskiwaliśmy mocną pozycję na europejskim rynku opakowań i izolacji wykorzystując cztery jednostki produkcyjne w Belgii, Francji, Słowacji i Polsce oraz własny magazyn w Republice Czeskiej.

  Dobre rozłożenie geograficzne, nowoczesne maszyny produkcyjne oraz ponad 100.000 m2 budynków przemysłowych pozwoliły nam zagwarantować optymalne usługi naszym klientom.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anteny Satelitarne Białystok - montaż, serwis, ustawianie »

  Od kilkunastu lat wykonujemy instalacje do odbioru telewizji satelitarnej. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak i sieci sklepów AGD/RTV.Współpracujemy z wiodącymi producentami sprzetu do odbioru telewizji satelitarnej i dystrybutorami Cyfra+, Cyfrowy polsat oraz Telewizja N.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane - specbudowa.pl »

  Na naszym Portalu Budowlanym znajdą Państwo szeroki wybór materiałów budowlanych oraz materiałów do wykańczania wnętrz, jak również docieplenia budynków. Dzięki internetowej formie sprzedaży dokonacie Państwo zakupu szybko i pewnie - Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem! Działamy w centralnej Polsce. Głównymi obszarami są województwa: łódzkie, mazowieckie i wielkopolskie.Na naszym Portalu Budowlanym znajdą Państwo szeroki wybór materiałów budowlanych oraz materiałów do wykańczania wnętrz, jak również docieplenia budynków. Dzięki internetowej formie sprzedaży dokonacie Państwo zakupu szybko i pewnie - Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem! Działamy w całej Polsce

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artur Parkiety Układanie Cyklinowanie »

  Wykonujemy profesjonalne usługi parkieciarskie : renowacje oraz cyklinowanie podłóg drewnianych: deski, parkietu, mozaiki, układanie, parkietu, mozaiki, szlifowanie, cyklinowanie, lakierowanie, parkietów i innych powierzchni drewnianych, montaż listew . W naszej codziennej pracy stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania dlatego używamy w przeciwieństwie do innych jedynie markowych produktów.
  Materiały służące do przygotowania powierzchni pod parkiet oraz zabezpieczenia gotowego wyrobu dostarczają nam firmy takie jak:
  Slc Technology tzw. Kerakoll;
  Berger-Seidle;
  Maximus;
  Stosując markowe produkty oddajmy naszym klientom produkt pełnowartościowy. Dlatego gwarantujemy iż prace wykonane przez naszą firmę będą służyć Państwu przez długie lata.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesokna - okna PCV z montażem »

  Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem okien rożnego typu. Od okien PCV do okien drewnianych i aluminiowych. Wykonujemy bezpłatne pomiary u klienta oraz pomagamy w doborze odpowiednich okien. Zakres naszego działania to Wrocław i okolice do 100km od Wrocławia. Jesteśmy autoryzowanym dealerem okien firmy DRUTEX i posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży okiennej, również na rynku Skandynawskim. Zapraszamy Państwa do współpracy z nami.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz i budowa »

  Na blogu firmowym firmy Elerem znajdzicie Państwo wiele przydatnych informacji z tematyki budownictwa i wykończeń wnętrz.
  Możecie dowiedzieć się jak zrobić elewację, jakie tynki użyć w zależnosći od domu, jakości, kosztów i środowiska, poznacie
  jak zrobić dach. Informacje fachowe opisujące technologie budowlane przedstawione są w połączeniu z zdjęciami i obrazkami,
  tak by każdy mógł dobrze zrozumieć omawiany temat budowlany. Na blogu wypowiada się również pan Krzysztof, który buduje dom
  w systemie gospodarczym. Warto z jakimi problemami boryka się i jak je rozwiązuje.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody wewnętrzne »

  Firma Helta zajmuje się wykonywaniem schodów wewnętrznych z drewna naturalnego. Projekty schodów oparte są o minimalistyczne formy oraz kompozycje z nowatorskimi rozwiązaniami: balustrad drewnianych, balustrad metalowych lub ze stali nierdzewnej oraz szkła bezpiecznego.
  Nowoczesne realizacje projektów sprawiają że firma Helta jest liderem w województwie pomorskim. Aktualna promocja na schody wewnętrzne w wysokości 10% obejmuje mieszkańców miejscowości: Gdańsk, Gdynia, Sopot.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • KRONE - okna Gdańsk »

  Krone produkuje wysokiej jakości drzwi PCV, okna PCV, fasady aluminiowe, profile aluminiowe, okna aluminiowe oraz drzwi aluminiowe. Zaopatruje Elbląg, Gdańsk i okolice. Firma działa na polskim rynku od 16 lat. Do produkcji używane są komponenty dostarczane przez wiodących producentów profili aluminiowych i PCV oraz okuć i szkła.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Town & Coun­try : domy jednorodzinne, budowa domów »

  Town & Coun­try oferuje wysokiej jako­ści domy w tech­nologii murowanej w dobrej cenie, a także kom­plek­sową obsługę klienta. Budowa domów jednorodzinnych pod klucz, małe, tanie, parterowe domki jednorodzinne i wiele więcej znajdziesz w naszej ofercie. Obecnie posiadamy domy w budowie w Katowicach i Krakowie. Poszukujemy także firmy, które chciałyby z nami współpracować podczas budowy domów. Jeśli więc zastanawiasz się jak założyć firmę budowlaną lub interesuje Cię franczyza budowlana zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy zdrewna i bali - domy drewniane »

  Budowa domów z drewna i bali, kompleksowa oferta pod klucz. Wieloletnie doświadczenie poparte tradycją. Firma Wojdyła oferuje drewniane domy na każdą kieszeń. Posiadamy bogate portfolio wykonanych zleceń. Oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: