Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 43 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · następna strona »
 • Partner S.J projektowanie oraz wykonawstwo budowlane »

  Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 2003 roku.
  Jako firma budowlana i generalny wykonawca wykonujemy usługi na rynku polskim i europejskim.
  Naszą specjalnością są obiekty w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego.
  Nasza działalność prowadzona jest w segmentach budownictwa ogólnego,przemysłowego, drogowego, mieszkaniowego, infrastrukturalnego. Zajmujemy się kompleksową realizacją umów inwestycyjnych.
  Potrafimy przeprowadzić sprawnie i skutecznie cały proces budowlany: od decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo, nadzór aż po oddanie danego obiektu. Realizujemy inwestycje we wszelkich warunkach budowlanych i technicznych. Precyzyjnie i solidnie dobieramy materiały, sprzęt, ludzi. Oceniamy razem z Klientem ryzyko finansowe, techniczne, administracyjne.
  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, nadzorowane przez nas prace i wykonawstwo budowlane przebiega terminowo i zgodnie z zamówieniem.
  Jesteśmy solidnym i znanym wykonawcą na rynku budowlanym.
  Kierujemy się zasadami współpracy i obopólnego szacunku.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • TOTALSERWIS - Sprzątanie Osiedli, Domów, Mieszkań »

  SPRZĄTANIE OSIEDLI, DOMÓW, BIUR i MIESZKAŃ WARSZAWA - Świadczymy usługi z zakresu kompleksowego sprzątania różnych obiektów.W ramach naszych usług oferujemy między innymi:, sprzątanie osiedli,budynków mieszkalnych, nieruchomości, domów, biur, halterenów przyległych, terenów zielonych, sprzątanie po remoncie, Sprzątanie magazynów, sprzątanie sanitariatów, sprzątanie klatek schodowych, całoroczne sprzątanie chodników, odkurzanie, zamiatanie, pranie dywanów, pranie tapicerki, pranie wykładzin, mycie okien, mycie witryn sklepowych, odśnieżanie, grabienie liści, sprzątanie terenów spółdzielni mieszkaniowych, sprzątanie instytucji publicznych, sprzątanie placów, sprzątanie po imprezach, sprzątanie parkingów, sprzątanie dróg dojazdowych, sprzątanie szkół, sprzątanie apartamentów itp. Nasza firma posiada zaufanych pracowników oraz bardzo korzystne ceny. ZAPRASZAMY

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi budowlane i remonty Wrocław »

  DM-solutions zajmuje się kompleksowymi usługami budowlanymi, spawalniczymi, instalacji paneli słonecznych na ternie całej Polski. W zakres usług budowlanych wchodzi budownictwo mieszkaniowe, biurowe ze wszelkimi remontami, wymianą instalacji elektrycznej, malowaniem powierzchni, wymianą pionów wodnokanalizacyjnych po drobne konserwacje i wymiany. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą gotową do podjęcia każdego przedsięwzięcia. Oferujemy przejrzyste warunki ukończenia prac i terminowość.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Betonowe posadzki przemysłowe »

  Strona internetowa firmy z branży budowlanej zajmującej się robieniem betonowych posadzek przemysłowych na terenie śląska oraz małopolski. Na stronie można znaleźć jakie rodzaje posadzek są robione jak i przykładowe zdjęcia i opisy już wykonanych posadzek betonowych.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Thermokomplex - montaż, serwis klimatyzacji »

  Firma Thermokomplex świadczy usługi w zakresie sprzedaży, montażu, serwisu klimatyzacji na terenie śląska,
  Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzatorów różnego typu.
  Gwarantujemy fachowy dobór urządzenia,krótkie terminy dostaw i profesjonalny montaż klimatyzacji.oferujemy szeroki zakres usług w zakresie utrzymania, przeglądów okresowych i napraw bieżących systemów klimatyzacji. Jesteśmy terminowi, rzetelni i godni zaufania.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Warszawa »

  Polecana strona internetowa przedsiębiorstwa budowlanego jest czymś czego szukamy jeżeli szukamy namiarów na ekspertów od budowania domów bądź wykończenia wnętrza. Gdyż otrzymamy tam wszystko czego szukamy. Witryna jest naprawdę łatwa w obsłudze i czytelna wobec tego nie będziemy mieli problemu poruszając się po portalu. Koniecznie musimy zwrócić uwagę na folder O firmie gdzie przeczytamy wszystkie realizacje. Koniecznie wejdźmy także na galerię zdjęć, by zobaczyć jakie są dotychczasowe budowy przedsiębiorstwa. Wszelka zrealizowana budowa ma szczegółowy opis i cennik więc konkretnie mamy możliwość się zorientować ile kosztuje dana usługa.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów śląsk »

  ZAKŁADANIE OGRODÓW: trawniki z siewu i trawniki z rolki, profesjonalne sadzenie drzew, krzewów i roślin, nasadzenia roślin; fontanny, mini fontanny, ściany wodne, dekoracje wodne; mała architektura do ogrodu tj. pergole, trejaże oraz altany ogrodowe; oczka wodne, stawy ogrodowe, wodospady, strumienie i kaskady wodne; ogrody skalne i ziemne, skalniaki i sztuczne skały do ogrodów; systemy oświetlenia ogrodowego, iluminacja ogrodów, systemy automatycznego nawadniania; ochrona roślin naturalnymi i chemicznymi środkami PROFESJONALNE PROJEKTOWANIE ogrodów oraz terenów zielonych ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wizaualizacje wykonujemy w profesjonalnym programie, dzięki któremu będziecie Państwo mogli zobaczyć jak na przestrzeni lat będzie wyglądał i rozwijaą się Wasz ogród. Szczegłowy dobór roślinności, projekty nawierzchni, projekty oświetlenia i nawodnienia, dobór elementów małej architektury, projekty elementów wodnych /stawy, kaskady, oczka wodne/, projekty detali ogrodowych, inne projekty szczegółowe.Jako firma zajmująca się zakładaniem ogrodów dążymy do poprawy stanu naszego środowiska w związku z czym oferujemy Państwu profesjonalną opiekę nad Waszym ogrodem. Coroczne prace rewaloryzacyjne oraz konserwayjne powodują, że każdy ogród wygląda z roku na rok piękniej.Teren naszej pracy obejmuje Śląsk min. Sosnowiec,Katowice,Dąbrowa Górnicza,Będzin.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koparka tarnów »

  Wykopy pod przyłącza wody i kanalizacji, gazowe, wykopy pod kable elektryczne, fundamenty, drenaż domów i działek.

  Roboty instalacyjne:

  - instalacje co
  - instalacje wod-kan
  - instalacje gazowe
  - ogrzewanie podłogowe
  - instalacje solarne

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania »

  Najkorzystniejsza oferta na Śląsku.
  Firma Polsprzęt oferuje najwyższej jakości tylko i wyłącznie oryginalne rusztowania po najniższych cenach.

  Największy dostawca rusztowań i szalunków na Śląsku. W swojej ofercie posiadamy również wypożyczalnie sprzętu
  budowlanego, w której można znaleźć takie maszyny jak: Młotowiertarki, Młoty, Zagęszczarki, Stopy, Agregaty etc.

  Zajmujemy się także wynajmem rusztowań takich systemów jak: Plettac, Layher, RUX, Baumann, Altrad i inne.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tynk natryskowe Poznań okolice Elewacyjne Tynki natryskowe »

  Strona informacyjna firmy Nat-Bud Poznań Specjalizuje się w docieplaniu elewacji budynków. Jesteśmy specjalistami w nakładaniu tynków elewacyjnych systemem natryskowym .Posiadamy doświadczoną brygadę profesjonalistów. Na wykonane prace udzielamy pisemnej gwarancji

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie, Izolacja stropu, piwnicy, Izolacje natryskowe, farby ogniochronne - Kematherm »

  Firma Kematherm proponuje swoim klientom markowe ocieplenia i izolacje natryskowe stropów, piwnic, fundamentów, a także profesjonalne produkty ognioodporne takie jak farby pęczniejące, środki gruntujące i inne. Wszystkich zainteresowanych ofertą serdeczne zapraszamy do odwiedzin naszej nowej strony internetowej.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • DANIKA - ogrody tworzone z pasją... - ogrody, nawodnienia - Milanówek - Pruszków »

  Firma DANIKA specjalizuje się w kształtowaniu otoczenia domów, w których harmonijnie uzupełniające się powierzchnie i przestrzenie zielone umożliwiają relaks i wypoczynek. W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów projektujemy i zakładamy ogrody łatwe w pielęgnacji, a odpowiednio dobrane rośliny pozwalają cieszyć pięknem i kolorystyką kwiatów i liści drzew i krzewów, zarówno w sezonie wegetacyjnym, jak i zimą.

  Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku. Zajmujemy się projektowaniem i kompleksową realizacją założeń ogrodowych.
  W ogrodach przez nas urządzanych montujemy systemy automatycznego nawadniania, instalujemy oświetlenie, aby także po zmroku cieszyć się urokami ogrodu. Budujemy alpinaria, stawy i oczka wodne. Wykonujemy elementy małej architektury.
  Prowadzimy kompleksową lub okazjonalną pielęgnację ogrodów. Od 2007 roku wykonujemy także pełen zakres prac brukarskich.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowe Warszawa »

  Firma remontowo-budowlana Jarosława od ponad 20 lat wykonuje remonty i adaptacje mieszkań i domów na terenie Warszawy i okolic.Swoim klientom oferujemy między innymi:- układanie gresów,- układanie terakoty,- układanie glazury,- montaż paneli podłogowych,- montaż drzwi i okien,- instalacje wodno-kanalizacyjne,- instalacje elektryczne,- gładzie sufitów i ścian,- montaż płyt gipsowo-kartonowych,- oraz wiele wiele więcej !Przez ponad 2 dekady naszej działalności, udało nam się zapracować na szacunek i satysfakcję ze strony naszych klientów. Do szerokiego grona naszych współpracowników należą choćby takie firmy jak WARBUD czy BUDIMEX dla których wykonywaliśmy prace w roli podwykonawców.Klientom zapewniamy pomoc w doborze materiałów budowlanych niezbędnych do wykonania zleconych prac.Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trawertyny Warszawa »

  Oferujemy profesjonalne usługi budowlane i remontowe. Cechuje nas fachowość i wysokie kompetencje. Interesuje nas przede wszystkim klient i jego zadowolenie z naszych usług, dlatego każde zlecenie wykonujemy starannie. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Dla zainteresowanych klientów udostępniamy referencje.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria, Listwy oświetleniowe »

  Jako producent sztukaterii dekoracyjnej firma Decostyr oferuje elementy wykończeniowe najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Posiadamy bogatą ofertę, oraz szeroki wybór rozmiarów i kolorów. Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby zapoznać się szerzej z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sauny fińskie, ogrodowe baseny kąpielowe - Rob Instal »

  Rob Instal jest firmą, której celem jest dostarczanie swoim klientom najwyższej jakości produktów takich jak sauny fińskie i baseny ogrodowe. Dzięki dbaniu o najdrobniejsze szczegóły - baseny kąpielowe firmy Rob Instal cieszą się ogromną popularnością. Każdy basen ze stali nierdzewnej jest gwarancją długoletniej używalności - dlatego warto zainteresować tego typu produktami.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badrumsrenovering - Dåderman Bygg och Badrum »

  Remont łazienek i kuchni. Specjaliści ze Sztokholmu wyremontują Ci łazienkę w ekspresowym tempie. Badrumsrenovering to profesjonalizm pod każdym względem. Remontujemy oraz urządzamy łazienki i kuchnie.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z akcesoriami dachowymi DoDachu.pl »

  W naszej ofercie posiadamy wszelkie możliwe pokrycia dachowe, takie jak blachy, dachówki, blachodachówki, gonty, papy, gonty metalowe. Posiadamy również bogatą ofertę akcesoriów takich jak rynny, kominki wentylacyjne, akcesoria do kalenicy, komunikację, akcesoria odgromowe. Jesteśmy przedstawicielem takich firm jak Gunnebo, Krono-plast, info-global, tremko illbruck, Ruukki oraz wielu innych. Ciągle poszerzamy swój asortyment, wiele produktów jest dostępnych na zamówienie. Ze względu na ogromne obroty w sprzedaży stacjonarnej możemy sobie pozwolić na niskie ceny w sklepie internetowym. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, w ostatnim czasie sprzedajemy również inne materiały budowlane, takie jak płyty warstwowe (do konstrukcji hal przemysłowych). W naszym asortymencie znalazły się również wkręty do konstrukcji drewnianych marki Dresselhaus - ulubione wkręty wszystkich dekarzy. Dodatkowo prowadzimy usługi budowlane i dekarskie - mamy stałą ekipę, której możesz zaufać!

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany serwis Ariston Warszawa Raszyn »

  Autoryzowany serwis gazowych urządzeń grzewczych firmy Ariston
  Na terenie warszawy i okolic oferujemy:
  - pierwsze uruchomienia gwarancyjne,
  - naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
  - modernizacje i konserwacje kotlowni,
  - sprzedaż i montaż urządzeń,
  - doradztwo techniczne i dobór kotłów,

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Solidnie i starannie - najlepsze tynki w małopolsce »

  Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne usługi wykonywane przez odpowiedzialny i solidny zespół. W dziale Referencje dowiesz się, dlaczego Klienci są zadowoleni z naszej profesjonalnej obsługi i dlaczego warto z nami współpracować.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: