Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 47 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · następna strona »
 • Działki »

  Zapoznaj się z najnowszą ofertą działek budowlanych, leśnych i inwestycyjnych. Wiele ogłoszeń w przestępnych cenach. Jeśli chcesz wybudować dom, firmę lub inną inwestycję powinieneś najpierw zajrzeć na naszą stronę.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków Parczew, Łęczna, Lubartów »

  Firma Prestige-bud świadczy usługi budowlane z zakresu oczyszczalni ścieków, budowy domów, projektowania.
  Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów chcących realizować profesjonalnie inwestycje z kadrą posiadającą szeroką wiedzę i doświadczenie budowlane oparte na uczciwości.
  Zobacz CENNIK oczyszczalni na naszej stronie

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż materiałó budowlanych Artbud.pl »

  Nasza firma posiada długoletnią tradycję w sprzedaży materiałów budowlanych. Jesteśmy jedną z firm które należą od wielu lat do elitarnej Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). Posiadamy zarówno swoją hurtownie stacjonarną jak i prowadzimy sprzedaż przez Internet która obejmuje zasięgiem całą Polskę ale również kraje wchodzące w skład Unii Europejskiej. Nasi klienci mogą liczyć na fachową radę specjalistów podczas zakupu towaru. Gwarantujemy, że kupując u nas będą Państwo zadowoleni zarówno z obsługi jak i z jakości zamawianego towaru.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Camcord - Działki budowlane Wilanów »

  Oferujemy działki budowlane w dzielnicy Wilanów ponad to domy oraz mieszkania w Wilanowie. W naszą ofertę wpisują się również: nadzór budowlany, aranżacja wnętrz czy też generalne wykonawstwo inwestycji.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy, mieszkania, zabudowa szeregowa »

  W naszej ofercie znajdują się domy i mieszkania w zabudowie szeregowej. W dogodnej lokalizacji wokół Poznania. Budujemy w Swarzędzu i na Plewiskach. Jesteśmy firmą deweloperską z ponad 15 letnim stażem.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domki drewniane »

  Firma usługowa Jagbud oferuje praca z zakresu zaprojektowania ogrodów oraz konstrukcji domów drewnianych. Oferta firmy obejmuje projektowanie a także produkcję domków jednorodzinnych z drewna, domków z drewna letniskowych, domów ogrodowych, altanek, oczek wodnych. Sprzedawane produkty wytworzone są z drewna dobrej jakości. Drewno posiada parametry dostosowane do wymogów budowli. Zarządzamy rozległą ilością projektów a także realizujemy osobiste zlecenia klientów.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie na podczerwień. Ogrzewaj 50% taniej i 100% zdrowiej. »

  Ogrzewanie podczerwień. Zaufaj technologii jutra już dzisiaj. Ogrzewaj tanio i ekologicznie. Spraw sobie w domu klimat uzdrowiska Ekologiczne ogrzewanie. Koniec z zasiarczonym węglem i wiecznym brudem. Ogrzewaj ekologicznie, tanio i bezpiecznie dla zdrowia.Zastosuj ogrzewanie na podczerwień !!!

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa hal z płyt warstwowych - Modicum »

  W oparciu o doświadczony zespół z branży architektonicznej firma Modicum jest w stanie zająć się projektowaniem i budową najbardziej finezyjnych przedsięwzięć Inwestora. Od 1998 roku Modicum zajmuje się montażem płyt warstwowych i konstrukcji stalowych.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja i renowacja zabytków oraz dzieł sztuki. »

  Nasza firma już od wielu lat zajmuje się konserwacją i renowacją zabytków oraz dzieł sztuki. Działania jakimi się trudnimy to między innymi:
  • Kompleksowa konserwacja elewacji i wnętrz zabytkowych
  • Konserwacja rzeźby i detalu architektonicznego z kamieni naturalnych, sztucznych, gipsu, ceramiki, drewna i metalu
  • Konserwacja malarstwa ściennego, sztalugowego, rzeźby polichromowanej
  • Rekonstrukcje i kopie detali architektonicznych, rzeźb i obrazów
  • Projekty, programy i ekspertyzy konserwatorskie
  • Wnioski o dotacje na konserwację zabytków.
  Mamy za sobą wiele bardzo ważnych i wymagających projektów. Konserwacja i przywracaniem świetności budynków czy kościołów zajmujemy się już od bardzo wielu lat. Stąd nasze prace można oglądać w nadzwyczaj wielu miejscach miasta Toruń oraz w tym regionie. To właśnie z miasta Toruń wywodzi się nasza firma i to tu mamy najwięcej zrealizowanych projektów. Zapraszamy do obejrzenia między innymi Kościół p.w. Ducha Św. czy Zbór Św. Trójcy - Rynek Nowomiejski oraz niezmiernie wielu naszych prac na naszej galerii.
  Powierzając nam renowacje Twoich dzieł sztuki czy kamienic jakie zatraciły dawny bogactwo możesz być przekonany że powierzasz je w dobre ręce. W naszą prace wkładamy całe serce i dbamy o najmniejsze elementy co przynosi nam i twoim zasobom nieporównywalny i niesamowity efekt.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remont dachu »

  Firma Kubimex poleca swoje usługi. W branży budowlanej działa od 22 lat, świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie izolacji i termoizolacji. Swoim klientom oferuje fachowe usługi w zakresie remontów dachów i izolacji budynków, wykonuje ponadto posadzki przemysłowe. Równie ważną dziedziną jej działalności jest dystrybucja maszyn dozujących oraz komponentów poliuretanowych. Firma zyskała uznanie klientów dzięki profesjonalizmowi i terminowości. Swoje usługi adresuje do klientów z całej Polski.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwest Bud - Przegląd okresowy budynków Toruń »

  Obowiązek posiadania paszportu energetycznego bierze się z prawa europejskiego. Nasza firma specjalizuje się w przeglądach okresowych budynków, wystawianiu świadectw energetycznych a także w koordynacji prac budowlanych. Pracujemy dla wielu właścicieli i zarządców dużych i małych budynków. Nasza praca opiera się na solidności. Staramy się by Klienci byli zadowoleni, nie tylko z jakości zrealizowanej przez nas pracy, ale również z wysokości ponoszonych nakładów finansowych. Nasi pracownicy to osoby o dużych kwalifikacjach. Osoby które, aktywnie biorą udział w poczynaniach firmy i mają na nią wpływ. Dzięki ustawicznym treningom gwarantują najwyższą jakość wykonywanej pracy.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stropodachy i docieplenia »

  Firma specjalizuje się w robotach budowlanych w zakresie docieplenia ścian, dachów, stropodachów i stropów piwnic w różnych technologiach. Dodatkowo wykonuje zabytkowe elewacje oraz stylizowane wnętrza.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polerowanie marmuru »

  Polerowanie marmuru jest usługą która wykonujemy na terenie całego kraju. Mogą Państwo zamówić pokaz renowacji kamienia. W zależności od stanu posadzki kamień należy szlifować odpowiednio dobranymi segmentami diamentowymi.
  Posadzkę możemy naprawić odpowiednio dobraną żywicą (dostępne są różne kolory). W końcowym etapie pracy posadzkę marmurową poddajemy krystalizacji i impregnacji. W ten sposób potraktowana posadzka może nam służyć przez wiele lat!

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi przeciwpożarowe i okna | Expresokna »

  Jesteśmy nowoczesną i sukcesywnie rozwijającą się firmą działającą w obszarze sprzedaży stolarki budowlanej, czyli okien oraz drzwi. Głównymi punktami naszej oferty są drzwi przeciwpożarowe, drzwi aluminiowe oraz okna PCV. Ponadto zajmujemy się profesjonalnym montowaniem okien oraz drzwi, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność że będą one funkcjonowały prawidłowo. Konstrukcja naszych drzwi przeciwpożarowych jest oparta na najnowszych osiągnięciach technologicznych w zakresie ochrony przeciwogniowej. Są one doskonałą bierną barierą dla ognia oraz dymu. Proponowane przez nas drzwi przeciwpożarowe są idealnym zabezpieczeniem pomieszczeń w których znajdują się kotły centralnego ogrzewania czy łatwopalne materiały. Oferujemy fachowe doradztwo naszego odpowiednio przeszkolonego personelu, który pomoże dobrać odpowiedni produkt. Oferujemy duży wybór wzorów, atrakcyjne ceny oraz krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dajemy im również możliwość zakupów w systemie ratalnym. Nasze produkty reprezentują doskonałą, światowej klasy jakość. Sprzedajemy nowoczesne rozwiązania, które są zarówno atrakcyjne wizualnie jak również trwałe oraz łatwe w użytkowaniu i energooszczędne. W sprzedaży posiadamy także akcesoria do stolarki okiennej. U nas zakupić można nie tylko okna, ale również rolety, parapety czy żaluzje, co jest wielkim ułatwieniem dla klientów. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta oraz jego satysfakcję.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bart-Bud-Instal | podbitka dachowa | odśnieżanie dachów »

  BART BUD INSTAL: Działamy na wielkopolskim rynku od 2005 roku i oferujemy usługi montażu podbitki dachowej, konserwacji i ciśnieniowego czyszczenia dachów, a także ich odśnieżania. Oprócz tego, zajmujemy się montażem tarasów kompozytowych, a także systemów anty - ptak.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • IWB - Izolacje Wodochronne Budynków »

  Świadczymy usługi zabezpieczenia obiektów przed wodą i wilgocią pochodzącą z gruntu lub opadów atmosferycznych, naprawiamy i poprawiamy wadliwie wykonane izolacje balkonów, tarasów, posadzek, stropów i ścian obiektów.OFERUJEMY KOMPLEKSOWO: wycena wg zasad i norm kosztorysowania nadzór techniczny nad pracami izolacyjnymi izolacje wodochronne systemowe izolacja przeciwwilgociowa obiektów i budynków uszczelnienia zewnętrzne budynków i budowli uszczelnienia wewnętrzne budynków iniekcja i quasiprzepony obiektów izolacje bitumiczne natryskowe hydroizolacja obiektów inżynierskich naprawa betonów konstrukcyjnych naprawa zbrojenia konstrukcji budynków zabezpieczenia antykorozyjne i chemoodporne izolacje wodochronne fundamentów obiektów hydroizolacje ścian piwnic techniki KMB iniekcje kurtynowe zabytkowych ścian podlewki konstrukcyjne i wypełnianie kawern wzmacnianie murów i ścian obiektów tynki renowacyjne oraz tynki tracone hydrofobizacja elewacji obiektów renowacja cegieł, piaskowca i wapienia likwidacja stalaktytów i wykwitów wapiennych zabezpieczenia konstrukcyjne mostów i wiaduktów izolacje zbiorników p-poż i zbiorników retencyjnych naprawy pęknięć ścian i stropów obiektów remonty balkonów i tarasów wzmacnianie materiału budowlanego montaż termoizolacji wewnętrznej renowacje zabytkowych tarasów i balkonów

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne systemy ogrzewania czyli pompy ciepła Łódź »

  Dzięki rozwojowi powietrznych pomp ciepła, pomp ciepła Łódź, pomp cieplnych oraz ogrzewania nadmuchowego, każdego stać na ten system ogrzewania. Nasz serwis poświęcony jest powietrznym pompom ciepła, czyli naszej branży. Na stronie internetowej można znaleźć praktyczne informacje o nowoczesnym ogrzewaniu nadmuchowym. Przygotowaliśmy formularz kontaktowy dla tych osób, które chciałyby poznać szczegóły oferty dotyczącej powietrznych pomp ciepła. Na pytanie, jakka maszyna do ogrzewania nadmuchowego będzie dla naszego domu najlepsza, można znaleźć odpowiedź w kategorii Etap budowy.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna Drzwi Parapety Grodzisk Mazowiecki »

  Swoim Klientom oferujemy pełen zakres usług obejmujących profesjonalne doradztwo techniczne, bezpłatne obmiary otworów okiennych, firmowy montaż podparty certyfikatami, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także sprzedaż ratalna oraz możliwość płatności przelewem.
  Jako nieliczni bazujemy wyłącznie na produktach wysokiej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających Klientów przy zachowaniu umiarkowanej ceny.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antygraffiti »

  Firma Klawikowski dostarcza usługi w postaci likwidowania grafitti oraz uprzątania elewacji z różnych nieczystości.
  Wieloletnie doświadczenie oraz najnowszy sprzęt umożliwia przywrócić do stanu fabrycznego popularne elewacje, marmury i piaskowce, a nawet kruche tynki.
  Szczegółowe informacje na temat szeregu naszych produktów i usług usług znajdziesz na stronie internetowej.
  Również tam orientacyjne realizacje i przypadki.
  Zapewniamy kompleksową usługę, która nie ogranicza się tylko do graffiti. Myjemy również dachy, które odzyskują dawną świetność.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • GreenFix »

  Usługi ogólnobudowlane.

  1. Generalnego wykonawstwa obiektów budowlanych:

  • Budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, wykończenia wnętrz itp..
  • Budynków użyteczności publicznej, wykończenia wnętrz itp..
  • Obiektów przemysłowych.

  2. Podwykonawstwa - własnymi zespołami pracowników:

  • Usług żelbetowych (szalowanie, zbrojenie, betonowanie) ścian, słupów i podciągów, przy wznoszeniu budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych oraz wiaduktów i mostów,
  • Usług montażowych (konstrukcji drewnianej budynków, ścianek kartonowo-gipsowych, stolarki budowlanej),
  • Robót murarskich (kubaturowych i elewacyjnych) oraz tynkarskich,
  • Robót brukarskich (place, ulice, chodniki, krawężniki, obrzeża) z materiałów granitowych i betonowych.
  • Wykończenia wnętrz pod klucz od A.. do Z..

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: