Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 59 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · następna strona »
 • ISOBOOSTER poddasze dobrze ocieplone »

  ISOBOOSTER to doskonały materiał ociepleniowy dedykowany do poddaszy, dachów, strychów, ścian szkieletowych. Zapobiega wszelkim problemom z zawilgoceniem, oszczędza przestrzeń mieszkalną, nie obciąża konstrukcji.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent okien i drzwi zewnętrznych PCV i Aluminiowych »

  Jesteśmy producentem okien i drzwi w systemie profili PCV INOUTIC oraz aluminowych ALUMIL MILONAS S.A.
  Zajmujemy się także produkcją i montażem ogrodów zimowych, wiatrołapów, elewacji i fasad zarówno z PCV jak i aluminium. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu okien i drzwi. Nasze produkty powstają z wysokiej jakości materiałów. Jestesmy w posiadaniu potrzebnych Certyfikatów i Aprobat Technicznych. Naszym celem jest zadowolenie Klienta. Dążymy do tego poprzez dostarczanie produktów i usług na bardzo wysokim poziomie oraz zapewnianie profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Jesteśmy pod stałym nadzorem systemodawców.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Primax-Pro - usługi wykończeniowe »

  Jeśli poszukujesz sprawdzonej i wiarygodnej firmy outsourcingowo-telemarketingowej lub remontowo-budowlanej, gorąco zalecamy zapoznanie się z propozycją przedsiębiorstwa wielobranżowego Primax-Pro. Primax-Pro to firma z siedzibą w Warszawie, która łączy w sobie dwa niezależne piony działalności: budowlany i telemarketingowy. Call center Primax-Pro to zespół fachowców ds. marketingu, którzy zajmują się usługami outsourcingowymi, takimi jak prowadzenie infolinii, telesprzedaż, badania opinii publicznej i rynku, czy windykacja należności. Z kolei brygada remontowa tej firmy specjalizuje się w kładzeniu tynków wewnętrznych i zewnętrznych, ocieplaniu poddaszy i całych budynków, a także w kompleksowych pracach z zakresu wykańczania wnętrz. Wszystkie zlecenia wykonywane przez oba piony Primax-Pro łączy najwyższa jakość, stuprocentowy profesjonalizm, a także bardzo przystępne ceny. Więcej szczegółowych wiadomości o ofercie tego przedsiębiorstwa znajdziesz, odwiedzając stronę internetową

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble na wymiar, remonty mieszkań - Aksent »

  Aksent oferuje kuchnie na wymiar, remonty mieszkań, meble wykonywane na wymiar do domu i biura, a także placówek typu przedszkola, apteki itp. Wykonuje też meble magazynowe, szafki pracownicze i inne meble specjalnego przeznaczenia.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie »

  Strona internetowa firmy brukarskiej New bud - BRUK z Bytomia. Świadczymy swoje usługi na terenie całego Śląska. Układamy:-kostkę brukową,-kostkę granitową,-kostkę betonową,-świecącą kostkę ledową LED RGB-płyty chodnikowe,-krawężniki,-palisady,-ażury,-obrzeża.Wykonujemy także wszystkie niezbędne prace przygotowujące podłoże:-utwardzanie gruntu,-niwelowanie terenu,-oczyszczanie terenu.Udzielamy gwarancji (24 lub 36 miesięcy)

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie Rafał Mrozek - Kolonowskie »

  Usługi brukarskie Rafał Mrozek to firma zajmująca się kompleksowo układaniem kostki brukowej przede wszystkim na terenie gminy Kolonowskie i jej okolic.. Wykonujemy takie prace jak: układanie kostki brukowej i granitowej, budowa schodów, tarasów i chodników, utwardzanie terenu, korytowanie oraz wielu innych.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • DOCIEPLENIA KRAKÓW | www.docieplenia-krakow.com »

  DOCIEPLENIA KRAKÓW | www.docieplenia-krakow.com


  P.P.H.U. "LUX-DOM" to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku KRAKOWA i okolic. Bazując na nowoczesnych technologiach, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie DOCIEPLEŃ PODDASZY, realizując nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Wypracowane przez nas standardy jakościowe pozwalają na prowadzenie prac DOCIEPLENIOWYCH na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się głównie w budownictwie mieszkaniowym - domach jednorodzinnych i blokach mieszkalnych. Obiekty w których wykonaliśmy DOCIEPLENIA znajdują się w KAKOWIE i jego okolicach.

  P.P.H.U. "LUX-DOM" to synonim profesjonalizmu i rzetelności zawodowej. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy w sposób indywidualny i zawsze z pasją.

  Rosnąca konkurencja na rynku DOCIEPLEŃ w KRAKOWIE oraz coraz wyższe wymagania inwestorów sprawiają, że P.P.H.U. "LUX-DOM" stale podnosi jakość oferowanych usług, doskonaląc umiejętności swoich pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować realizację inwestycji zgodnie z oczekiwaniami i zawsze na czas.

  Nasza pełna oferta obejmuje:

  DOCIEPLENIA PODDASZY UŻYTKOWYCH
  DOCIEPLENIA PODDASZY NIEUŻYTKOWYCH
  ZABUDOWĘ PODDASZY

  Korzystamy z materiałów renomowanych firm tj.:
  Rockwool
  Isover

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mycie dachu »

  Firma Kupexim zajmuje się całościowym utrzymaniem czystości i konserwacją elewacji budynków na terenie wielkopolski i całego kraju. Oferujemy mycie dachów, pozbruku, elewacji, płotów, pomników. Czyścimy domy mieszkalne, bloki, kościoły, szkoły, hale itp. Usuwamy takie zabrudzenia jak: glony, mchy, porosty zabrudzenia atmosferyczne. Korzystamy z profesjonalnych myjek Karcher z możliwością podgrzewania wody. Gorąca woda powoduje łatwiejsze rozpuszczanie brudu w efekcie mniejsze zużycie chemii.

  Używamy sprawdzone środki czyszczące oraz impregnaty do czyszczonych powierzchni. Stosujemy metody alpinistyczne z wykorzystaniem odpowiednich zabezpieczeń: lin, szelek oraz zabezpieczeń samozaciskowych.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jacek Pujer osuszanie budynków, ozonowanie »

  Firma zajmuje się osuszaniem budynków metodą iniekcji krystalicznej i nie tylko, dzięki temu nie trzeba odkopywać fundamentów podczas prac (pomocne np. w obiektach zabytkowych). Dodatkowo oferuje usługi w zakresie dezynfekcji pomieszczeń : ozonowanie, odgrzybianie

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Renew konserwacja zabytków drewnianych Marek Tarabuła »

  Od 1995 roku zajmujemy się konserwacją i rekonstrukcją ruchomych obiektów drewnianych i elementów wystroju wnętrz. Restaurujemy zabytkową stolarkę okienną i drzwiową.Zapewniamy kompleksową konserwację techniczną i estetyczną, gwarantującą powrót do oryginalnego wyrazu przedmiotu, pamiętając przy tym o zachowaniu "historycznej patyny", którą odciska czas.Wykonujemy repliki i odbudowujemy elementy snycerki, intarsji, szyldów, okuć i przeszkleń.Szereg wykonanych realizacji w obiektach świeckich i sakralnych pozwala nam przypuszczać że nasza praca spełnia oczekiwania w zakresie ochrony zabytków sztuki zdobniczej i rzemiosła artystycznego.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Renova szczecin »

  Jesteśmy firmą budowlaną z długoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się wykonaniem wszelkich prac budowlanych dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych.

  Głównym profilem działalności jest budowa domów jedno i wielorodzinnych, jak również obiektów przemysłowych.  Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. Budując na Państwa zlecenie dom, zajmiemy się realizacją budowy w pełnym zakresie, również pod klucz.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria elewacyjna »

  Wizją i celem naszej firmy jest podnoszenie estetyki, jakości oraz wartości inwestycji przy wykorzystaniu produkowanej przez nas sztukaterii elewacyjnej.
  Elewacyjne elementy dekoracyjne wytwarzamy na bazie najtwardszego styropianu EPS 200 pokrytego podwójną warstwą tynku żywiczno-kwarcowego, który gwarantuje pełną ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi zachowując przy tym niewielką wagę oraz pewną elastyczność elementu.
  Nasze wieloletnie doświadczenie oraz sugestie wielu klientów przekonały nas do zmiany standardowej długości elementów (gzymsy, listwy) z 1 mb na 1,5 mb gdyż są one wygodniejsze w montażu (mniejsza ilość łączeń). Na życzenie klienta wykonujemy elementy o dowolnej długości.
  gzymsy elewacyjne, listwy elewacyjne, dekoracyjne profile elewacyjne, bonie elewacyjne narożne, bonie elewacyjne frontowe, zwieńczenia, wsporniki, zworniki, pilastry, litery, napisy, szyldy, monogramy, loga, herby, otuliny izolacyjne, kształtki i przekładki oraz inne elementy wykonywane na zamówienie klienta.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy, hydrofory, zestawy hydroforowe »

  Szanowni Państwo !!! Od wielu lat rozwiązujemy Wasze problemy z branży: wodno-ściekowej, przemysłu spożywczego, chemicznego, petrochemicznego. Największą troską obejmujemy klientów indywidualnych proponując im optymalne rozwiązania aby bezpiecznie i skutecznie zaopatrzyć domy, gospodarstwa rolne czy warsztaty w wodę. Dostarczenie wody to czasami połowa sukcesu, często klient musi odprowadzić ścieki - tym też się zajmiemy. Kompleksowe doradztwo w połączeniu z urządzeniami o najwyższej jakości, najlepszych producentów krajowych i korporacji zagranicznych, sprawia że nasz klient jest zawsze zadowolony. Indywidualne podejście do klienta to podstawa naszych działań.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo: pompy powierzchniowe, pompy zatapialne i głębinowe, automaty wodociągowe, zestawy hydroforowe, zestawy wielopompowe, pompy drenażowe, ściekowe i szlamowe, przepompownie ścieków, pompy do paliw, pompy do techniki basenowej, pompy ciepłownicze i procesowe, dla przemysłu, zbiorniki hydroforowe, zbiorniki z tworzyw sztucznych i wiele wiele innych.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELEWACJE KRAKÓW | www.elewacje-krakow.com »

  ELEWACJE KRAKÓW | www.elewacje-krakow.com

  Witamy na stronie internetowej P.P.H.U. "LUX-DOM" - ELEWACJE KRAKÓW. Istniejemy na rynku od 1992 roku i specjalizujemy się w wykonywaniu ELEWACJI na budynkach mieszkalnych i użytkowych.

  Obszar nasz działalności to Kraków, powiat krakowski i jego okolice.

  Spośród ogromnej konkurencji wyróżnia nas solidność, dokładność i szybkość wykonania powierzonego zlecenia. Wykwalifikowana kadra pracownicza, oraz profesjonalne narzędzia, którymi się posługujemy, gwarantują precyzję wykonania powierzonych nam prac ELEWACYJNYCH. Dzięki zrealizowanym dotąd zleceniom, zaskarbiliśmy sobie uznanie wśród wielu zadowolonych Klientów.

  P.P.H.U. "LUX-DOM" korzysta wyłącznie z materiałów renomowanych firm między innymi:

  Rockwool
  Termoorganika

  ELEWACJA P.P.H.U. "LUX-DOM" to ciepło dla Twojego domu i oszczędność dla twojej kieszeni zarówno przy jej realizacji jak i w trakcie dalszego użytkowania.

  Zapraszamy do zapoznania się z zrealizowanymi ELEWACJAMI w KRAKOWIE i jego okolicach, oraz do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • EROW telewizja przemysłowa »

  Firma EROW jest wykonawcą rozwiązań z zakresu systemów CCTV. Działamy od 1991 roku i możemy się poszcycić wieloma udanymi realizacjami.Zakłady pracy są wiodącymi odbiorcami naszych rozwiązań monitoringu wizyjnego. System monitoringu wizyjnego dla dużego zakładu produkcyjnego musi zostać zaprojektowany i zbudowany w taki sposób, aby zapewnić użyteczność dla wielu służb działających na terenie zakładu (np. logistyka ). Właściwie zainstalowana kamera będzie dostarczała wielu informacji pomocnych w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Systemy instalowane na obszarach przemysłowych muszą spełniać normy nie tylko z zakresu CCTV, ale także wymagania dotyczące instalacji (np. ppoż, sep, sanepid, IT). Sam proces budowania systemu także podlega przepisom regulującym przede wszystkim kwestie bhp ( w szczególności uprawnienia pracowników wykonujących prace montażowe). Instalacja systemu monitoringu wizyjnego powinien spełniać specyfikę danego zakładu (np. zapylenie czy też inne czynniki środowiskowe).

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Olsztyn »

  ARBET Investment Group Sp. z o.o. oferuje sprzedaż nowych mieszkań w Olsztynie. Nasze mieszkania umiejscowione są w najlepszych lokalizacjach w Olsztynie. Firma zajmuje się również wynajmem sprzęu budowlanego, obsługą nieruchomości i pracami budowlanymi na terenie Polski i poza ranicami kraju.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi budowlane Trójmiasto - remonty Gdańsk »

  Oferujemy profesjonalne usługi budowlane na terenie Trójmiasta. Zapewniamy wykańczanie mieszkań pod klucz, remonty i projektowanie wnętrz - Gdańsk - Gdynia - Sopot.
  Świadczymy usługi z zakresu profesjonalnego wykańczania wnętrz m.in. mieszkań i domów jednorodzinnych. Oferujemy kompleksową usługę zarówno z prac wewnętrznych wykończeniowych, lecz również z monitoringu inwestycji. Nasze zaangażowanie, zdobyte doświadczenie, sumienność pracowników, a także niezbędne kwalifikacje umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Naszym klientom gwarantujemy stworzenie unikalnych i niepowtarzalnych rozwiązań aranżacyjnych. Jeżeli szukają Państwo odpowiedzialnego - profesjonalnego wykonawcy, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne - Multimedialne mieszkanie »

  Przekształcamy mieszkania i domy w centra multimedialne. Automatyczne sterowanie roletami, oświetleniem, bramą. Inteligentne domy to przyszłość, sprawdź naszą ofertę! Montujemy sieci teleinformatyczne,videodomofonowe oraz wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne.
  Oferujemy różnego rodzaju systemy projekcyjne, audio-video po adaptacje akustyczne.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kafelkarstwo, remonty mieszkań trójmiasto »

  K2 oferuje Państwu remonty i aranżacje wnętrz mieszkalnych. Usługi kafelkarskie (kafelkarstwo), glazurnictwo, sufity podwieszane, płyty GK, kamieniarskie, stolarskie, instalacje elektryczne, hydrauliczne, posadzkarskie. Remonty Sopot, Gdynia, Gdańsk, Warszawa - konstrukcje ścienne i sufitowe z płyt gipsowych, drewna i stali. Twój wybór to nasza oferta - osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy dalej.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remont Świdnik|Firma Domiro »

  Remonty Wykończenia Renowacje domów i mieszkań
  Ireneusz Basiak Świdnik
  Oferuję gamę usług remontowo wykończeniowych w Świdniku oraz na terenie
  woj. lubelskiego, w tym; remonty domów od podstaw, adaptacje pomieszczeń,
  poddaszy, wykończenia nowych mieszkań i domów.
  Wielu klientów u których przeprowadzałem remont przekonało się o moim
  doświadczeniu budowlanym potwierdzając to wystawieniem
  referencji. Zapraszam jeżęli chcą Państwo przeprowadzić remont sprawnie i
  fachowo.
  Na tej stronie znajdziesz informacje o wszystkich usługach, które
  oferuję: Wykończenia wnętrz, remonty, renowacje domów.
  Malowanie Wnętrz Elewacji Dachów
  Przydał by ci się niewielki remont? Chcesz pomalować dom; ściany, elewacje,
  dach?
  Zrobię to szybko i profesjonalnie.
  Dzięki mojemu doświadczeniu i sprzętowi
  wyniesie cię to naprawdę nie drogo!
  Ceny za malowanie natryskowe elewacji przy
  większych powierzchniach zaczynają sie
  już od 2zł za 1m2 !!! Zobacz ofertę !

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: