Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 98 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · następna strona »
 • Wamat Sp. z o. o. - Producent techniki estradowej i trybun »

  Firma Wamat to polski producent z 30 letnim doświadczeniem w branży. Produkujemy estrady, sceny (również przenośne), trybuny sportowe, statywy oświetleniowe, kratownice aluminiowe, zadaszenia estrad, widownie teleskopowe. Nasze główne realizacje mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Priorytetem dla nas są rozwiązania bezpieczne, wytrzymałe i profesjonalne. Zachęcamy do kontaktu projektantów, wykonawców i inwestorów - realizacja licznych przetargów w Polsce i Europie pozwolił nam zdobyć najwyższej klasy certyfikaty bezpieczeństwa i przygotować specyfikacje techniczne niezbędne do realizacji projektów. Produkujemy również schody, schody rozsuwane, poręcze i bariery koncertowe. W naszej ofercie znajdują się także pełne trybuny boiskowe zadaszone oraz podesty dla chóru.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Hds »

  Strona prezentuje ofertę umożliwiającą wynajem samochodu ciężarowego wyposażonego w podnośnik hydrauliczny, zwany potocznie hds. Samochód hds stanowi ważną pomoc w budownictwie podczas wykonywania różnych prac budowlanych, ponieważ umożliwia załadunek, transport i podniesienie na dużą wysokość przedmiotów o dużych gabarytach i masie do 10 ton. Samochód hds jaki oferuje firma Amex wykorzystywany jest zazwyczaj do transportu kontenerów, materiałów budowlanych spakowanych na paletach, sprzętu ciężkiego takiego jak koparki, drewna oraz innych, niewygodnych do przewożenia rzeczy. Sterowanie radiowe w jakie jest wyposażony hds daje możliwość operowania podnośnikiem spoza kabiny kierowcy, co dodatkowo ułatwia pracę i powoduje, że jest ona bezpieczniejsza. Oferta firmy Amex zawiera w sobie również wysokie ubezpieczenie w razie nieprzewidzianych podczas pracy zdarzeń lub wypadków. Usłga wynajmu hds skierowana jest do klientów na terenie śląska.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Arcotherm.pl - nagrzewnice »

  Arcotherm to firma zajmująca się wszelkiego typu systemami klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania powietrznego. Jednak stale rozszerzamy gamę naszych produktów, aby zakupy w Arcotherm były jeszcze łatwiejsze i atrakcyjniejsze. Na naszej stronie internetowej znajduje się katalog naszych produktów wersji elektronicznej oraz cennik, w którym znajdują się tylko i wyłącznie aktualne ceny. Nasza wyspecjalizowana kadra pracownicza dokłada wszelkich starań, aby nasze produkty były nowoczesne i dobrej jakości, o czym świadczą zamieszczone na stronie internetowej certyfikaty jakości. Kontakt z nami poprzez stronę internetową jest niezwykle łatwy i przyjemny. Transakcje przeprowadzone z nami przebiegają zawsze bardzo szybko i bezproblemowo. Dodatkowo proponujemy naszym klientom zakup niezbędnych części do nagrzewnic takich jak na przykład: termostaty czy przewody powietrzne, które również dostępne są w naszym asortymencie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy, która z pewnością będzie układała się bardzo pomyślenie. Gwarantujemy, że będą Państwo bardzo zadowoleni.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stalbau - konstrukcje stalowe »

  Firma Stalbau posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Wśród wykonywanych konstrukcji znajdują się między innymi centra handlowe, obiekty sportowe, hale produkcyjne i logistyczne. Projekty przygotowywane są przez wykwalifikowanych projektantów i dostosowywane są do wymogów naszych klientów. Wśród zrealizowanych przez firmę projektów znajdują się konstrukcje wykonane dla znanych i renomowanych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Went Klima Klimatyzacja i Wentylacja w Warszawa »

  Nasze usługi montażu i serwisu klimatyzacji i wentylacji wykonywane są przez profesjonalnych serwisantów, prowadzimy również sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu

  Data dodania: 21 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prace ziemne »

  Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w świadczeniu usług budowlanych. Realizujemy na rzecz naszych klientów usługi brukarskie, transportu takich materiałów, jak piach, żwir, pospółka, tłuczeń, kamień, podsyp, transportu maszyn rolniczych oraz budowlanych. Zajmujemy się również sprzedażą kruszyw oraz handlem materiałami sypkimi. Wykonujemy, także usługi odśnieżania oraz wywozu śniegu. Wynajmujemy sprzęt budowlany.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wenglorz - producent konstrukcji stalowych i wytwórni pasz »

  Wenglorz jest firmą o szerokim spektrum działalności. Do ich należności włącza się takie prace, jak: tworzenie i projektowanie konstrukcji stalowych od podstaw, wykonywanie kompletnych wytwórni pasz jak i produkowanie części związanych z wytwórniami pasz. Do owych komponentów należą: przenośniki ślimakowe, łańcuchowe oraz pneumatyczne, podnośniki kubełkowe, radlery, młyny bijakowe i wiele innych.

  Jako producent konstrukcji stalowych wyznaczają się niezwykłą dokładnością oraz systematycznością. Już w fazie projektowania wszystko obliczane jest z pomocą komputerów w taki sposób, by konstrukcja była jak najlżejsza i z powodzeniem wykonywała swoje przeznaczenie.
  Z kolei jako firma produkująca części do wytwórni pasz potrafią zaspokoić każde zapotrzebowanie klienta. Elementy przez nich wytworzone dopasowywane są odpowiednio do zamówienia. Oferujemy chłodnice granulatu, kosze przyjęciowe czy zasuwy pneumatyczne.

  Poza tym, ofercie można znaleźć także kilka usług. Wśród nich znajduje się cięcie elementów o grubości 50 milimetrów z pomocą plazmy lub nakładanie powłok antykorozyjnych oraz nakładanie farb metodami hydrodynamicznymi.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze szamba betonowe - producent - dostawa w całej Polsce »

  Zapraszamy do kontaktu kontrahentów zainteresowanych zakupem szczelnego szamba betonowego. Mogą to być ludzie, którzy budują sobie willęl i chcą rozwiązać problem usuwania ścieków, jak również nabywcy, którzy remontują instalację sanitarną w starszym budynku. Dostarczymy również zbiorniki dla rolników na nawóz, a ponadto do przedsiębiorstw, zapewniając prawidłowy odbiór ścieków.
   Mieścimy się na styku dwóch województw: lubelskiego i mazowieckiego, niemniej jednak działamy w całej Polsce. Nasza firma Kopart szamba betonowe sprzedaje zbiorniki w całej Polsce. Proponujemy Państwu szeroką gamę naszych wyrobów, prosimy o kontakt z naszą spółką.
  Projektujemy szamba betonowe o różnej pojemności, od 6m3 do 10m3. Zbiorniki można łączyć, jeżeli potrzebna jest jeszcze większa pojemność. Staramy się wykonywać zbiorniki solidnie. Gotowe nasze towary można obejrzeć na dwóch placach firmowych, jeden w centralnej, a drugi we wschodniej Polsce. Oprócz szamb oferujemy też zbiorniki na wodę deszczową. Pozwalają one przechować wodę z posesji i wykorzystać ją później np do podlewania ogródka czy przydomowej plantacji.
   Zbiorniki kategorycznie przewyższają inne rodzaje szamb. Zbiornik z betonu jest trwalszy i mniej kosztowny niż zbiorniki plastikowe. Charakteryzuje się wysoką szczelnością i zapewnia trwałość na kilkadziesiąt lat. Jest on także ciężki i to powoduje, że nie mamy ryzyka wymycia go na powierzchnię przez wody gruntowe, jak to zdarza się przy zbiornikach plastikowych.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal budowlano-remontowy ZBUDUJMYDOM.PL »

  Portal zbudujmydom.pl stworzony jest z myślą o wszystkich osobach budujących i remontujących dom lub mieszkanie.
  Jeśli potrzebujesz informacji na temat budowy, remontu lub wykończenia udzielimy Ci wsparcia wieloma cennymi merytorycznie artykułami i poradami naszych specjalistów.
  Omawiamy wszystkie etapy budowy od fundamentów aż po dach a także ostateczne wykończenie całego budynku lub mieszkania.
  Poruszamy również wiele problematycznych kwestii prawnych związanych z każdym z etapów budowy jak również formalnościami poprzedzającymi budowę i remont.
  Nowością w portalu jest dział poświęcony budownictwo ekologicznemu, związany również z co raz popularniejszymi technologiami alternatywnych źródeł energii.
  Prosty w obsłudze i intuicyjny układ portalu sprawi, że szybko znajdziesz interesujące Cię zagadnienia. Dostęp do wszystkich treści na portalu jest i zawsze będzie całkowicie darmowy.

  Data dodania: 28 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana, remonty »

  MMG Profesjonalne Usługi Budowlane i Remontowe - Gdynia, Gdańsk, Sopot i okolice. Doświadczona firma budowlana oferuje w atrakcyjnych cenach całościowe remonty mieszkań, łazienek i elewacji oraz kompleksowe usługi remontowe i usługi budowlane - projekty, prace wyburzeniowe, tynkowanie, wykończenia wnętrz mieszkań i instalacje - remonty elewacji i remonty łazienek Gdynia i Gdańsk oraz wszystkie inne miasta woj. pomorskie. MMG firmy budowlane - zapraszamy Państwa do kontaktu z nami - remonty trójmiasto, pomorskie.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darbudtg docieplenia »

  Nasza firma Dar-Bud od ponad 20 lat zajmuje się pracami budowlanymi, remontowymi i wykończeniowymi w Polsce i na rynkach zagranicznych. Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc – malowanie, tapetowanie, ogrodzenia, docieplenia, prace instalacyjne i wiele innych. Wykonujemy też remonty łazienek, kuchni, modernizacje. Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych. Prowadzimy własną hurtownię budowlaną. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty zaprezentowanej na stronie!

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magnificent »

  Nasza firma oferuje swoje wysokiej jakości usługi remontowo-budowlane od roku 2010. Od momentu rozpoczęcia działalności mieliśmy przyjemność brać udział w najbardziej prestiżowych aranżacjach powierzchni biurowych. Posiadamy szereg referencji, których z dnia na dzień przybywa. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej nietypowych projektów, w których jakość i terminowość stawiana jest na piedestale. Szeroki wachlarz usług pozwala zaproponować m.in: generalne wykonawstwo, doradztwo, project manager, budowę domów jednorodzinnych, kompleksowe remonty powierzchni biurowych, lokali usługowych i handlowych, domów oraz mieszkań. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do zarządców nieruchomości, spółdzielni, wspólnot, firm jak również inwestorów prywatnych. Zapraszamy do współpracy - zespół Magnificent

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wełna mineralna »

  Firma Diamond Expert oferuje szeroki zakres produktów stosowanych w budownictwie. Oferta skierowana jest zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i hurtowych. Firma współpracuje również z firmami budowlanymi w zakresie dostarczania produktów izolacyjnych oraz produktów do ociepleń. Jednym z takich produktów, który jest głównym elementem oferty jest wełna mineralna oraz wełna szklana. Diamond Expert posiada w ciągłej sprzedaży wiele rodzajów wełny mineralnej wysokiej jakości.
  Diamond Expert współpracuje już wiele lat z wieloma producentami wełny mineralnej, dlatego bazując na tej współpracy może negocjować korzystne ceny produktów. Dzięki wzbogaceniu oferty o polistyren ekstrudowany firma może pochwalić się bardziej kompleksowym asortymentem, co z kolei prowadzi do tego, że jest atrakcyjnym partnerem handlowym.

  Data dodania: 06 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Płyta OSB 3 - Bezpłatna rezerwacja i odbiór »

  Nasza firma profesjonalnie zajmuje się architekturą ogrodową od ponad 20 lat. Prezentowana strona www o płycie OSB3 zrodziła się z potrzeby promowania tego produktu w Polsce dostarczając naszym klientom produkt najwyższej, jakości w maksymalnie dobrych cenach.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • POXICO posadzki z żywic »

  Wykonujemy posadzki epoksydowe i poliuretanowe w mieszkaniach, garażach, na tarasach, w miejscach użyteczności publicznej i przemysłowych. Firma z 20-letnim doświadczeniem w branży posadzek z żywic. Korzystamy z materiałów znanych i uznanych producentów.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma Blacharsko Dekarska Ciesielstwo LIBE »

  Witamy Państwa!
  Zakład Ciesielsko Blacharsko Dekarski „ LIBE „ zachęca do skorzystania z naszych usług w zakresie:
  - ciesielstwo
  - dekarstwo
  - blacharstwo
  Jesteśmy prywatną rodzinną firmą budowlaną z olbrzymim doświadczeniem. Wiedzę którą posiadamy w zakresie ciesielstwo, dekarstwo, blacharstwo przekazana jest z ojca na syna od kilku pokoleń. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski a szczególnie Poznania i okolic. Specjalizujemy się w wykonawstwie wszelkiego rodzaju dachów spadzistych jak i
  płaskich.
  Przede wszystkim uwagę zwracamy na estetykę, niezawodność oraz wysoką jakość wykonania jak i wykończenia najdrobniejszych szczegółów dlatego prace nam zlecone wykonujemy osobiście nie wysyłając samych pracowników.
  Proponujemy również usługę z towarem.
  Na nasze usługi dajemy Państwu 10lat okresu gwarancyjnego!

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja pianką »

  Firma Doskonała Izolacja wykonuje izolacje wykonane z pianki poliuretanowej. Firma posiada doświadczenie w natrysku pianki poliuretanowej. Wykonuje ona izolacje poddaszy z pianki poliuretanowej na terenie całej Polski. Jeśli potrzebujesz izolacji pianką poliuretanową to sprawdź ofertę firmy Doskonała Izolacja.
  Pianka poliuretanowa to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na izolację poddasza dlatego możesz być pewny że izolacja wykonana przez firmę Doskonała Izolacja będzie bardzo dobrym sposobem na ocieplenie Twojego domu

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Argobudowa - Wyburzenia, rozbiórki. Usługi dźwigiem i koparką. Spawanie Warszawa Żuromin »

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi budowlane.

  Świadczymy usługi:
  dźwigowe,
  ziemne - koparka
  usługi spawalnicze - spawanie teakże aluminium
  oferujemy sprzedaż gazów technicznych


  Kompleksowo realizujemy prace ziemne i usługi:
  * stabilizacji podłoża
  * rekultywacji terenu
  * wymianie gruntów
  * wykonawstwu dróg
  * wykopie fundamentów pod budowę domów i innych obiektów
  * makroniwelacje terenu
  * robotach wyburzeniowe i rozbiórkowe
  * drenaże
  * skarpowanie
  * prace koparki kołowej, koparki gąsienicowej i ładowarki (oferujemy wykopy pod fundamenty, chlewnie, kurniki, hale, kopiemy również stawy)

  Świadczymy usługi wyburzeniowe i rozbiórkowe na terenie Warszawy, Żuromina, Ciechanowa, Działdowa i okolic. (woj. mazowieckie)
  Oferujemy Państwu profesjonalne i specjalistyczne usługi dźwigowe.

  Posiadamy w ciągłej sprzedaży hurtowej i detalicznej bogatą ofertę gazów technicznych, gazów analizowanych, gazów spożywczych i czynników chłodniczych.

  Oferujemy spawanie metodami MIG, MAG, MMA, TIG, - spawanie stali czarnej, kwasoodpornej i aluminium, a również usługi gięcia, cięcia, wiercenia i frezowania.

  Zajmujemy się budowaniem domówi obiektów budowlanych metodami tradycyjnymi jak również innowacyjnymi. Oferujemy budowy od podstaw a także rozbudowy, przebudowy oraz nadbudowy istniejących budynków.

  Dużą uwagę przykładamy do aspektów BHP. Zapewniamy Państwu usługę kompleksowych wyburzeń budynków i konstrukcji stalowych przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konkret - klimatyzacja Kraków - montaż, serwis, przegląd »

  Sprzedajemy i montujemy klimatyzatory domowe: ścienne, przenośne oraz komercyjne: kanałowe, kasetonowe, podstropowe, przypodłogowe. Przeprowadzamy przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Jesteśmy zaufanymi partnerami takich firm jak LG, Fujitsu, Panasonic, Samsung, Mitsubishi. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dekarskie Dachlux.info.pl »

  Od 2005 roku zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem pokryć dachowych, budowaniem dachów od podstaw (zgodnie z projektem domu) jak
  również remontami dachów już istniejących i wykonywaniem, modnych w ostatnim czasie, przebudów poddaszy (czyli zdjęcie starego pokrycia dachowego na życzenie klienta podmurowanie
  ścian kolankowych i szczytów zalanie wieńca wykonanie nowej więźby dachowej, wykonanie nowego pokrycia).Oferujemy fachowe doradztwo przy wyborze rozwiązań konstrukcyjnych dachów jak również przy wyborze optymalnych materiałów w zależności od indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: