M. Brzeziński - usługi ziemne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

M. Brzeziński - usługi ziemne

Z radością prezentujemy Państwu ofertę przedstawioną przez firmę Roboty ziemne Marek Brzeziński. Rezydencja naszej firmy mieści się w Karczewie, co pozwala nam obsługiwać teren województwa mazowieckiego. Jednakże jego granice nie są dla nas ograniczeniem- wykonujemy zadania na terenie całego kraju. Nasza działalność polega na wykonywaniu każdego rodzaju prac ziemnych, a także na załadunku oraz wyładunku towarów. Na miejsce realizacji zlecenia przyjeżdżamy szybko, a maszyny docierają zawsze z doświadczonym operatorem. Załadujemy i rozładujemy każdy towar, wykonamy także wszelakie wykopy, nasypy, pomożemy przy pracach drogowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, pomagamy także w sytuacjach awaryjnych. Więcej wiadomości dostarczy nasza strona internetowa.

Szczegóły strony www.robotyziemnebrzezinski.pl:

Podlinkuj stronę www.robotyziemnebrzezinski.pl:

M. Brzeziński - usługi ziemne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 30

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DWRC Domy Szkieletowe Drewniane »

  Budową domów szkieletowych drewnianych zajmujemy się od kilkunastu lat. Od 5 lat działamy pod nazwą DWRC (Dom W Rozsądnej Cenie). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, budowane przez nas domy są bardzo wysokiej jakości.

  Posiadamy dobre zaplecze techniczne, oraz wysokie kwalifikacje naszego zespołu. Dbając o zadowolenie klienta, szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonywanych przez nas usług. Stosowane materiały są wysokiej jakości poparte niezbędnymi certyfikatami.

  Osobiście wykonujemy i nadzorujemy prowadzone inwestycje mając stały kontakt z inwestorem. Każda kolejna budowa prowadzona jest indywidualnie. Budując z nami, zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Nie zmarnują Państwo czasu na przyjazdy na budowę i kontrolowanie pracowników, pilnowanie terminu dostaw, tym wszystkim zajmie się nasza firma.

  Proponujemy budowę w stanie surowym i w stanie deweloperskim. Na życzenie klienta wykończymy dom pod klucz. Realizujemy zarówno niewielkie projekty, jak i większe inwestycje.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa budowa domów »

  Wiele lat poświęciliśmy na budowanie domów, w których mieszka się bezpiecznie i wygodnie. Opierając się na naszym długoletnim doświadczeniu zorganizowaliśmy proces budowy w sposób zrozumiały i elastyczny.

  Realizację budowy podzieliliśmy na trzy etapy:

  - stan surowy: fundamenty, ściany, stropy, więźba drewniana, dach
  - stan developerski: instalacje, tynki, posadzki, elewacje
  - stan pod klucz: okładziny ścienne i podłogowe, armatura sanitarna

  Twój dom realizujemy według opracowanego zakresu rzeczowego robót zawierającego podział na poszczególne etapy, określenie harmonogramów, technologii oraz terminów płatności. Nad Twoim domem opiekę sprawują wykwalifikowani specjaliści w taki sposób, aby był on wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Do każdego zakresu prac przyporządkowana jest oddzielna specjalistyczna brygada. Naszym zadaniem jest odpowiednia organizacja i koordynacja robót. Cały proces budowlany opieramy na zrozumiałej dokumentacji i umowach.

  Nasza znajomość branży budowlanej pozwala na komfortowe, przyjemne i bezpieczne budowanie wymarzonego domu.

  Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie kosztorys!

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy Kanadyjskie »

  Marzenia związane z posiadaniem własnego domu można obecnie spełnić szybciej i prościej niż kiedykolwiek. Tanie budownictwo szkieletowe pozwala na wybudowanie domu w krótkim okresie i przy niskich kosztach. Pragniemy zaprezentować Państwu naszą ofertę z zakresu budowania domów kanadyjskich.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Szczecin »

  W ramach prowadzonej działalności oferujemy szeroki zakres prac remontowych:
  1. remonty klatek schodowych,
  2. remonty prześwitów bramowych,
  3. remonty balkonów,
  4. wykonywanie elewacji,
  5. wykonywanie izolacji pionowej i poziomej budynków,
  6. zagospodarowania terenów zielonych,
  7. budowa domów jednorodzinnych,
  8. remonty lokali zarówno mieszkalnych jak i użytkowych.
  Wykonujemy także adaptacje poddaszy na mieszkania na sprzedaż.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Poznań-Grunwald »

  Szybkie i pewne usuwanie awarii elektrycznych i naprawy instalacji elektrycznych, montaż nowych instalacji w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, przeróbki istniejących instalacji, okresowe pomiary elektryczne. Ponadto instalacje: domofonowe, antenowe, alarmowe, nagłośnieniowe oraz instalacje typu "inteligentny dom".

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali »

  Domy z bali - ekologiczne, przytulne i ciepłe domy, w których panuje zapach lasu. Budujemy je tradycyjną, góralską metodą, z najlepszej jakości drewna. Wybudujemy dom pod klucz z drewna w dowolnym miejscu Polski

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geotechnika »

  Zajmujemy się badaniami gruntów na potrzeby posadowienia i projektowania budynków. Świadczymy usługi geotechniczne m.in. w zakresie przygotowania dokumentacji geotechnicznej, rozpoznawaniu złóż kopalin pospolitych, badań zanieczyszczeń wód gruntowych, czy też wierceń i odwiertów geologicznych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do przeprowadzania wyżej wymienionych prac, co pozwala nam na profesjonalne zrealizowanie wszystkich Państwa zleceń.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmabrukarska.pl »

  Nasza firma bazuje na dziesięcioletnim doświadczeniu, posiadamy uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Dysponujemy wszelkim sprzętem budowlanym i profesjonalną obsługą. Uprawnienia budowlane nr MAP/0308/OWOD/08.
  Układamy kostkę wszystkich czołowych producentów kostki brukowej i granitowej. Podejmujemy się wszystkich wyzwań na brukarskim rynku, świadczymy usługi zarówno dla deweloperów jak i prywatnych klientów. Pomagamy w doborze materiałów. Wykonujemy projekty zagospodarowania terenu. Oferujemy pełen zakres robót drogowych począwszy od układania kostki brukowej i granitowej, utwardzania dróg dojazdowych, chodników, parkingów, wjazdów, placów składowych, placów manewrowych oraz terenów wokół osiedli mieszkaniowych. Specjalizujemy się w robotach na terenie całej Unii Europejskiej. Układanie „bruków” to nasza pasja. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oknamix.pl - sprzedaż i montaż okien, drzwi, bram i rolet PCV i aluminium. »

  Firma OknaMix.pl zajmuję się sprzedażą i montażem okien PCV, aluminiowych, bram i rolet. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Drutex, Krispol, Ekookna i KNS.

  Najwyższą wartość firmy stanowi jej wykwalifikowana kadra, nasi pracownicy nie tylko dokonują pomiarów i montażu, ale również służą profesjonalna i fachową radą. Dbamy o ciągły rozwój wprowadzając na rynek nowe, często innowacyjne rozwiązania montażu, dzięki czemu wyróżniamy się na tle konkurencji. Działamy na terenie całej Polski, nasze placówki znajdują się w Rzeszowie, Brzozowie, Sanoku. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »