M. Brzeziński - usługi ziemne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

M. Brzeziński - usługi ziemne

Z radością prezentujemy Państwu ofertę przedstawioną przez firmę Roboty ziemne Marek Brzeziński. Rezydencja naszej firmy mieści się w Karczewie, co pozwala nam obsługiwać teren województwa mazowieckiego. Jednakże jego granice nie są dla nas ograniczeniem- wykonujemy zadania na terenie całego kraju. Nasza działalność polega na wykonywaniu każdego rodzaju prac ziemnych, a także na załadunku oraz wyładunku towarów. Na miejsce realizacji zlecenia przyjeżdżamy szybko, a maszyny docierają zawsze z doświadczonym operatorem. Załadujemy i rozładujemy każdy towar, wykonamy także wszelakie wykopy, nasypy, pomożemy przy pracach drogowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, pomagamy także w sytuacjach awaryjnych. Więcej wiadomości dostarczy nasza strona internetowa.

Szczegóły strony www.robotyziemnebrzezinski.pl:

Podlinkuj stronę www.robotyziemnebrzezinski.pl:

M. Brzeziński - usługi ziemne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomiary elektryczne Olsztyn »

  Pomiary elektryczne, czyli kompleksowe badanie obwodów oraz urządzeń elektrycznych pod kątem bezpieczeństwa przeciwporażeniowego oraz przeciwpożarowego. W skład tych badań wchodzi badanie skuteczności ochrony przeciwporażeniowej przy pomocy samoczynnego wyłączania zasilania (impedancja pętli zwarcia), oraz rezystancji izolacji. Z badań sporządzany jest protokół, który wymagany jest przez organy administracji państwowej typu: Urząd Dozoru Technicznego, Państwowa Inspekcja Pracy. Brak ważnych badań technicznych w przypadku kontroli skutkuje dużym mandatem, a w razie nie uzupełnienia we wskazanym terminie tych badań może spowodować administracyjnym nakazem zamknięcia obiektu (zagrożenie życia osób tam przebywających). W przypadku sytuacji ekstremalnych typu pożar, zakład ubezpieczeniowy odmawia wypłaty odszkodowania w sytuacji, kiedy poszkodowany podmiot nie posiada ważnych protokołów z badań instalacji elektrycznych.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady nierdzewne od 175, 00zł netto/mb. Atrakcyjne ceny, rabaty, instalalacje. »

  Sklep internetowy systemów balustrad ponad 5000 elementów do samodzielnego montażu. Gotowe zestawy balustrad nierdzewnych ceny już od 175,00zł netto/mb! Ponadto balustrady szklane z linkami z pretami pionowymi oraz poziomymi. Ofeerujemy także montaż balustrad. Bardzo duże doświadczenie ponad 30000mb zainstalowanych balustrad nierdzewnych

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja klimatyzacja osuszanie Warszawa »

  Firma Thermodynamika oferuje profesjonalne usługi w zakresie klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i osuszania. Kompleksowe podejście do każdego zagadnienia skraca do minimum czas inwestycji. Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne i chłodnicze od małych mieszkań przez lokale użytkowe bo duże inwestycje deweloperskie i przemysłowe. Oferujemy także usługę osuszania pomieszczeń i budynków po zalaniach, czy remontach. W ofercie znajdą Państwo także wynajem osuszaczy, klimatyzatorów i nagrzewnic. Oferta wynajmu skierowana jest do firm budowlanych, a także osób prywatnych, którzy w wyniku różnych zdarzeń mają problemy z nadmiarem wilgoci. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Lublin »

  Remont to zadanie które należy powierzyć fachowcom i firma Remonty Lublin do nich należy. Remont zlecony nam to nie tylko gwarancja profesjonalnego wykonania ale i możliwość negocjacji cen i terminów. Wykonujemy remonty od wielu lat dzięki czemu posiadamy doświadczenie które pozwala na realizację nawet bardzo złożonych zleceń. Remont z nami to wykorzystanie nowoczesnych technologii i rozwiązań.
  Remonty - Lublin. Czekamy na Państwa oferty !

  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów jednorodzinnych »

  Perfekko i Perfekko Supro łączą w sobie najlepsze cechy budownictwa tradycyjnego i modułowego/prefabrykowanego - gdzie efekt końcowy jest niejako kompromisem najbardziej uzasadnionym zarówno z uwagi na czas angażowania się uczestników procesu inwestycyjnego w inwestycję, jak i korzyści i komfort z którego przyjdzie nam korzystać po wybudowaniu domu. Pomijając już zupełnie parametry akustyczne i energetyczne mamy do czynienia z budownictwem zdrowym i suchym - nie tylko w odniesieniu do samej technologii montażu. Nie występuje ani w Perfekko ani w Perfekko Supro środowisko podatne na rozwój grzyba czy pleśni. Ściana jak i same pomieszczenia wewnątrz są wentylowane w sposób naturalny = \\\\\\\"oddychają\\\\\\\" ponieważ ściany nie zawierają przegród paroszczelnych. Wszystkie użyte materiały są pochodzenia naturalnego - przetworzone w sposób naprawdę nieznaczny w porównaniu do innych systemów: fermacel = gips, keramzyt = glina, drewno suszone komorowo oraz strugane, a więc bez możliwości rozwoju drobnoustrojów i robaków.Zarówno w Perfekko jak i Perfekko Supro mamy do czynienia z budynkiem zalecanym alergikom, astmatykom i wszystkim tym, którzy mają schorzenia dróg oddechowych, albo inaczej - tym którzy po prostu chcą mieszkać naprawdę zdrowo.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani montaż telewizji DVB-T i staelitarnej. »

  Elektronik z doświadczeniem w branży telewizyjnej świadczy usługi w zakresie montażu cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T oraz telewizji satelitarnej.
  Oferuję usługi modernizacji analogowej instalacji telewizyjnej na instalację do odbioru nowej naziemnej telewizji cyfrowej. Zajmuję się montażem i ustawieniem anten z wykorzystanie profesjonalnej aparatury pomiarowej. Dobieram odpowiednie wzmacniacze antenowe do wzmacniania, ale nie przesterowania sygnału. Instaluje tunery telewizyjne oraz konfiguruję ich ustawiania dla bezbłędnego odbioru cyfrówki.
  Zajmuję się również montażem telewizji satelitarnej w tym montaż i ustawienie anten oraz konfiguracja aparatury sterującej, czyli multiswithy telewizyjnych.
  Oferuję projekt i wykonanie pełnej instalacji satelitarnej oraz do odbioru telewizji naziemnej. Raz dobrze zrobiona instalacja zapewnia funkcjonalność na długie lata.
  Prowadzę również montaż telewizji przemysłowej oraz systemów bezpieczeństwa. Zapraszam na stronę do zapoznania się z ofertą.
  Usługi staram się szerzyć na terenach Tarnowa, Gorlic, Dębicy i okoliczny miejscowościach. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory Słoneczne Białystok »

  Firma ta zajmuje się produkcją zestawów solarnych. Jest również instalatorem i serwisantem. Kolektory słoneczne Białystok i inne duże miasta Podlasia w tym Augustów traktuje jako świetne rozwiązania grzewcze dla hoteli i pensjonatów. System solarny to nie tylko kolektory ale także optymalnie dopasowany osprzęt. Zbiorniki wykonane z najlepszej jakości stali nierdzewnej wpływają w znacznym procencie na żywotność tych rozwiązań.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geotechnika »

  Zajmujemy się badaniami gruntów na potrzeby posadowienia i projektowania budynków. Świadczymy usługi geotechniczne m.in. w zakresie przygotowania dokumentacji geotechnicznej, rozpoznawaniu złóż kopalin pospolitych, badań zanieczyszczeń wód gruntowych, czy też wierceń i odwiertów geologicznych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do przeprowadzania wyżej wymienionych prac, co pozwala nam na profesjonalne zrealizowanie wszystkich Państwa zleceń.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Termowizja Bydgoszcz 4 SPEC Sp. z o.o. »

  Termowizja Bydgoszcz, pomiary kamerą termowizyjną, raporty termowizyjne, lokalizacja wycieków kamerą termowizyjną. Sprawdzanie szczelności budynków.
  Inspekcje kamerą termowizyjną koni, budynków, mieszkań, procesów technologicznych.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »