M. Brzeziński - usługi ziemne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

M. Brzeziński - usługi ziemne

Z radością prezentujemy Państwu ofertę przedstawioną przez firmę Roboty ziemne Marek Brzeziński. Rezydencja naszej firmy mieści się w Karczewie, co pozwala nam obsługiwać teren województwa mazowieckiego. Jednakże jego granice nie są dla nas ograniczeniem- wykonujemy zadania na terenie całego kraju. Nasza działalność polega na wykonywaniu każdego rodzaju prac ziemnych, a także na załadunku oraz wyładunku towarów. Na miejsce realizacji zlecenia przyjeżdżamy szybko, a maszyny docierają zawsze z doświadczonym operatorem. Załadujemy i rozładujemy każdy towar, wykonamy także wszelakie wykopy, nasypy, pomożemy przy pracach drogowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, pomagamy także w sytuacjach awaryjnych. Więcej wiadomości dostarczy nasza strona internetowa.

Szczegóły strony www.robotyziemnebrzezinski.pl:

Podlinkuj stronę www.robotyziemnebrzezinski.pl:

M. Brzeziński - usługi ziemne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prefabrykaty, Wiązary drewniane. Kratownice. Więźba »

  Jesteśmy znanym i cenionym producentem prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w systemie MiTek.

  Projektujemy, produkujemy i montujemy kratownice dachowe z litego drewna łączonego w węzłach płytkami kolczastymi.

  W naszym biurze projektowym zatrudniamy konstruktorów - inżynierów budowlanych, którzy zajmują się projektowaniem konstrukcji, nadzorem nad procesem produkcji, oraz nad prawidłowym montażem. Technolodzy drewna pilnują, aby wykorzystywane drewno było klasyfikowane i posiadało odpowiednią wytrzymałość.

  Firma Inter-Lers posiada Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji, który upoważnia nas do stosowania europejskiego znaku CE na wyrób budowlany. Certyfikat potwierdza, że spełniamy wszystkie wymagania dotyczące oceny zgodności, a produkowany przez nas wyrób posiada właściwości opisane w europejskiej normie EN 14250:2004.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stróżówki, pawilony handlowe, kioski, hale, kioski handlowe, pawilony - producent. »

  Produkujemy stróżówki, pawilony handlowe, kioski, pawilony gastronomiczne, kioski handlowe, pawilony typ kontenerowy. Firma Romdex to producent stróżówek, hal, kiosków typu ruch, produkujemy również garaże, ciągi garażowe, bramy garażowe, systemy ogrodzeń, balustrady i bariery - Romdex.plnFirma ROMDEX istnieje już od 36 lat. Jak wynika ze stażu, jest to firma pokoleniowa i z tradycjami. Okres 36 lat świadczy o naszym doświadczeniu zawodowym. Zaopatrujemy budowy, zakłady przemysłowe, firmy prywatne oraz klientów indywidualnych. Pragniemy zaproponować państwu ofertę produkcyjną naszej firmy. Posiadamy szeroki asortyment naszych wyrobów. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji i montażu niżej wymienionych wyrobów:npawilony handlowe, kioski typu \"RUCH\", stróżówki, pawilony - typ kontenerowy, hale, wiaty, nadświetla dachowe, garaże i ciągi garażowe, bramy garażowe, przesuwne, uchylne, systemy ogrodzeń, balustrady, bariery. nWyroby nasze charakteryzują się współczesną i ekspresyjną formą, która łączy prostotę i elegancję. Doskonale prezentują się w każdym otoczeniu. Przy produkcji pawilonów stosujemy technologię opartą na mocnej konstrukcji stalowej obłożonej płytą warstwową. Pawilony doskonale nadają się do wykorzystania jako pomieszczenia socjalne dla ekip budowlanych, jako stróżówki, pomiesczenia biurowe, handlowe i mieszkalne. Współczynnik przenikania ciepła zapewnia izolację termiczną umożliwiającą całoroczne użytkowanie obiektu.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z osb, Domy kanadyskie, Domy Szkieletowe, Domy prefabrykowane, Domy modułowe, Domy z paczki »

  Domy z paczki. Oferujemy: domy z osb, domy kanadyskie, domy Szkieletowe, domy prefabrykowane, domy modułowe. Obszarem działania obejmujemy miasta: Częstochowa, Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Katowice, Opole, Bydgoszcz. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zawsze dobre ceny. Koloryt to solidna marka. Nasz dom z osb jest trwały, ciepły i solidny z pewnością tobie i rodzinie posłuży na wiele lat. Dom kanadysjski, dom szkeletowy, dom prefabrykowany pamiętaj Koloryt marka zobowiązuje. Największy producent na Śląsk (śląskie), Opolskie, Dolnośląskie.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Warszawa »

  Usgługi hydrauliczne proponowane przez naszą firmę wykonujemy w Warszawie oraz przygranicznych miastach. Swoją profesję traktujemy bardzo poważnie po przez co nasze usługi hydrauliczne stoją na wysokim poziomie. Traktujemy naszych klientów bardzo poważnie i tak również chcemy być traktowani. Oprócz usług hyraulicznych oferujemy proste prace budowlane wraz z elektryką. Pracuje u nas trzech hydraulików których doświadczenie w tej branży wynosi miniumum dziesięć lat. Zapraszamy do odwiedzin naszej firmowej strony na której znajdą Państwo wiecej informacji o nas i naszej działalności.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Szczecin - Instalacje Elektryczne »

  MAWO Instalacje Elektryczne specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie następujących robót elektrycznych:

  instalacje elektryczne
  instalacje domofonowe
  instalacje teleinformatyczne
  instalacje odgromowe
  pomiary elektryczne
  linie kablowe
  przyłącza kablowe
  montaż tablic rozdzielczych
  instalacja rozdzielni elektrycznych
  zewnętrzne instalacje elektryczne
  kosztorysowanie robót elektrycznych
  kosztorysowanie robót budowlanych

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi budowlane Trójmiasto - remonty Gdańsk »

  Oferujemy profesjonalne usługi budowlane na terenie Trójmiasta. Zapewniamy wykańczanie mieszkań pod klucz, remonty i projektowanie wnętrz - Gdańsk - Gdynia - Sopot.
  Świadczymy usługi z zakresu profesjonalnego wykańczania wnętrz m.in. mieszkań i domów jednorodzinnych. Oferujemy kompleksową usługę zarówno z prac wewnętrznych wykończeniowych, lecz również z monitoringu inwestycji. Nasze zaangażowanie, zdobyte doświadczenie, sumienność pracowników, a także niezbędne kwalifikacje umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Naszym klientom gwarantujemy stworzenie unikalnych i niepowtarzalnych rozwiązań aranżacyjnych. Jeżeli szukają Państwo odpowiedzialnego - profesjonalnego wykonawcy, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • NOWULSKI - firma czyszcząca »

  Firma czyszcząca NOWULSKI zajmuje się kompleksowym utrzymaniem czystości budynków. Oferujemy usługę czyszczenia dachów z wszelkiego rodzaju zabrudzeń oraz impregnację dachówki. Zaimpregnowana dachówka jest zabezpieczona przed erozją oraz ponownym osadzaniem sie mchów i porostów. Impregnacja przywraca również pierwotny kolor dachówki, który z czasem blaknie w wyniku działania promieni UV.Naszą ofertą jest także czysczenie elewacji. Do każdego rodzaju elewacji dobieramy odpowiednią metodę dzięki której staramy się uzyskać jak najlepszy efekt pożądany przez klienta.Po szerszą ofertę zapraszamy państwo na naszą stronę.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wylewki anhydrytowe »

  Jesteśmy firmą wykonującą wylewki anhydrytowe, które są idealną posadzką do domów jednorodzinnych. Posadzki anhydrytowe to jastrych nadający się do wewnątrz i wykorzystywany w suchych pomieszczeniach w budownictwie mieszkaniowym oraz budynkach przydatności społecznej. Jest samopoziomującym gruntem podłogowym pod wszystkie okładziny: terakotę, kamień naturalny, parkiet, panele, wykładziny dywanowe, wykładziny PVC itp.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Folie grzewcze »

  Ogrzewanie na podczerwień to tanie ogrzewanie.

  Czasy bez ciągle się zmieniają, co roku nowe pomysły i technologie wchodzą w powszechne życie, mimo, że sama idea jest często znana od wielu lat.
  Maty grzewcze oferowane przez naszą firmę oparte są na nanotechnologii.

  Energooszczędność i przyjazność środowisku te dwa hasła są niezwykle istotne jeśli chodzi o ogrzewanie. Energia elektryczna zamieniona w odpowiedni sposób na falową energię cieplną powoduje, iż ogrzewanie elektryczne może być bardzo tanie!

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład posadzkarski Mariusz Skrzypczak »

  Nasza firma oferuje szeroki wybór usług specjalizując się w układaniu wszelkiego rodzaju podłóg. Nasi pracownicy - fachowcy w swojej dziedzinie potrafią zadbać o podłogę - poddając ją renowacji, konserwując czy naprawiając.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »