M. Brzeziński - usługi ziemne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

M. Brzeziński - usługi ziemne

Z radością prezentujemy Państwu ofertę przedstawioną przez firmę Roboty ziemne Marek Brzeziński. Rezydencja naszej firmy mieści się w Karczewie, co pozwala nam obsługiwać teren województwa mazowieckiego. Jednakże jego granice nie są dla nas ograniczeniem- wykonujemy zadania na terenie całego kraju. Nasza działalność polega na wykonywaniu każdego rodzaju prac ziemnych, a także na załadunku oraz wyładunku towarów. Na miejsce realizacji zlecenia przyjeżdżamy szybko, a maszyny docierają zawsze z doświadczonym operatorem. Załadujemy i rozładujemy każdy towar, wykonamy także wszelakie wykopy, nasypy, pomożemy przy pracach drogowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, pomagamy także w sytuacjach awaryjnych. Więcej wiadomości dostarczy nasza strona internetowa.

Szczegóły strony www.robotyziemnebrzezinski.pl:

Podlinkuj stronę www.robotyziemnebrzezinski.pl:

M. Brzeziński - usługi ziemne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kreodom - super projekty domów »

  Wykonanie projektu domu jest zazwyczaj zajęciem czasochłonnym, dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy gotowe projekty domów, wyróżniające się oryginalnością, profesjonalnym wykonaniem oraz niepowtarzalnym stylem.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kratki ściekowe, wpusty nierdzewne, kanały kwasoodporne »

  KMB STEEL PRODUCT to polska firma projektowo-handlowo-usługowa oferująca elementy ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej a w szczególności elementy służące do odwadniania powierzchni przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak: kratki ściekowe, kanały odwadniające, czyszczaki oraz rewizje.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Separatory, separator, separatory tłuszczu »

  UGOS Ochrona Środowiska jest firmą zajmującą się od kilku lat zagadnieniami inżynierii środowiska. Zakresem naszej działalności jest głównie produkcja urządzeń do oczyszczania ścieków z substancji ropopochodnych, tłuszczów organicznych, neutralizacja kwasów itp. W ofercie naszej firmy są:

  - separatory koalescencyjne
  - separatory lamelowe
  - separatory tłuszczu
  - separatory skrobi
  - neutralizatory kwasów
  - oczyszczalnie ścieków
  - układy zamknięte myjni samochodowych,
  - przepompownie ścieków
  - zbiorniki magazynowe do 1200 m3
  - komory drenażowe i rozsączające
  - klapy zwrotne
  - regulatory przepływu
  - odwodnienia liniowe
  - włazy i wpusty
  - osadniki szlamu
  - instalacje alarmowe
  - wanny galwaniczne
  Separatory przeznaczone są do oczyszczania wód deszczowych odprowadzanych z dróg, parkingów, placów postojowych, manewrowych, ścieków technologicznych z myjni samochodowych, warsztatów mechanicznych, naprawczych, stacji benzynowych, z miejsc składowania części pojazdów, ścieków powstałych w restauracjach, punktach zbiorowego żywienia, w zakładach przetwórstwa mięsnego, spożywczego oraz ścieków pochodzących z miejsc obróbki warzyw. W separatorze zatrzymywane są zawiesiny mineralne takie jak np. piaski, błoto, popioły oraz substancje ropopochodne, tłuszcze i skrobię. Zależnie od typu separatora przeznaczone są do zabudowy w terenach zielonych, ciągach komunikacyjnych lub do zabudowy wolnostojącej.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne filtry do wody »

  W zasadzie na rynku obecnie są tylko nowoczesne filtry do wody, które spełniają zazwyczaj te same zadania, czyli wszechstronne uzdatnianie wody. Najczęściej produkty o podobnych parametrach nie różnią się ceną, ale trzeba zwrócić uwagę na koszt wkładów, które co jakiś czas trzeba wymieniać, bo tu czasami ceny są różne i to przy podobnych parametrach użyteczności. Nowoczesne filtry do wody różnią się znacznie od tych, które kiedyś, na samym początku pojawiły się na rynku. Osoby mające najstarsze rodzaje filtrów powinny zastanowić się nad ich wymianą.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje gazowe, sanitarne i grzewcze - Opole »

  Instalator Opole Marek Zontek - fachowa i profesjonalna pomoc z zakresu instalacji gazowej, sanitarnej, grzewczej oraz kanalizacyjnej. Zakres działalności firmy obejmuje Opole, Nysę i Otmuchów. Firma oferuje profesjonalne doradztwo i usługi z zakresu rzetelne wykonanie wszelkich prac instalacyjnych tj. np.: wykonywanie przyłączy do budynków ( woda, gaz), instalacje wewnątrz budynków ( centralne ogrzewanie, woda gaz), zakładanie kanalizacji

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • KB Projekt - twój projekt domu »

  KB Projekt to krakowskie biuro architektoniczne, które oferuje Państwu projekt domu o jakim marzyliście. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która przygotowała dla Was, ofertę która liczy już ponad 1000 pozycji. W naszych katalogach znajdą Państwo projekty domów jednorodzinnych przygotowane tak, by odpowiadać na najbardziej wymagające gusta. Niezależnie czy poszukują Państwo małego domku na wąską działkę, lub reprezentacyjnej willi KB Projekt jest w stanie spełnić te oczekiwania.

  Jeśli nie znajdą Państwo u nas odpowiadającego waszym wymaganiom projektu, to nasz architekt może przygotować na zlecenie indywidualny projekt o jakim Państwo marzyli. Zachęcamy inwestorów do odwiedzanie naszej strony internetowej, gdzie znajdą niezbędne każdemu budującemu informacje z zakresu budownictwa.

  Ponadto nasze biuro od lat specjalizuje się w projektach budynków komercyjnych, takich jak biura,warsztaty, budynki gastronomiczno usługowe, hotele, pensjonaty, domy ślubne etc.

  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z działem sprzedaży. Nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać odpowiedni projekt i doradzą przy wyborze.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne: próżniowe i płaskie, dofinansowanie - En-Sol »

  En-Sol - Przedstawiciel Kingspan Solar oferuje kolektory słoneczne (próżniowe i płaskie), zestawy solarne, ogniwa fotowoltaiczne, a także zbiorniki solarne. Nasze usługi obejmują zarówno sprzedaż kolektorów, montaż jak i serwis. Kupując u nas instalacje solarne można uzyskać dofinansowanie. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO TROJAN SP. Z O.O. mieszkania mikołów »

  Budowa domu jednorodzinnego i nawet

  solidna realizacja kompletnego osiedla domów

  wielorodzinnych czy domów w zabudowie szeregowej to fundamentalne elementy oferty katowickiego Przedsiębiorstwa

  Budownictwa Ogólnego „TROJAN” Sp. z o.o.. Funkcjonujące m.in. na terenie Katowic,

  Gliwic oraz Zabrza przedsiębiorstwo zajmuje się

  całościowym wykonawstwem budynków dowolnego typu i

  przeznaczenia. Wysoko wykwalifikowana załoga oraz

  doskonały sprzęt oraz znaczne doświadczenie w

  budowie poręczają Klientom zręczną oraz sumienną realizację zlecenia w ustalonym

  terminie. Pozostałe informacje o spółce „TROJAN” zamieszczono na stronie

  internetowej.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okno Projekt - Białystok »

  Poszukując dobrych okien w Białymstoku warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem okien w Białymstoku od kilkunastu lat. W naszej ofercie znajdują się markowe produkty od najlepszych Polskich producentów. Okna w systemie Bruegmann Salamander oraz na okuciach Roto NT to idealne dopasowanie w przystępnej cenie. Nasza oferta to również bramy garażowe Wiśniowski oraz drzwi Porta, Dre, Polskone. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dopasować odpowiednią ofertę dla Państwa. Zapraszamy na naszą stronę www.bialystok-okna.pl

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport betonu Mława »

  Wytwórnia oraz transport betonu: samochodem dostawczym, betonowozem (tzw. gruszką), wylewanie betonu z pompą. Oferujemy najwyższej jakości beton. Jesteśmy producentem wysokiej jakości prefabrykatów betonowych: szamb, nadproży, pustaków betonowych.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »