Multicomfort - budujemy domy energooszczedne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Multicomfort - budujemy domy energooszczedne

Nasza firma buduje drewniane domy prefabrykowane. Nasze domy to domy energooszczędne o najwyższej jakości wykonania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia.
Budowa domu to trudna i bardzo ważna decyzja. Budując z nami, współpracujesz z ekspertami.

Energooszczędność to dla nas priorytet stąd budujemy domy energooszczędne. Parametr termoizolacyjności ścian naszych domów (U=0,14 W/m2K) jest ponad dwukrotnie lepszy niż najbardziej rygorystyczne wymagania europejskie. Jak to się przekłada na korzyści dla Ciebie? – do ogrzania domu zbudowanego wg technologii Multicomfort zużyjesz nawet kilka razy mniej energii niż w przypadku tradycyjnego budownictwa.

Szczegóły strony www.multicomfort.pl:

Podlinkuj stronę www.multicomfort.pl:

Multicomfort - budujemy domy energooszczedne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny netsprint 43 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 307

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Domy Siemianowice Śląskie, Mieszkania Siemianowice Śląskie »

  Strona firmy deweloperskiej Apstar, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych domów i mieszkań. Zobacz nową inwestycję Słoneczna Dolina i Bytkowskie Lawendy etap III.
  Firma Apstar działa na rynku polskim od kilku lat. Właściciele firmy są laureatami wielu prestiżowych nagród. Uhonorowani zostali min. "Złotym Certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play"' oraz tytułem "Orły Śląskiego Biznesu", ponadto otrzymali tytuł "Firma z Jakością" oraz wyróżnienie "Polski sukces 2000". Działalność deweloperska właścicieli firmy nie ogranicza sie tylko do rynku lokalnego, budują również luksusowe apartamenty w Zakopanem.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna i drzwi drewniane »

  MILEWSKI Sp. z o.o. najwyższej światowej klasy okna i drzwi drewniane, wykonane z drewna sosnowego i mahoniowego. Najlepsze gatunki drewna poddane technologicznej obróbce według najnowszych standardów, stanowią gwarancję produktów S-Klasa. Ten znak, ten symbol jakości posiada niewiele firm w Europie. 100 lat tradycji - firma "Milewski" łączy w sobie nowoczesność z umiłowaniem tradycji.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta uprawniony Ernest Kaiser - usługi geodezyjne - Gorzów Wielkopolski »

  Usługi geodezyjne - ERNEST KAISER- Gorzów Wielkopolski

  Pomiary sytuacyjno-wysokościowe?
  Związane z ewidencją gruntów i budynków?
  Może obsługa geodezyjna inwestycji?

  Skontaktuj się z nami!

  Jestem geodetą zajmującym się obsługą inwestycji i nieruchomości od 15 lat.
  Moje wieloletnie doświadczenie zdobywałem w wielu małych i dużych inwestycjach naszego regionu, między innymi na Kostrzyńsko-Słubickiej Strefie Ekonomicznej, przy inwestycjach branżowych obejmujących branżę: drogową, gazownictwa, energetyki, telekomunikacji, sanitarną, obsługę budowy osiedla mieszkaniowego oraz obsługę Administracji Samorządowej: Urząd Miasta, Urząd Gminy.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Altech Kraków - bramy, drzwi, likwidacja barier. »

  Firma zajmuje się realizacją techniką bramową oraz instalacjami przemysłowymi i parkingowymi od 1990 roku nieprzerwanie świadcząc usługi dla klientów z obszaru całego kraju. W zakresie realizowanych usług znajdują się bramy i drzwi z systemami automatyki do zastosowań w posesjach, terenach przemysłowych oraz przeładunkowych a także w zakresie techniki parkingowej. Doświadczenie i wysoku poziom wyszkolenia pracowników, pozwala firmie realizować usługi kompleksowo poczynając od doradztwa na etapie sprzedażowo-ofertowym do fachowego montażu z dowozem na miejsce wskazane. W dostępnej ofercie urządzeń i rozwiązań znajdują się napędy, bramy i drzwi czołowych producentów: Hormann, Wiśniowski, Beninca. Ostatnio na stronie pojawił się nowy dział oferty, likwidacja barier z dostosowaniem przestrzeni użytkowych dla osób niepełnosprawnych: szyny najazdowe, mostki, rampy. Zapraszamy do skorzystania z danych kontakowych na stronie.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • P.U.H. PSB Paweł Święcki budownictwo przemysłowe »

  Firma świadczy usługi generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych (chłodni, hal, magazynów), budynków gospodarczych, biur oraz obiektów szkolnych od 2003 roku. Prace prowadzimy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana "And-Bud Usługi Budowlane" »

  And-Bud to firma budowlana wykonująca usługi budowlane na terenie miasta Łódź. Wykonują m.in. docieplenia budynków, elewacje, renowację cegły i elewacji ceglanych, malowanie, usługi dekarskie - krycie dachów papą termozgrzewalną oraz odśnieżanie dachów.
  Firma remontowo budowlana And-Bud posiada ogromne doświadczenie zdobywane od 2000 roku na polskim oraz norweskim rynku. Liczne referencje pozyskane od firm i instytucji gwarantują rzetelność i fachowość usług budowlanych wykonywanych przez tę firmę.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Łódź- instalacje wod-kan, ogrzewanie, gaz, 791-080-888 »

  Firma Instal-Pol PHU poleca swoje usługi hydrauliczne,grzewcze i gazowe.Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne,centralnego ogrzewania i wewnętrzne instalacje gazowe.Montujemy kotłownie gazowe,olejowe i węglowe wraz z montażem wkładów kominowych.Zakładamy instalacje centralnego ogrzewania grzejnikowego i ogrzewania podłogowego.Przeprowadzamy okresowe próby szczelności instalacji gazowych.Usuwamy awarie hydrauliczne i przepychamy kanalizację sprężyną elektryczną.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty domów »

  Firma Kosbud oferuje usługi w następujących zakresach: Kompleksowa budowa domków, organizacja budowy, adaptacja rysunków budowlanych. Budowa domów jest kluczowym kierunkiem działalności. Przedsiębiorstwo wykonuje inwestycje w stanie surowym zamkniętym, otwartym, developerskim oraz pod klucz. Firma stosuje wysokiej jakości materiały budowlane dostarczane przez inwestora albo własne. Dysponuje własnym sprzętem budowlanym. Wszelkie usługi prowadzone są kompetentnie, szybko oraz wyjątkowo starannie.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hellbud | Budowa domów Poznań | Domy pod klucz Poznań »

  HELLBUD jest firmą działającą na rynku budowlanym od 1999 r. Głównym profilem działalności jest budowa domów jednorodzinnych na działkach klientów.

  W zakresie generalnego wykonawstwa pomagamy inwestorowi wybrać odpowiednie technologie budowania, a także organizujemy prace budowlane i prowadzimy ich nadzór.

  Nasze wyspecjalizowane grupy montażowe zajmują się wznoszeniem ścian i stropów, zadaszeniem budynku, montażem instalacji oraz osprzętu, osadzeniem stolarki otworowej oraz pracami wykończeniowymi. Zakres i rodzaj oferowanych usług ustalany jest z inwestorem i poparty fachowymi wycenami.

  Dzięki współpracy z wieloma wiodącymi na rynku firmami zapewniamy korzystne ceny materiałów budowlanych oraz dostawę materiałów bezpośrednio od producenta, co powoduje znaczne obniżenie wydatków inwestora a co za tym idzie kosztów całej inwestycji.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Systemy »

  Firma D+H Polska oferuje kompleksową usługę serwisową systemów oddymiania i innych systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych, w tym także przeglądy techniczne, konserwację oraz naprawę urządzeń.Dzięki naszym partnerom oraz przedstawicielstwom we wszystkich regionach, D+H Polska usługę świadczy na terenie całej Polski, korzystając z doświadczeń, zdobytych podczas opieki nad projektami zrealizowanymi na całym świecie.Wykonujemy przeglądy serwisowe:- systemów sygnalizacji alarmu pożaru,- systemów detekcji gazów,- drzwi i bram pożarowych wraz ze sterowaniem,- pneumatycznych systemów oddymiania,- oświetlenia ewakuacyjnego,- elektrycznych systemów oddymiania,- gaśnic i hydrantów,- znakowania urządzeń ppoż.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »