Multicomfort - budujemy domy energooszczedne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Multicomfort - budujemy domy energooszczedne

Nasza firma buduje drewniane domy prefabrykowane. Nasze domy to domy energooszczędne o najwyższej jakości wykonania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia.
Budowa domu to trudna i bardzo ważna decyzja. Budując z nami, współpracujesz z ekspertami.

Energooszczędność to dla nas priorytet stąd budujemy domy energooszczędne. Parametr termoizolacyjności ścian naszych domów (U=0,14 W/m2K) jest ponad dwukrotnie lepszy niż najbardziej rygorystyczne wymagania europejskie. Jak to się przekłada na korzyści dla Ciebie? – do ogrzania domu zbudowanego wg technologii Multicomfort zużyjesz nawet kilka razy mniej energii niż w przypadku tradycyjnego budownictwa.

Szczegóły strony www.multicomfort.pl:

Podlinkuj stronę www.multicomfort.pl:

Multicomfort - budujemy domy energooszczedne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 121 Odwiedziny netsprint 43 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 314

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogłoszenia budowlane - Portal remontowy »

  Portal o tematyce remontowo budowlanej. Znajdziesz w nim ogłoszenia firm które fachowo wykonają pracę wykończeniową w twoim domu. Jeśli jesteś właścicielem firmy możesz całkowicie darmowo wystawić ogłoszenie. Na portalu znaleźć można szereg artykułów o tematyce budowlanej, prawie budowlanym.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Wrocław »

  Firma remontowa TUR REMONTY świadczy kompleksowe usługi w zakresie budowy oraz wykończenia jednorodzinnych domów tradycyjnych i szkieletowych. Oferujemy także usługi w zakresie podstawowych prac remontowych np. gładzie, montaż glazury, instalacji, prac malarskich, przeróbki elektryki. Bezpłatnie wyceny oraz terminowość i solidność to nasze atuty.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Separatory, separator, separatory tłuszczu »

  UGOS Ochrona Środowiska jest firmą zajmującą się od kilku lat zagadnieniami inżynierii środowiska. Zakresem naszej działalności jest głównie produkcja urządzeń do oczyszczania ścieków z substancji ropopochodnych, tłuszczów organicznych, neutralizacja kwasów itp. W ofercie naszej firmy są:

  - separatory koalescencyjne
  - separatory lamelowe
  - separatory tłuszczu
  - separatory skrobi
  - neutralizatory kwasów
  - oczyszczalnie ścieków
  - układy zamknięte myjni samochodowych,
  - przepompownie ścieków
  - zbiorniki magazynowe do 1200 m3
  - komory drenażowe i rozsączające
  - klapy zwrotne
  - regulatory przepływu
  - odwodnienia liniowe
  - włazy i wpusty
  - osadniki szlamu
  - instalacje alarmowe
  - wanny galwaniczne
  Separatory przeznaczone są do oczyszczania wód deszczowych odprowadzanych z dróg, parkingów, placów postojowych, manewrowych, ścieków technologicznych z myjni samochodowych, warsztatów mechanicznych, naprawczych, stacji benzynowych, z miejsc składowania części pojazdów, ścieków powstałych w restauracjach, punktach zbiorowego żywienia, w zakładach przetwórstwa mięsnego, spożywczego oraz ścieków pochodzących z miejsc obróbki warzyw. W separatorze zatrzymywane są zawiesiny mineralne takie jak np. piaski, błoto, popioły oraz substancje ropopochodne, tłuszcze i skrobię. Zależnie od typu separatora przeznaczone są do zabudowy w terenach zielonych, ciągach komunikacyjnych lub do zabudowy wolnostojącej.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • ESGLAS Adma Gliwa - ścianki szklane, okucia do konstrukcji i drzwi całoszklanych »

  Oferujemy okucia do konstrukcji i drzwi szklanych (wahadłowe, przymykowe, przesuwne),
  samozamykacze geze dolne i górne, napędy automatyczne, kompleksowe wykonawstwo (pomiar, montaż) ścianek szklanych, balustrad, konstrukcji szklanych, kabin prysznicowych, schodów szklanych, podłóg szklanych.
  Działamy głównie na śląsku i w małopolsce a zwłaszcza na terenie miast Rybnik, Wodzisław Śląski, Gliwice, Katowice, Kraków, Wrocław, Jastrzębie, Żory, Bielsko Biała, Racibórz, Zabrze, Ruda Śląska.
  Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy GEZE.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania »

  Najkorzystniejsza oferta na Śląsku.
  Firma Polsprzęt oferuje najwyższej jakości tylko i wyłącznie oryginalne rusztowania po najniższych cenach.

  Największy dostawca rusztowań i szalunków na Śląsku. W swojej ofercie posiadamy również wypożyczalnie sprzętu
  budowlanego, w której można znaleźć takie maszyny jak: Młotowiertarki, Młoty, Zagęszczarki, Stopy, Agregaty etc.

  Zajmujemy się także wynajmem rusztowań takich systemów jak: Plettac, Layher, RUX, Baumann, Altrad i inne.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • BES-czyszczenie kostki, opieka nad grobami, zakładanie ogrodów »

  Firma zajmuje się profesjonalnym zakładaniem ogrodów. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu prac związanych z architekturą ogrodową np. stawianie altan ogrodowych, zakładanie oczek wodnych, montaż systemów nawadniania. Firma świadczy również usługi związanie z wykorzystaniem wysokiego ciśnienia tj. czyszczenie kostki brukowej, czyszczenie elewacji, czyszczenie ogrodzeń betonowych, czyszczenie dachu. Posiadamy sprzęt pozwalający na wszelakie prace renowacyjne jak np agregat do malowania dachu. Naszej firmie można zlecić również usługi opieki nad grobami i czyszczenie grobów.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwest Bud - Przegląd okresowy budynków Toruń »

  Obowiązek posiadania paszportu energetycznego bierze się z prawa europejskiego. Nasza firma specjalizuje się w przeglądach okresowych budynków, wystawianiu świadectw energetycznych a także w koordynacji prac budowlanych. Pracujemy dla wielu właścicieli i zarządców dużych i małych budynków. Nasza praca opiera się na solidności. Staramy się by Klienci byli zadowoleni, nie tylko z jakości zrealizowanej przez nas pracy, ale również z wysokości ponoszonych nakładów finansowych. Nasi pracownicy to osoby o dużych kwalifikacjach. Osoby które, aktywnie biorą udział w poczynaniach firmy i mają na nią wpływ. Dzięki ustawicznym treningom gwarantują najwyższą jakość wykonywanej pracy.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • CZCH- komory chłodnicze »

  Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości urządzeń chłodniczych lub klimatyzacyjnych z radością dostarczy je Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa z Osielska nieopodal Bydgoszczy. Firma działa od 1993 roku i zajmuje się sprzedażą sprężarek i agregatów skraplających hermetycznych, sterowników elektronicznych, automatyki, środków chemicznych, chłodnic powietrza, rejestratorów temperatury lub silników do wentylatorów. Służy również pomocą przy skompletowaniu i przekazaniu wszystkich elementów występujących w aktualnych lub planowanych instalacjach chłodniczych. Wykonuje komory chłodnicze oraz instaluje urządzenia. Klientami są przede wszystkim firmy handlowe, instalacyjne, serwisowe i fabrykanci urządzeń chłodniczych. Firma ma produkty wiodących światowych producentów. Proponuje konkurencyjne ceny i upusty. Oferta dostępna na stronie www.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Podolany, Rokietnica »

  Firma budowlana LEO-BUD specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych i małych wielorodzinnych na terenie Poznania (Podolany i inne dzielnice na zachodzie i północy miasta). Oddaje mieszkania pod klucz również w okolicznych miejscowościach, takich jak Rokietnica czy Suchy Las. Firma działa od 1996 r.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane »

  Sklepbudowlany.net to świetny market budowlany, który jest zaopatrzony we wszystkie produkty budowlane niezbędne do budowania i remontów. Dla stałych klientów przewidzieliśmy liczne rabaty i upusty, dlatego warto kontynuować u nas zakupy.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »