MW Nieruchomości - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

MW Nieruchomości

Kompleksowa obsługa w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami.
Korzystając z naszych usług zapewniają sobie Państwo kompleksową i rzetelną obsługę transakcji sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu wszelkich typów nieruchomości. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu korzystnych kredytów bankowych. Zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami.
Zapewniamy każdemu klientowi sprawną obsługę transakcji od momentu podpisania umowy pośrednictwa aż do przekazania nieruchomości.

Szczegóły strony www.mwhome.pl:

Podlinkuj stronę www.mwhome.pl:

MW Nieruchomości

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 200 Odwiedziny netsprint 48 Odwiedziny msnbot 23 Odwiedziny googlebot 252

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nieruchomości, lokale, działki, mieszkania z Lublina i okolic »

  Biuro Nieruchomości z Lublina reprezentujące najwyższe standardy w Europie NIE POBIERAJĄCE PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Zajmujemy się pośrednictwem w transakcjach sprzedaży, kupna, wynajmu i najmu nieruchomości z terenu Lublina i okolic. W swojej bazie posiadamy takie nieruchomości jak mieszkania, lokale, działki, hale-magazyny, teren komercyjne. Współpracujemy z portalami ogłoszeniowymi z całego świata, dlatego nieruchomości ogłaszane w naszym biurze trafia na każdy zakątek ziemi będąc tłumaczone na większość języków światowych, co znacząco zwiększa szanse sprzedania nieruchomości. Obrotem nieruchomościami zajmujemy się od 2007 roku, a każdy dzień przynosi wiedzę i doświadczenie. Posiadamy państwową licencje zawodową nr 13322 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Celem przewodnim firmy jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów, wspieranie ich w kolejnych etapach realizacji transakcji. Zapewniamy kompleksową obsługę pod względem weryfikacji stanów prawnych nieruchomości, zgromadzenia niezbędnych dokumentów, współpracy z notariuszem i pomocy w uzyskaniu korzystnych kredytów w tym rodzina na swoim. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Strategia naszej firmy opiera się na zadowoleniu naszych klientów, dlatego zespół 4kątów robi wszystko by współpraca z nami zakończyła się Państwa sukcesem. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Zespół 4kątów.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Warszawa, wycena nieruchomości - DMR STUDIO »

  Rzeczoznawca majątkowy wykona dla Państwa wyceny nieruchomości na terenie miasta Warszawa oraz w okolicznych powiatach. Wycena nieruchomości mieszkaniowych (domy, lokale mieszkalne), nieruchomości komercyjnych (magazyny, biura, hotele, lokale usługowe, budynki produkcyjne) oraz nieruchomości gruntowych niezabudowanych (działki pod realizację zabudowy mieszkaniowej, komercyjnej oraz rolne). Szacowanie wartości dla celów kupna-sprzedaży, udzielenia kredytu, podziału majątku, określanie podstawy opodatkowania, aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego, wniesienia aportu, wycena służebności przesyłu oraz wielu innych. Wyceny nieruchomości dla osób prywatnych, firm i instytucji państwowych.

  Rzeczoznawca majątkowy oferuje usługi wyceny nieruchomości przy zachowaniu krótkiego terminu i atrakcyjnej ceny we wszystkich dzielnicach Warszawy: Mokotów, Ursynów, Wilanów, Śródmieście, Ochota, Wola, Żoliborz, Włochy, Ursus, Bemowo, Bielany, Praga Południe, Praga Północ, Białołęka, Targówek, Rembertów, Wawer oraz Wesoła. Ponadto istnieje możliwość wyceny nieruchomości poza granicami Warszawy: Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Ożarów Mazowiecki.

  Świadczymy również usługi związane z przygotowywaniem dokumentacji niezbędnej do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, tzw. wuzetka. Sporządzamy opracowania planistyczne - plany zagospodarowania przestrzennego. Pomagamy w procedurach urzędowych.

  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż bielsko biała »

  Nieruchomości bielsko w tym mieście na pewno znajdziemy jakiś budynek dla nas. Istnieje także wiele przedsiębiorstw które adekwatnie nam pomogą żebyśmy znaleźli budynek dla siebie. Na pewno będziemy zadowoleni z swojego wyboru. Jest to bardzo znaczące żeby znaleźć wśród kompanii gdyż w wtedy to oni się zajmują za nas tymi wszystkimi sprawami które nas mogą dotykać podczas szukania prywatnego domku. Mnogość ludzi szuka tutaj swojego mieszkanka bowiem spodobało się im bardzo to miasto i chcieli by w nim zamieszkiwać. My dajemy Tobie taką nadzieję wystarczy że sprawdzisz, stwierdzisz naszą propozycję.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy »

  Sporządzanie wycen nieruchomości, gruntów niezabudowanych, działek, lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, domów, budynków mieszkalnych, budynków gospodarczych, budowli, nieruchomości rolnych, nieruchomości leśnych, komercyjnych, biurowych, magazynowych, przemysłowych, handlowych, służebności oraz nakładów. Przygotowywanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali mieszkalnych, spółdzielczych własnościowych praw do lokali, lokali użytkowych, budynków mieszkalnych. Doradztwo przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości naliczonych opłat adiacenckich z tytułu podziału nieruchomości, przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości naliczonych opłat adiacenckich z tytułu budowy urządzeń infrastruktury technicznej, przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości naliczonej opłaty planistycznej z tytułu wzrostu wartości nieruchomości przy uchwaleniu lub zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości odszkodowań za nieruchomości, przy naliczaniu nowych wysokości opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego gruntu, w sprawach inwestycyjnych i prawnych dotyczących nieruchomości

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Wejherowo »

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie prezentujemy nowe mieszkania w Wejherowie. Doskonała lokalizacja, wysoka jakość wykonania oraz dostępność cen sprawia, że inwestycja prowadzona pod nazwą Kamienicy Waśkowskiego jest odpowiednią inwestycją nieruchomościową dla każdego, kto chce w końcu zamieszkać na swoim! Sprawdź już teraz jakie mieszkania są dostępne, zarezerwuj lub kup. Nasz dział sprzedaży mieszkań w Wejherowie, chętnie odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy! Kamienica Waśkowskiego w Wejherowie!

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona Ewy Pietnickiej, pośrednika nieruchomości. »

  Pośrednik w obrocie nieruchomościami od 1994 roku i od tamtego czasu prowadziła biuro nieruchomości.Obecnie jest pośrednikiem wykonującym czynności pośrednictwa oraz nadzorującym pracę maklerów w biurze nieruchomości MDOM.Posiada licencję zawodową nr 510 nadaną przez UMiRM. Ukończyła liczne kursy specjalistyczne.Jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADMINISTRATOR nieruchomości »

  W Warszawie od ponad 10 lat prowadzi działalność firma Administrator Sp. Z o. o., jaka zajmuje się sprawami prawnymi oraz finansowymi Wspólnot Mieszkaniowych. Dysponując ponad 10 - letnim doświadczeniem, zapewnimy kompleksowe usługi administrowania obiektami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi. Zajmujemy się księgowością, sprawami prawnymi wspólnot i nieruchomości, a także tymi dotyczącymi lokatorów. Zatrudniamy fachowców, dbających o utrzymanie czystości w środku i na zewnątrz budynków i zajmujących się wywozem śmieci, a także ochraniających budynki również w dni wolne od pracy. Doradzamy nowopowstającym Wspólnotom lub chcącym się oddzielić od organów administracji. Obecnie zarządzamy i zajmujemy się administracją budynków w Warszawie. Oferujemy usługi wysokiej klasy i przyjazną obsługę. Więcej informacji opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADM Property Obsługa Nieruchomości »

  Zarządca nieruchomości działający na terenie Katowic, Mysłowic i miast sąsiednich. Specjalizuje się w zarządzaniu i administrowaniu Wspólnotami Mieszkaniowymi. Prawidłowość działań zapewniają licencjonowani zarządcy nieruchomości. Celem jest pomaganie mieszkańcom i bycie blisko nich. Wszystkie podejmowane decyzje konsultuje z współwłaścicielami zarządzanej nieruchomości. W pracy korzysta z najnowszych rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie nieruchomościami. Klientom oferuje sms-ową informację o bieżących sprawach związanych z nieruchomością. Poprzez E-kartotekę umożliwia sprawdzenie swoich rozrachunków, głosowanie uchwał, zapoznanie się z regulaminami oraz współuczestniczenie w zarządzaniu nieruchomością. Powyższe daje możliwość załatwienia wielu spraw bez konieczności odwiedzania zarządcy nieruchomości. Stosując nowoczesne formy kontaktu nie zapomina o tradycyjnych formach kontaktu - posiada biura w Katowicach i Mysłowicach. Współpracuje także z renomowanymi partnerami dzięki którym może zaoferować w pełni kompleksową obsługę nieruchomości.
  Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i stosując najnowsze rozwiązania w zarządzaniu nieruchomościami jest w stanie zaoferować atrakcyjne ceny usług, obniżenie kosztów utrzymania nieruchomości przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi klientów.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.costainvest.com - wille w Hiszpanii »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś ile pieniędzy wydajesz na zagraniczny urlop? Może warto zmienić nieco koncepcję i rozważyć wynajem mieszkania Hiszpania. Takie rozwiązanie pozwoli ograniczyć koszt noclegów i poprawi zdecydowanie komfort. Wille w Hiszpanii nie są wcale tak kosztowne, a ceny często są porównywalne z naszymi krajowymi. Zdecydowanie inne są jednak warunki i pogoda, trudno trafić na brzydką aurę latem. Aby rozsądnie podejść do operacji wynajmu, warto odszukać biuro nieruchomości Hiszpania i specjalistom powierzyć zadanie odnalezienia właściwej nieruchomości. W ten sposób zdecydowania większość formalności zostanie załatwiona za nas. Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii cieszą się szczególnym zainteresowaniem, wobec tego należy decydować się szybko, aby ktoś inny nie ubiegł nas w planach urlopowych.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Costa Blanca w Hiszpanii - NCB »

  NCB Nieruchomości Costa Blanca to polskie biuro nieruchomości w Hiszpanii zlokalizowane na słonecznym wybrzeżu Costa Blanca. Główny oddział naszego biura znajduje się w samym centrum Torrevieja - pięknej uzdrowiskowej miejscowości na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii. Oferujemy szeroki wybór hiszpańskich nieruchomości. Znajdziesz u nas: domy w Hiszpanii na sprzedaż, apartamenty w Hiszpanii na sprzedaż, tanie nieruchomości w Torrevieja oraz setki ofert nieruchomości na sprzedaż na wybrzeżu Costa Blanca. Posiadamy 18 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości w regionie Costa Blanca. Spełniliśmy marzenia setek Polaków oraz mieszkańców innych krajów, którzy przeprowadzili się do Hiszpanii. Kontaktując się z nami masz pewność wysokiej jakości obsługi na każdym etapie: znajdziemy dla Ciebie najlepsze nieruchomości na Costa Blanca. Wiemy, że znalezienie najlepszej spośród setek ofert nie jest łatwe, dlatego zachęcamy do kontaktu i powierzenia nam zadania znalezienia najlepszej oferty dla Ciebie. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Zapewniamy obsługę transakcji przez sprawdzonych prawników, notariuszy. Pomożemy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości na Costa Blanca. Współpracujemy ze sprawdzonymi bankami. Kiedy już wprowadzisz się do swojego wymarzonego domu w Hiszpanii, dalej jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy znaleźć specjalistę, podpowiemy, jak zapisać dzieci do szkoły i wiele więcej. Spełniaj marzenia! Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 23 07 2017 · szczegóły wpisu »