Nieruchomości Bydgoszcz - mieszkania, domy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nieruchomości Bydgoszcz - mieszkania, domy

Nieruchomości Bydgoszczy www.wasz-dom.com - oferuje mieszkania, domy, działki oraz lokale komercyjne. Działamy w Bydgoszczy oraz w okolicznych miejscowościach takich jak: Niemcz, Łochowo, Rynarzewo, Ciele, Kruszyn, Osielsko. W naszej ofercie posiadamy także na sprzedaż urokliwie położone apartamenty w stanie deweloperskim z Mielna. Zapraszamy - asystujemy przy wyborze odpowiedniego kredytu z oferty 25 banków. Dajemy atrakcyjne warunki współpracy, zapewniamy profesjonalizm, wiedzę prawną w oferowanym zakresie usług, a co za tym idzie pełne bezpieczeństwo transakcji.

Szczegóły strony www.wasz-dom.com:

Podlinkuj stronę www.wasz-dom.com:

Nieruchomości Bydgoszcz - mieszkania, domy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 307 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 55 Odwiedziny googlebot 338

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Deweloperzy Warszawa, nieruchomości Piaseczno - AS Bud-Prof »

  Deweloperzy Warszawa z naszego biura to wysoce wyspecjalizowany zespół młodych ludzi, którzy zapewniają naszym Klientom niespotykaną, fachową i szybką obsługę. Budujemy z pasją i dla ludzi. Dążymy do tego, aby proces zakupu nieruchomości Piaseczno nie był źródłem problemów i stresu, lecz pozytywnym doświadczeniem. Finansujemy mieszkania Piaseczno, apartamenty, lokale użytkowe. Oferowane przez nas nowe mieszkania Piaseczno to wysoki standard, wygoda i znakomita lokalizacja. Nasze inwestycje Piaseczno to krok w przyszłość w budownictwie mieszkaniowym. W naszej ofercie znajdziecie liczne inwestycje Piaseczno, nieruchomości, mieszkania, a nawet apartamenty. My każdego klienta traktujemy indywidualnie.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości INTO Kaczorowski Gdynia »

  Gdyńskie biuro obsługi nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w pośrednictwie w sprzedaży, kupna nieruchomości Trójmiejskich.Licencjonowane biuro nieruchomości - baza ofert nieruchomości z całego Trójmiasta: Gdynia, Gdańsk Sopot.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bielsko domy Bielsko »

  Nasza Agencja to grono specjalistów z zakresu pośrednictwa przy sprzedaży nieruchomości w Bielsku, zakupie nieruchomości w Bielsku oraz wynajmie nieruchomości w Bielsku-Białej. Jesteśmy osobami z wieloletnim doświadczeniem z zakresu obrotu nieruchomościami, dlatego służymy również pomocą w aspektach prawnych, podatkowych itp.W tym artykule chciałabym trochę przybliżyć temat podatków. Zbywca nieruchomości ma obowiązek do 30-go kwietnia roku następującego po roku podatkowym złożyć w urzędzie skarbowym specjalne zeznanie podatkowe na formularzu PIT-39. Wykazuje się w nim uzyskany dochód ze zbycia nieruchomości oraz oblicza należny z tego tytułu podatek albo wykazuje dochody uzyskane ze zbycia nieruchomości i zwolnione z podatku w związku z zamiarem przeznaczenia ich na własny cel mieszkaniowy(nie trzeba składać osobnego oświadczenia o takim zamiarze).W tym samym terminie podatnik powinien uiścić podatek wynikający z zeznania podatkowego. Wpłaca się go na rachunek urzędu skarbowego właściwego ze względu na miejsce zamieszkania podatnika w ostatnim dniu roku podatkowego.Jeżeli podatnik w zeznaniu zdeklarował przeznaczenie środków ze zbycia nieruchomości na realizację własnego celu mieszkaniowego, a następnie w ciągu dwóch lat od zbycia nie zużył tych środków na ten cel, to ma obowiązek skorygować swoje zeznanie i zapłacić należny podatek wraz z odsetkami za zwłokę.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomorska Giełda Nieruchomości- nieruchomości Borne Sulinowo »

  Firma zajmuje się kompleksowymi działaniami związanymi z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwie w uzyskaniu kredytów hipotecznych.Usługi świadczone według najwyższych standardów przez doświadczony i kompetentny personel. Rzetelne doradztwo i fachowa pomoc na każdym etapie przeprowadzanej transakcji Mnóstwo ciekawych ofert zarówno w zakresie sprzedaży jak i kupna nieruchomości.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nportal.pl - wyszukiwarka nieruchomości »

  Nportal to serwis zawierający ogłoszenia nieruchomości tj: mieszkania, domy, działki, lokale komercyjne oraz nowe nieruchomości prosto od developera. Nportal współpracuje bezpośrednio z biurami oraz agentami nieruchomości przez co oferty zawarte na serwisie są aktualizowane każdego dnia. Ogłoszenia zawarte na serwisie mogą być promowane przez właścicieli co sprawia, że szybko można dotrzeć ofert najbardziej popularnych.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Jastrzebie-Zdrój »

  Rozglądając się za ofertami agencji nieruchomości warto sprawdzić takie, które świadczą kompleksowe usługi z zakresu kupna, sprzedaży i wynajmowania domów od A do Z. Sprzedaż działek rolniczych, oraz kalkulator kredytowy i fachowe doradztwo z zakresu uzyskania kredytu hipotecznego. Tą firmą jest Lokum 2, najatrakcyjniejsze biuro nieruchomości w Jastrzębie Zdrój. Firma posiada dobrą pozycję na rynku i może poszczycić się uznaniem mnóstwa klientów, czego dowodem jest ciągle rosnąca liczba klientów korzystających z ich propozycji. Najważniejsze jednak, że znajdziecie tu nie tylko mieszkania w Jastrzębie Zdrój, ale również w okolicach, tak więc wybór jest naprawdę atrakcyjny. Doradcy są pomocni na każdym kroku i służą pomocą w wyborze lokalizacji i odpowiedniego domu, spełniającego wymagania klienta oraz w zawarciu transakcji kupna i sprzedaży a w końcu w pozyskaniu najlepszego kredytu, który nie nadszarpnie zbytnio waszych finansów. Jeżeli wciąż potrzebujecie właśnie takiej firmy nieruchomości Jastrzębie Zdrój, to szybko sprawdźcie aktualną ofertę. Mnóstwo nieruchomości do wykupienia od ręki.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI »

  POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI to kompetentni, licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Wyróżnia nas dobra znajomość aktualnych przepisów prawa i rynku nieruchomości, sytuacji podażowo – popytowej i poziomu cen ofertowych i transakcyjnych, ukierunkowanie na satysfakcję Klienta, zarówno sprzedającego, jak i kupującego nieruchomość oraz towarzyszenie mu od etapu prezentacji oferty do podpisania umowy notarialnej.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • SORS Nieruchomości - biuro nieruchomości Opole »

  SORS to innowacyjne biuro nieruchomości z Opola świadczące kompleksowe usługi pośrednictwa, home stagingu oraz doradztwa biznesowego, prawnego i finansowego. W oparciu o najwyższe standardy obsługi klienta sprzedajemy lub wynajmujemy mieszkania, domy, działki i obiekty inwestycyjne.

  Aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości marketing i zaangażowanie oferujmy współpracę na zasadach wyłączności z pośród innych biur nieruchomości. Dzięki temu, że należymy do ogólnopolskiej akcji pośredników nieruchomości #współpracuję, nasze oferty dostępne są dla wszystkich uczestników tego rynku. Klienci biura SORS Nieruchomości mają pewność, że ich oferta dotrze do wszystkich zainteresowanych!

  Naszym mottem jest "Solidne Wsparcie". Oznacza to, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością. Jako biuro nieruchomości z Opola, tworzymy i promujemy dobre praktyki pracy pośredników, przez co szerzymy najwyższe standardy jakości w tej branży.

  Nasze usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Zespół SORS Nieruchomości tworzą specjaliści z dziedzin doradztwa biznesowego, prawa, realizacji inwestycji, nieruchomości, a także finansowania. Pragniemy, aby poprzez nasze działania, klienci odnosili sukcesy zarówno na polu prywatnym, jak i biznesowym. Nasza wiedza, zaangażowanie i doświadczenie przyczyniają się do tego, że wiemy jak ten sukces współtworzyć.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Głubczyce - Archiforma »

  Archiforma z siedzibą w Głubczycach to doświadczone biuro nieruchomości posiadające ustabilizowaną pozycję na rynku. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze, cieszy się zaufanym gronem klientów. Wykwalifikowani pracownicy firmy pośredniczą w sprzedaży i kupnie mieszkań i domów i innych nieruchomości, które dostosowane są do wymagań i potrzeb klientów, pomagają także w załatwieniu formalności i zebraniu kompletu potrzebnych dokumentów oraz dostarczeniu ich do urzędów.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • PARKIET KRAKÓW CYKLINOWANIE BEZPYŁOWE UKŁADANIE LAKIEROWANIE »

  PARKIETY - UKŁADANIE, CYKLINOWANIE, LAKIEROWANIE, OLEJOWANIE. EKOLOGICZNIE i BEZPYŁOWO. Oferujemy pełny zakres usług parkieciarskich od pomiarów do oddania gotowej posadzki:
  - pomiar wilgotności podłoża;
  - pomiar twardości i równości;
  - przygotowania podłoża: szlifowanie, gruntowanie, naprawy pęknięć, wylewki samopoziomujące;
  - układanie parkietu z zastosowaniem profesjonalnych klejów: BONA, UZIN, SLC, MAPEI, DEVA;
  - cyklinowanie nowoczesnym sprzętem;
  - lakierowanie materiałami wiodących firm w branży: BONA, DEVA, SLC;
  - olejowanie olejami firm: BONA, BIOFA, OSMO;
  - układanie gotowych podłóg: deska parkietowa, deska trójwarstwowa, panele itp.;
  - pełny zakres renowacji starych parkietów i podłóg: naprawy, uzupełnienia, przekładki, cyklinowanie;
  - wykonujemy drobne i konieczne prace stolarskie przy renowacji lub układaniu parkietu;
  - renowacje schodów.

  Usługi wykonywane są w pełni profesjonalnie z wykorzystaniem najnowszych technologii w tym zakresie – materiały własne lub powierzone.
  Na wykonane prace udzielamy pełnej gwarancji – wystawiamy faktury VAT.
  Oferujemy przystępne ceny z możliwością negocjacji i rabatami przy dużych powierzchniach.
  Usługi wykonujemy zarówno dla prywatnych inwestorów jak również dla firm na terenie całego kraju z priorytetem Małopolski.
  Współpraca z architektami wnętrz, oferujemy pełne doradztwo techniczne.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »