Nieruchomości, lokale, działki, mieszkania z Lublina i okolic - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nieruchomości, lokale, działki, mieszkania z Lublina i okolic

Biuro Nieruchomości z Lublina reprezentujące najwyższe standardy w Europie NIE POBIERAJĄCE PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Zajmujemy się pośrednictwem w transakcjach sprzedaży, kupna, wynajmu i najmu nieruchomości z terenu Lublina i okolic. W swojej bazie posiadamy takie nieruchomości jak mieszkania, lokale, działki, hale-magazyny, teren komercyjne. Współpracujemy z portalami ogłoszeniowymi z całego świata, dlatego nieruchomości ogłaszane w naszym biurze trafia na każdy zakątek ziemi będąc tłumaczone na większość języków światowych, co znacząco zwiększa szanse sprzedania nieruchomości. Obrotem nieruchomościami zajmujemy się od 2007 roku, a każdy dzień przynosi wiedzę i doświadczenie. Posiadamy państwową licencje zawodową nr 13322 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Celem przewodnim firmy jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów, wspieranie ich w kolejnych etapach realizacji transakcji. Zapewniamy kompleksową obsługę pod względem weryfikacji stanów prawnych nieruchomości, zgromadzenia niezbędnych dokumentów, współpracy z notariuszem i pomocy w uzyskaniu korzystnych kredytów w tym rodzina na swoim. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Strategia naszej firmy opiera się na zadowoleniu naszych klientów, dlatego zespół 4kątów robi wszystko by współpraca z nami zakończyła się Państwa sukcesem. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Zespół 4kątów.

Szczegóły strony www.4kn.pl:

Podlinkuj stronę www.4kn.pl:

Nieruchomości, lokale, działki, mieszkania z Lublina i okolic

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 128 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 9 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Www.lookoftravel.pl »

  Radość Podróży tylko z LookofTravel.pl
  Portal LookofTravel.pl jest ogólnopolskim Internetowym Biurem Podróży sprzedającym ofertę tylko renomowanych i sprawdzonych touroperatorów, którzy gwarantują wysoką jakość wypoczynku naszych klientów.

  Od 1994 roku mamy przyjemność służyć Państwu pomocą w organizacji wypoczynku w każdym zakątku świata, 15 lat działalności na rynku dało nam bogate doświadczenia.

  LookofTravel.pl oferuje możliwość zakupu wszystkich dostępnych w Polsce wycieczek zagranicznych po bardzo atrakcyjnych cenach, które są aktualizowane przez 24h na dobę.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie Olsztyn »

  Znajdziesz na naszych stronach setki ogłoszeń dotyczących mieszkania w Olsztynie. Prezentujemy oferty wielu osób jak również agencji i biur nieruchomości – wszystkie w jednym miejscu, dokładnie i szczegółowo opisane, opatrzone w zdjęcia, plany, najpotrzebniejsze informacje i dane kontaktowe oferenta. W tej właśnie chwili, w tym właśnie miejscu możesz zakończyć poszukiwania – znalazłeś!

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami - minigo »

  Serwis jest poświęcony takim tematom jak zarządzanie nieruchomościami, mieszkalnictwo, oraz gospodarce komunalnej i miejskiej. Posiada on obszerną listę artykułów na powyższe zagadnienia. Prowadzi też doradztwo z dziedziny prawa mieszkaniowego, przepisów, standardów zawodowych. Porady dostać mogą również wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości, czy specjaliści od spraw mieszkaniowych. Na witrynie prowadzimy też księgarnię z wydawnictwami minigo w wersji elektronicznej oraz bogatą ofertę profesjonalnych książek z innych wydawnictw.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bielsko domy Bielsko »

  Nasza Agencja to grono specjalistów z zakresu pośrednictwa przy sprzedaży nieruchomości w Bielsku, zakupie nieruchomości w Bielsku oraz wynajmie nieruchomości w Bielsku-Białej. Jesteśmy osobami z wieloletnim doświadczeniem z zakresu obrotu nieruchomościami, dlatego służymy również pomocą w aspektach prawnych, podatkowych itp.W tym artykule chciałabym trochę przybliżyć temat podatków. Zbywca nieruchomości ma obowiązek do 30-go kwietnia roku następującego po roku podatkowym złożyć w urzędzie skarbowym specjalne zeznanie podatkowe na formularzu PIT-39. Wykazuje się w nim uzyskany dochód ze zbycia nieruchomości oraz oblicza należny z tego tytułu podatek albo wykazuje dochody uzyskane ze zbycia nieruchomości i zwolnione z podatku w związku z zamiarem przeznaczenia ich na własny cel mieszkaniowy(nie trzeba składać osobnego oświadczenia o takim zamiarze).W tym samym terminie podatnik powinien uiścić podatek wynikający z zeznania podatkowego. Wpłaca się go na rachunek urzędu skarbowego właściwego ze względu na miejsce zamieszkania podatnika w ostatnim dniu roku podatkowego.Jeżeli podatnik w zeznaniu zdeklarował przeznaczenie środków ze zbycia nieruchomości na realizację własnego celu mieszkaniowego, a następnie w ciągu dwóch lat od zbycia nie zużył tych środków na ten cel, to ma obowiązek skorygować swoje zeznanie i zapłacić należny podatek wraz z odsetkami za zwłokę.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości I Rzeczoznawca majątkowy Bielsko-Biała »

  Nasza firma zdobywa doświadczenie w branży nieruchomości od wielu lat. Zajmujemy się wyceną nieruchomości oraz doradztwem w zakresie nieruchomości. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Do najczęstszych zleceń należą: wycena mieszkania, wycena domu, wycena działki, lokalu etc. Określamy wartość dla nieruchomości rolnych i leśnych. Operaty szacunkowe sporządza wykwalifikowany rzeczoznawca majątkowy.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tracor Nieruchomości Komercyjne »

  Nieruchomości Komercyjne na śląsku. Finansowanie projektów deweloperskich i innych nieruchomości inwestycyjnych. Skup nieruchomości i pożyczki pod zastaw nieruchomości znajdujących się na terenie śląska.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis darmowych ogłoszeń drobnych kup sprzedaj wynajmuj »

  Ogólnopolski serwis darmowych ogłoszeń, wiele kategori,w tym nieruchomości,ogłoszenia motoryzacyjne,towarzyskie,dam prace.Serwis podzielony jest na województwa i obejmuje cały kraj.dodawanie ogłoszeń drobnych jest darmowe i bez rejestracji,strona posiada wbudowany katalog firm,do maja 2014r. dla wszystkich nowych użytkowników pakiet Premium gratis.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Wyceny Nieruchomości »

  Rzeczoznawcy Majątkowi w Ostródzie. Nasza firma specjalizuje się w wycenie nieruchomości położonych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu ostródzkiego a także powiatów sąsiednich – olsztyńskiego, elbląskiego, iławskiego i nowomiejskiego. W uzasadnionych przypadkach, możliwe jest wykonanie wycen nieruchomości położonych na terenie województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i podlaskiego.Głównym obszarem działalności jest wycena nieruchomości mieszkaniowych (m.in. lokale mieszkalne, domki jednorodzinne, grunty niezabudowane), komercyjnych (m.in. lokale użytkowe, zakłady produkcyjne i usługowe), rolnych (m.in. gospodarstwa rolne, fermy, grunty rolne niezabudowane). Nasze usługi kierujemy do osób fizycznych, banków, deweloperów, jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorstw, instytucji finansowych, urzędów skarbowych, komorników, sądów, innych podmiotów.

  Data dodania: 06 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozmus nieruchomości »

  Biuro nieruchomości Rozmus oferuje profesjonalną obsługę z doświadczeniem, która doprowadza kompleksowo transakcje dotyczące sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokalów użytkowych, a wszystko w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • ApartamentyNadZatoka »

  BAUHAUS INVESTMENT zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją – Apartamenty Nad Zatoką w Pucku. To komfortowe i przestronne mieszkania w budynku wyróżniającym się nowoczesną architekturą, który położony jest na malowniczym klifie z pięknym widokiem na Morze Bałtyckie. W apartamentowcu na mieszkańców czeka wiele udogodnień – plac zabaw, miejsce do grillowania, hale garażowe. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty na stronie!

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »