Nieruchomości Szczecin - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nieruchomości Szczecin

Biuro Nieruchomości AKCES to firma funkcjonująca na rynku nieruchomości od kilku lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu ze strony klientów firma zyskała pozycję lidera w swojej branży. Oferuje swoje usługi w zakresie: sprzedaż, kupno, wynajem, najem, podnajem, pośrednictwo nieruchomości oraz kredyty i pożyczki hipoteczne czy konsolidacyjne. Biuro Nieruchomości AKCES oferuje kompleksową obsługę transakcji. Służy pomocą i radą na wszystkich etapach sprzedaży oraz poszukiwań i zakupu nowego mieszkania lub domu - od profesjonalnego zdefiniowania potrzeb, poprzez wyszukanie odpowiedniej oferty aż po pomoc i doradztwo w zakresie finansowania inwestycji. Współpracuje z innymi biurami pośrednictwa, rzeczoznawcami majątkowymi w zakresie wyceny nieruchomości, z bankami w zakresie finansowania zakupu wybranych przez nieruchomości oraz kancelariami notarialnymi. Biuro Nieruchomości AKCES posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz jest członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Członkostwo w tych stowarzyszeniach daje gwarancję w pełni profesjonalnej obsługi klienta, staranności oraz respektowania zasad uczciwej konkurencji. Biuro Nieruchomości AKCES to wiarygodny i uczciwy pośrednik na rynku obrotu nieruchomościami.

Szczegóły strony www.akces.szczecin.pl:

Podlinkuj stronę www.akces.szczecin.pl:

Nieruchomości Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 152 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 16 Odwiedziny googlebot 147

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nieruchomości Gdynia »

  Poszukujesz mieszkania lub innych nieruchomości w Gdyni? Przeszukujesz media, wypytujesz znajomych i obcych ludzi na ulicy, w poszukiwaniu wymarzonego mieszkania? Twoja poszukiwania, tu i teraz, mogą się zakończyć! W naszym serwisie prezentujemy ogłoszenia osób, firm, agencji nieruchomości i biur deweloperskich o sprzedaży i wynajmie nieruchomości w Gdańsku! Dzięki dokładnym opisom, zdjęciom oraz danym kontaktowym szczegółowo zapoznasz się z naszą ofertą, oraz skontaktujesz z właścicielem mieszkania!

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Partner - Biuro nieruchomości Zawiercie »

  Biuro nieruchomości Partner z Zawiercia zapewnia profesjonalną obsługę przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości. W swojej ofercie posiada szeroki wybór: domów, mieszkań, gruntów, lokali użytkowych na terenie Zawiercia i okolic. Szczególnie poleca grunty i domy na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej w pobliżu skałek wapiennych i zamków (Mirów, Ogrodzieniec). Zapewnia pełną obsługę prawną (notariusz) i finansową (kredyt) co znacznie ułatwia klientowi przejście przez poszczególne etapy procesu zakupu, sprzedaży, czy wynajmu nieruchomości. Posiada licencję zawodową i ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w handlu nieruchomościami. Jest liderem na obszarze powiatu zawierciańskiego i Jury Krakowsko-częstochowskiej. Pod koniec roku zaprasza wszystkich klientów na dni otwarte, w czasie których można za darmo wycenić swoją nieruchomość.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wilk-Buildings - Kompleks produkcyjno handlowy w Krzeszowicach »

  Kompleks hal, budynków przeznaczonych na wynajem. Budynki posiadają wiele atutów takich jak: podjazdy dla tirów, duża wysokość, dobra lokalizacja. Na miejscu jest także zapewnione miejsce w którym można zaprezentować swoje wyroby. Obiekt jest zlokalizowany w pobliżu stacji kolejowej.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szacowanie nieruchomości, szkolenia z zamówień publicznych »

  BONiZP zapwenia pełen zakres usług takich jak: wycena nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, wycena maszyn i urządzeń. Wykonujemy również analizy rynku i opinie nie będące operatem szacunkowym. Świadczymy także usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi. Posiadamy specjalistyczne przeszkolenie w zakresie szacowania majątku dla celów zabezpieczenia hipotecznego.
  BONiZP oferuje także obsługę zamówień publicznych oraz szkolenia otwarte i zamknięte z Prawa Zamówień Publicznych.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • KACZOR E. Agencja nieruchomości wycena nieruchomości »

  Funkcjonująca na rynku nieruchomości Agencja Obsługi Nieruchomości Konsulting Ewa Kaczor proponuje wysokiej jakości profesjonalne usługi wyceny i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach. Wyceniamy wszelkiego rodzaju nieruchomości, lokale, budynki komercyjne, grunty zabudowane i niezabudowane, leśne i rolne. Przygotowujemy też opinie rynku nieruchomości. W zakresie usług mieszczą się także usługi projektowania i rewaloryzacji terenów zielonych, także zabytkowych. Zajmujemy się również inwentaryzacją oraz ekspertyzami dendrologicznymi. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz z firmami i instytucjami na obszarze województwa lubelskiego i mazowieckiego. Regularnie podnosząc swoje kwalifikacje oferujemy rzetelną obsługę. Szczegółowe informacje oraz pełna oferta znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie najmem mieszkania już od 99 zł netto/mc »

  Zapewniamy wiele korzyści właścicielom nieruchomości na wynajem, nie tylko bierzemy cały stres związany z wynajmowaniem nieruchomości na siebie, ale przede wszystkim zepewniamy bezpieczną i kompleksową usługę. Rozumiemy jak trudne może być zarządzanie mieszkaniem lub domem dla osoby która nie ma w tym względzie doświadczenia, czasu, chęci czy zapału.Zapewniamy dobre samopoczucie waszym Najemcom, niezwłocznie rozwiazując problemy i reagując na jakiekolwiek pytania zwiazane z użytkowaniem i zabezpieczeniem odpowiedniego funkcjonowania powierzonej nieruchomosci. Zadowolony Najemca bedzie bardziej skory do przedłużenia umowy najmu, bedzie sprawial mniej klopotów i bardziej dbał o nieruchomosc. A co za tym idzie okresy bez Najemcy bedą zdecydowanie krótsze niż do tej pory. Wasza nieruchomość będzie zarabiać dla Was dłużej niż do tej pory.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ojczenasz Nieruchomości »

  Biuro Ojczenasz Nieruchomości proponuje pomoc w znalezieniu najlepszego dla Państwa lokum. Na naszej stronie internetowej klienci znajdą mieszkania, domy, hale magazynowe, lokale użytkowe, działki. Biuro zostało założone 1958 roku i od tamtego czasu funkcjonuje nieprzerwanie na rynku nieruchomości.

  Data dodania: 26 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości kraków »

  Spektrum to biuro nieruchomości w Krakowie. Dzięki Spektrum bez problemu możesz sprzedać, kupić, wynająć mieszkanie lub dom, działkę albo lokal użytkowy. W Spektrum na pewno znajdziesz to czego szukasz. Z wszystkimi formalnościami pomogą Ci doświadczeni prawnicy i notariusze. W razie potrzeby Spektrum pomoże Ci w uzyskaniu szybkiego i korzystnego kredytu. Aktualną ofertę oraz resztę szczegółów znajdziesz na stornie internetowej firmy.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.centrumdom.pl »

  Centrum Dom jest firmą poniekąd specjalizującą się w branży nieruchomości. Oferuje klientom kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie transakcji na rynku nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie i kompetentni pracownicy jakich zatrudnia, pozwalają na świadczenie usług na wysokim poziomie. Firma sprawdza dokumenty, jest na bieżąco ze zmianami w prawie, dlatego też zapewnia klientom bezpieczeństwo. Na swojej stronie prezentuje oferty nieruchomości dostępnych w sprzedaży.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • City Office Sp. z o.o. »

  Biuro Wirtualne City Office to:
  • Prestiżowy adres biznesowy dla firmy w Warszawie w budynku „Spektrum Tower” – tzw. „ wirtualny adres ”
  • Biura na dzień lub na godziny,
  • Obsługa recepcyjna dla firmy,
  • Obsługa korespondencji: odbiór i informowanie o nadejściu korespondencji, skanowanie i przekazywanie mailowo do Klienta,
  • Przesyłanie lub przekierowanie poczty na wskazany adres przez Klienta,
  • Dostęp do platformy obsługi korespondencji - Panel Klienta
  • Korzystanie z sali konferencyjnej na dzień lub na godziny
  • Rejestracja spółek prawa handlowego w KRS, US, ZUS i GUS /doradztwo lub wypełnianie wniosków/
  • Profesjonalna obsługa księgowa
  • Na terenie biura dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu,
  • Dostęp do wyposażonego aneksu kuchennego,
  • Możliwość skorzystania z urządzeń biurowych: drukarka, skaner, ksero.
  • Przechowywanie dokumentacji,

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »