Podkategoria: Ogrody - strona 12 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ogrody Podkategoria: Ogrody

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • FLORYSTYKA, DECOUPAGE, usługi florystyczne, dekoracje ślubne i weselne »

  Dekoracja ślubna i weselna:
  - bukiety dla Państwa Młodych i gości,
  - dekoracja stołów i sal,
  - dekoracja kościoła,
  - dekoracja samochodów,
  - dekoracyjne pakowanie prezentów. Obsługa firm w zakresie florystycznym:
  - dekoracja sal bankietowych, konferencyjnych i restauracyjnych,
  - kompozycje do biur, recepcji i hotelowych,
  - kosze kwiatowe,
  - dekoracje witryn sklepowych. Florystyka okolicznościowa:
  - obsługa przyjęć jubileuszowych (rocznice ślubne, urodziny, imieniny itp.),
  - dekoracje komunijne (wystrój kościoła, bukiety dla dziewcząt i butonierki dla chłopców),
  - florystyka żałobna (wieńce, wiązanki itp.)
  Dekoracje świąteczne:
  - Bożonarodzeniowe i Wielkanocne, stroiki itp.
  Decoupage:
  - zdobienie przedmiotów metodą klasyczną
  - zdobienie przedmiotów techniką crackle.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosiarki i piły spalinowe Agrotech »

  Zapewne każdy kto posiada własny dom albo też działkę zdaje sobie sprawę z tego jak męczące jest dbanie o zieleń. Ekspresowo odrastająca trawa i jej częste koszenie w sezonie ciepłym, bujnie rozrastające się krzewy które wymagają przycinania, to wszystko sprawia że konieczne jest posiadanie minimum sprzętu który zaoferuje nam kontrole nad rosnącą na naszych posesjach zielenią. Agrotech proponuje bogatą ofertę urządzeń pomagających w pielęgnacji zieleni. U nas nabędziesz niezawodne kosiarki oraz traktorki do koszenia (doskonałe do rozległych obszarów trawiastych), nożyce spalinowe elektryczne oraz kosy spalinowe. Wyposażają się u nas odbiorcy detaliczni oraz firmy które zajmują się pielęgnacją zieleni komunalnej. Oferowane przez nas maszyny zaopatrzone są w gwarancję producenta i pochodzą z legalnych źródeł dystrybucji. Realizujemy również serwis urządzeń koszących. Wszystkich zaciekawionych odsyłamy na stronę internetową po więcej detali oraz po pełną ofertę.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa Novum, projektowanie ogrodów »

  Z powodzeniem od wielu lat prowadzimy działalność w zakresie architektury krajobrazu, kształtowania przestrzeni, terenów zielonych, projektowania, aranżacji i zakładania ogrodów. Zajmujemy się również sprzedażą produktów takich jak: kostka brukowa, płyty tarasowe, mała architektura, kamień elewacyjny, otoczaki, kruszywa dekoracyjne, kamień dekoracyjny itd. Działamy na terenie całej Polski i jesteśmy liderem na rynku Polski południowej w sprzedaży kostki brukowej renomowanych firm Libet, Semmelrock. Wspólnie z producentami dla firm brukarskich wdrożyliśmy program "nowoczesna firma", dzięki któremu skupiamy i dostarczamy stale produktów do realizacji inwestycji związanej z kształtowaniem przestrzeni kilkuset firmom z terenu Polski południowej. Szczegóły dotyczące programu dostępne na naszej stronie internetowej. W 2011 roku otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie za prowadzoną działalność i uczciwość biznesową nadawaną przez Izbę Rzemieślniczą Małej i średniej przedsiębiorczości przy współpracy z TVP3 Katowice w kategorii Społeczna odpowiedzialność w biznesie CSR. Zajmujemy się również usługami brukarskimi, robotami ziemnymi, układaniem kostki brukowej, budową i remontami dróg, chodników, placów, skwerów itp. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem w tym w układarki do mechanicznego układania kostki firmy Optimas.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Poznań »

  Biuro projektowe Zielone Studio działa już od wielu lat. Jego specjalność to projektowanie ogrodów oraz ich zakładanie na terenie Poznania i jego okolic. Biuro w swoim portfolio posiada wiele najróżniejszych ogrodów zielonych. Fanaberie klienta są dla nas wyzwaniem. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody, systemy automatycznego nawadniania, projektowanie i realizacja »

  PROJEKTOWANIE OGRODÓW I TERENÓW ZIELONYCH

  Inwentaryzacja stanu istniejącego
  Minimum 2 koncepcje zagospodarowania ogrodu
  Wizualizacja
  Przedprojekt
  Projekt finalny
  Aranżacje bruków,ogrodzeń,małej architektury (altany, trejaże, drewutnie, donice, pergole, kratki, podesty)

  USŁUGI PIELĘGNACYJNE

  Pielęgnacja i renowacja trawników
  Cięcie i formowanie żywopłotów
  Cięcie i formowanie drzew i krzewów
  Zwalczanie chorób i szkodników
  Odchwaszczanie
  Usuwanie drzew i karczowanie terenu
  Sprzątanie ogrodów

  URZĄDZANIE OGRODÓW

  Przygotowanie gleby
  Niwelacja oraz kształtowanie terenu (skarpy, pagórki, wzniesienia, wgłębniki, obniżenia)
  Zakładanie trawników
  Obsadzanie roślinami (drzewa,krzewy,kwiaty itp.)
  Budowa skalniaków
  Nawierzchnie (ścieżki ogrodowe, miejsca na ognisko)
  Budowa małej architektury i mebli ogrodowych (altany, trejaże, drewutnie, donice, pergole, kratki, podesty)
  Montaż oświetlenia ogrodowego(lampy kierunkowe,słupki oświetleniowe i inne)

  SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA

  Profesjonalne projektowanie systemów nawadniających
  Montaż instalacji nawodnieniowej
  Serwisowanie nawadniania
  Wyprowadzenie źródła wody
  Pomiary ciśnienia oraz wydajności źródła wody
  Regulacja zraszaczy i programowanie sterowania
  Renomowane marki Rain-Bird, Hunter.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie ogrodów »

  Każdy marzy, aby wokół jego domu stał piękny i oczywiście zadbany ogród. Z nami jest to o wiele łatwiejsze. Nasza firma to zarówno te maleńkie rzeczy, jak złączki pe, jak i sprawy o wiele bardziej poważne. Chcemy jednak, abyście państwo doskonale wiedzieli, że nie ważne czy przyjdziecie do nas z błahą czy z poważną sprawą, zajmiemy się nią profesjonalnie. I tak na przykład jeśli potrzebne są wam porządne zraszacze, chętnie podpowiemy wam, jakie modele będą odpowiednie do każdego z rodzajów ogrodu. Z nami systemy nawadniające przestają być zmartwieniem. Bo przecież każdy z nas wie, że to porządne nawadnianie ogrodów stanowi fundament ich pięknego wyglądu. Jeśli wy również pragniecie mieć przepiękny ogród, nasza firma z ogromną przyjemnością się nim zajmie. Zapraszamy więc wszystkich posiadaczy ogrodów do naszej firmy i na nasza stronę.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzatanie Lublin El-Clean »

  Nasza Firma powstała w 2008 roku.Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania
  oraz konserwację zieleni dla:

  * Firm
  * Biur
  * Fabryk
  * Obiektów handlowych
  * Wspólnot mieszkaniowych
  * Domów,mieszkań
  * Instytucji Państwowych i Prywatnych
  * Klientów indywidualnych


  Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi z bogatym doświadczeniem w branży utrzymania czystości i pielęgnacji zieleni. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę,a pracownicy otrzymują solidną zapłatę za swoją ciężką prace nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie i nie odbiegają w żadnym stopniu od naszej najlepszej konkurencji.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trutka na szczury, trutka na myszy - Sklep Zwalczanie gryzoni »

  Sklep zwalczanie gryzoni oferuje skuteczne i sprawdzone trutki na gryzonie serii Rat Killer w formie granulatu, pasty, kostki. W sprzedaży również karmniki deratyzacyjne serii AF pozwalające na bezpieczne wystawienie trutki na myszy i szczury, pułapki, klatki, chwytacze na kuny, myszy i szczury. Gwarantujemy szybką dostawę towaru oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bruk, płyty na taras i chodnik, kostki brukowe, ogrodzenia »

  Firma Semmelrock Stein+Design jest producentem materiałów budowlanych, takich jak płyty chodnikowe, płyty tarasowe, kostki brukowe, murki i ogrodzenia. Oferujemy produkty różnych rodzajów, zróżnicowane cenowo i wizualnie, co pozwala naszym klientom na większy wybór materiałów, dopasowanych według własnych upodobań i potrzeb. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz deweloperami. Zapraszamy na odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty - Ogrody »

  Świat Kwiatów to portal miłośników uprawy i pielęgnacji kwiatów doniczkowych oraz ogrodowych. W serwisie znajdziecie Państwo ponad 1000 opisów roślin. Każdy opis zawiera informację o uprawie, podlewaniu, nawożeniu oraz opatrzony jest setkami zdjęć. Nasi specjaliści pomagają w rozpoznaniu roślin będących w posiadaniu naszych użytkowników. W serwisie opisane są najczęściej występujące choroby i szkodniki kwiatów ogrodowych. Pomagamy w planowaniu, aranżacji i zakładaniu ogrodów. Dodatkowo serwis zawiera informację o uprawie roślin warzywnych oraz drzewek owocowych. Nasi użytkownicy założyli setki blogów ogrodniczych oraz dodali ponad 100 tysięcy zdjęć własnych kwiatów i ogrodów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia największego w Polsce portalu ogrodniczego - Świat Kwiatów.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o Izolacjach »

  Strona poświęcona wszelkiego rodzaju izolacją, od izolacji tarasu przez izolacje fundamentów, dachu. Opisy prawidłowo wykonanej izolacji, skutki źle lub barku izolacji. Najczęstsze problemu.
  Izolacje łazienek, sposoby naprawy wadliwej izolacji. Porady, opisy norm.
  Wszystko o izolacjach w jednym miejscu.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja wody »

  Dezynfekcja wody to godna uwagi czynność, którą można zrobić na wiele sposobów. Nasza firma oferuje rozwiązania całościowe.

  Pompy dozujące przedsiębiorstwa EMEC to wspaniałe urządzenia do dozowania chemii basenowej na rynku Polskim. Pompy te najdokładniej dostarczają chemie basenową zapobiegając skażeniom i dezynfekując wodę basenową.

  Gwarantowana współpraca z licznymi stacjami dozującymi osiągnięta została poprzez użycie najnowocześniejszych technologii w dziedzinie dostarczania automatycznego w basenach prywatnych i publicznych.

  Pompy EMEC to jedne z najlepszych pomp dozujących na rynku współpracujące bezproblemowo w systemie opartym na zautomatyzowanych stacjach dozujących.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • DomiSad.pl - najlepsze nasiona i sadzonki do nabycia w sklepie internetowym! »

  DomiSad.pl to hurtownia ogrodnicza w którym czekają na Państwa krzewy owocowe i wiele innych. Oferujemy naszym klientom nie tylko tradycyjne sadzonki i nasiona, ale też odmiany których nie znajdziecie nigdzie indziej! Tylko w naszym sklepie znajdziecie Państwo takie odmiany warzyw i owoców jak malinojezyna! W naszym centrum ogrodniczym dysponujemy także cebulami typowych, tradycyjnych, dobrze znanych i często wybieranych odmian - znajdziecie u nas najzdrowsze nasiona fasoli, nasiona ogórka a także fasoli, sałaty, cebuli i wielu innych warzyw. W naszym sklepie z nasionami znajdziecie też całe mnóstwo nasion kwiatów, w tym nietypowo ubarwionych róż, sadzonek mieczyków, cebul lilii i wielu innych pięknych kwiatów, zarówno tych pnących jak i rosnących tuż nad ziemią. Nasze rośliny nie tylko zapewnią Państwu smaczne i zdrowe zapasy ale też pozwolą Państwu stworzyć ogród marzeń. Razem z naszymi nasionami i sadzonkami upiększycie państwo ogród, zmienicie nie do poznania działkę - sąsiedzi będą Wam zazdrościć! Jeżeli chcecie zaskoczyć innych wspaniałą i niespotykaną dotąd odmianą - zróbcie zakupy w naszym hurtowni ogrodniczej. W naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla siebie - mamy to czego nie mają inni! Jeżeli chcecie zapewnić sobie i swoim najbliższym zdrowe rośliny, warzywa i owoce z własnej uprawy - wybierzcie nasiona owoców z naszego sklepu ogrodniczego! Sprawdzone i pewne! W naszej ofercie znajduje się akże szkółka drzew i krzewów.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Andrewex Sp. z o.o. - Sklep Online »

  Firma ANDREWEX Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1988 roku w Wielkopolsce. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęliśmy znaczącą pozycję na rynku wyrobów z drewna tj. wyposażenia ogrodów i wnętrz, desek tarasowych, podestów, ogrodzeń drewnianych oraz wielkowymiarowych konstrukcji drewnianych. Dzięki różnorodności produktów dostępnych u nas – zadowolimy klientów o tradycyjnych oraz nowoczesnych gustach.
  Naszą pełną ofertę można znaleźć w działającym od blisko czterech lat sklepie internetowym, prowadzonym przez wyszkolonych pracowników, którzy chętnie udzielą pomocnych odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Pomagamy w doborze odpowiednich produktów i najrozsądniejszych rozwiązań związanych z montażem ogrodzeń oraz tarasów.
  Największy asortyment, doskonałe ceny, profesjonalna obsługa i szybka dostawa prosto do Twojego ogrodu! Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów i przekonaj się jak w prosty sposób uzyskać wymarzony ogród.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Przekonaj się co powinieneś wiedzieć przed zakupem nieruchomości. Jak dobrze wiziąść kredyt, jakie są najlepsze oferty kredytowe. Poznaj jak działa i jak wyglada rynek nieruchomości.

  Wymień się pogladami - NOCLEGI24.ORG - serwis o rynku nieruchomości.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie nieruchomości »

  Szukasz w dobrej lokalizacji nieruchomości na sprzedaż. A może sprzedajesz nieruchomość w ciekawym miejscu. Zareklamuj sie u nas.
  Spraw aby twoje ogłoszenie trafiło do klienta w krótkim czasie.

  TanieNieruchomosci.net - praktycznie o nieruchomościach. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodo - kosiarki »

  Ogrodo to profesjonalny sklep z wyposażeniem niezbędnym do każdego ogrodu. Jeżeli szukasz odpowiednich kosiarek, a może potrzebna Ci będzie pilarka, to sprawdź ofertę Ogrodo. Ogrodo to profesjonalizm obsługi oraz gwarancja niskich cen

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy i balustrady Białystok - "Artbram" »

  Firma zajmuje się produkcją wyrobów metalowych. Produkujemy i montujemy bramy, furtki, ogrodzenia balustrady, schody, barierki oraz poręcze. Posiadamy wiele gotowych wzorów do wykonania jednak również na specjalne życzenie klienta wykonujemy indywidualne projekty.Siedziba mieści się w Choroszczy która jest oddalona jedynie 4 km od Białegostoku.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżarki i kosiarki - Hurtowania »

  Hortmasz istnieje na polskim rynku od 1982 roku. Od samego początku główną specjalizacją naszej firmy była hurtowa, ale także i detaliczna sprzedaż sprzętu ogrodniczego oraz części zamiennych do maszyn takich jak kosiarki, glebogryzarki czy odśnieżarki. Przez te lata zaufało nam wiele firm i osób, skorzystali oni z doświadczenia i rad naszych specjalistów. Cały czas służyliśmy swą wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Staramy się by firma nasza nieustannie kojarzyła się z profesjonalizmem i wysoką jakością oferowanych produktów i usług. Nasza pozycja jest wynikiem zaangażowania i wytężonego wysiłku całego zespołu pracowników, wszystkich firm i osób z nami współpracujących na terenie kraju oraz współpracy z kontrahentami o ugruntowanej pozycji w Europie i Świecie. Nasz asortyment jest stale dostosowywany do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Jest on również zależny od sezonu: w okresie jesienno-zimowym skupiamy się dystrybucji maszyn takich jak odśnieżarki, zamiatarki, natomiast w okres wiosenno-letnim sprzedaż dotyczy głównie sprzętu typu kosiarki i glebogryzarki. Zapraszamy do naszych sklepów, w których fachowa obsługa udzieli Państwu wszelkich informacji na temat sprzęt ogrodniczego. Wybierz coś co spełni twoje oczekiwania i pomoże Ci w codziennych pracach w Twoim ogrodzie. Na wszystkie kosiarki, glebogryzarki oraz odśnieżarki udzielamy kilkuletniej gwarancji, z możliwością korzystania z naszych punktów serwisowych na terenie całej Polski.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.meble.ogrodowe.net »

  Serwis internetowy w którego ofercie znaleźć można pokaźny wybór mebli do ogrodu. Meble różnego rodzaju: ławki, stoły, krzesła, hamaki i inne. Wykonane są one z różnego rodzaju materiałów: drewno, metal, technorattan i inne. W ofercie znajdują się także przydatne elementy wyposażenia ogrodu takie jak donice, parasole, pergole i altany. Wszystkie prezentowane meble są w rozsądnych cenach, w razie pytań kompetentna obsłucha chętnie doradzi w wyborze. Rozbudowany system komentarzy każdego produktu w szybki sposób zapewnia możliwość poznania opinii innych użytkowników na temat produktu. Zamówienia dostarczane są przez kuriera na terenie całej Polski

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrody

Ogrody - nowa strona:

Adres: