Podkategoria: Ogrody - strona 14 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ogrody Podkategoria: Ogrody

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Dolokorn - Orginalne Wapno Granulowane »

  Dolokorn - oryginalne wapno granulowane
  DOLOKORN jest to wapno węglanowo magnezowe w formie granulowanej.

  60% CaCO3 - węglan wapnia
  30% MgCO3 - węglan magnezu
  54% CaO - minimalna zawartość składnika CaO

  DOLOKORN jest granulowany i bezpyłowy, bardzo dobrze rozsiewa się rozsiewaczami do nawozów mineralnych. Wapno jest szczególnie bogate w magnez - niezbędny do tworzenia zielonego barwnika liści i uzyskania wysokich plonów. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie.

  Zalecana dawka wapna granulowanego DOLOKORN dla zaspokojenia potrzeb w wapń i magnez to 200 – 400 kg/ ha. Ewentualnej jej korekty należy dokonać w zależności od zasobności gleby w wapń, magnez oraz mikroskładniki pokarmowe.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Wykonawstwo Ogrodów Ostoja Grodzisk Mazowiecki »

  "OSTOJA" to nie tylko świat rślin z kraju i ze świata, to również usługi w zakresie projektowania, urządzania i pielęgnacji ogrodów przydomowych, ogrodów wodnych, salnych, zimowch jak również terenów zieleni przy obiektach publicznych. Od 2001 roku współpracujemy z Państwem na wszystkich etapach tworzenia ogrodów - zaczynając od projektu ze zwróceniem szczególnej uwagi na potrzeby i oczekiwania ich użytkowników oraz otaczający krajobraz, po przygotowanie terenu, wykonanie trawników, nasadzeń roślinnych, wykonanie elementów małej architektury aż po pielęgnację ogrodu w pierwszym roku po założeniu i latach kolejnych. Ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, stosowanie nowatorskich pomysłów i niestandardowych materiałów ma na celu podkreślenie indywidualnego charakteru każdego ogrodu. Nasze realizacje są przemyślane zarówno z punktu widzenia praktycznego, technicznego, z zachowaniem równowagi pomiędzy projektowaną roślinnością a strukturami architektonicznymi i stanowią połączenie kreatywnej myśli z funkcjonalną wygodą. Prace wykonujemy w ustalonych terminach według naszego projektu lub pomysłu Klienta. Ogrody wykonane przez „Ostoję” spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Horeca »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z propozycją sklepu meblowego Gardenmeblespa. Sprzedajemy luksusowe meble ratanowe takich marek jak: Akula Living oraz Rehau. Nasze meble ogrodowe zrobione są z tworzywa zwanego technorattan, który perfekcyjnie imituje klasyczny rattan, a ponad to jest bardzo odporny na skrajne temperatury. Dzięki takim właściwościom meble Akula Living idealnie nadają się na meble restauracyjne. Dodatkowo w naszej ofercie meble Horeca, eleganckie dekoracje ogrodowe oraz tekstylia kuchenne. Nowością zaś jest stylowa dekoracja okien.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • AL-KO Kober - Traktorki »

  Chcesz kupić przyrządy, które pomogą Ci zadbać o Twój ogród, oszczędzając Twój czas i zmniejszając Twój wysiłek do minimum? Świetnie trafiłeś. Firma AL-KO Kober, działająca na naszym rynku od osiemnastu lat, zajmuje się produkcją i sprzedażą między innymi takich produktów jak kosiarki elektryczne i akumulatorowe, kosiarki spalinowe z napędem oraz bez napędu, kosy spalinowe, traktorki, akcesoria do kosiarek, podkaszarki elektryczne, węże ssące, konewki akumulatorowe, pompy powierzchniowe, hydrofory, odkurzacze do liści, nożyce do żywopłotów, akcesoria do odkurzaczy oraz nożyc, a ponadto zabawki dla Twojego malucha - kosiarki i mini traktorki. Ręczymy, że wszystkie te produkty reprezentują najwyższą jakość, mają intuicyjną obsługę, są nowoczesne, bezpieczne i wydajne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne donice »

  Strona firmowa Polymaxform - renomowanego producenta donic i gazonów - rozwiązań, które zmienią Twój ogród. Aranżacja zieleni od zawsze była naszą pasją, czego owocem są nasze unikalne serii donic. Nasze wyroby powstają zarówno w procesie produkcji maszynowej, jak i ręcznej. Nasi desingerzy stale opracowują nowe wzory i nowe rozwiązania, po to, by spełnić oczekiwania każdego naszego klienta. Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość i trwałość, nie zapominamy jednak o przystępności cenowej naszych produktów. Zaufały nam setki klientów. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż materiałó budowlanych Artbud.pl »

  Nasza firma posiada długoletnią tradycję w sprzedaży materiałów budowlanych. Jesteśmy jedną z firm które należą od wielu lat do elitarnej Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). Posiadamy zarówno swoją hurtownie stacjonarną jak i prowadzimy sprzedaż przez Internet która obejmuje zasięgiem całą Polskę ale również kraje wchodzące w skład Unii Europejskiej. Nasi klienci mogą liczyć na fachową radę specjalistów podczas zakupu towaru. Gwarantujemy, że kupując u nas będą Państwo zadowoleni zarówno z obsługi jak i z jakości zamawianego towaru.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domki drewniane »

  Firma usługowa Jagbud oferuje praca z zakresu zaprojektowania ogrodów oraz konstrukcji domów drewnianych. Oferta firmy obejmuje projektowanie a także produkcję domków jednorodzinnych z drewna, domków z drewna letniskowych, domów ogrodowych, altanek, oczek wodnych. Sprzedawane produkty wytworzone są z drewna dobrej jakości. Drewno posiada parametry dostosowane do wymogów budowli. Zarządzamy rozległą ilością projektów a także realizujemy osobiste zlecenia klientów.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa Lublin - Walmer »

  Firma brukarska WALMER ma ogromne doświadczenie w dziedzinie brukarstwa. Swoją działalność prowadzimy na obszarze Lublina oraz okolic. Specjalizujemy się w układaniu kostki betonowej jak i z granitu. Przyjmujemy zlecenia zarówno do przedsiębiorstw, jak również osób prywatnych. Pragniemy zaoferować rzetelne układanie kostki brukowej głównie na parkingach, chodnikach, wjazdach oraz na osiedlach.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ambient Architekci »

  Biuro Projektowe Ambient Architekci. Oferujemy pełny zakres usług projektowych, doradczych oraz nadzór autorski w budownictwie: Mieszkaniowym ( jednorodzinnym i wielorodzinnym ), Usługowym i Użyteczności Publicznej, Przemysłowym, Służby Zdrowia. Oferujemy projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze i powykonawcze wraz z opracowaniem wielobranżowym, wykonywane przez zespół uprawnionych projektantów będących członkami Izby Architektów i Izby Inżynierów Budownictwa.Proponujemy:Projekty wielobranżowe (architektoniczne, konstrukcyjne, instalacyjne, technologiczne, akustyczne, itd.)Inwentaryzacjearanżacje wnętrzprojekty zagospodarowania terenuprojekty ogrodów i przestrzeni publicznychprojekty drogoweobiekty małej architekturycharakterystyki i świadectwa energetycznekosztorysy i specyfikacje techniczneuzgodnienia i opinie technicznedoradztwo artystyczne i techniczneopracowania graficzne, wizualizacje i animacje komputerowe,inne opracowania wynikające z charakteru inwestycji.Działamy na terenie całego Pomorza. Obszar naszej działalności to m. in.: Województwo Pomorskie, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, całe Kaszuby i inne miasta.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BioArt Architektura Krajobrazu - Lublin, Łódź »

  BioArt jest firmą, która profesjonalnie zajmuje się projektowaniem ogrodów, ich tworzeniem i pielęgnacją. Wykonujemy projekty, urządzamy i utrzymujemy ogrody przydomowe, a także zieleń przy budynkach firm, ogródki kawiarniane. Zakładamy systemy nawadniające. Wykonujemy projekty zieleni towarzyszącej obiektom architektonicznym, komunikacyjnym oraz projekty rewaloryzacji ogrodów zabytkowych, inwentaryzacje parków i projekty terenów rekreacyjnych. Realizujemy aranżację wnętrz w zakresie dekoracji zielenią sztuczną i żywą.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Basenylux.pl - producent basenów, sklep z chemią basenową »

  Za pośrednictwem strony www naszej formy oferujemy produkty chemii basenowej oraz akcesoria basenowe. Sprzedaż prowadzimy stacjonarnie oraz z wykorzystaniem sklepu internetowego na naszej witrynie www.
  W ofercie również projektowanie oraz budowa basenów domowych i ogrodowych.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czasnazielen.eu »

  W zakres naszej działalności wchodzi:

  Projektowanie ogrodów przydomowych, zieleni miejskiej, osiedlowej i przy siedzibach firm.

  Realizacja projektów: niwelacja terenu, nasadzenia roślinne, zakładanie trawników, oczka wodne, kaskady, mała architektura, itp.

  Serwis ogrodniczy: ochrona roślin, (opryski ochronne) cięcie i formowanie roślin, pielęgnacja trawników, odchwaszczanie, skuteczne pozbywanie się gryzoni(kret nornica) itp.

  Czyszczenie działek pod inwestycje: wycinka drzew oraz zarośli koszenie chwastów,opryski herbicydami

  Zmiana aranżacji istniejących ogrodów

  Odśnieżanie

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabiony | Ogrodzenia i architektura ogrodowa z gabionów »

  Produkty EcoFence od dawna znajdują zastosowanie w otoczeniu domu, przestrzeni publicznej. Oferowane Gabiony pozwalają budować szczelne dźwiękochłonne mury jak i bardzo delikatne ażurowe konstrukcje. Dzięki unikatowemu systemowi połączeń oferujemy zaawansowane konstrukcje:
  - Altany ogrodowe
  - Składy na drewno
  - Ogrodzenia śmietników osiedlowych
  - Pergole
  - Kaskady wodne
  - Grille/wędzarnie
  - Donice i klomby na kwiaty
  Możemy zaproponować przystępną cenę dla Klientów dysponujących skromniejszym budżetem, jak i dla zasobniejszych. Każdy model produktowych przez Nas ogrodzeń z gabionów daje się montować zarówno bezpośrednio na starych betonowych fundamentach, jak i na świeżo wylanych stopach pod słupy. Użyte do budowy elementy wszystkich systemów są w całości ocynkowane zgodnie z normą PN-EN ISO 1461, a te szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne są ze stali kwasoodpornej. Wszystkie elementy przygotowano tak, aby produkt finalny każdy mógł zbudować samodzielnie. Współpracując z wieloma monterami i kopalniami kamienia łamanego zapracowanym możemy zaoferować montaż połączony z wypełnieniem stosownym materiałem.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • HAND – kosiarki spalinowe, ciągniki komunalne, odśnieżarki spalinowe »

  Firma HAND od około 25 lat zajmuje sie sprzedażą i serwisem sprzętu ogrodniczego w tym: kosiarki spalinowe, odśnieżarki spalinowe, łuparki do drewna , ciągniki komunalne, glebogryzarki, pilarki łańcuchowe, traktorki ogrodnicze, mikrociągniki, kosy spalinowe, pompy wodne, pługi wirnikowe do śniegu.
  Jesteśmy bezpośrednim importem czeskich mikrociągników firmy AGROSERVIS o mocy 30 - 40KM wraz z osprzętem jak: pługi do śniegu, tarcze zgarniające, kosiarki mulczujące, oraz zestawów ogrodniczych i kosiarek bębnowych do wysokiej trawy firmy VARI.
  Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do kosiarek z silnikami Briggs and Stratton, HONDA, NAC: filtry, uszczelki, świece zapłonowe, noże, uchwyty noży i inne.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe elbląg pasłęk jegłownik, kominek elbląg »

  Sprzedaż drewna opałowego pochodzącego z prywatnego lasu w okolicy Pasłęka i Elbląga Drewno sezonowane suche dowóz drewno kominkowe elbląg pasłęk jegłownik,buk, brzoza kominkowe, opałowe, elbląg, Elbląg, Jegłownik, Pasłęk, kominkowe, opałowe drewno, kominkowe kominek Drewno jest to najstarszy ludziom znany materiał opałowy. Niestety nie wszyscy

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • KAJUS Usługi Ogrodnicze – Barbara Swędrak »

  agencję pracy tymczasowej zarejestrowaną pod nr.561.
  Dzięki tej działalności mamy możliwość zatrudniania pracowników zgodnie z potrzebami pracodawców, z którymi mamy podpisane umowy.
  W naszej ofercie znajdziecie między innymi: projektowanie ogrodów i terenów przyległych do firm, modernizację istniejących ogrodów, pielęgnację zieleni – koszenie trawników, nasadzenia roślin sezonowych, ciecie krzewów i drzew, pielenie rabat i skupin krzewów, układanie kostki betonowej i granitu. Zapraszamy do kontaktu już dziś!

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Napęd do bram, napęd do bramy, napędy do bram, siłowniki do bram, piloty do bram, pilot do bramy »

  Planując inwestycję w ogrodzenie, warto zastanowić się czy nie będzie konieczny napęd do bramy. Jest to rzecz na kilka ładnych lat, dlatego po krótce opiszę napędy do bram i potrzebne akcesoria (radia, piloty, lampy, fotokomórki) w podziale na zastosowanie. Napędy można kupić w 3 grupach zależnych od rodzaju bramy. Można przyjąć, że napędy do bram różnią się tylko typem siłownika (silnika wprawiającego w ruch, bardziej konstrukcją). Pozostałe akcesoria są potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa i podniesienia inteligencji napędu do bramy. Otóż pilot do bramy jest potrzebny do otwierania z odległości, radioodbiornik zwany powszechnie radyjkiem służy do odbierania rozkazów z pilotów, centralka sterująca reaguje na sygnały z pilotów i stacyjki wprawiając w ruch bramy. Fotokomórki zatrzymują ruch bramy w chwili pojawienia się przeszkody w zasięgu widzenia fotokomórki. Lampa sygnalizacyjna - jej rolą jest tylko sygnalizacja świetlna ruchu bramy. Pozostałe elementy systemu automatyki do bram zwanymi powrzechnie: napęd do bramy lub napędy do bram różnią się. Napęd do bramy skrzydłowej jest ramieniem z obracającą i wysuwającą się śrubą, montowany na słupkach bramy. Napęd do bram skrzydłowych montowany na podłożu, posiada zębatkę która przesuwa bramę(tutaj dodatkowym elementem jest szyna). Napęd do bram garażowych jest montowany na suficie i działa na zasadzie obracającej się śruby ( brama wędruje jak nakrętka) lub obracaa się koło nawijąc linkę. Zapraszamy www.systemydobram.pl napędy

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa, krawężniki granitowe - HERKAM »

  Kostka granitowa jest podstawą naszej produkcji. W ofercie mamy także krawężniki granitowe, oporniki granitowe, kamień murowy i inne wyroby z granitu.
  Cena kostki granitowej jest bardzo atrakcyjna. Granitowa kostka brukowa dostępna jest w rozmiarach: mozaika 4/6 cm, 6/8 cm, 8/10 cm, 15/17 cm. W naszej ofercie znajduje się kostka granitowa szara, kostka granitowa szaro-ruda, kostka granitowa czarna, kostka granitowa czerwona.

  Oporniki granitowe spełniają rolę obrzeży. Krawężniki granitowe są wspaniałym materiałem wykończeniowym przy każdego rodzaju nawierzchniach wykonanych z kostki granitowej. Zabezpieczają przed rozsuwaniem się elementów chodnika, drogi lub ścieżki. Oporniki granitowe gwarantują wysoką wytrzymałość na uderzenia.

  Kamień murowy stosowany jest budowie murów oporowych, cokolików, budynków. Odporny na warunki atmosferyczne, trwały, estetyczny. Bardzo często wykorzystywany w pracach budowlano-remontowych.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotele Bujane »

  Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego mogą Państwo dokonać zakupu wspaniałych foteli bujanych. Jesteśmy ich bezpośrednim importerem, a co za tym idzie - nasze fotele mają konkurencyjne ceny. Znajdą tu Państwo zarówno klasyczne modele z rafią jak i bardziej nowoczesne - obijane eko-skórą. Niezależnie od tego, co Państwo wybiorą na pewno chwile spędzone na bujaniu przyniosą wiele radości, ale także relaks i wyciszenie. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baseny ogrodowe Intex Bestway, materace dmuchane »

  Poszukujesz basenu ogrodowego? Baseneo.pl to jeden z największych importerów produktów dmuchanych w Polsce. Jako sprzedawca marek Intex oraz Bestway możemy zaoferować Państwu baseny ogrodowe, rozporowe i stelażowe w okazyjnych cenach. W naszej ofercie zaprezentowane są także autentyczne akcesoria basenowe takie jak pompy filtrujące, maty czy pokrywy a także chemia basenowa niemieckiej marki Chemoform. Dysponujemy również szerokim asortymentem dla Twoich dzieci: baseny dmuchane, wodne place zabaw oraz brodziki i kojce dmuchane. Wyróżniamy także materace welurowe, pompki oraz artykuły plażowe. Zapewniamy serwis pogwarancyjny, oferujemy części zapasowe i serwisowe do produktów Intex. Zapraszamy do sklepu i na forum dyskusyjne!

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrody

Ogrody - nowa strona:

Adres: