Podkategoria: Pozostałe - strona 13 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Wodomierze »

  Kupując ciepłomierz czy też wodomierz, nie posiadając odpowiedniego obeznania, możemy kierować się popularnością wytwórcy zakupywanych produktów. Bmeters to włoska firma z ogromnym obyciem w sektorach gospodarczych całej Europy. Od kilku lat oferowane przez nas wodomierze i ciepłomierze trafiają też do naszych domów. Zajmujemy się fabrykacją i rozprowadzaniem nie tylko wymienionych na początku liczników wody czy też ciepłomierzy. Nasza specjalizacja to także systemy zdalnego odczytu. Niemalże każdy z oferowanych przez naszą firmę mierników zawiera system zdalnego odczytu!

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Park linowy »

  Parki linowe cieszą się ogromną wziętością wśród turystów wybierających aktywny wypoczynek. Trudno się temu dziwić, wizyta w parku linowym zawsze jest emocjonująca, atrakcyjna i pozwala przetestować swoje możliwości. Ponadto to idealna możliwość integracji z innymi ludźmi. Jednak parki linowe powinny być konstruowane przez profesjonalistów! Muszą być odpowiednio zabezpieczone i zarządzane przez wyszkolonych instruktorów. Tym się właśnie zajmujemy - budowa parków linowych oraz kursy dla instruktorów to nasza specjalność! Parki linowe to nasza pasja.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • TAPETA NATRYSKOWA »

  Strona firmy Decor świadczącej usługi: malowanie wnętrz,malowanie gregatem hydrodynamicznym, tapety natryskowe Dialcolor i Gotele, tynki dekoracyjne, glinka wenecka, farba piaskowa, gładzie gipsowe, docieplenia budynków.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • RUBIN-Wywóz śmieci, szamba, produkcja beczek asenizacyjnych »

  Usługi wywozu nieczystości stałych i płynnych oraz produkcja beczek asenizacyjnych. Odbiór śmieci zmieszanych i segregowanych w pojemnikach 120l 240l 1100l, a także gruzu w kontenerach. Odbiór szamba każda pojemność. Zabudowy asenizacyjne – produkcja.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie po remoncie »

  Strona - wizytówka firmy porządkowej. Zakres działalności firmy to:
  sprzątanie po remoncie,
  sprzątanie cykliczne biur,
  utrzymanie i zakładanie terenów zielonych,
  sprzątanie mieszkań.
  Podejmiemy się także innych prac porządkowych. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie na miejscu wykonywania prac.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zabrze mieszkanie – nieruchomości, sprzedaż, kupno, zamiana, wynajem, ogłoszenia, kredyty »

  Blog: Zabrze mieszkanie – nieruchomości, sprzedaż, kupno, zamiana, wynajem, kredyty mieszkaniowe, ogłoszenia poświęcony jest sytuacji mieszkaniowej w Zabrzu. Dostaniesz tu odpowiedź na pytania: Jak kupić mieszkanie, jak sprzedać mieszkanie, jak zamienić mieszkanie, jak mieszkanie w Zabrzu wykupić i ile mieszkanie w Zabrzu kosztuje. Dowiesz się też co i gdzie się w Zabrzu buduje. Wszystkie analizy i porównania podamy z podziałem na poszczególne dzielnice naszego miasta: Centrum, Helenka, Rokitnica, Grzybowice, Biskupice, Mikulczyce, Maciejów, Zaborze, Pawłów, Kończyce i Makoszowy. Dodatkowo porównujemy sytuacje mieszkaniową w Zabrzu (w tym ceny mieszkań) z innymi śląskimi miastami takimi jak Gliwice, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Bytom, Katowice. Ten blog to poradnik dla każdego, kto chce w łatwy i bezproblemowy sposób stać się posiadaczem własnego mieszkania.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż mieszkań w Bydgoszczy »

  Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa to spółdzielnia zajmująca się sprzedażą mieszkań w stanie deweloperskim. Korzystna cena i profesjonalne realizacja to niezaprzeczalnie zalety naszej spółdzielni. Nasze budynki głównie usytułowane są blisko centrum miasta, by ulepszyć Państwu funkcjonowanie. Zapraszamy na stronę www.psm.bydgoszcz.pl w celu zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badanie kamerą termowizyjną w Twoim domu »

  Dowiedz się jak łatwo możesz powstrzymać ucieczkę ciepła w Twoim domu. Nowoczesna usługa badania kamerą termowizyjną jest teraz dostępna dla każdego. Twoje rachunki za ogrzewanie będą niższe! Odnajdziemy mostki termiczne, nieszczelności i braki w izolacji cieplnej, sprawdzimy wilgotność ścian, odnajdziemy ukryte w ścianach instalacje centralnego ogrzewania, ciepłej wody, a także przygotujemy raport ze zdjęciami termowizyjnymi domu!

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Iglaki 24.pl - drzewa i krzewy iglaste, liściaste, byliny, nasiona, sadzonki »

  Wszystko co chciałbyś w ogrodzie - drzewa i krzewy iglaste, liściaste, byliny, zioła.Sprzedaż, opisy, uprawa, zdjęcia.Uczyń piękniejszym swój ogród.
  Sklep oferuje w ciągłej sprzedaży sadzonki roślin ozdobnych.
  Wszystkie sprzedawane rośliny są w doniczkach, można sadzić je przez cały rok.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zencom Autoryzowany Partner Gardena »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i dokonania zakupów. W naszym sklepie znajdziesz kilkaset produktów firmy GARDENA, niezbędnych do prac ogrodnicznych i ułatwiających właściwą pielęgnację trawy, drzew, krzewów. Znajdziesz tu również narzędzia do uprawy gleby, elementy automatycznych systemów nawadniania, produkty do budowy, pielęgnacji i dekoracji oczka wodnego i strumieni, oświetlenie ogrodu i oczek wodnych, pompy odwadniające, nawadniające i hydrofory zaopatrujące dom w wodę.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Szediw - Architekt Pruszków »

  Przy projektowaniu zarówno budynków jak i wnętrz najważniejsze są dla nas : forma, funkcja, materiał i faktura. Projekty wykonyjemy z dbałością o detal - to one tworzą całość. Współpracy nie ograniczamy jedynie do projektu, podejmujemy się nadzorów autorskich w trakcie prac budowlanych i wykończeniowych. Jest to gwarancją realizacji zgodnej z zamierzeniami architekta i inwestora.nKażdy z tematów jest dla nas wyzwaniem, a efekt końcowy wspólnym sukcesem.nnNa naszej stronie znajdziecie Państwo przykładowe projekty i realizacje, będące wyznacznikiem stylu i estetyki w jakich się najchętniej poruszamy oraz świadectwem jakości naszych usług.nnZapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Toruń »

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się profesjonalną firmą sprzątającą, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem domów i mieszkań.
  Sprzątamy również biura oraz obiekty użytkowe, a także porządkujemy domy po budowach i remontach.

  Nasza oferta to usługi sprzątania jednorazowego,
  a także miesięcznych abonamentów, które pomogą utrzymać Państwa
  dom w czystości.

  Zapewniamy profesjonalne, rzetelne wykonanie usługi, a także
  dostarczamy niezbędnych środków czystości renomowanych firm.
  Jesteśmy solidni, dokładni i skuteczni.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekofinn - oczyszczanie ścieków, oczyszczalnie ścieków »

  W trosce o środowisko naturalne promujemy najnowsze technologie oczyszczania charakteryzujące się maksymalnym poziomem niezawodności, prostotą i łatwością obsługi. Oferujemy nowoczesne oczyszczalnie ścieków biologiczne i mechaniczne. Oczyszczanie ścieków z Ekofinn to czyste rozwiązania oraz ulga dla twojej kieszeni i dla środowiska. Systemy uzdatniania wody powodują że można ją z powrotem wykorzystać do celów przemysłowych lub agrotechnicznych. Oferowane przez firmę oczyszczalnie ścieków przeznaczone są do procesów zagęszczania, skutecznego odwadniania i higienizacji osadów komunalnych oraz przemysłowych.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez zgody współmałżonka »

  Kredyty bez zgody współmałżonka
  Przedstawiamy Państwu oferty kredytów gotówkowych, dla których nie jest wymagana zgoda współmałżonka. Kredyty są przeznaczone również dla osób z nie najlepszą historią w BIK. Procedury szybkie i uproszczone.
  Kredyty bez zgody współmałżonka mają istotne znaczenie dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej, nie zamieszkujących wspólnie, będących w separacji lub w trakcie rozwodu i nie mających rozdzielności majątkowej.
  W takiej sytuacji tylko kilka banków jest w stanie udzielić pożyczki.
  EUROBANK na dowód i bez zaświadczeń o zarobkach oraz bez BIK i zgody współmałżonka może udzielić nawet 30 tys zł na 7-8 lat !!! Wystarczy złożyć wniosek.
  W pozostałych bankach mogą Państwo uzyskać od 10-20 tys zł bez zgody współmałżonka.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro »

  Wirtualne biuro za jedyne 99 zł netto miesięcznie to możliwość rejestracji firmy pod krakowskim adresem ul. Bandurskiego 66 lok. 4.
  Naszą ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych firm z Polski i z zagranicy.

  Wirtualne Biuro to szereg usług dodatkowych między innymi:
  • obsługa korespondencji,
  • obsługa skrytki pocztowej,
  • odbiór i obsługa skrzynki mailowej,
  • odbiór fax`ów.

  Ponadto naszym klientom pomagamy w rejestracji firmy, założeniu rachunku firmowego, a także oferujemy obsługę prawną oraz księgową.

  Wirtualny Adres Korespondencyjny za jedyne 49 zł netto miesięcznie polega na przekierowaniu poczty prywatnej lub firmowej na nasz adres.

  Każdorazowo po nadejściu przesyłki poinformujemy o tym telefonicznie, sms`owo lub mailowo. Na Twoje życzenie możemy, także zeskanować zawartość poczty i udostępnić ją drogą elektroniczną.

  Jeśli chcesz zmniejszyć koszty prowadzenia firmy, skorzystaj z naszych usług!

  Korzystając z wirtualnych usług koszty prowadzenia firmy będą bardzo niskie!

  ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ
  Telefon: 791 111 794
  Mail: kontakt@krakowski-adres.pl
  Strona internetowa: www.krakowski-adres.pl

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekomik oczyszczalnie ścieków Poznań »

  Eko-Mik.pl - Nasza firma zajmuje się pracami ziemnymi na terenie w całej Wielkopolski. Wykonujemy: montaż oczyszczalni sieków, nawadnianie pól i upraw, układaniem kostki brukowej, prace koparką. Oferujemy oczyszczalnie ścieków: biologiczne, ekologiczne oraz szamba - zbiorniki bezodpływowe. Oczyszczalnie ścieków Poznań i cała Wielkopolska. Oferujemy produkty najlepszych polskich producentów. Świadczymy profesjonalne usługi, które wykonujemy terminowo i bez zastrzeżeń. Na wszelki nasze produkty, usługi, instalacje udzielamy długoletniej gwarancji. Firma nasz to rodzinne przedsiębiorstwo, które prowadzimy w 1996r. Dzięki naszemu stażu na rynku posiadamy wszelkie niezbędne maszyn oraz sprzęty, co czyni naszą firmę niezależną i zawsze gotową do działania. Nasi fachowcy pomogą Państwu przy doborze odpowiednich produktów, a także doradzą jak eksploatować zakupione artykuły oraz zainstalowane przez nas rozwiązania.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne Warszawa »

  Wenus to warszawska firma oferujące swoim Klientom wysokiej jakości meble kuchenne, w tym również meble na wymiar. Nasza firma jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wybrednych Klientów dzięki wysoko gatunkowym produktom z których wykonujemy meble oraz nowoczesnego stylowi mebli. Na rynku meblarskim działamy już kilkanaście lat zbierając drogocenne doświadczenie. W chwili obecnej nasza oferta zawiera szafy wnękowe oraz meble kuchenne na wymiar w Warszawie i na terenie całego województwa mazowieckiego. Firma Wenus zaprasza do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia nieruchomości »

  Serwis jest w całości poświęcony rynkowi nieruchomości. Znajdziesz tu aktualne oferty z rynku pierwotnego i wtórnego.
  Oferty nieruchomości pogrupowane są w działy: domy, mieszkania, działki, lokale użytkowe oraz obiekty użytkowe. Szukając nieruchomości w prosty sposób określisz czy interesuje Cię kupno czy najem nieruchomości.
  Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość, zamieść swoją ofertę w naszym serwisie za darmo!

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna PCV »

  Darek Okna to firma działająca nieprzerwanie od 1995 roku. Nasze produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe, a nasze możliwości produkcyjne to ok 500 jednostek okiennych dziennie. Oferujemy okna pcv, drzwi pcv oraz drzwi wejściowe. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne okien oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę fachowców. Nasi pracownicy to rzemieślnicy posiadający wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu nasze produkty są trwałe i o wysokiej jakości. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ActivEstate.pl - Jak sprzedać mieszkanie »

  Firma Activ Estate jest agencją reklamową zajmującą się aktywnym wspieraniem bezpośredniej sprzedaży nieruchomości.
  Zajmujemy się tworzeniem innowacyjnych i efektywnych narzędzi reklamujących nieruchomości. Naszym głównym celem jest
  wypromowanie oferty i dotarcie do szerokiego grona potencjalnych nabywców. Nasi kliecni otrzymują niezbędne narzędzia i wiedzę
  potrzebną do skutecznej reklamy i sprzedaży mieszkania. Dzięki temu nasi klienci sami kontrolują sprzedaż swoich mieszkań.
  Wspieramy rozwiązaniami marketingowymi i reklamowymi agencje nieruchomości. Reklama oraz rozwiązania marketingowe dla agencji nieruchomości stworzone przez nas zostały specjalnie dopasowane do branży nieruchomości.

  Zapoznaj się z naszą ofertą! Każda z naszych pojedynczych usług ma na celu osiągnięcie konkretnego efektu, dlatego połączyliśmy
  je w przystępne i przemyślane pakiety. Zobacz co zawiera każdy z nich i dopasuj do swoich potrzeb, jeśli masz wątpliwości -
  zadzwoń! Doradzimy Ci optymalną opcję, wiemy, że każda nieruchomość jest inna i potrzebuje indywidualnego podejścia.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: