Podkategoria: Pozostałe - strona 15 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »
 • Fotowoltaika »

  Pitern - oferta na sprzedaż i montaż: kolektory słoneczne, systemy solarne, baterie słoneczne, fotowoltaika oraz systemy słoneczne i inne zaawansowane rozwiązania z zakresu ogrzewania słonecznego. Zestawy solarne, kolektory słoneczne, zasobniki CWU i bufory ciepła. Grupy pompowe, sterowniki, systemy mocowania i panele grzewcze. Prąd ze słońca i wiatru - moduły fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, akumlatory, elektronika, odbiorniki DC, lampy solarne, back-Up. Zapraszamy Państwa - kolektory słoneczne, fotowoltaika.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba, oczyszczalnia - AquaEco »

  Oferujemy montaż, pełen nadzór nad uruchomieniem i działaniem oczyszczalni, obsługę serwisową oraz modernizację zbiorników bezodpływowych. Nasze szamba nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Są fachowo wykonane i szczelne. Oczyszczalnia budowana jest z wykorzystaniem produktów Aquamax, cenionej niemieckiej firmy ATB, gwarantującej najwyższą jakość. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania lokalnych problemów gospodarowania ściekami, tym samym przyczyniając się do polepszenia stanu środowiska. Stosujemy innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania. Oferowane przez nas urządzenia mogą służyć zarówno do budowy nowych oczyszczalni, jak również do modernizacji już istniejących zbiorników bezodpływowych.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mluksus - dachy, gonty, pokrycia dachowe »

  Mluksus zajmuje sie sprzedażą materiałów renomowanych firm światowych niezbędnych do wykonania solidnego dachu oraz świadczy usługi w zakresie ich montażu.Jesteśmy partnerem handlowym największych na świecie firm zajmujacych sie produkcją lekkich materiałów do pokryć dachowych tzw. gontu bitumicznego (IKO, GAF, Owens Corning, Technonicol).Specjalizujemy sie w wykonywaniu pokryć dachowych gontem bitumicznym za pomocą profesjonalnych narzędzi. Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie w USA i KANADZIE, w krajach, które są liderami tego typu pokryć dachowych.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stylowe meble - ANN-mebl »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą mebli stylowych opartych na klasycznym wzornictwie historycznym.Aby trafić w Państwa gusty szukamy mebli bezpośrednio od ich wcześniejszych właścicieli z Belgii,Francji,Holandii,Luxemburga,Włoch.Zapoznajemy się z ich historyczną przeszłością. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo meble i inne przedmioty dekoracji z różnych epok w różnych stylach. Są to meble głównie używane w bardzo dobrym i dobrym stanie a przede wszystkim w dobrej cenie. Jeżeli pragniecie urządzić swój dom w sposób oryginalny i nietuzinkowy to nasza oferta skierowana jest właśnie do Was.

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca – usługi porządkowe na terenie Warszawy. »

  Doprowadzimy Twoje mieszkanie Do Porządku.
  Oferujemy:
  - jednorazowe sprzątanie mieszkań i domów,
  - regularny harmonogram sprzątania,
  - usługi porządkowe po remoncie.
  Firma sprzątająca Do Porządku zapewnia profesjonalny sprzęt oraz środki czystości.
  Oferujemy również:n- mycie okien,n- prasowania,n- mycie szafek wewnątrz,n- czyszczenia fug etc.
  Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu!

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRALNIA DYWANÓW. GDANSK, SOPOT, GDYNIA. »

  Firma Usługowa BŁYSK realizuje zlecenia na terenie Gdańsk, Sopot, Gdynia, oraz na terenie wszystkich miejscowości w okolicach trójmiasta.

  Dzięki dogłębnej znajomości technik porządkowych w teorii zachowujemy zdrowe proporcje w praktyce pomiędzy krótkim czasem pracy (aby nie narażać klienta na zbyt duże koszta), a rzetelnie wykonaną usługą.

  Oferujemy usługi w zakresie:

  - PRANIE DYWANÓW, wykładzin, mebli tapicerowanych
  - sprzątanie po remoncie, MYCIE OKIEN I ELEWACJI
  - SPRZATANIE mieszkań i biur
  - pranie TAPICERKI SAMOCHODOWEJ
  - czyszczenie MEBLI SKÓRZANYCH
  - czyszczenie PCV, LINOLEUM, TAKTETU, KAMIENIA
  - MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ, oraz pokryć dachowych
  - czyszczenie glazury, GRESU, KLINKIERU
  - MYCIE GARAŻY, POSADZEK

  Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość.

  Kontakt:
  tel: 505-478-626 begin_of_the_skype_highlighting              505-478-626      end_of_the_skype_highlighting
  www.dobrepranie.pl

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy Lublin »

  Monit System - Systemy Zabezpieczeń Lublin. Alarmy, Monitoring, Monitoring przez internet, Kamery, SAP, P.POŻ., oddymianie, CCTV, SSWiN, Kontrola Dostępu, Rejestracja czasu pracy, systemy przeciwpożarowe, dso, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, konserwacje, przeglądy, serwisy, montaż alarmów, alarmy domowe, alarmy bezprzewodowe

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria do kuchi, worki do odkurzaczy »

  Oferujemy w naszym sklepie najwyższej jakości worki do odkurzaczy. Oferowane produkty WORWO są konsekwencją wdrażania innowacyjnych technologii, zaangażowania doświadczonych specjalistów oraz rozwoju nowoczesnego parku maszynowego. Prowadzimy sprzedaż trwałych, poręcznych i higienicznych worków do odkurzaczy. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo m. in. worki do odkurzaczy marki Electrolux, Hoover, Philips, Rowenta i Zelmer oraz akcesoria do kuchni jak filtry do frytkownic i okapów kuchennych. Worki do odkurzaczy produkowane przez WORWO to najwyższa jakość w najatrakcyjniejszej cenie. Dzięki licznym atestom, najwyższym standardem pracy oraz stałej kontroli jakości – jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wyroby najwyższej klasy, bez których żaden dom nie zostanie utrzymany w pełnej czystości.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Warszawa »

  Szukając przedsiębiorstwa proponującej pranie dywanów trafimy na nasze przedsiębiorstwo. Oferuje ona bardzo szeroki wachlarz usług pozwalając na wybór odpowiedniej opcji dla nas. Dlatego właśnie w propozycji firmy znajdziemy nie tylko pranie dywanów, ale również dużo innych propozycji czyszczenia powierzchni. Firma proponuje czyszczenie wykładzin oraz czyszczenie tapicerki, co dodatkowo podnosi atrakcyjność usług wykonywanych przez przedsiębiorstwo.
  Decydując się na współpracę z przedsiębiorstwem można w prosty sposób znaleźć informacje o bieżących cenach oraz terminach, w jakich specjaliści mogą się u kontrahenta zjawić. Najprościej jest zerknąć na stronę internetową firmy lub też zadzwonić bezpośrednio do siedziby. Ceny proponowane przez firmę są konkurencyjne a usługi profesjonalne i rzetelne. Dodatkowym atutem przedsiębiorstwa jest praca na sprzęcie renomowanych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości »

  Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw.

  W dziedzinie geodezji wykonujemy:
  - Mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych (budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej) - w formie analogowej lub numerycznej,
  - Mapy zasadnicze (w formie analogowej lub numerycznej),
  - Wytyczenie budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,
  - Inwentaryzację powykonawczą budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,
  - Podziały nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,
  - Połączenia nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,
  - Rozgraniczenia,
  - Wznowienia znaków granicznych oraz okazania granic ewidencyjnych,
  - Mapy do celów prawnych,
  - Ekspertyzy, badanie i regulacje stanów prawnych (m.in. do ksiąg wieczystych),
  - Dokumentacje do wprowadzenia zmian w ewidencji gruntów i budynków,
  - Inne prace (np. pomiary i obliczenie powierzchni zasiewów dla potrzeb kontroli ARiMR),
  - Opinie sądowe.

  W dziedzinie wyceny nieruchomości wykonujemy wyceny różnych nieruchomości do różnych celów.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Azbest »

  Sprawdzone artykuły w temacie azbestu - vortal tematyczny poświęcony rakotwórczemu materiałowi budowlanemu, jakim niewątpliwie jest azbest. Pod terminem tym zawiera się substytut służący do wyrobu półproduktów na budowy.
  Jego stosowanie zaczęło się w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku i było bardzo popularne aż do roku 1997, kiedy to ustawowo zakazano używania produktów zawierających azbest...
  Przeczytaj więcej informacji na temat azbestu już teraz, dowiedz się wiecej o składowiskach azbestu w Polsce oraz poznasz skuteczne metody usuwania azbestu.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Czesław Kazimierz Pauter »

  Kancelaria Notarialna notariusza we Wrocławiu Czesława Kazimierza Pautera świadczy usługi w zakresie sporządzania aktów notarialnych (umowy sprzedaży, darowizny i zamiany nieruchomości) i poświadczeń (dokumentów, własnoręczności podpisów, dziedziczenia). Strona zawiera opis czynności notarialnych, położenie kancelarii i dane kontaktowe.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piece Kaflowe Art-A »

  Piece kaflowe - projektujemy, odtwarzamy i budujemy. Od ponad 15 lat dostarczamy niepowtarzalne ciepło promieniujących kafli. Na stronie galerie piecy wraz z cenami.. W ścisłej kooperacji z rzemiosłem i sporym doświadczeniem wykształciliśmy w firmie Art-A zasady, które dokumentują odpowiedzialne dążenie do coraz wyższej jakości. W ten sposób dochodzi do połączenia tego co technicznie możliwe i nowoczesne, z tym co tradycyjne i wypróbowane.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedam Dom nad morzem »

  Dom 308m i Pawilon 75m działka 585m 14 pokoi w pięknej miejscowości nadmorskiej Dźwirzyno 10km od Kołobrzegu 300m od morza 606395699 lub 945320112 cena 1600000 do negocjarów kwadratowych, sakładająca się z dwóch budynków. Budynek główny czyli dom jednorodzinny trzypiętrowy- wolnostojący wybudowany w 1986 roku, o powierzchni 300,8 metra kwadratowego, kubatura 991 metra sześciennego, po remoncie kapitalnym wewnątrz, wymienione rury kanalizacyjne, wodne, instalacja elektryczna, wylane posadzki, nowe łazienki, okna plastikowe, dach płaski pokryty papą, instalacja alarmowa, piec dwufunkcyjny z zasobnikiem dwustu-litrowym Dietrich. W budynku znajdują się 3 apartamenty 2-pokojowe z aneksami i łazienkami oraz 2 apartamenty jedno-pokojowe z aneksami i łazienkami, recepcja, pomieszczenie ze stołem bilardowym, dodatkowa kuchna, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie z piecem, pokój pracownika, pomieszczenie z pościelą, taras 50 metrów kwadratowych. Działka ogrodzona płotem metalowym z oświetleniem częściowo położony polbruk, miejsce do grillowania i mini plac zabaw. Przed budynkiem miejsce parkingowe. W pokojach internet, instlacja telewizyjna i satelitarna. Pawilon 75,2 metra kwadratowego, wybudowany w 1986, kubatura 357 metra sześciennego. Zbudowany z cegły, niepodpiwniczony, ocieplony, dwupiętrowy, dach płaski pokryty papą, instalacja grzewczcji

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiklina sklep »

  Zapraszamy do Wik-klik.pl, jednego z największych internetowych sklepów z wiklinowymi wyrobami w kraju. Oferta nasza obejmuje kosze z wikliny, rattanu, hiacyntu wodnego i innych surowców, są to między innymi kosze na zakupy, kosze do drewna czy meble.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna Domoton »

  Strona internetowa okna Domoton zawiera ofertę sprzedaży okien drewnianych, okien aluminiowych oraz okien pcv. Prezentujemy ofertę produktową wiodących producentów stolarki okiennej firm Sokółka oraz Aluplast. No stronie znajduje się łatwe w nawigacji menu z podziałem produktów na kategorie.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Berghoff Sklep online »

  Autoryzowany sklep marki BergHOFF. Oferujemy pełny asortyment marki dostępny w dostawie od 24 do 48h. Poza marką Berghoff dysponujemy asortymentem takich marek jak GERLACH, VINZER, BEEM, TRAMONTINA, BODUM, GEFU, LE CROSUET. Okresowo organizujemy wyprzedaże w atrakcyjnych cenach. Cały czas mimo promocji na wybrane artykuły proponujemy atrakcyjne upusty.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osiedle Leśne Olszty k. Częstochowy »

  Osiedle Leśne, Olsztyk k. Częstochowy, domy na sprzedaż, Osiedle Leśne, Olsztyk k. Częstochowy, domy na sprzedaż,Osiedle Leśne, Olsztyk k. Częstochowy, domy na sprzedaż, Osiedle Leśne, Olsztyk k. Częstochowy, domy na sprzedaż,

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • ANTENY SATELITARNE - SERWIS »

  Anteny satelitarne.
  Systemy zbiorcze telewizji satelitarnej i naziemnej.
  TV cyfrowa. Internet - telefon.
  Telewizja CCTV - monitoring.
  Instalacje elektryczne.
  Domofony. Rozbudowa i modernizacja istniejących już instalacji.
  Szybko tanio solidnie. Krótki czas realizacji.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne, zabudowa wnęk »

  Firma zajmuje się produkcją mebli na wymiar, nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych oraz zabudowach wnęk, ponadto wytwarzamy także meble biurowe i sklepowe oraz świadczymy usługi montażu mebli, układania podłóg szwedzkich, oklejania płyt meblowych oraz usługi transportowe.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: