Podkategoria: Pozostałe - strona 18 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • Drewno kominkowe »

  Jesteśmy producentem drewna kominkowego - opałowego. Oferujemy najbardziej popularne gatunki drzew liściastych. W ofercie mamy również sosnową rozpałkę do kominków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie tapicerki Kraków »

  Firma Cleanmax specjalizuje się w czyszczeniu tapicerki meblowej oraz samochodowej. Oferujemy usługi z najwyższej półki. Doświadczenie oraz sprzęt, którym dysponujemy sprawiają że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Oferujemy również sprzątanie biur, sprzątanie po remontach. Kraków i okolice to obszar, na którym pracujemy. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Solarinstal »

  Szanowni Państwo!nPragniemy zaproponować nasze usługi dotyczące komfortu i Państwa wygody. Przede wszystkim mamy na uwadze energooszczędne systemy grzewcze. Zadania współczesnej techniki grzewczej nie jest tograniczanie się jedynie do zapewnienia ciepłej wody użytkowej czy odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. Nowoczesne systemy grzewcze powinny wyróżniać się przede wszystkim energooszczędnością, funkcjonalnością, bezproblemową obsługą oraz łatwą konserwacją.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Vip Glass - kostrukcje szklane »

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi całoszklane, szklane ściany działowe, balustrady, podesty, stopnie, ścianki prysznicowe, obudowy kabin prysznicowych, oraz elementy drobne takie jak: stoły, obudowy pochłaniaczy kuchennych, półki pod umywalki, lustra z wmontowanymi systemami oświetlenia. Inwencja i wyobraźnia naszych klientów sięga daleko poza sztywne opisy, dzięki czemu realizujemy jednostkowe, nietypowe projekty wymagające dużej inwencji wykonawczej. W naszej ofercie firmy posiadamy znaczną gamę produktów ze szkła wykonywanych z wykorzystaniem następujących technologii: cięcie, szlifowanie, polerowanie, fazowanie, hartowanie, klejenie warstwowe przy użyciu żywic, laminowanie z dowolnymi wzorami przy użyciu folii PVA oraz PVB, trawienie, piaskowanie, rzeźbienie powierzchni do głębokości 3mm, sitodruk, emalit, pokrywanie folią (witraże), gięcie.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osmoza »

  System odwróconej osmozy jest obecnie najlepszą i najbardziej skuteczną metodą zapewnienia sobie i swojej rodzinie czystej wody spożywczej. Odwrócona osmoza połączona z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń.
  Odwrócona osmoza to zjawisko odwrotne do spontanicznie zachodzącej osmozy. Siłą napędową osmozy jest różnica stężenia dyfundującego indywiduum chemicznego w obu roztworach, a dokładniej ich cząstkowy potencjał chemiczny. Spontaniczna osmoza przebiega zawsze od roztworu o większym stężeniu (zwanego hipertonicznym) do roztworu o mniejszym (zwanego hipotonicznym), czyli w kierunku wyrównania stężeń po obu stronach membrany
  Woda po osmozie nadaje się do bezpośredniego spożycia - bez gotowania. Membrana osmotyczna usuwa od 96 do 99,8% rozpuszczonych w wodzie związków chemicznych. Woda uzyskana po filtracji pozbawiona jest trujących i rakotwórczych związków chemicznych, chloru, metali ciężkich, bakterii i wirusów. Dodatkowo poprawiają się jej smak oraz zapach.
  System odwróconej osmozy jest wygodniejszą i bardziej oszczędną alternatywą dla zakupów wód butelkowanych. Koszt przefiltrowania wody jest kilkakrotnie niższy niż butelkowanej wody mineralnej, a jednocześnie jakość wody jest potwierdzona badaniami laboratoryjnymi.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Części zamienne AGD i worki do odkurzaczy - BRG Wrocław »

  Oferta naszej firmy obejmuje części zamienne AGD oraz worki do odkurzaczy z całego świata. Istniejemy od samych początków polskiego kapitalizmu, która datowana jest na 1989 rok. To właśnie dlatego nasza firma stała się synonimem rzetelności oraz najwyższej jakości.
  Poprzez nabyte doświadczenie nasi specjaliści oferują cały wachlarz produktów, których marka została doceniona na całym świecie, a producenci to liderzy wśród sprzętu zmechanizowanego i części AGD.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windy »

  Polskie przedsiębiorstwo oferujące między innymi windy osobowe i towarowe, które zużywają znacznie mniej energii elektrycznej niż tradycyjne windy, a także schody oraz chodniki ruchome. Zajmuje się również projektowaniem i wykonawstwem szybów dla wind w konstrukcji stalowej, według oryginalnych, autorskich projektów. Firmę tworzą wysoko wykwalifikowani polscy specjliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy kładą nacisk na najwyższy poziom wykonywanych usług, aby otrzymać gwarancję zadowolenia każdego klienta.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mazowieckie Centrum Spawalnicze TUCHOLSKA - sprzedaż i serwis urządzeń i maszyn spawalniczych »

  Firma oferuje urządzenia spawalnicze (spawarki, urządzenia spawające), materiały spawalnicze, kable przewodospawalnicze oraz przewody spawalnicze. W ofercie także osprzęt spawalniczy, sprzedaż spawarek oraz serwis spawarek.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosacki domy - domy z drewna całoroczne domy z bali »

  Budowan domów z drewna, domy z bali, drewniane domy, domy całoroczne, domki letniskowe.Firma Kosacki Domy jest firmą produkującą ekologiczne domy z drewna w systemie szkieletowym jak i z bala. Jej korzenie sięgają aż trzeciego pokolenia, które zajmowało się budownictwem drewnianym. Doświadczenie oraz wiedzę czerpano z starych rad dziadów i pradziadów Górali, a rozwój i jakość czerpiemy z dóbr dzisiejszego rynku technologicznego.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne Warszawa - profesjonalny montaż »

  Na naszej stronie znajdziecie Państwo drzwi antywłamaniowe wysokiej klasy za przystępną cenę producenta. Posiadamy szeroką ofertę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych wraz z opisem konstrukcji, wyposażeń oraz przykładowymi przekrojami drzwi. Umożliwiamy możliwośc zakupu na raty oraz bezpłatny pomiar oraz doradztwo poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie dywanow »

  Masz już dość swojego brudnego dywanu, plam po kawie, herbacie, sokach?

  Denerwuje Cię nieprzyjemny zapach?

  Twój dywan szybko się brudzi przez codzienne użytkowanie, zabawy dzieci, zwierząt?

  Chcesz go odświeżyć, pozbyć się niechcianych plam i nieznośnego zapachu?
  Do czyszczenia dywanów wykorzystujemy markowe, profesjonalne ręczne ssawki do tapicerki. Pierzemy Karcherem.

  Działanie to podyktowane jest faktem, iż ssawki do dywanów maja znacznie mniejsza skuteczność odsysania brudu jak ssawki do tapicerki.

  W tym przypadku czyszczenie trwa dłużej, jednak zyskujemy znacznie wyższą jakość usługi a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

  Oferujemy Państwu solidnie, profesjonalnie i tanio wykonanie usługi ekstrakcyjnego czyszczenia dywanów, tapicerki meblowej, najwyższej jakości sprzętem i środkami czyszczącymi firmy Kärcher

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • TANIEPRANIE - czyścimy meble tapicerowane, dywany, tapicerki samochodowe itp »

  Strona informacyjna o firmie zajmującej się ekstrakcyjnym praniem wszelkich powierzchni tapicerowanych. Usługi świadczymy szybko, tanio i solidnie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i do instytucji.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna Obsługa Nieruchomości - Doradztwo, Pośrednictwo oraz Wycena nieruchomości »

  Oferujemy profesjonalne doradztwo na rynku nieruchomości. Wyceniamy nieruchomości komercyjne, mieszkaniowe, przemysłowe i rolne. Zajmujemy się pośrednictwem specjalistycznym. Wykonujemy analizy rynku, opracowania, ekspertyzy, doradzamy w zakresie nieruchomości oraz badamy stan prawny nieruchomości. Obszar naszego działania to województwo zachodniopomorskie.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • STOP-EMISJI Ożarów Mazowiecki: świadectwa energetyczne, audyt energetyczny »

  STOP-EMISJI Ożarów Mazowiecki: świadectwa energetyczne, audyt energetyczny, termowizja, doradztwo z zakresu ekologii, budowy budynków energooszczędnych, oszczędzania energii, certosfera, audyt energetyczny Ożarów mazowiecki, budynek energooszczędny Ożarów mazowiecki, certyfikat energetyczny Ożarów mazowiecki, efektywność energetyczna, ekologia Ożarów, oszczędzanie energii Ożarów mazowiecki, świadectwo charakterystyki energetycznej Ożarów mazowiecki, świadectwo energetyczne Ożarów mazowiecki, tanio świadectwo energetyczne Ożarów mazowiecki, termowizja Ożarów mazowiecki, Ekologia, termowizja oraz budynek energooszczędny, audyt energetyczny, efektywność energetyczna, oszczędzanie energii

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MSFIRELINE - Ożarów Mazowiecki, sprzęt gaśniczy przeglądy i konserwacje, ochrona ppoż. »

  MSFIRELINE - Ożarów Mazowiecki, Sprzęt gaśniczy przeglądy i konserwacje, ochrona przeciwpożarowa, szkolenia bhp, szkolenia pierwszej pomocy, zbezpieczenia ogniochronne konstrukcji, opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, ibp

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • S-DACH Bydgoszcz usługi dekarsko-blacharskie, dachy »

  Firma S-DACH oferuje państwu szeroki i bogaty wachlarz usług z zakresu wykonawstwa pokryć dachowych.
  Oferujemy wykonawstwo pokrycia dachów, obróbki blacharskie, montaż i dorabianie, montaż okien dachowych połaciowych, remonty starych pokryć dachowych, odśnieżanie dachów i wiele innych.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Studio projektowe Z500 oferuje projekty domów i garaży. W ofercie projekty domów jednorodzinnych, domów drewnianych, nowoczesnych oraz energoszczędnych.

  Projekt domu można zamówić na kilka sposobów:
  - poprzez stronę internetową
  - pocztą elektroniczną
  - telefonicznie lub faksem
  - pisemnie, tradycyjną pocztą

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masterkowanie - Zrób to sam ! »

  Majsterkowanie to nasza pasja, stąd portal w którym opisujemy różne sposoby radzenia sobie w domu, ogrodzie czy przy samochodzie. Zapraszamy do zapoznania się z poradami dotyczącymi prac domowych itp.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • AdrianoDesign. Projektowanie i wykonawstwo wnętrz »

  AdrianoDesign - Projektowanie i wykonawstwo wnętrz. Firma specjalizująca się w kompleksowej realizacji wnętrz. Usługi remontowe i budowlane na terenie Trójmiasta oraz okolic.
  Firma AdrianoDesign zajmuje się projektowaniem oraz realizacją wnętrz prywatnych (mieszkania, domy, apartamenty), wnętrz komercyjnych (sklepy, lokale gastronomiczne, gabinety fryzjerskie oraz kosmetyczne etc), wnętrz biurowych oraz obiektów użyteczności publicznej.
  Wnętrza przez nas zaprojektowane są niezwykłe, wyróżniają się niepowtarzalnym klimatem, a zarazem wysoką funkcjonalnością. Charakteryzuje nas profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Clean Center - czyszczenie, pranie dywanów, wykładzin, tapicerek. »

  Clean Center – czysta przyjemność.nnJesteśmy nowoczesną firma, oferującą usługi czyszczenia, prania, dywanów, wykładzin i tapicerek.W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg usług opartych na czyszczeniu metodą ekstrakcjną. Nasze doświadczenie pozwoli maksymalnie zadowolić Państwa z wykonanej usługi i dopasować ją pod konkretne wymagania.nnDysponujemy profesjonalnymi, przemysłowymi maszynami firmy Santoemma, Truvox oraz profesjonalną chemią firmy Tersus. Środki chemiczne przez nas stosowane są bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt, pozostawiają przyjemny, świeży zapach. Można stosować je na wszelkie rodzaje materiałów tekstylnych, sztucznych i naturalnych.nnNaszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i dla firm.nnObsługujemy takie miasta jak Warszawa, Siedlce, Mińsk Mazowiecki oraz inne w promieniu 50 km.nnWspółpraca z nami to gwarancja satysfakcji i jakości.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: