Podkategoria: Pozostałe - strona 23 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »
 • Uzdatnianie wody »

  Zaufany dostawca usług w zakresie ciepłownictwa oraz uzdatniania wody, działający na rynku od ponad 20 lat. Oferują usługi w zakresie zmiękczania wody oraz odżelaziania wody pitnej. W swojej ofercie posiadają usługi odnośnie odżelaziania oraz basenów spa .

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin Ubezpieczenie tanie oc »

  Firma HELPER Ubezpieczenia specjalizuje się w Ubezpieczeniach w Szczecinie.
  Szczególnie polecamy: Ubezpieczenia OC i AC oraz ubezpieczenia firm.
  Najtańsze Autocasco jakie znajdziecie w Szczecinie tylko w HELPER Ubezpieczenia Szczecin.

  OC AC najtaniej w Szczecinie tylko w Helper Ubezpieczenia.Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, profesjonalny i doświadczony zespół doradców pomoże dokonać właściwego wyboru. Wszelkie działania naszych Agentów podejmowane są dynamicznie, dokładnie i sprawnie.

  Dla klientów indywidualnych

  * Ubezpieczenie OC
  komunikacyjne
  * Fundusze emerytalne
  * Fundusze inwestycyjne
  * Ubezpieczenie zdrowotne
  * Ubezpieczenie majątkowe
  * Ubezpieczenie turystyczne
  * Ubezpieczenie na życie
  * Ubezpieczenie floty samochodowej

  Dla firm

  * OC działalności
  * Wadium
  * Gwarancja należytego
  wykonania
  * Ubezpieczenie mienia
  * Ubezpieczenie floty
  samochodowej

  E-mail: biuro@helper-ubezpieczenia.pl

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sedia - producent krzeseł i stołów »

  sedia - producent krzeseł i stołów, Oferujemy najwyższej jakości krzesła i stoły do każdego wnętrza. Nasze krzesła produkowane są w oparciu o najnowsze technologie i materiał najwyższej jakości.
  Produkujemy krzesła od 1992 roku. Nasza oferta to: krzesła i stoły do jadalni, salonu, restauracji, biura. Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów i atrakcyjnej ofercie cenowej, cieszymy się dużym zaufaniem wśród swoich odbiorców. Pragniemy aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych mebli dlatego nieustannie rozwijamy naszą ofertę, wprowadzamy nowe wzory aby dopasować się do zmieniających stylów w meblarstwie.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • WIMA Marcin Wierzycki - ogrodzenia sportowe, domów, firm »

  Firma WIMA jest wykonawcą trwałych systemów ogrodzeniowych, frontowych oraz siatkowych i panelowych. Wykonujemy ogrodzenia przydomowe, osiedli mieszkaniowych, obiektów przemysłowych, oraz specjalistyczne – np. obiektów sportowych. Nasza oferta skierowana jest do grupy klientów poszukujących produktów wysokiej jakości za najniższą cenę. Zapewniamy dostawę oraz fachowy montaż zakupionych u nas ogrodzeń na terenie całego kraju.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biokominek na biopaliwo »

  Nasza firma specjalizuje się w branży biokominków. Oferujemy szeroki wybór biokominków wyłącznie najlepszych polskich i zagranicznych producentów. W biokominku na biopaliwo płonie żywy ogień,niewysuszający powietrza tak, jak to się dzieje w przypadku tradycyjnego kominka.
  Biokominek nie wymaga przewodu kominowego!
  Wzornictwo biokominków oferowanych przez naszą firmę doskonale dopasowuje się zarówno do współczesnych minimalistycznych wnętrz, jak i tych zaaranżowanych w sposób klasyczny.
  Biokominek oprócz walorów estetycznych jest wydajnym źródłem ciepła,
  stanowi znakomite uzupełnienie standardowego ogrzewania. W tradycyjnych kominkach do 60% energii cieplnej jest wyprowadzana na zewnątrz przez przewód kominowy. Paląc w biokominku cała wytwarzana energia pozostaje w pomieszczeniu! W biokominku spalane jest biopaliwo, którego głównym składnikiem jest bioetanol. Jego skład sprawia, że produktem bezdymnego spalania jest para wodna i dwutlenek węgla, podobne do składu w ludzkim wydychanym powietrzu.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie elewacji »

  Nasza firma Elevatio zajmuje się świadczeniem skomplikowanych oraz nowoczesnych usług związanych z czyszczeniem budynków z zewnątrz. Takie prace polegają między innymi na usługach takich jak mycie dachów. Takie czyszczenie dachów to nie tylko zmazanie z nich wszelkiego brudu po długich sezonach grzewczych. Powyższe prace polegają również na usuwaniu z nich wszelkiego typu gałęzi, liści oraz innych śmieci, które naniósł wiatr. Jest to podstawa, która chroni przed zapchaniem rynien. Nasza firma zajmuje się także pracami takimi jak mycie oraz czyszczenie okien na dużych wysokościach. Jest to szczególnie przydatne w przypadku fasad oraz przeszkleń znajdujących się na dużych wysokościach. Takie prace wymagają od naszej firmy posiadania wykwalifikowanych pracowników z badaniami wysokościowymi oraz specjalnego sprzętu, który gwarantuje im wygodną oraz w pełni bezpieczną pracę. Nasza firma zajmuje się również pracami czyszczącymi i konserwującymi elewacje. Mowa jest tu o usługach jakimi jest czyszczenie tynku.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Andrem s.c. - Firma Budowlana »

  Wykonujemy zadania inwestycyjne i remontowe w zakresie robót ogólnobudowlanych, elektrycznych, sanitarnych oraz instalacyjnych. Wykonujemy obiekty mieszkalne, przemysłowe i handlowe. Potencjał produkcyjny jakim dysponujemy, w tym główny jego filar "myśl" inżynieryjna, pozwala wykonać odpowiedzialne zadania inwestycyjne o wysokim stopniu techniczno-organizacyjnym. Szczególną uwagę przywiązujemy do terminowości i jakości robót, oraz harmonijnej i rzeczowej współpracy ze zleceniodawcą.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świdnik ogłoszenia »

  Nowy darmowy portal ogłoszeniowy ze Świdnika. Anonse praca Świdnik mieszkania i nieruchomości na sprzedaż w Świdniku ogłoszenia motoryzacyjne i inne. Dodaj swoje ogłoszenia ze zdjęciami bez żadnych opłat do ponad 20 kategorii tematycznych za darmo Świdnik i okolice.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Tychy, Katowice, Pszczyna »

  Sporządzamy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków. Wykonujemy audyty energetyczne i remontowe na potrzeby termomodernizacji. Sporządzając audyt energetyczny przed termomodernizacją budynku można uzyskać premię termomodernizacyjną w wysokości 20 procent inwestycji. Świadectwa energetyczne wykonujemy od 250 złotych dla domów jednorodzinnych oraz od 140 złotych dla mieszkań. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i bezpłatny dojazd do klienta. Mamy duże doświadczenie w sporządzaniu świadectw energetycznych dla budynków wielorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej. Wykonujemy usługi na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Led Sklep »

  Żarówki led i oświetlenie led. Nowoczesne energooszczędne oświetlenie LED. Zamienniki led. Sklep z oświetleniem LED. Najtańsze zamienniki led, najlepszej jakości oświetlenie led. Osram, Philips, CREE oraz wiele innych produktów led. Sprzedajmy wyłącznie żarówki led.
  Dioda elektroluminescencyjna, dioda świecąca, LED (ang. light-emitting diode) – dioda zaliczana do półprzewodnikowych przyrządów optoelektronicznych, emitujących promieniowanie w zakresie światła widzialnego, podczerwieni i ultrafioletu.
  Działanie diody elektroluminescencyjnej (LED) opiera się na zjawisku rekombinacji nośników ładunku (rekombinacja promienista). Zjawisko to zachodzi w półprzewodnikach wówczas, gdy elektrony przechodząc z wyższego poziomu energetycznego na niższy zachowują swój pseudo-pęd. Jest to tzw. przejście proste. Podczas tego przejścia energia elektronu zostaje zamieniona na kwant promieniowania elektromagnetycznego. Przejścia tego rodzaju dominują w półprzewodnikach z prostym układem pasmowym, w którym minimum pasma przewodnictwa i wierzchołkowi pasma walencyjnego odpowiada ta sama wartość pędu.
  Główne parametry diod LED: sprawność kwantowa (zewnętrzna) skuteczność świetlna długość fali emitowanego światłas zerokość widmowa moc wyjściowa częstotliwość graniczna czas narastania lub opadania maksymalny prąd (przewodzenia) zasilający (w mA)maksymalne napięcie wsteczne (do kilku V) Półprzewodnikiem cechującym się tego rodzaju przejściami jest arsenek galu (GaAs.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Debiczanie.pl - portal dla mieszkańców miasta Dębica »

  Portal dla mieszkańców miasta Dębica. Znajdziesz tutaj AKTUALNE wydarzenia, ogłoszenia, oferty pracy, katalog firm, konkursy z nagrodami, listę kościołów i godziny mszy świętych forum i wiele wiele więcej. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Herbata »

  w tym miejscu powstaje specjalny sklep z herbatą. Jeśli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o jego starcie zapraszamy do zapisania się na newsletter. Herbata to nasza pasja od lat. teraz chcemy się nią podzielić

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawa »

  w tym miejscu powstaje wyjątkowy sklep z kawą. Kawa to nasza pasja od wielu lat - sprowadzamy ją z wielu kontynentów, aby podzielić się wyjątkowymi smakami z Tobą. Zapraszamy. Sklep z kawą - to nasza specjalność

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bochnia, Brzesko - oferty pracy, nieruchomości »

  Brzesko Bochnia to portal ogłoszeniowy, w którym w bardzo łatwy sposób zamieścisz swoje ogłoszenie. Zasięg i popularność serwisu na pewno skutecznie pomoże Ci znaleźć pracę lub pracownika, sprzedać rzeczy lub wyprowawać swoje usługi.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Copoint - coworking, wynajem biur oraz sal spotkań. »

  Copoint - w naszej ofercie znajdziecie: coworking, indywidualne biura na wynajem, sale spotkań na godziny, wirtualny adres, salę szkoleniową. Wszystko w pięknych wnętrzach jedynie 200m od stacji Metra Służew! Do Waszych potrzeb podchodzimy niezwykle elastycznie.

  To Ty decydujesz kiedy i na jak długo potrzebujesz biurka do pracy lub niezależnego, wydzielonego biura.

  Zapewniamy pełną swobodę wyboru i możliwość stałej kontroli swoich wydatków:
  - bez zbędnych umów,
  - kaucji
  - czy dodatkowych opłat eksploatacyjnych,

  niezależnie od sposobu pracy, który wybierzesz. Zapraszamy.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tombud - ogrodzenia, brukarstwo, usługi budowlane »

  Jesteśmy firmą prowadzącą działalność w branży ogólnobudowlanej od 1995 roku. Nasza firma świadczy usługi w dziedzinie brukarstwa, ogrodzeń terenów oraz wykończeń wnętrz budynków biurowych i mieszkalnych. Mamy stałą i wykwalifikowaną załogę, która sprawdziła się w realizacji przedsięwzięć w krótkim czasie. Powierzane naszej firmie zadania wykonujemy bardzo rzetelnie, terminowo oraz sprawnie. Posiadamy duże doświadczenie w branży budowlanej, dlatego zapewniamy gwarancję klientom zainteresowanym naszą ofertą. Ponadto gwarantujemy fachowe doradztwo i konsultacje. Zapraszamy do korzystania z usług produktów naszej firmy.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, zbiorniki na szambo »

  Gama Plastic to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz tradycją. Firma nieprzerwanie od wielu lat konstruuje oraz wykonuje przydomowe oczyszczalnie ścieków, popularne w gastronomii i przemyśle odstojniki i separatory tłuszczu a także zbiorniki na szambo. Choć główną gałęzią wytwórstwa firm Gama Plastic są właśnie przydomowe oczyszczalnie ścieków i separatory tłuszczy, firma produkuje też zbiorniki na szambo.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Allmet - balustrady »

  Firma Allmet funkcjonuje na rynku od blisko 30 lat.nnJesteśmy znanym producentem balustrad i karniszy. Do wyrobu naszych produktów wykorzystujemy metale kolorowe tj. mosiądz i aluminium. Materiały te łączymy z egzotycznym drewnem oraz szkłem. Proponowane przez nas wyroby charakteryzuje oryginalne wzornictwo,staranne wykonanie, trwałość i niepowtarzalny charakter. Realizujemy indywidualne projekty, dostosowane ściśle do wymagań odbiorcy.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodowe »

  Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu z wyposażeniem ogrodowym. Znajdą u nas Państwo meble ogrodowe, pergole, altany w bardzo korzystnych cenach. Posiadamy także inne wyposażenie ogrodowe takie jak: płoty, panele ogrodzeniowe, komplety ogrodowe, baseny ogrodowe i wiele innych rzeczy. Dbamy o wysoką jakość sprzedawanych przez nas produktów. Dbamy aby zamówione przez Państwo produkty dotarły do Was szybko za możliwie nieduże pieniądze. Serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu. Znajdą tam Państwo informacje o konkursach, porady związane z ogrodem i masę innych informacji.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia betonowe »

  Zakład Betoniarski Ewa Szczęsna - specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji, montażu i sprzedaży ogrodzeń betonowych, dekoracyjnych wyrobów betonowych oraz elementów konstrukcyjnych i kostek brukowych. W naszym asortymencie są również bloczki fundamentowe, wiart garaże i wiele innych elementó z betonu. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1997r. przez co Nasze wieloletnie doświadczenie bwarantuje Państu najwyższą jakość towaru i usług. Posiadamy całą gamę estetyfcznych i ciekawych wzorów do wyboru. Produkując poszczególne elementy stawiamy przede wszystkim na jakość i trwałość. Z Nami bez większych problemów mogą sobie Państwo ogrodzić w elegancki i stylowy sposób posesję, place przemysłowe, ogrody, działki rekreacyjne. Zapraszamy na Naszą stronę internetową do zapoznania się z całą gamą oferowanych produktów.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: