Podkategoria: Pozostałe - strona 24 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »
 • Garaże blaszane - Maritom s.c. »

  Każdy, kto posiada auto, wie dobrze, jak bardzo ważny jest garaż. Dlaczego? Po pierwsze garaż zwiększa bezpieczeństwo samochodu, a prawdopodobieństwo, że zostanie on skradziony spada tak naprawdę do minimum, ponieważ częstsze przypadki kradzieży zdarzają się w przypadku samochodów pozostawionych przez właścicieli na parkingu.n Firma MARITOM S.C oferuje Państwu wiaty, blaszaki, garaże.nWykorzystywana w procesie produkcji technologia zapewnia naszym produktom (garaż, wiaty, blaszaki) najwyższą jakość i trwałość. nCałość konstrukcji wykonana jest z materiałów gwarantujących funkcjonalność i wytrzymałość oraz praktyczne i bezpieczne ich użycie. Duży nacisk kładziemy na estetykę ich wykonania, a kolorystykę i wzory dostosowujemy do indywidualnych gustów naszych klientów.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mycie okien Wrocław »

  Firma zajmująca się profesjonalnym mycien okien we Wrocławiu - szereg usług zw. z utrzymaniem w czystości okien w biurowcach, firmach itp. Oparcie na zachodnioeuropejskich technologiach pozwala nam sprawiać, że czyste, lśniące szyby stają się chlubną wizytówką każdego miejsca, które odwiedzimy.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryczne Instalacje »

  Strona zakładu elektrycznego specjalizującego się w projektowaniu i realizacji instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych w Gorlicach oraz powiecie nowsądeckim. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z dostawą energii elektrycznej aż do odbioru instalacji przez nadzór budowlany.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Elbląg »

  Firma Berso ma swoją siedzibę w Elblągu.
  Wieloletnie (ponad 10 lat z klientami) doświadczenie zaowocowało otwarciem oferty dla klientów z całej Polski.

  Na stronie znajdą Państwo pełną ofertę firmy, wraz z profesjonalnymi katalogami producentów.

  W skrócie działalność firmy opiera się na:
  - handlu drzwiami wraz z montażem
  - handlu bramami garażowymi wraz z montażem
  -handlu tapetami ściennymi (w tym kuchennymi)
  - handlu innym asortymentem domowym.

  Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się z pełną ofertą.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Warszawa »

  Firma Drzwipol specjalizuje się w montażu oraz wymianie drzwi zewnętrznych oraz drzwi wewnętrznych. Dowodem na profesjonalne świadczenie usług jest uzyskany w 2009 roku certyfikat jakości usług. Staramy się być konkurencyjni przede wszystkim jeśli chodzi o jakość świadczonych usług. Oferta firmy dotyczy montażu oraz wymiany drzwi antywłamaniowych, drzwi stalowo wzmocnionych, drzwi dwuskrzydłowych, drzwi drewnianych, drzwi wewnętrznych. Posiadamy drzwi wielu znanych producentów. Naszym klientom udostępniamy możliwość płatności w systemie ratalnym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Ustka »

  Planujesz wypoczynek z najbliższymi nad polskim morzem? Zapraszamy więc do Ustki, krainy przepięknych plaż oraz słoneczka. Activ-Club to cudownie usytuowane miejsce na wydmie w Ustce. Swoim wczasowiczom oferujemy atrakcyjne apartamenty 2 i 4-osobowe. Blisko do morza oraz pobliskich sklepów oraz dyskotek, to niewątpliwe zalety tego miejsca. Turyści, którzy odpoczywają w naszych dobrze wyposażonych apartamentach bardzo często wracają do nas. Cieszymy się tym faktem i tym samym z roku na rok podnosimy jakość oferowanych przez nas usług. Dla naszych gości pozostawiamy takie atrakcje jak rowery, ping-pong czy stół do bilarda. Każdy miłośnik aktywnego sportu znajdzie tutaj coś dla siebie. Activ-Club to miejsce przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi. Zapraszamy do apartamentów Activ-Club w Ustce - z nami odpoczniesz!

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnie kraków »

  Meble kuchenne w stylu nowoczesnym i retro na indywidualne zamówienia. Firma posiada ponad 20 - letnie doświadczenie w produkcji mebli kuchennych. meble wykonywane wg autorskich projektów a także projektów powierzonych przez klienta. Wysoka jakość usług i terminowość, firma zapewnia bezpłatny transport i montaż. Całą swoją pracą i zaangażowaniem staramy się nieść zadowolenie i satysfakcję klientom.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rodzina na Swoim 2011 »

  Na stronie kredyt-z-doplata.net znajdują się szczegółowe aktualne informacje na temat programu Rodzina na Swoim w tym na temat planowanych zmian, które mają zostać wprowadzone w 2011 roku.

  Odwiedź serwis aby porównać oferty i wybrać najlepszą. Zebrane informacje na temat programu pozwolą również odpowiedzieć na pytanie czy możesz ubiegać się o kredyt hipoteczny z dopłatą rządową i jaka będzie wysokość takich dopłat. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić korzystając z kredytu preferencyjnego.

  Na stronie znajdują się również liczne opinie i komentarze internautów. Na jednej ze stron serwisu aktualizowane są informacje na temat planowanych zmian do programu Rodzina na Swoim. Dzięki temu można na bieżąco sprawdzać ile czasu pozostało do zakończenia programu oraz jakie warunki będzie należało spełnić w najbliższej przyszłości aby móc otrzymać kredyt hipoteczny z dopłatą. Rząd planuje wprowadzić pierwsze zmiany już w 2011 roku.

  Program dopłat rządowych budzi duże kontrowersje w opinii publicznej ze względu na fakt iż środki na finansowanie dopłat pochodzą z budżetu państwa który finansowany jest oczywiście z podatków. Odwiedź serwis kredyt-z-doplata.net aby dodać własną opinię na temat programu.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Comeco - trawertyn hutr, kamień naturalny, slaby, płytki kamienne »

  COMECO to nowoczesna firma zajmująca się importem kamienia naturalnego oraz trawertynu, który sprzedajemy jako slaby, bloki oraz płytki kamienne. Konkurencyjna cena oraz wysoka jakość sprzedawanego trawertynu to powody dla których warto wybrać właśnie Comeco. W naszej bogatej ofercie trawertynu posiadamy także gotowe płytki kamienne, schody, blaty oraz inne elementy dekoracyjne wykonane z tego kamienia naturalnego.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Wrocław »

  Rzeczoznawca Wrocław - Nasza firma oferuje profesjonalną wycenę wszelkiego rodzaju nieruchomości (mieszkanie, grunty, domy, budynki przemysłowe, lokale użytkowe). Działamy na terenie województwa dolnośląskiego głównie Wrocławia.

  Opłatę za wyceny nieruchomości wyznaczamy na podstawie nakładu pracy i kosztów związanych z opracowaniem operatu szacunkowego a nie od wartości nieruchomości.

  Do każdej wyceny sporządzamy obszerny operat szacunkowy wzbogacony o analizę lokalnego rynku nieruchomości oraz bogatą dokumentację fotograficzną.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura wynajem wrocław »

  Justin Offices to wyjątkowa inwestycja, zlokalizowana w samym centrum Wrocławia, przy Placu Dominikańskim. Ten niezwykle ciekawy architektonicznie kompleks w doskonały sposób łączy funkcję publiczną (handlową i hotelową) oraz prywatną (apartamentową). Dzięki temu w sercu miasta powstało zarazem atrakcyjne centrum komercyjne i kameralny kompleks mieszkalny.

  W parterze znajdują się lokale usługowe – banki, sklepy i restauracje.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo Artystyczne - Balustrady, meble kute »

  W przypadku Anny Kornak z całą pewnością twórczość artystyczna jest bardziej świadectwem pasji podtrzymywanej dla wewnętrznej satysfakcji, niż środkiem do życia.nUrodziła się i wychowała w Warszawie. Tu stawiała swoje pierwsze kroki edukacyjne. Szkoła podstawowa, średnia, a następnie studia na... Wydziale Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego. Nie dane jej było rozwijać swoich zdolności pod kierunkiem artystów. Do dziś pozostała samoukiem.nNie jest artystą profesjonalnym i bardzo tego żałuje. Choć z drugiej strony cóż wart jest status artysty profesjonalnego bez duszy, serca, iskry Bożej i pracowitości. A tego jej nie brakuje. A jeżeli do tego dojdzie wnikliwa obserwacja życia wytwór musi cechować zaskakująca spostrzegawczość i pomysłowość. Umie skwapliwie wykorzystać naturalne walory obrabianego surowca, umie wydobyć z topornego metalu myśl, czy wręcz sentencję. Potrafi nadać swym dziełom zabarwienie dyskretnego erotyzmu, dalekiego od seksualnej sprośności czy dosadnego seksualizmu.nTakie są prace, jeżeli tworzy się dla przyjemności, z potrzeby ducha i talentu. Ale trzeba żyć i zarabiać na potrzeby doczesne, trzeba coś każdego dnia włożyć do garnka. I tu powstają prace wykonywane na zamówienie lub pod spodziewane potrzeby przypadkowego nabywcy. Muszą one zadowalać gusty przeciętnych, normalnych ludzi. Nie można sobie pozwolić na realizację skomplikowanych, rewolucyjnych form, bo któż odważy się na takie śmiałe rozwiązania w swoim mieszkaniu.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze centralne Sistem Air »

  Oferta firmy EcoTechnika obejmuje sprzedaż oraz montaż systemów centralnego odkurzania. Na naszej stronie firmowej znajduje się sklep, za pośrednictwem którego można złożyć zamówienie.

  Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski, a montaż wykonujemy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i najbliższych okolic.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i składania zamówień.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Łódź »

  Na witrynie firmy DJBuilder możemy zapoznać się z historią przedsiębiorstwa, które zostało stworzone w efekcie połączenia firmy budowlanej i elektrycznej. Aby to uczynić trzeba przejść do zakładki „Dlaczego my?” Są tam też informacje na temat jakości świadczonych usług i wartości, którymi kieruje się firma. Możemy wybrać spis prac elektrycznych oraz spis prac budowlanych, które zawierają kompletne usługi w powyższych zakresach. Na stronie są umieszczone też informacje o pracach, jakie firma do dnia dzisiejszego już zrealizowała, jak również zbiór fotografii z tych prac. Mamy możliwość na ich temat poczytać wchodząc na Realizacje lub z zakładki Aktualności, pod którą zamieszczane są najnowsze wydarzenia z życia firmy. Wachlarz świadczonych prac budowlanych osiągalny jest z poziomu zakładki Oferta. Jest też dostęp do adresów stron firm, będących współpracownikami DJBuilder. Są tu też dane o aktualnych ofertach pracy i formularz kontaktowy, pozwalający wysyłać zapytania bezpośrednio ze strony. Obok są stale widoczne informacje teleadresowe firmy: adres pocztowy, numer telefonu, faks, adres e-mail.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pro-clean »

  Czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, podłóg. Czyścimy profesjonalną maszyną, oryginalnymi środkami czyszczącymi. naszym mottem jest zadowolenie klienta. Działamy na terenie województwa śląskiego. Ofertę swą kierujemy do hoteli, pensjonatów, biur, akademików, szkół, jak i osób prywatnych.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Warszawa »

  Firma Multihydro oferuje pełny przekrój usług hydraulicznych dla Warszawy i okolic.W ciągu naszej ponad 4- letniej działalności troszczyliśmy się, aby wyróżniać na tle konkurencji najwyższymi normami obsługi klienta. Nasza firma oferuje przeglądy i montaże instalacji hydraulicznych i ciepłowniczych, a także w przypadku nagłych usterek wodociągów i kanalizacji prowadzimy całodobowe pogotowie hydrauliczne. Jednym z naszych priorytetów jest ciągła dbałość o wyszkolenie pracowników. Staramy się, by nadążali oni za najnowszymi zmianami technologicznymi i tendencjami w branży. Dzięki owocnej wspópracy z czołowymi producentami, oferujemy autoryzowany serwis uznanych marek takich jak: Auer, Perge czy BRC Miroir ChauffantZachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy Wrocław »

  Arenda Nieruchomości Agata Ciesielska to firma zajmująca się profesjonalną wyceną nieruchomości położonych we Wrocławiu. Naszym klientom zapewniamy sporządzenie dokładnego operatu szacunkowego, który stanowi podstawę w przypadku sprzedaży nieruchomości. Jako rzeczoznawca majątkowy posiadam stosowne kursy, które dają mi możliwość sporządzania wycen na potrzeby kredytów hipotecznych. Moja firma jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu. Klientom zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe oraz terminowość.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady, schody, poręcze, odboje Rzeszów »

  Zajmujemy się produkcją nowoczesnych balustrad i wyrobów z najwyższej jakości stali nierdzewnej, nasze produkty mogą być stosowane zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz do obiektów użyteczności publicznej jak również do domów prywatnych. Balustrady Schodowe, Balkonowe, Schody, Poręcze, Podjazdy dla Niepełnosprawnych, Odboje i Meble ze stali nierdzewnej są nie tylko trwałe ale elegancki i nowoczesne.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • MET-KON – krzesła audytoryjne »

  MET-KON – Produkcja krzeseł audytoryjnych, polski producent, fotele do sal kinowych, teatralnych, wykładowych, wyroby tylko z atestowanych materiałów, certyfikaty wymagane przez P.N. Krzesła lakierowane techniką proszkową na dowolny kolor, siedzisko ze sklejki bukowej, obrzeża laminowane PCV.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • CWK - producent kratek wentylacyjnych, anemostatów, nawiewników, dysz dalekiego zasięgu »

  CWK to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, producent różnego rodzaju kratek wentylacyjnych, anemostatów, nawiewników sufitowych, ściennych i do pomieszczeń czystych oraz dysz dalekiego zasięgu. Wyroby malowane są proszkowo, a na życzenie klienta na dowolnie wybrany kolor z palety RAL. Produkowane przez CWK wyroby posiadają atest higieniczny PZH.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: