Podkategoria: Pozostałe - strona 37 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · następna strona »
 • Panele szklane z grafiką, płytki szklane!! »

  Głównym naszym produktem są panele szklane między szafki, które moga zastapic płytki. Co raz wieksza popularnościa cieszą się drzwi przesuwne z grafiką. Tak jak wspomnieliśmy w dziale technologia panele wykonywane są poprzez bezpośredni wydruk dowolnej grafiki na szkle. Farby, które stosujemy do druku odporne są na wilgoć a z biegiem czasu nie tracą swojej barwy. Motyw moze być dowolny, posiadający wiele barw jak tez czarno-biały, grafika abstarkcja jak również piękne widoki czy zywa natura. Możemy zamieścić również Państwa zdjęcia z wakacji, ślubu itd…..

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Poznań »

  Na stronie www.mpgm.poznan.pl znajdują się informację na temat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Poznań S.A. . Spółka specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami. Swoją siedzibę ma w poznaniu. W ramach MPGM S.A. w Poznaniu funkcjonuje całodobowe Pogotowie Techniczne. Spółka proponuje także usługi z zakresu inwestorstwa zastępczego i nadzoru inwestorskiego. Administrator nieruchomości – Poznań. Polecam.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Saunier Duval Szczecin »

  Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży grzewczej i klimatyzacyjnej, zajmująca się serwisem, sprzedażą, montażem i uruchomieniem urządzeń marki Vaillant i Saunier Duval.
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej i klimatyzacyjnej. Zatrudniamy kadrę wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Cyklicznie bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i profesjonalnych narzędzi serwisowych.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIOBIDET washlet »

  Bio Bidet to nowatorskie rozwiązanie spełniające funkcję bidetu zespolonego z deską sedesową. Proces podmywania polega na automatycznym wysuwaniu dyszy, z której pod stosownym ciśnieniem wypływa woda, zapewniając higienę intymną na najwyższym poziomie. Papier toaletowy jest więc w tym przypadku zbędny i służy jedynie do osuszenia ciała po zabiegu myjącym. Elektroniczne bidety zaopatrzone są w funkcję suszenia, oraz system podgrzewania deski sedesowej - z możliwością dobrania adekwatnej temperatury. Posiadają również mechanizm likwidowania nieprzyjemnych zapachów, a dzieje się to za sprawą filtra z aktywnym węglem. Warto napomknąć, że deska z bidetem posiada funkcję cichego i bezpiecznego zamykania, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku korzystania z urządzenia przez najmłodszych. Bio Bidet to nowatorskie wyposażenie łazienki i doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny, rekomendowane również dla osób starszych, dla których najprostsze czynności to spory wysiłek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Legalizacje zbiorników paliwowych, czyszczenie zbiorników paliwowych »

  Firma ZIS z Wrocławia zajmuje się głównie legalizacją zbiorników paliwowych oraz drenażem rozsączającym. W ofercie firmy również inne usługi przeznaczone dla stacji benzynowych. Nasz zakład usług sanitarnych wykona wszelkie usługi związane z kanalizacją.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ARSANIT materiały budowlane »

  Arsanit Sp. z o.o. działa na Śląsku,mając siedzibę w Siemianowicach Śląskich, jednak zasięgiem obejmuje znaczną część kraju. Rozbudowana sieć dystrybucji, efektywnie działający dział logistyki oraz zaplecze transportowe pozwalają dotrzeć z naszym wyrobem nawet w odległe miasta w Polsce. Właściwa polityka zarządzania, dobre decyzje, trafione inwestycje zapewniają firmie ugruntowaną pozycję, a jej pracownikom stałość zatrudnienia. Wszelkie działania na każdym z poszczególnych etapów prowadzone są według najwyższych standardów, dzięki temu zyskuje się najwyższą jakość artykułów. W swojej ofercie mamy materiały z branży chemii budowlanej - farby, tynki, zaprawy bąź sprawdzone systemy dociepleń i styropiany. Nieustannie dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi konsumentami. Staramy się im dostarczyć artykuł najwyższej jakości w korzystnej cenie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu każdej jednostki przedsiębiorstwa jesteśmy jedną z najlepszych firm na rynku. Więcej o nas na stronie internetowej:

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona firmowa Interbud oferuje oprogramowanie edukacyjne oraz dla budownictwa »

  Strona firmowa Interbud oferuje oprogramowanie edukacyjne oraz dla budownictwa. Oferujemy m.in. program dla zdających na uprawnienia budowlane Tester - uprawnienia budowlane.

  Program Tester - Uprawnienia Budowlane umożliwia powtórzenie, testowanie oraz naukę pytań egzaminacyjnych na uprawnienia budowlane. Przykładowe pytania obejmują zakres pytań na egzamin pisemny na uprawnienia budowlane.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odżelazianie wody w teorii i w praktyce »

  Nie każdy ma to szczęście, aby po wykonaniu studni, otrzymać wodę krystalicznie czystą. Składnikami, które najczęściej należy z niej usunąć są żelazo i mangan. To oczywiście nie jest problem tylko mieszkańców domów, ale prawie każdego odbiorcy wody podziemnej, która pochodzi z lokalnego ujęcia. Zapewne konsumenci wody wodociągowej również zastanawiają się, czy w ich kranach nie płynie domieszka żelaza, gdyż czasem woda powoduje powstawanie brunatnych zacieków na sanitariatach.
  Pytań o sposoby odżelaziania, o to skąd żelazo dostaje się do wody, jakie są podstawy teoretyczne i praktyczne usuwania żelaza, czy też sposób działania odżelaziaczy, jest wiele.
  Strona poświęcona jest technologii uzdatniania wody, skupiając się właśnie na usuwaniu żelaza i dodatkowo manganu. Przybliża podstawowe pojęcia i mechanizmy oczyszczania wody. Filtry do wody domowe i pracujące w dużych zakładach oczyszczania wody, napowietrzanie wody i specjalistyczne złoża filtracyjne, najczęściej katalityczne, regeneracja nadmanganianem potasu, czy płukanie tylko wodą, prędkość filtracji i jaką jakość wody zapewniają przedsiębiorstwa wodociągowe – od podstaw do szczegółowych przypadków.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meblemirko »

  Stron www.meblemirko.pl przedstawia ofertę firmy P.P.H.U Mirko na meble z drzewa litego, szafy, komody,witryny, biurka, garderoby, lustra, stoły, krzesła, strona zawiera katalog online, zdjecia, opis oraz cennik produktów.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bytów - projekty budowlane, adaptacje, architektura, budownictwo »

  Budownictwo, projekty budowlane i adaptacje projektów Bytów. Zespół Projektowania Budowlanego Marek Wantoch Rekowski. Zajmujemy się nie tylko kompleksową obsługą inwestycji od koncepcji po realizację, stanowimy również świetną grupę doradczą w budownictwie.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wirtualnego biura jak i sal konferencyjnych oferowanych przez firmę GoldPlace. Dzięki naszym bogato wyposażonym lokalom oraz świetnemu położeniu, Twój biznes zyska na znaczeniu a komfort pracy jak i obsługi klientów znacznie wzrośnie.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekogroszek. Radom »

  Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na dostarczanie Klientom opału najwyższej jakości.
  W sprzedaży detalicznej i hurtowej posiadamy węgiel kamienny, koks oraz miał węglowy. W trosce o środowisko naturalne rozszerzyliśmy ofertę o ekogroszek.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świat elewacji - klinkier, Murfor oraz kotwy drutowe »

  W naszym sklepie znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne do profesjonalnego zamocowania elewacji zewnętrznych m.in. kotwy drutowe, zbrojenie typu Murfor i puszki wentylacyjne. Oferujemy produkty do ścian trójwarstwowych(klinkier, cegła łupana) najbardziej renomowanych firm na polskim rynku. Ponadto w każdej chwili służymy radą jak skutecznie, tanio i estetycznie zamontować wymarzoną elewację. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że pomożemy Ci na każdym etapie Twojej budowy

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Wrocław »

  WPB jest deweloperem z Wrocławia, który już od powyżej 55 lat buduje domy na rzecz Wrocławian. W ofercie WPB znajdują się niewielkie i spore apartamenty i domy jednorodzinne. Firma kładzie nacisk na jakość, wytrzymałość i zdatność wznoszonych przez siebie domów. Przedstawiane budowle znajdują się w najlepszych obrębach Wrocławia, w sąsiedztwie zieleni, z dala od komunalnego gwaru i grzechotu. Apartamenty proponowane są w standardzie deweloperskim, aczkolwiek przedsiębiorstwo jest otwarta na potrzeby klientów i również wykańcza apartamenty w standardzie pod klucz.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy segmentowe »

  Budując dom myślimy także o garażu. Na stronie internetowej baramy24.com możemy wybrać bramy garażowe dopasowane do indywidualnych wymagań, w konkurencyjnej cenie. Już teraz kupując bramy segmentowe możecie liczyć na dogodne warunku zakupu.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia firan Markizeta »

  Hurtownia firan Markizeta to jedna z największych hurtowni tekstylnych w naszym kraju, firma stawia na jakość oferowanego asortymentu dlatego też artykuły są bardzo wysokiej jakości. Na szczególną uwagę zasługują sklepy internetowe, które są przedstawicielami Markizety i sprzedają produkty na terenie całego kraju oraz UE.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy garażowe Kielce »

  Firma ta to usługodawca, który posiada bardzo szeroki zasób oferty. Znajdziemy tutaj bramy garażowe, okna, jak również całą stolarkę. Stolarka drzwiowa oraz okienna to możliwość zamówienia dla swojego domu czy też firmy okien PCV, okien drewnianych, a także aluminiowych oraz kilku modeli drzwi jednocześnie wewnętrznych jak i zewnętrznych. Spośród bram mamy możność wyróżnić ręczne, automatyczne, garażowe oraz wjazdowe. W dodatku firma proponuje usługi budowlane, remontowe oraz pokrycia dachów. Wycena następuje indywidualnie biorąc pod uwagę dane zlecenie.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Poznań - wkłady kominkowe, biokominki, piece kominkowe, kominki norweskie »

  Od wielu lat sprzedajemy i montujemy kominki akumulacyjne.
  W naszej ofercie posiadamy także akcesoria kominkowe oraz materiały montażowe potrzebne do niezawodnej budowy kominków.

  Jesteśmy przedstawicielem sławnego norweskiego producenta wkładów do kominków oraz piecy kominkowych marki Dovre. W swojej ofercie posiadamy również kominki akumulacyjne ciepło oraz piece firmy Nordpeis. Sprzedajemy także produkty takich firm jak Olsberg, Invicta, Supra, KFD, Hajduk, Chazelles, Jotul, Nordica, Tarnava, Austroflamm, Kratki.pl, Arysto, Brunner, Spartherm, Romotop, Godin., Uniflam

  Podstawa naszej działalności to projektowanie, budowa i montaż kominków. Wykonujemy także kominki z rozprowadzeniem powietrza.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extul - Wypożyczalnia elektronarzędzi w Białymstoku »

  Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem elektronarzędzi, sprzętu budowlanego, maszyn ogrodniczych oraz innych narzędzi niezbędnych do remontów czy porządków. Działamy na terenie Białegostoku. W ofercie mamy do wypożyczenia narzędzia najlepszych firm na rynku. Niskie ceny i dobre promocje dla stałych klientów.Oferujemy również usługi budowlane.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne Wrocław »

  Jesteśmy producentem mebli kuchennych na wymiar, który działa na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego. Nasze kuchnie charakteryzują się trwałymi materiałami z których są wykonane oraz niepowtarzalnym designem od nowoczesnego stylu do rustykalnego, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Kuchnie projektujemy i wykonujemy z zachowaniem sztuki stolarskiej u klienta w domu lub mieszkaniu.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: