Podkategoria: Pozostałe - strona 5 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Projekty domów największych pracowni »

  Tysiące projektów domów największych pracowni w Polsce. Projekty garaży, domy jednorodzinne, budynki gospodarcze to tylko niektóre z naszych propozycji. Zaawansowane narzędzie pozwalają na wybór domu zgodnego z Państwa oczekiwaniami. Możliwość zakupu domu wg wielkości, kondygnacji, sposobu zabudowy czy powierzchni to część kryteriów, które w łatwy sposób można określać podczas wyszukiwania projektu. Trzy stanowiskowa wiata? A może 500 m willa. Wszystko to znajdziesz w naszym serwisie w bardzo przystępnych cenach.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dom Starców Nowy Sącz »

  Dar boży - dom spokojnej starości został zorganizowany z myślą o zapewnieniu starszym osobom bezpiecznej przystani po zakończeniu aktywnego życia zawodowego. chcemy w rodzinnej i miłej atmosferze otoczyć naszych mieszkańców wszelką potrzebną im opieką dostosowaną do stanu zdrowia ogólnej kondycji.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dekorowanie sal weselnych »

  Oferujemy dekorowanie sal weselnych, domów weselnych, kościołów, samochodów, sal komunijnych, sal bankietowych, przygotowywanie dodatków weselnych i komunijnych, kompozycji z kwiatów naturalnych lub sztucznych.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szczawnica Góralskie Domki »

  Do dyspozycji gości 5 domków w których znajdują się 2 apartamenty dla 4-6 osób, 8 pokoi 2 osobowych i 8 pokoi 3 osobowych. Wszystkie pokoje z komfortowymi łazienkami, kompletnie wyposażonymi aneksami kuchennymi (m.in. lodówka, kuchenka), TV SAT, internet

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady »

  ES - Elektronics System jako producent oferuje Państwu balustrady nierdzewne z wykończeniem drewnianym, balustrady nierdzewne, balustrady przemysłowe, balustrady wykonane wg zaproponowanych wzorów, balustrady malowane RAL, balustrady wewnętrzne, balustrady balkonowe lub balustrady wykonane wg projektu. Oprócz samych balustrad nasza firma produkuje także różnorakie poręcze. Polecamy konstrukcje oraz elementy pod indywidualne zamówienia, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnych. Skład stali nierdzewnej, z jakiej wytwarzane są wszystkie nasze produkty, sprawia, że są one trwałe i charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki chemiczne i atmosferyczne.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat energetyczny »

  IKC - Inwestycje Kosztorysy Certyfikaty Twojego partnera w dziedzinie zarządzania inwestycjami, kosztorysowania
  i sporządzania certyfikatów (świadectw) charakterystyki energetycznej budynków.

  Jesteśmy zespołem dobrze uzupełniających się ambitnych inżynierów budownictwa. Nasz zespół to pasjonaci i profesjonaliści specjalizujący się w ekonomice w budownictwie oraz energooszczędności. Naszą podstawową działalnością jest przygotowywanie takich dokumentów jak:

  - kosztorys budowlany

  - certyfikat energetyczny

  Misją firmy IKC jest realizowanie usług na rzecz obecnych i przyszłych klientów, rozumienie ich potrzeb i oczekiwań, aby jak najlepiej wykonać powierzone zadania w trosce o satysfakcję w parze z profesjonalizmem, odpowiedzialnością i atrakcyjną ceną tworząc zadowolenie klienta. Budujemy trwałe, wieloletnie relacje z klientami.
  Wejdź na naszą stronę i zobacz cennik oraz referencje:
  - cennik
  - referencje

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jagram - specjalista od ogrodów »

  Firma Jagram to producent najwyższej jakości mebli ogrodowych i
  drewnianych elementów wyposażeń ogrodów. W ofercie znajdują się nie
  tylko drewniane stoły, krzesła,leżanki i hamaki, ale przede wszystkim
  altany, płoty i rollbordery. Wszystkie te akcesoria można szybko i łatwo
  zamówić online na stronie internetowej jagram.com.pl.
  Zapraszamy do współpracy architektów krajobrazu i centra ogrodnicze.
  Jagram to wysoka jakość, tradycja i zaufanie ekologii - wszystkie
  produkty Jagramu produkowane są z drewna certyfikowanego FSC.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Robin's Patchwork - Tkaniny do szycia patchworków »

  Oferujemy Państwu najwyższej jakości tkaniny na patchworki czołowych producentów amerykańskich,japońskich, australijskich i angielskich.
  Kilkaset wzorów posegregowaliśmy na kategorie tematyczne, aby ułatwić dobór tkanin podczas tworzenia koncepcji patchworku.
  Oferujemy także książki na temat szycia patchworków, oraz inne pomocnicze artykuły takie jak nici bawełniane,ozdobne guziki itp.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • "Twój Ogród" Krzysztof Mudlaff (Projekty, realizacja, opieka) »

  "Twój Ogród" to firma, która powstała by realizować Państwa oczekiwania w zakresie aranżacji i wykonania terenów zielonych i rekreacyjnych, które Państwo otaczają.
  Oferujemy pełen zakres usług począwszy od profesjonalnych projektów poprzez ich realizację i późniejszą opiekę. Pracę naszą wykonujemy w oparciu o zdobytą wszechstronną wiedzę jak i wieloletnią praktykę.
  Przy realizacji zamówień korzystamy jedynie z produktów najwyższej jakości, sprawdzonych w naszej strefie klimatycznej zarówno jeżeli chodzi o systemy nawadniające, produkty organiczne czy też wykończenie. Współpracujemy na stałe z Gospodarstwem Szkółkarskim w Gniewowie, woj. pomorskie.
  W trakcie pracy zapewniamy stały kontakt tak, by można było na bieżąco konsultować wspólne pomysły.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Salklim klimatyzacja klimatyzatory klimatyzacje wentylacja rekuperatory »

  Podstawową działalnością naszej firmy jest klimatyzacja wentylacja oraz usługi związane z chłodnictwem w pełnej gamie. Nasza firma wykonuje również instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne, pompy ciepła, centralne odkurzacze, ogrzewania CO, instalacji sanitarnych oraz innych instalacji związanych z budownictwem.

  Firma świadczy usługi na terenie południowej Polski a zwłaszcza okolicach i miast takich jak: Mielec, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Strzyżów, Połaniec, Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola, Staszów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Busko zdrój.
  Projektujemy i bezpłatnie doradzamy w zakresie optymalnego doboru urządzeń i rozwiązań systemów instalacji i klimatyzacji.

  Przeprowadzamy kompleksowe montaże systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i systemów grzewczych.

  Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

  Prowadzimy serwis i konserwację klimatyzacji. Na życzenie przeprowadzamy diagnostykę systemu i usuwamy usterki.
  Proponujemy szeroki zakres usług w projektowaniu, wykonaniu i serwisowaniu systemów wentylacyjnych w domach jednorodzinnych i budynkach przemysłowych.
  Klimatyzacja i wentylacja – my na ten temat wiemy wszystko.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Noże Victorinox »

  Scyzoryki i noże szwajcarskiej firmy Victorinox są obecnie jednymi z najbardziej popularnych prezentów i upominków nie tylko dla mężczyzn. Jaki nóż wybrać, który sprzęt Victorinox jest najlepszy do określonych zadań - odpowiedzi szukaj na http://www.noze-victorinox.pl, zapraszamy.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • GaleriaSzaf.pl Warszawa - Szafy wnękowe komandor przesuwne do przedpokoju »

  GaleriaSzaf.pl Warszawa - Szafy wnękowe komandor przesuwne do przedpokoju. Przez ostatnie 15 lat obecności na Polskim rynku, udało nam się stworzyć efektywny model produkcji oparty na doskonale wyszkolonej kadrze oraz najnowocześniejszej linii produkcyjnej.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa budowa domów »

  Wiele lat poświęciliśmy na budowanie domów, w których mieszka się bezpiecznie i wygodnie. Opierając się na naszym długoletnim doświadczeniu zorganizowaliśmy proces budowy w sposób zrozumiały i elastyczny.

  Realizację budowy podzieliliśmy na trzy etapy:

  - stan surowy: fundamenty, ściany, stropy, więźba drewniana, dach
  - stan developerski: instalacje, tynki, posadzki, elewacje
  - stan pod klucz: okładziny ścienne i podłogowe, armatura sanitarna

  Twój dom realizujemy według opracowanego zakresu rzeczowego robót zawierającego podział na poszczególne etapy, określenie harmonogramów, technologii oraz terminów płatności. Nad Twoim domem opiekę sprawują wykwalifikowani specjaliści w taki sposób, aby był on wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Do każdego zakresu prac przyporządkowana jest oddzielna specjalistyczna brygada. Naszym zadaniem jest odpowiednia organizacja i koordynacja robót. Cały proces budowlany opieramy na zrozumiałej dokumentacji i umowach.

  Nasza znajomość branży budowlanej pozwala na komfortowe, przyjemne i bezpieczne budowanie wymarzonego domu.

  Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie kosztorys!

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rośliny owadożerne »

  Serwis o roślinach owadożernych, który jest kompendium wiedzy na temat hodowli tego typu roślin. Znajdują się tutaj opisy poszczególnych gatunków roślin a także wskazówki na temat rozmnażania, pielęgnacji i ochrony roślin przed chorobami oraz szkodnikami.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Granit, bruki »

  Oferujemy kompleksowe wykonawstwo nawierzchni brukowych i artystycznych mozaik z kostki granitowej. Teraz do wypełniania szczelin między kostkami nowe opatentowane rewelacyjne (m.in. twarde, niebrudzące, przepuszczalne, bezcementowe fugi - reklamowane w m.in. TVN Meteo)
  Zasięg usług brukarskich: dolnośląskie, lubuskie, mazowieckie, małopolskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

  Logistyczne dostawy zapraw fugujących do kamienia i klinkieru Rompox.
  Produkcja granitowych płytek mozaikowych na tarasy typu puzzle - (nowość).
  Ponadto: budowlane elementy płytowe z granitu.
  Liternictwo komputerowe w kamieniu. (Tablice kamienne z napisami, szyldy, wizytówki kamienne na dom i in.)
  Zasięg: cała Polska.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak zbudować dom autonomiczny? »

  Dom autonomiczny to skuteczna, choć droga recepta na bezpieczeństwo energetyczne. Pozwala przetrwać nawet najdłuższy kataklizm i odłączenie od sieci elektroenergetycznej, bo pozyskuje energię elektryczną z odnawialnych źródeł (np. fotowoltaiki, turbin wiatrowych). Jednocześnie pozyskuje również energię do ogrzewania, przez co nie wymaga dostarczania energii ani paliwa z zewnątrz. Jak zbudować taki dom? Oglądaj internetowy serial i czytaj artykuły.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy - Radca Prawny Katowice »

  Kancelaria świadczy stałą pomoc prawną w zryczałtowanym miesięcznym wynagrodzeniem oraz doraźną pomoc prawną wykonywaną na podstawie konkretnego zlecenia klienta.
  Zapewniamy profesjonalizm i należytą staranność, współdziałanie przed sądami polskimi z prawnikami zagranicznymi, pełnomocnictwo przed sądami wszystkich instancji.
  Nasza uczciwość, rzetelność i profesjonalizm gwarancją bezpieczeństwa prawnego klientów.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windy dla niepełnosprawnych, platformy dla niepełnosprawnych - arcon »

  Firma Arcon oferuje windy dla niepełnosprawnych. Nowe i nowoczesne typy wind o ciekawym designie. Jesteśmy przedstawicielem na terenie Polski wielu renomowanych firm zagranicznych, czołowych producentów maszyn i urządzeń oraz nowoczesnych technologii przemysłowych. Pozostałe firmy grupy Arcon z biurami Bratysławie, Budapeszcie, Bukareszcie, Moskwie, Pradze i Zagrzebiu prowadzą swoich krajach działalność o podobnym profilu do Arcon Polska.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane - małopolska »

  Budujesz dom? U nas znajdziesz wszystkie Ci potrzebne materiały. Nie masz czasu na jeżdżenie po hurtowniach? Zapraszamy na naszą stronę gdzie przez telefon możesz zamówić wszystko czego Ci brakuje. U nas możesz liczyć na atrakcyjne rabaty oraz trwałe upusty jeśli zostaniesz naszym stałym Klientem. Gwarantujemy Ci ciągłość dostaw, najwyższą jakość materiałów budowlanych oraz korzystne ceny. Wykańczanie domu z nami to sama przyjemność i satysfakcja. Po wszelkie potrzebne informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uslugi hydraulicze, przepychanie kanalizacji Łódź 791-080-888 »

  Usługi hydrauliczne-instalacje wod-kan,CO i gazowe.Ogrzewanie grzejnikowe i podłogowe-Rehau,Kotłownie gazowe,olejowe i węglowe.Usuwanie awarii hydraulicznych i przepychanie kanalizacji sprężyną elektryczną.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: