Podkategoria: Pozostałe - strona 59 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · następna strona »
 • P&P Meble »

  Firma P&P zajmuje się produkcją mebli na wymiar.
  Działamy na terenie województwa lubelskiego i nie tylko. Oferujemy meble kuchenne, biurowe, szafy, garderoby oraz zabudowy wnęk. Wykonujemy meble na wymiar z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, dobranych do stylu i możliwości finansowych Klienta. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, według wytycznych oraz sugestii Państwa. Ponadto służymy Państwu praktycznymi radami, które pozwolą zaprojektować efektowne a przy tym funkcjonalne meble. Wykonujemy komputerowe projekty 3D oraz wycenę dla każdego Klienta gratis! Nasze atuty to oryginalność, precyzja oraz nowoczesność. Każdy projekt wykonujemy solidnie i dokładnie.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Układanie parkietów Krzysztof Nowakowski z miasta Poznań »

  Fachowcy zatrudnieni w firmie Nowaks z Poznania są ekspertami jeśli chodzi o konserwację drewna podłogowego. Założyciel firmy, miłośnik drewna Pan Krzysztof Nowakowski jest w gronie członków Cechu Rzemiosł Budowlanych i Stowarzyszenia Parkieciarzy Polskich, dlatego to właśnie jemu mogą Państwo ze spokojem powierzyć konserwację zabytkowej, drogiej Państwa sercom podłogi. Firma Nowaks to bogate doświadczenie, wieloletnia obecność na rynku i zaufanie stałych klientów. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • OBRKBiDT EKSPERT-BUD »

  Przeważającą działalność przedsiębiorstwa stanowi projektowanie i rzeczoznawstwo budowlane, przeglądy i oceny stanu technicznego obiektów budowlanych, badania w dziedzinie akustyki i drgań konstrukcji, badania i analizy środowiskowe, działalność w zakresie ochrony środowiska oraz kompleksowe likwidacje i wyceny i szkód majątkowych. Wszelkie prace techniczno-badawcze, oceny, kontrole, projektowanie i nadzory budowlane, wyceny kosztorysowe, oceny i raporty środowiskowe wykonują inżynierowie budownictwa z uprawnieniami budowlanymi i rzeczoznawcy budowlani oraz inżynierowie ochrony środowiska i doświadczeni kosztorysanci.
  Naszą codzienną działalność w zakresie projektowania i kosztorysowania wspiera licencjonowane oprogramowanie komputerowe. Badania środowiskowe wykonujemy przy użyciu legalizowanych urządzeń pomiarowych, m.in. cyfrowych analizatorów dźwięku DSA-50, komputerowego analizatora drgań KSD-400, wilgotnościomierzy, sklerometrów Schmidta i profesjonalnych kamer termowizyjnych Flir E30bx dla budownictwa.
  Podczas osiemnastu lat działalności na rynku polskim i zagranicą wykonywaliśmy prace dla wielu inwestorów. Dostarczyło nam to nie tylko wielu doświadczeń, ale – co jest najistotniejsze dla przedsiębiorstwa – zyskaliśmy uznanie i prestiż. Uczestniczymy w programie „Rzetelna Firma" KRD BIG S.A., z którego można pobrać certyfikat rzetelności przyznany firmie.

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • DARIUSZ MICHALSKI meble moll »

  Solidnie utworzone oraz nadzwyczajnie funkcjonalne biurka, które rozpowszechniamy w firmie JARD da się wykorzystywać przez lata. Ich wysokość i kąt nachylenia blatu przystosujemy do wzrostu dziecka. Oferujemy Państwu asortyment sprzętów MOLL - sprawdzonego, wielokrotnie sprawdzonego i docenianego niemieckiego producenta. Nasze biurka cechują się okazją swobodnego dostrojenia do Państwa potrzeb, równocześnie z zachowaniem słusznej postawy kręgosłupa. Oferujemy wielorakie moduły i kategorie kolorystyczne. Z kompletnym indeksem układów mebli MOLL, które dystrybuujemy w kilku punktach na terenie naszego kraju, zapoznają się Państwo przez naszą stronę www.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • WODEX PAWEŁ BRYŚKIEWICZ »

  Szukasz firmy, która wybuduje dla Ciebie nowomodny basen? Dobrze trafiłeś! Przedsiębiorstwo Wodex z Warszawy, od 1997 roku planuje, buduje, sprzedaje oraz remontuje baseny ogrodowe oraz kryte. Przedsiębiorstwo przejmuje na siebie odpowiedzialność nie tylko za jakość wyposażeń, ale przede wszystkim za technologię i klasę gwarantowanej wody po uzdatnieniu, oferuje obsługę wszechstronną. Przygotowywanie gruntu pod wnękę basenu, instalacje do uzdatniania wody basenowej, wyposażenia dozujące środki chemiczne, akcesoria basenowe, urządzenia do podgrzewania wody w basenie, chemikalia i testery, zadaszenia basenów. Więcej informacji i kompletna oferta dostępne są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • RAF POLL P.H.U. BOARDSPOT bezbutlowy dystrybutor wody »

  RAF - POLL P.H.U proponuje Aqualogic- dystrybutory wody pitnej dla firm i osób, które cenią sobie niebanalne, nowoczesne rozwiązania. To stosowne rozwiązanie dla nowoczesnego biznesu. W obecnych czasach mylnie uważa się, iż woda w butelkach jest najzdrowsza. Należy tymczasem pamiętać, iż aby była zdrowa i bezpieczna, musi być magazynowana w zacienionym miejscu, w dodatku najlepiej w lodówce. Czas przetrzymywania nie może również przekraczać dwudziestu czterech godzin. Przeniesienie tego do realnego życia jest wprost nierealne. Woda z butlach również nie spełnia do końca swojej roli. Dlatego też powinno się postawić na pewne i bezpieczne rozwiązanie, jakim są bezbutlowe dystrybutory wody. Firma RAF - POLL P.H.U proponuje swoim klientom wynajem, montaż oraz serwis tych urządzeń. Najwyższa jakość połączona z nadzwyczajnie przystępnymi cenami. Czysta, zdrowa i doskonała w smaku woda. Więcej informacji na ten temat można odnaleźć na stronie internetowej:

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Brzesko »

  Kancelaria Notarialna oferuję wszystkie usługi będące w wykazie czynności
  notarialnych wymienionych w ustawie "Prawo o notariacie". Są to akty
  notarialne np. oświadczenie darczyńcy przy umowie darowizny,umowa
  przenosząca własność nieruchomości,umowa darowizny działki,umowa zbycia
  spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu.Oprócz tego kancelaria m.in.:
  sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,sporządza wypisy,odpisy aktów
  notarialnych i wyciągi dokumentów,spisuje protokoły zgromadzeń wspólników,
  zebrań, posiedzeń organów,doręcza oświadczenia,sporządza protesty weksli i
  czeków.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • SOLID-PARKIET Producent parkietów deska podłogowa małopolska »

  Porządnie wykonane i położone podłogi drewniane nie mają sobie równych w dziedzinie trwałości i estetyki. Dlatego przy doborze wytwórcy parkietu, dobrze jest zaufać sprawdzonym profesjonalistom. Do takich bezsprzecznie należą pracownicy małopolskiego zakładu Solid-Parkiet, z siedzibą w Wojniczu koło Tarnowa. Solid-Parkiet fabrykuje parkiety drewniane, deski podłogowe, deszczułki podłogowe oraz innego typu podłogi z drewna. Przedsiębiorstwo posiada duży asortyment podłóg sporządzonych z dębu, dębu czerwonego, jesionu, jaworu, czereśni, brzozy, buku, czy akacji. Wszystkie wytwory charakteryzuje bardzo wysoka jakość. Więcej informacji na stronie

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • DŹWIG-SERVICE domofony »

  Dźwig-Service to firma, jaka specjalizuje się w sprzedaży i montażu automatyki do bram garażowych, przesuwanych oraz skrzydłowych. Nasze napędy mają funkcje, dzięki którym będziecie Państwo czuć się wyjątkowo bezpiecznie. Dzięki naszym napędom do bram wystarczy wcisnąć przycisk pilota oraz brama otwiera się i zamyka całkowicie automatycznie. W propozycji naszej firmy znajdą Państwo innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i prędkości otwierania bram skrzydłowych. Zapewniamy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką jakość sprzedawanych przez nas towarów. Nasz wybór jest bezustannie poszerzany, pochodzi od najlepszych fabrykantów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę o przedsiębiorstwie.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klima-T Łukasz Dziemiela montaż klimatyzacji fujitsu warszawa »

  Firma „Klima-T” zajmująca się urzeczywistnianiem montażu klimatyzacji i wentylacji z odzyskiem ciepła w mieszkaniach, biurach, firmach tudzież gabinetach, świadczy usługi na najwyższym poziomie. Ze swoją siedzibą w Kętrzynie obejmuje aktywnością rozciągłość województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. W tej firmie czystość i chęć do pracy jest umieszczana na pierwszym miejscu, natomiast wykwalifikowani pracownicy są w stanie zaplanować i uskutecznić montaż ściśle z wymaganiami wszelkiego klienta. Radość naszych klientów owocuje rozległą rekomendacją. Większy zakres informacji jest osiągalny na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ECKERT meble ekskluzywne »

  Studio Eckert to specjaliści, jacy posiadają odpowiednie umiejętności, a także dysponują nowoczesnym osprzętem do tego, żeby zaoferować swoim Klientom znakomitej jakości meble kuchenne tworzone na wymiar. Nasze zdolności sprostają nawet najbardziej oryginalnym pomysłom naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala dostarczać Państwu solidne i mocne meble kuchenne przygotowane kompletnie na wymiar. Przygotowujemy różnego typu meble kuchenne, w bardzo różnych stylach oraz odcieniach. Proponujemy towary klasyczne, jak również nowoczesne w niesłychanie bogatej palecie wzorów oraz kolorów. Produkujemy meble w zaprzyjaźnionych fabrykach mebli na terenie kraju i Niemiec. Zapewniamy Państwu atrakcyjne ceny i aż 5 lat gwarancji na meble. Więcej informacji na witrynie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Osiedle Słoneczny Óltaszyn We Wrocławiu »

  Osiedle Słoneczny Ołtaszyn to wymarzone miejsce dla osób poszukujących mieszkania we Wrocławiu. Nasze osiedle to zespół kameralnych budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie. Mała liczba mieszkań w każdym segmencie zapewnia intymność oraz poczucie prywatności, sprzyjając jednocześnie budowaniu przyjaznych relacji z sąsiadami. Osiedle jest zamknięte i monitorowane co zapewnia bezpieczeństwo niezbędne do spokojnego życia rodzinnego. Proponowane przez nas mieszkania są przestronne, dobrze nasłonecznione i ustawne. Proponujemy zarówno mieszkania gotowe jak również przystosowane do własnej aranżacji wnętrza. Dobre skomunikowanie osiedla z centrum Wrocławia, jak również z centrami handlowymi i autostradą A4 zapewniają mieszkańcom możliwość swobodnego planowania wszystkich zajęć dla siebie i dla swoich dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również ze skorzystania z dni otwartych na naszym osiedlu.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biernat - Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja - Szczecin »

  Oferujemy szeroki zakres usług w dostawie, montażu, projekcie i serwisie urządzeń chłodniczych klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Firmę naszą cechuje doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności na rynku. Firma powstała w roku 1993 i od tego czasu stale się rozwija wychodząc na przeciw wymaganiom stawianym przez klientów. Swoje usługi świadczymy głównie na terenie powiatu puckiego ale nasza działalnośc obejmuje także cały obszar województwa pomorskiego. Największy nacisk kładziemy na to aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług oraz mieli możliwosć jak nawiększego wyboru producentów różnego rodzaju urządzeń do systemów KLIMATYZACJI, WENTYLACJI, CHŁODNICTWA oraz OGRZEWANIA z tego powodu zaufaliśmy znanym markom, między innymi: Fuji Electric, LG, Samsung, Dospel, VTS, York, Hitachi, Danfoss, Systemair, Mitshubishi Electric, Dainkin, Midea, Carrier, Bitzer, Eco które na rynku krajowym jak i międzynarodowymy mają pewną pozycję.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog internetowy spółek Status Nieruchomości Mieszkaniowe, Status Nieruchomości »

  Na tym blogu jest historyjka z firmy Status Nieruchomościoraz indeks wspólnot które pożegnały firmie Status ewentualnie Status Nieruchomości Mieszkaniowe umowę o administrację.Przyuważysz posty już zapomniane oraz historyczne. Na bazie prawdziwych historii poznasz formę działania tej firmy oraz jej pracowników. Podejmiesz decyzję czy to dobra firma do administrowania lub zarządzania Twoją nieruchomością.Referencje i historia firmy Status oraz Facility Management Group. Miejsce w sieci w którym otrzymasz wykaz nieruchomości którymi administrują lub zarządzają.Wyszukujesz administratora lub zarządcy w Warszawie? Koniecznie znajdź opinie o firmie Status i Status Nieruchomości Mieszkaniowe oraz Facility Management Group z kontaktami w Warszawie, przy ulicy Bema 83. Po wizycie na spisie podejmiesz decyzję, czy powierzenie tej spółce wielomilionowego majątku to dobry pomysł. Zobaczysz informacje o pracach zlecanych przez administratora firmę Status firmie z nią zgrupowanej Facility Management Group.Firma administrująca i zarządzająca Status albo Status Nieruchomości Mieszkaniowe zgłosiła się z ofertą? Koniecznie przeczytaj informacje na blogu o tych spółkach. W katalogu wyszukasz opinie o ich wspólnotach i nieruchomościach, będziesz miał więcej informacji niż sami podają na swoich stronach www. Zobaczysz listę wspólnot którymi administrują i które rozwiązały z nimi umowę.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne meble Polis »

  Jesteśmy producentem kontrowersyjnych, oryginalnych meble tworzonych z pale, odrestaurowanych elementów drewnianych, chromowanych części metalowych. Nasze produkty są charakterystyczne, unikatowe i bezkompromisowe, utrzymane w stylistyce:
  - nowoczesnej
  - vintage
  - ekologicznej
  Doskonale pasują do pomieszczeń jak lofty, salony i wszystkie inne gdzie liczy się dobry styl i oryginalność. Nasze meble nigdy nie są takie same.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • JANMAR PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE JANUSZ MARASZEK balustrady nierdzewne mazowsze »

  Szukasz zaufanego partnera biznesowego zajmującego się wytwarzaniem wyrobów metalowych, głównie związanych z szeroko pojętą małą architekturą - zapraszamy do skorzystania z oferty firmy P. U. "Janmar" Janusz Maraszek z Warszawy. Specjalizujemy się w wytwórczości balustrad schodowych, poręczy, barierek balkonowych, bram zwykłych i przesuwnych, furtek, ogrodzeń, bądź krat. Stosujemy różnego rodzaju wypełnienia - pręty, rurki, szkło BSG lub matowane, blachę perforowaną, siatkę oraz inne. Działamy na rynku od 1990 roku i stale rozszerzamy naszą ofertę, żeby sprostać wymaganiom rynku. Świadczymy najwyższą jakość usług, co potwierdzają posiadane referencje oraz certyfikaty. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pol-Met - bramy garażowe w Warszawie »

  PPHU Pol-Met zapewnia rozmaitość kolorystyki i wzoru bram segmentowych typowych do garaży i budynków przemysłowych. Rejony, jakie obsługuje to Warszawa i okoliczne miejscowości. Współpracuje z producentem bram – firmą „Beditom”, która zapewniła mu autoryzowaną sprzedaż swoich produktów. W dopełnieniu sprzedaży montują, doradzają i następnie serwisują swoje realizacje.
  Oferta firmy Pol-Met to różnorodność produktów. Posiadają bramy garażowe o różnych fakturach, takich jak przetłoczenia w kasetony, przetłoczenia poziome, przetłoczenia w mikrofale, a także bez przetłoczeń i jednokrotne przetłoczenia. W bramach przemysłowych istnieje możliwość wykonania drzwi, a w przypadku dodatkowego otworu drzwiowego obok bramy montują dopasowane kolorystycznie i wzorowo drzwi. Elementami uzupełniającymi wszystkie projekty montażowe mogą być napędy i piloty do bram, szlabany, ślusarka oraz produkcja furtek i przęseł ogrodzeniowych.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkieletowe domy drewniane »

  Firma Drewnobud wykonuje domy szkieletowe, drewnienie w stylu kanadyjskim oraz domy z bali w tradycyjnym stylu góralskim. Na stronie internetowej odnajdziesz informacje na temat dotychczasowych realizacji, materiałów wykorzystywanych do budowy domu oraz informacje dotyczące wolnych terminów. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okna i bramy garażowe z firmy BiaMar dla klientów z miasta Wrocław »

  BiaMar to firma z ponad dwunastoletnią tradycją zajmująca się montażem wysoko jakościowych okien, drzwi, bram garażowych i parapetów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie idealnie dopasować konkretne okna do potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki temu mogą oni nie tylko cieszyć się niezwykle estetycznym wykończeniem pomieszczenia, ale także korzystać z innych aspektów technicznych okien takich jak izolacja cieplna czy dźwiękowa. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profil s.c. napędy do bram tarnów »

  Jesteśmy firmą z Tarnowa, dobrze znaną na rynku ze sprzedaży rozmaitego typu bram a także systemów zabezpieczających. Proponujemy bramy garażowe segmentowe, otwierające się pionowo w górę a także uchylne. Na składzie mamy także bramy przemysłowe: segmentowe, szybkobieżne, stosowane zarówno wewnątrz jak i zewnątrz budynków, jakie ograniczają straty energii cieplnej a także rolowane. zrobione są one z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych i atmosferycznych: stali, stali nierdzewne i aluminium. Proponujemy także napędy do bram wjazdowych i garażowych, gwarantujące komfort oraz całkowite bezpieczeństwo domu. Na nasze produkty udzielamy długoletnich gwarancji. Oferujemy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy PROFIL
  .

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: