Podkategoria: Pozostałe - strona 74 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · następna strona »
 • Układanie kostki brukowej »

  Firma brukarska "Brukarz" świadczy usługi brukarskie kompleksowo, dostarczamy materiał oraz wykonujemy usługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży brukarskiej oraz wykwalifikowanym pracownikom, specjalistom w dziedzinie brukarstwa i betonów,wykonywane zlecenia przebiegają szybko i płynnie, przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Posiadamy własny park maszynowy i jesteśmy w stanie dostarczyć wszelki potrzebny materiał na budowę w bardzo szybkim czasie, zachowując harmonogram prac i dostaw.

  W naszej pracy zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta z wykonanej przez nas usługi, wiemy że dobre opinie o naszej pracy pozwolą nam dotrzeć do nowych klientów. Nawierzchnia z kostki brukowej to inwestycja na lata, dlatego też wszystko co robimy, robimy z pasją i pełnym zaangażowaniem tak by efekt naszych prac był trwały, widoczny i zauważalny. Wysoka trwałość i estetyka wykonanej inwestycji jest dla nas priorytetem, dlatego też do realizacji inwestycji wykorzystujemy jedynie materiały najwyższej jakości wiodących producentów.


  Na wykonane nawierzchnie wystawiamy pisemną gwarancję na okres 3 lat. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą układania kostki brukowej. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, lub przez email i umówić na spotkanie z naszym doradcą, który na miejscu dokona niezbędnych pomiarów i wyceny inwestycji, a także doradzimy przy zagospodarowaniu nawierzchni z kostki brukowej.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kamil Trybuchowicz Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rzeczowego, spadkowego, nieruchomości, karnego, prawa korporacyjnego, prawa spółek. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy. Podejmujemy się prowadzenia spraw precedensowych oraz nietypowych. Reprezentujemy klientów na wszystkich etapach sprawy poczynając od negocjacji, poprzez zawarcie umowy, jej realizację oraz w postępowaniu sądowym oraz egzekucyjnym. Bronimy w sprawach karnych, w tym sprawach karnych skarbowych oraz gospodarczych. Prowadzimy sprawy klientów z całego Kraju.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bellemaison.pl »

  Bellemaison.pl jest miejscem, w którym można nabyć akcesoria do mieszkania w romantycznej odsłonie. Produkty pochodzą od europejskich producentów. Wszelkie informacje dotyczące sklepu opublikowane są na oficjalnej stronie, za pomocą której można także złożyć zamówienie.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydroizolacje fundamentów »

  Firma Mykologiczno-Budowlana Ciak oferuje Hydroizolacje fundamentów. Warto zlecić wykonanie hydroizolacji profesjonalistom, ponieważ często popełnianym błędem jest niewystarczające zabezpieczenie fundamentów, którego wynikiem może być zawilgocenie i rozwój bakterii i grzybów. Nieprawidłowa hydroizolacja przepuszcza wilgoć, która niestety powoduje przemarzanie podłoża oraz uszkodzenie ochrony termicznej budynku. Nasza firma mykologiczno-budowlana wie jak ważnym czynnikiem jest prawidłowa hydroizolacja fundamentów dlatego oferujemy Państwu kompleksowe usługi w tym zakresie zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.
  Oferujemy także badania mykologiczne, badania powietrza oraz wszelkie prace związane z osuszaniem i zabezpieczeniem budynków przed wilgocią i grzybami.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zeta »

  Zeta to firma oferująca wykonanie pomiarów i regulacji instalacji wentylacji mechanicznej, pomiarów temperatury, wilgotności i hałasu. Wykonujemy również pomiary wentylacji razem z protokołami odbiorowymi do Nadzoru Budowlanego, Sanepidu i in. . W naszej ofercie znajdują się także także pomiary wydajności systemów wentylacji, pomiary prędkości przepływu powietrza, pomiary ciśnień w instalacjach a także pomiary spadków ciśnienia na urządzeniach filtracyjnych. Nasze ceny są najniższe na rynku. Usługi wykonujemy na terenie całej Polski. Jesteśmy doświadczoną firmą, cechujemy się odpowiedzialnością, precyzją i profesjonalizmem.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Geodezyjne Projekt »

  Usługi Geodezyjne Projekt - pracownia geodezyjna, w naszej ofercie znajdziesz: wykonywanie map do celów projektowych (wykonanie w formie numerycznej oraz analogowej), zarówno w formie numerycznej jak i analogowej, projekty w organizacji ruchu dla ogródków restauracyjnych na terenie całej Warszawy. Oferujemy także inwentaryzacje obiektów budowlanych, pomiary powierzchni kubatur geodezyjną obsługę inwestycji. Wykonuje również mapy do celów sądowych. W ofercie znajdą Państwo ponadto podziały działek oraz wznowienia i tyczenie granic.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • BabyBest.pl »

  BabyBest - sklep oferujący meble dziecięce i młodzieżowe. Firma działa na rynku od 2003 roku. Oferujemy meble dla dzieci i młodzieży, tworzymy także meble na zamówienie. Oferowane przez nas meble są kombinacją unikalności, stylu, kolorystyki dziecięcej i pomysłowości. Meble są wielobarwne, w pełni dopasowane do potrzeb najmłodszych. Wykonane z najlepszych materiałów są trwałe i niezawodne. Na wszystkie meble udzielamy trzyletniej gwarancji. Nasze projekty są darmowe.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • LTG Poznań »

  Jeżeli szukasz odpowiedzialnego i doświadczonego zarządcy nieruchomości to firma LTG jest tym czego szukasz. Nasz zarządca serwuje swoje usługi w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarządzanie nieruchomościami oraz administrację budynków. Działamy nieprzerwanie od 1991 roku, jesteśmy zatem doświadczonym zarządcą. Kładziemy nacisk na współpracę ze wspólnotami mieszkaniowymi, obiektami komunalnymi, osobami prywatnymi oraz obiektami biurowo-komercyjnymi, magazynowymi i handlowymi. Oferujemy Państwu własne pogotowie technicznie. Obecnie zarządzamy 68 nieruchomościami, posiadamy ogromne doświadczenie w pracy z klientem.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy Akant - żaluzje drewniane, rolety, plisy, wertikale - Ceny producenta. »

  Osłony okienne na wymiar. Tylko u nas znajdziesz fachową poradę i tak korzystne ceny.
  Firma AKANT obecna jest na rynku od 1998 roku i od początku swego istnienia nastawiona jest na działalność w zakresie produkcji systemów osłonowych. Obecnie w ofercie posiadamy około 30 systemów produkowanych w siedzibie naszej firmy w Koszalinie. Są to rolety tekstylne wolnowiszące i w prowadnicach, żaluzje aluminiowe, drewniane, pionowe (verticale), maty drewniane, moskitiery i markizy. Wszystko to w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów o różnym poziomie zaciemnienia.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Idea Home sp. z o.o. Biuro Nieruchomości »

  Biuro obsługi i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Ełku.
  Nieruchomości z powiatu Ełckiego i Mazur (województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie).

  Biuro pośrednictwa oferuje Państwu wsparcie w skomplikowanym procesie jakim jest obrót nieruchomościami. Ponieważ dotyczy to nawet dorobku życia, warto tak wrażliwą materię powierzyć ludziom, którzy mają odpowiednie uprawnienia, wykształcenie i wieloletnie doświadczenie.

  Nasza firma koncentruje się na obsłudze regionalnego rynku nieruchomości a agenci dysponują wieloletnią praktyką. Znamy się na nieruchomościach mazurskich, mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wiele sukcesów w postaci zrealizowanych kontraktów.

  Oferujemy:

  1. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
  Oferujemy wsparcie w skomplikowanym procesie jakim jest obrót nieruchomościami. Ponieważ dotyczy to nawet dorobku życia, warto tak wrażliwą materię powierzyć ludziom, którzy mają odpowiednie uprawnienia, wykształcenie i wieloletnie doświadczenie.

  2.Zarządzanie nieruchomościami.
  Zapraszamy wspólnoty mieszkaniowe do zlecania nam zarządzania i administrowania zasobami. Oferujemy kompleksową usługę i konkurencyjne ceny.

  3. Pomoc i doradztwo w kredytowaniu nieruchomości.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ostoja Tocznabiel-zespół działek rekreacyjnych pod Warszawą »

  Bieżący etap Ostoi Tocznabiel to zespół trzynastu działek o powierzchni od 1.400 m2 do 2.650 m2. Projekt Ostoi przewiduje również rekreacyjną część wspólną. Istnieje możliwość zakupu działek w formie ratalnej - z możliwością indywidualnego ustalenia wysokości wpłaty początkowej, oraz harmonogramu spłaty pozostałej części ceny działki. Dla uzyskania wyjątkowej atmosfery ostoi, zostały przygotowane zindywidualizowane projekty domów o zróżnicowanej powierzchni użytkowej od 80 m2 do 125 m2. Projekty wszystkich domów odwzorowują unikalną architekturę Kurpii i powstały na bazie oryginalnych chat kurpiowskich budowanych jeszcze w pierwszej połowie XX wieku, a wykorzystujących unikalne rozwiązania i kurpiowską technologię ciesielską, z historią sięgającą XVII wieku.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Teneryfa nieruchomości »

  Teneryfa nieruchomości, przewodnik o nieruchomościach na Teneryfie, co i jak załatwić, gdzie sie udać, wszystko o nieruchomościach na Teneryfie, Teneryfa to idealne miejsce dla twojej inwestycji w nieruchomości, kup mieszkanie, apartament dom i korzystaj z lata przez cały rok, w olnej chwili wynajmuj i zarabiaj. Pamiętaj Teneryfa to idealne miejsce na inwestycje w nieruchomości,.... 12 mc wynajem i szybki zwrot zainwestowanej kwoty.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycieraczki systemowe Krakmat »

  Krakmat Monika Duniec to firma, której główną działalnością jest produkcja wycieraczek systemowych. Produkty Krakmat to wycieraczki obiektowe, przeznaczone do budynków o bardzo dużym natężeniu ruchu, takich jak duże centra handlowe, kina, szpitale, muzea i wszelkie obiekty użyteczności publicznej. Firma Krakmat produkuje również wycieraczki przemysłowe, które stosowane są w miejscach takich jak podjazdy przy halach produkcyjnych, fabrykach czy w innych miejscach gdzie istnieje konieczność rozładunku towarów z zachowaniem bezpieczeństwa. Połączenie wycieraczek przemysłowych z kratami stalowymi podestowymi stanowi doskonałą ofertę dla firm dbających o bezpieczeństwo pracowników. Elastyczność w dopasowaniu produktu na zamówienie, jaką daje ręczna produkcja wycieraczek powoduje, że nie trzeba ograniczać się do klasycznego rozmiaru prostokąta lub kwadratu, lecz można z powodzeniem zastosować wycieraczki okrągłe dostosowane przykładowo do drzwi obrotowych w centrach handlowych. Firma Krakmat w swojej ofercie posiada także gumową matę ażurową, stosowaną wymiennie z wycieraczkami systemowymi lub jako jeden z jej komponentów. W przypadku większych powierzchni jedną dużą wycieraczkę składa się z kilku mniejszych więc realizacje zamówień przy obiektach wielkopowierzchniowych nie stanowią problemu. Pomimo tego, że firma Krakmat na rynku istnieje zaledwie od roku, wysoka jakość i konkurencyjne ceny szybko zapewniły firmie dynamiczny rozwój i uznanie odbiorców w całej Polsce.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szklarnia ogrodowa z poliwęglanu od Metal-Gum jest lekka i trwała. »

  Metal-Gum dostarcza swoim klientom praktyczne, trwałe oraz, co ważne, atrakcyjne wizualnie gotowe systemy zadaszenia nad tarasy, drzwi czy balkony. Nasze daszki posiadają różnorodne wymiary, kształty oraz wykonane są zawsze z wysokiej jakości tworzyw w tym głównie aluminium, pleksy czy poliwęglan. Dzięki nam mogą Państwo szybko i efektownie zadaszyć balkon, który stanie się idealnym miejscem do odpoczynku nawet w pochmurne i deszczowe dni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie firmy Metal-Gum.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa - rozwody, zasiedzenie »

  Kancelaria profesjonalnego prawnika - radcy prawnego, specjalizująca się między innymi w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Udzielamy porad prawnych w zakresie czynności rozwodowych, opieki nad dziećmi, ustaleniem ojcostwa, zniesieniem wspólności majątkowej małżeńskiej, podziale majątku wspólnego małżonków itd..
  Zajmujemy się również sprawami z zakresu prawa nieruchomości w szczególności pomagamy w przeprowadzeniu sprawy o zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności nieruchomości, i inne.

  Data dodania: 31 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bartkowiak Okna i drzwi »

  Producent okien, drzwi i okiennic drewnianych. Od 25 lat oferujemy niezawodną stolarkę do budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i publicznego - zarówno nowoczesną jak i klasyczną. Nieustannie udoskonalamy i poszerzamy naszą ofertę, opierając się na sugestiach ze strony klientów i spełniając ich najwyższe wymagania.
  W nowoczesnej fabryce wyposażonej w profesjonalny park maszynowy wykorzystujemy osiągnięte przez lata doświadczenie i postępową technologię.
  Współpraca z architektami i projektantami pozwala każdego klienta traktować indywidualnie. Jesteśmy w stanie spełnić najróżniejsze i najbardziej nietypowe oczekiwania.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Higieniczny - Wrocław »

  W sklepie online znajdują się urządzenia często używane w celu zachowania czystości w nowoczesnych budynkach użyteczności publicznej. Najróżniejsze pojemniki na odpadki, przewijaki dla niemowląt, wysokiej jakości odświeżacze powietrza i nowoczesne suszarki do rąk – to wszystko znaleźć możemy w tej chwili w ofercie sklepu. W przypadku, gdy chodzi o wymienione suszarki do rąk, należałoby podkreślić, iż wszystkie charakteryzują się bardzo wysoką funkcjonalnością i posiadają wszelkie stosowane atesty jakości. Wśród produktów znajdują się też urządzenia energooszczędne, umożliwiające zaoszczędzenie nawet 80% kosztów wiążących się z wykorzystywaniem innego typu systemów czyszczących. Niektóre z sprzedawanych urządzeń wyposażono też w nowoczesne filtry umożliwiające znaczne obniżenie ilości znajdujących się w powietrzu bakterii. Sklep akceptuje wiele rozmaitych form płatności.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie dla Młodych Lublin »

  Mieszkanie dla Młodych w Lublinie nietrudno kupić, ale nie we wszystkich lokalizacjach znajdziecie odpowiednia nieruchomości. Portal mdmlublin.pl pomoże w znalezieniu konkretnej oferty i wybraniu wymarzonego mieszkania. Sprawdź jakie są warunki dopłat w programie mieszkanie dla młodych, zobacz jakie wytyczne muszą spełnić jego beneficjenci i spośród jakich mieszkań możesz wybierać. Portal należący do Grupy MdM to skarbnica wiedzy na temat programu dopłat, a także w zakresie rynku nieruchomości w Lublinie.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty chłodnicze »

  Przedsiębiorstwo Mirpol specjalizuje się sprzedażą nowych oraz używanych urządzeń do chłodnictwa, wraz ze wszelakimi elementami niezbędnymi do instalacji chłodniczych. Wszystkie ściągane przez przedsiębiorstwo produkty pochodzą od pewnych i znanych wykonawców sprzętu chłodniczego, jak na przykład Bosh, Whirpool, Selfa oraz AEG. W asortymencie, który udostępniony jest na ich witrynie internetowej, znajdują się między innymi drobny sprzęt AGD, urządzenia chłodnicze i klimatyzatory. Namawiam do zapoznania się z ofertą firmy Mirpol.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Pomiechówek »

  Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy. W zakres usług, wykonywanych przez naszą firmę, wchodzi: mapy do celów projektowych, tyczenie działki, tyczenia budynków, inwentaryzacje powykonawcze, mapy podziału, mapy do zasiedzenia. Firma oferuje usługi na terenie powiatu legionowskiego (Legionowo, Jabłonna, Nieporęt, Serock, Wieliszew) oraz nowodworskiego

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: