Podkategoria: Pozostałe - strona 84 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · następna strona »
 • Notariusz Małgorzata Lula - Myszewska »

  Kancelaria Notarialna znajduje się tuż przy skrzyżowaniu ulicy I-go Maja z ulicą Kościelną w zabytkowej kamienicy w Świdnicy, około 150 metrów od placu Św. Małgorzaty.
  Położenie Kancelarii umożliwia bezproblemowe skorzystanie z usług notariusza również dla osób mających problem z poruszaniem się i osób starszych, z uwagi na jej położenie na parterze budynku, z wejściem bezpośrednio z ulicy.

  Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego.

  NOTARIUSZ DOKONUJE NASTĘPUJĄCYCH CZYNNOŚCI:
  sporządza akty notarialne
  sporządza akty poświadczenia dziedziczenia
  sporządza poświadczenia:
  własnoręczności podpisu
  zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem
  daty okazania dokumentu
  pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscun doręcza oświadczenia
  spisuje protokoły
  sporządza protesty weksli i czeków
  przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne
  sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów

  Data dodania: 24 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uzdatnianie.pro - Profesjonalne uzdatnianie wody »

  Prowadzona przez nas witryna internetowa ma charakter informacyjny i została przygotowana z myślą o osobach, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat wody i systemów wykorzystywanych do jej uzdatniania. Znaleźć można na niej zarówno ciekawostki o wodzie, jak i recenzje urządzeń pojawiających się na rynku. Sporo miejsca poświęca się tu również analizie jakości wody w różnych częściach kraju, osoby zainteresowane mogą przy tym podjąć próbę samodzielnego wykonania takiego badania. Strona kieruje również do sklepu internetowego.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Loqum Administrowanie Nieruchomościami Warszawa »

  Firma Loqum Administrowanie Nieruchomościami Warszawa oferuje kompleksowe usługi z zakresu zarządzania, administrowania nieruchomościami. Nasze usługi głównie skierowane są do wspólnot mieszkaniowych, developerów z Warszawy i najbliższych okolic. Czynności związane z zarządzaniem nieruchomością wykonywane jest zarządcę nieruchomości posiadającego aktualne licencję i ubezpieczenie OC. Celem naszej działalności jest zapewnienie kompleksowej obsługi nieruchomości, tak aby maksymalnie uprościć procesy decyzyjne i zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy kominowe - Kominex »

  Działamy na polskim rynku realizowania wysokiej jakości akcesoriów do kominków. Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami zarówno polskimi jak też zagranicznymi, co pozwala nam zapewnić naszym klientom dostarczenie najwyższej jakości wyrobów do budowania między innymi pieca wolnostojącego koza. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowa oczyszczalnia »

  Nasze szambo ekologiczne to sposób na to, by w końcu pozbyć się problemu ze zwykłym szambem. Oferujemy biologiczne oczyszczanie ścieków. Zamontujemy oczyszczalnie przydomowe, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Poza tym u nas można liczyć na konkurencyjne ceny, jeśli chodzi o polski rynek.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drewno konstrukcyjne »

  Altax to producent preparatów przeznaczonych do pielęgnacji i ochrony drewna. Wśród produktów sygnowanych ww. marką można wymienić farby do drewna i metalu oraz różnorodne impregnaty, lakierobejce. Dzięki preparatom Altax można odpowiednio zabezpieczyć drewniane schody, drewniany taras, płot oraz meble ogrodowe.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Awaryjne otwieranie zamków Poznań »

  Otwieranie zamków z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa i zaufania Posiadamy licencję KWP w Poznaniu na wykonywanie usług związanych z otwieraniem zamków. Nasz team składa się z wykwalifikowanych pracowników po specjalistycznych kursach awaryjnego otwierania zamków. W związku z tym, że firma prowadzi legalną działalność gospodarczą w ww.zakresie. Otwieramy zamki w autach i mieszkaniach przy pomocy urządzeń optycznych, zamek po otwarciu nadaję się do użytku, nie jest uszkodzony.Nasze konkurencyjne ceny ustalane są indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od typu zabezpieczenia,jego stopnia skomplikowania oraz odległości dojazdu.

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Meble na wymiar Wrocław M&M Moebell Design »

  Firma M&M Moebell Design zajmuje się projektowaniem,wytworzeniem, montażem mebli na wymiar.
  Specjalizuje się w kuchniach na wymiar (szuflady, szafki dostosowane do indywidualnych oczekiwań).
  Wykonuje szafki z systemem przesuwnic, które umożliwiają ich otwieranie bez uchwytów i zamykanie delikatnie i cicho.
  Meble tapicerowane wykonuje tylko z materiałów o wysokiej wytrzymałości, dbając o to, żeby zachowały jak najdłużej swój pierwotny wygląd. Posiada w próbniku tkaniny: FARGOTEX FURNITURE FABRICS (20szt.), TOP TEXTIL(16szt.), tkaniny wyprodukowane w technologii "maxi clean" (100 szt.) o różnej strukturze i w wielu barwach.
  Zlecenia realizowane są ok.3 tygodni, przewożone do klienta i montowane u niego w domu.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Plandeki Anmar »

  Strona zawiera ofertę firmy Anmar, która zajmuje się produkcją plandek oraz ich serwisem. Produkcja plandek do różnych zastosowań zarówno plandeki na samochody ciężarowe ale też plandeki na naczepy oraz plandeki na przyczepki. Firma ta wykona także plandekę na nietypową konstrukcję stalową albo jakąś zabudowę na przykład plandeka na magazyn. Oprócz produkcji także serwis plandek polegający na zgrzewaniu plandek i klejenie plandek. Wszystko zależy od stopnia uszkodzenia plandeki.

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnia przydomowa »

  W naszej firmie może być wykonana przydomowa oczyszczalnia ścieków. Posiadamy zespół specjalistów, co pozwala nam zapewnić naszym klientom, że przydomowe oczyszczalnie ścieków wykonane będą z wykorzystaniem sprawdzonych oraz nowoczesnych technologii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w ramach naszej strony!

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Termoskan - Badania i Pomiary Termowizyjne »

  Firma Termoskan zajmuje się wykonywaniem specjalistycznych badań, diagnostyki i analiz termowizyjnych w wielu sektorach gospodarki takich jak budownictwo, przemysł i energetyka. Od wielu lat specjalizujemy się wykonywaniu szczegółowej inspekcji kamerą termowizyjną wysokiej klasy zapewniając naszym klientom najlepszą jakość wykonywanych badań oraz profesjonalizm. W obecnych czasach termowizja i wykorzystanie kamery termowizyjnej staje się standardem w badaniu stanu technicznego budynków, izolacji, wykrywaniu usterek, wycieków lub błędów budowlanych, których wykrycie nie jest możliwe gołym okiem. Czasy kiedy kupowaliśmy nieruchomość w ciemno już dawno minęły.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia Wnętrz Rzeszów »

  Profesjonalne wykończenie wnętrza, Rzeszów oraz woj. Podkarpackie - Adaptacja Poddaszy, Sufity Podwieszane, Szpachlowanie, Malowanie, Układanie Płytek, Układanie Paneli oraz deski podłogowej, Tynki Dekoracyjne, Montaż drzwi i okien, Przeróbki elektryczne.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • PRODEXPOL Spółka Jawna T. Kędzia, Z. Koperski »

  Nasza firma istnieje na rynku ponad 90 lat. Mamy naprawdę sporo wiedzy i doświadczenia w tym, co robimy. Zajmujemy się stolarką dokładnie wykonujemy parkiety, mozaiki, deski podłogowe. Przy kupnie naszego produktu zapewniamy montaż. Dzięki zautomatyzowanej produkcji oraz wielomiesięcznego procesu sezonowania drewna gotowy wyrób, oraz dokładność obróbki jest zgodna z normą europejską PN-EN 13226. Posiadamy również ponad 500 wzorów drzwi wewnętrznych. Zapraszamy do współpracy oraz na naszą stronę internetową..

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przegląśd inwestycji w kraju »

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami realizowanymi w całym kraju. Piszemy o nowych, eleganckich i wartych uwagi osiedlach mieszkaniowych, o nowych, ekologicznych biurowcach, a także o nowoczesnych realizacjach medycznych i rekreacyjno-sportowych. Na naszym portalu znajdą Państwo przegląd najciekawszych firm z branży prawniczej, zarządzania nieruchomościami i oferujących usługi budowlane.

  Data dodania: 16 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Flat rating - oceniamy komfort życia »

  Flat rating to miejsce w którym poznasz oceny mieszkań dostępnych na rynku. Dziel się własnymi doświadczeniami i podejmuj odpowiednie decyzje !

  Teraz z łatwością możesz sprawdzić to czego nie da się dostrzec podczas kilkuminutowej wizyty.
  Sprawdź opinie poprzednich najemców, dowiedz się jakie są plusy a jakie minusy mieszkania w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
  Zadbaj o swój komfort oraz bezpieczeństwo dokonując właściwego wyboru.

  Flat rating to miejsce w którym możesz promować również własne mieszkania. Dodaj lokalizację do wyszukiwarki jeśli jeszcze nie istnieje i poproś swojego lokatora o dodanie opini.
  Nie czekaj, wyprzedź konkurencję już dzisiaj.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż Warszawa »

  Portal www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl jest znakomitym źródłem wiedzy o nowych mieszkaniach oferowanych na sprzedaż przez deweloperów. Znajdują się tu prezentacje powstających osiedli, apartamentowców i domów jednorodzinnych. Na stronie nie brakuje również opinii użytkowników o osiedlach.

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Gdańsk - niezawodność i estetyka Di Legno »

  Di Legno to firma z tradycjami, jesteśmy na rynku już od ponad dwudziestu siedmiu lat. Proponujemy Państwu drzwi funkcjonalne, estetyczne i bardzo trwałe. Posiadamy szeroka ofertę asortymentu drzwi Gdańsk standardowe, prezentowane w naszym katalogu jak i również wykonujemy wszelkiego rodzaju drzwi na zamówienie lub z dostarczonych przez Was projektów. Nasze Gdańśkie drzwi cechują się wysoką, jakością oraz solidnymi materiałami, z których zostały wyprodukowane. Szczególnie polecamy drzwi przesuwne Gdańsk. Są one bardzo funkcjonalne szczególnie w małych pomieszczeniach gdzie otwieranie zwykłych drzwi może być przeszkodą. W bieżącej ofercie katalogowej posiadamy drzwi klasyczne, drzwi nowoczesne, drzwi z odwróconą przylgą oraz drzwi przesuwno obrotowe. Bogata nasza oferta pozwala na zadowolenie nawet najbardziej wybrednych klientów. Serdecznie zapraszamy Was do obejrzenia całej naszej bogatej oferty oraz usług, jakie proponujemy za pośrednictwem naszych stron internetowych.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podłogi Gdynia - Salon podłóg Floor Zone »

  Floor Zone - podłogi Gdynia. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą aczkolwiek posiadamy bogate doświadczenie praktyczne, które wynieśliśmy z poprzedniej pracy. Chcąc dzielić się z państwem naszymi umiejętnościami i wiedzą zdobywaną przez lata proponujemy państwu najlepsze podłogi drewniane Gdynia. W swojej ofercie posiadamy podłogi typowe standardowe oraz unikalne. Proponowane przez nas podłogi drewniane Gdynia są wykonywane z najlepszej, jakości surowców i właśnie z tego powodu są praktycznie nie do zdarcia. Nasze podłogi przez długie lata zachowują swój świetny wygląd obojętne czy są to podłogi domowe czy komercyjne. Korzystając z naszej wiedzy chętnie doradzimy państwu przy doborze odpowiedni podłogi do waszego pomieszczenia. Doradzamy w siedzibie naszego sklepu jak i również w domu klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całościowym naszym asortymentem, który zobaczyć możecie za pośrednictwem naszych stron internetowych.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Schody Gdynia - Producent wysokiej jakości schodów drewnianych »

  Firma Timber charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów, doświadczoną kadrą pracowniczą i nowoczesną technologią wykonania. Wszystkie te trzy cechy firmy Timber sprawiają, że schody Gdynia są wykonane są bardzo precyzyjnie, a ich użytkowanie nie stanowi problemu. Firma ta produkuje na terenie Gdyni schody drewniane, balustrady, a nawet poręcze. Taka gama produktów pozwala dopasować schody praktycznie do każdego pomieszczenia. W związku z tym firma Timber jest w stanie dopasować schody do domu bądź mieszkania niezależnie od powierzchni. Z ich usług korzystają klienci z Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. Chcąc rozwijać się cały czas i zdobywać nowych klientów firma Timber otworzyła swoje salony firmowe w Poznaniu, Gdańsku i Gdyni. Oprócz tego ma również swoich odbiorców na terenie Europy. Dzięki oferowanym bezpłatnym konsultacjom technicznym jest w stanie stworzyć schody na indywidualne zamówienie. Przed końcowym zaakceptowaniem projektu firma Timber zawsze wykonuje wizualizację dla swoich klientów.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Wola - Wawawola.pl »

  W naszej firmie zapewniamy mieszkania, które znajdują się na osiedlach usytuowanych na warszawskiej Woli. Zapewniamy mieszkanie o różnej powierzchni użytkowej, która mają funkcjonalny układ aranżacji wnętrz oraz gwarantują wysoki standard wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i do kontaktu!

  Data dodania: 31 10 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: