Podkategoria: Pozostałe - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • GEOPLANTEX - studnie głębinowe, odwierty pionowe, pompy ciepła, Rybnik »

  Firma zajmuje się wykonywaniem studni głębinowych, wykonywaniem odwiertów pionowych dla pomp ciepła, kompletnych systemów nawadniania terenów zielonych, biologicznych oczyszczalni ścieków oraz stawów kąpielowych.nnGajowa 52, Jejkowice 44-290,nkom. 513 444 990,nemail: geoplantex@wp.pl,nwww: www.geoplantex.pl

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • CertyCertyfikaty energetyczne, Świadectwa energetyczne, Kraków »

  Profesjonalne świadectwa charakterystyki energetycznej, certyfikat energetyczny, charakterystyka energetyczna projektowanego budynku. Terminowy czas realizacji, przystępne ceny w Krakowie.nCertyfikaty energetyczne wykonujemy od 2008 roku, czyli od daty wejścia w życie rozporządzenia ministra infrastruktury. Strona wyposażona jest w dokładne informacje na temat certyfikacji energetycznej, a także w orientacyjny cennik, gdzie mogą Państwo zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat cen certyfikatów energetycznych. Umieściliśmy również formularz on-line, w którym po wpisaniu podstawowych informacji na temat Państwa inwestycji możemy dokonać bardziej precyzyjnej wyceny certyfikatu energetycznego. Również można spotkać się z nami w biurze w Krakowie i przedstawić Państwa projekt certyfikatu. Znajdziemy najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie wykonania świadectwa charakterystyki energetycznej. To co nas wyróżnia na tle innych firm to fakt iż jesteśmy architektami posiadającymi odpowiednie uprawnienia budowlane, które dają możliwość wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej. Posiadamy również ubezpieczenie OC z tytułu odpowiedzialności zawodowej wymagane przy wykonywaniu certyfikatów energetycznych. Zapraszamy

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wodomierz, wodomierze - Ista »

  Naszą specjalnością jest rozliczanie kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody i innych kosztów eksploatacyjnych. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam spełniać zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Sukcesy osiągamy dzięki innowacyjnym badaniom technicznym, rozwojowi własnych urządzeń i usług oraz doskonaleniu struktur i procedur. W Polsce rozliczamy ok. 1 000 000 mieszkań. Proponujemy Państwu wysokiej jakości urządzenia rejestrujące zużycie mediów: ciepłomierze, liczniki ciepła i wodomierze oraz podzielniki kosztów ogrzewania. W naszej ofercie znajdziecie nowoczesne i niezawodne wodomierze radiowe. Takie wodomierze gwarantują duża dokładność, dzięki czemu zabezpieczacie się przed wszelką manipulacją odczytów.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Czyszczący Multinex »

  Od kilku lat nasza firma zajmuje się usługami sprzątania i specjalistycznego czyszczenia różnych powierzchni. Przez ten okres opracowaliśmy unikalny system usuwania brudu i zanieczyszczeń. Nasze usługi odznaczają się wysokim profesjonalizmem, fachowością oraz dokładnością, oferujemy je w takim zakresie jak: pranie dywanów, pranie wykładzin, pranie tapicerki meblowej, pranie tapicerki samochodowej, mycie elewacji, czyszczenie kostki brukowej, impregnacja kostki brukowej, usuwanie graffiti, anty graffiti. Głównym naszym obszarem działanie są województwa: zachodniopomorskie oraz lubuskie, jednak przy większych zleceniach działamy na terenie całego kraju. Dokładnym naszym działaniem objęte są następujące miasta: Szczecin, Gorzów Wlkp., Stargard Szczeciński, Gryfino, Pyrzyce, Myślibórz, Dębno, Kostrzyn nad Odrą, Chojna, Cedynia, Trzcińsko-Zdrój, Mieszkowie, Moryń. Sprzątanie i czyszczenie odbywa się w oparciu o sprzęt i chemię światowej klasy producentów takich Kärcher, Numatic, Kranzle, Ehrle. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak i firm. Chcielibyśmy stać się solidnym partnerem dla Ciebie, Twojej rodziny czy też Twojej firmy-jeżeli estetyka otoczenia jest ważnym dla Ciebie elementem.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nidia »

  Nidia Infinite Design to projekty i realizacje przestrzeni prywatnych. Kuchnia jest odbiciem osobowości, przyzwyczajeń i charakteru jej użytkowników. Specjalizujemy się w projektach oraz wykonastwie na indywidualne zamówienia, mając na uwadze niepowtarzalność Państwa wnętrz i potrzeb. Wiedza, doświadczenie, oraz otwartość na drugiego człowieka pozwala nam na tworzenie wyjątkowych rozwiązań. W projektowaniu przestrzeni kierujemy się zasadą łączenia funkcji i estetyki. W realizacji naszych projektów wykorzystujemy szeroką gamę materiałów i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. W naszej ofercie odnajdą Państwo Kuchnie fornirowane, drewniane, lakierowane, akrylowe, oraz laminowane. Naszą oferte kierujemy do tych, którzy oczekują zaangażowania i pasji oraz najwyższych standardów.Kuchnie na indywidualne zamówienia.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi dla Ciebie »

  Pomożemy znaleźć drzwi jakich potrzebujesz !. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór okien i drzwi: antywłamaniowych, drewnianych, przesuwanych, stalowych, wewnętrznych i zewnętrznych firmy GERDA i DRE. Prowadzimy również autoryzowany serwis okien, drzwi i zamków na terenie Warszawy - tel 622 71 11.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bruk klinkierowy, płytki klinkierowe, płytki elewacyjne - Feldhaus Klinkier - Feldhaus.pl »

  Firma Feldhaus produkuje wyroby ceramiczne m.in. bruk klinkierowy, płytki klinkierowe, płytki elewacyjne. od 1857, ma swoją siedzibę w miasteczku Bad Laer w Dolnej Saksonii.
  Od swojego powstania do chwili obecnej firma należy do rodziny Feldhaus. W naszych fabrykach powstają płytki elewacyjne oraz bruki i cegły klinkierowe. Feldhaus Klinker jest jednym z największych producentów klinkierowych płytek elewacyjnych w Europie. Rocznie nasze trzy zakłady produkcyjne opuszcza około 90 mln sztuk produktów klinkierowych. Nasze produkty są synonimem niezawodności i najwyższej jakości. Dzięki stałemu innowacyjnemu rozwojowi oraz połączeniu tradycyjnych metod produkcji z nowoczesną technologią Feldhaus jest marką znaną nie tylko w Niemczech. Nasze wyroby sprzedajemy w 25 krajach świata. Rocznie nasze zakłady produkcyjne opuszcza około 90 mln sztuk produktów klinkierowych. Tradycja produkcji wyrobów ceramicznych w naszej firmie sięga roku 1857. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Węgiel eko groszek i miał węglowy workowany »

  nNasza oferta jest skierowana zarówno do klientów instytucjonalnych jak i do gospodarstw domowych na terenie całej Polski. Największy w Polsce wybór renomowanych ekogroszków, sprawny i tani system dystrybucji drobnicowej, gwarancja jakości, krótkie terminy realizacji zleceń, rzetelność i fachowość to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Opał oferujemy w trzech opcjach: luzem, workowany BIG-BAG 1000 kg oraz pakowany w 20 kg worki foliowe. Zapewniamy tani transport na terenie całej Polski przy zamówieniach już od 1 tony. Do klientów indywidualnych towar dostarczany jest samochodami ciężarowymi z windą wyładowczą. Wygodny system zakupów przez Sklep internetowy powoduje, iż zakupy w naszej firmie są szybkie łatwe i przyjemne. Możliwość regulowania płatności zarówno przelewem bankowym jak i gotówką przy odbiorze towaru. Nowoczesne zaplecze maszynowe pozwala na produkcję markowego ekogroszku ekores oraz ekores VIP spełniających surowe normy jakościowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą handlową i opiniami zadowolonych klientów.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne - Termowizja »

  Certyfikaty - Termowizja
  Baltic Audytor - Świadectwa charakterystyki energetycznej, Pomiary termowizyjne, tel. 509236337, 606445606, www.baltic-audytor.eu
  biuro@baltic-audytor.eu


  Baltic Audytor - Świadectwa charakterystyki energetycznej, Pomiary termowizyjne, tel. 509236337, 606445606, www.baltic-audytor.eu, biuro@baltic-audytor.eu

  Usługi:

  Przeprowadzamy kompleksowe badania termograficzne budynków, urządzeń przemysłowych oraz energetycznych. Wykonujemy m.in.:

  Badania z zewnątrz:

  ocenę jakości izolacji cieplnej budynku
  ocenę jakości montażu oraz szczelności okien i drzwi zewnętrznych
  lokalizujemy miejsca ucieczki ciepła z budynku m.in. poprzez mostki termiczne

  Badanie od wewnątrz:

  ocenę izolacji dachów i stropodachów
  ocenę intensywności zawilgoceń
  ocenę sprawności systemów ogrzewania podłogowego

  Certyfikaty energetyczne

  Firma Baltic Audytor oferuje Państwu wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej dla wszystkich typów obiektów. W szczególności wykonamy certyfikaty energetyczne dla:

  budynków mieszkalnych jednorodzinnych
  budynków użyteczności publicznej
  budynków biurowych
  budynków produkcyjnych i magazynowych
  budynków mieszkalnych wielorodzinnych
  lokali mieszkalnych
  budynków zamieszkania zbiorowego
  oraz samodzielnych części techniczno - użytkowych

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady schody szklane, schody drewniane »

  Producent schodów wspornikowych proponuje nowoczesne schody szklane, schody drewniane, balustrady ze stali nierdzewnej. Zebranodesign to marka, która kojarzyć się powinna z nowoczesnością ciekawym wzornictwem, niepowtarzalnym wyglądem swoich projektów. Produkujemy meble schody drewniane jednostronnie mocowane do ściany ( schody wspornikowe ) poręcze i balustrady.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa certyfikaty energetyczne Wrocław »

  Świadczymy usługi w zakresie wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, doradztwa energetycznego, doradztwa z zakresu stosowania procedur ustawy Prawo zamówień publicznych oraz wdrażania procedur z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapraszając do współpracy, gwarantujemy krótkie terminy realizacji, przystępne ceny, profesjonalne wykonanie. Naszym celem jest zadowolenie naszych Klientów.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rośliny ozdobne »

  Witamy serdecznie. Pragnę zaproponować państwu stronę naszej firmy. A mianowicie
  D.W.TROZWET Sp. z o.o. Firmę jest producentem roślin ozdobnych i owocowych, które można z powodzeniem umieścić w ogrodzie i cieszyć się ich pięknem rok rocznie.

  Jesteśmy producentem roślin liściastych oraz iglastych już od 20 lat, co pozwoliło zdobyć nam niezbędne doświadczenie w tej branży.
  Produkujemy rośliny ozdobne w pojemnikach od 0,5 do 150 Litrów.
  W naszej ofercie posiadany również wiele innych odmian roślin. Asortyment powiększamy powiększamy z roku na rok.
  Z poważaniem D.W.TROZWET

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sposby na tanie centralne ogrzewanie, ekonomiczne koszty ogrzewania »

  Ogrzewanie na gaz ziemny w Polsce gospodarstw domowych jest jedną z popularniejszych metod. Korzystając z rozwiązań naszej firmy obniżacie Państwo koszty ogrzewania. Nasze centralne ogrzewanie to najlepszy sposób na ekonomiczne ogrzewanie, bez szkodliwego dymu, który ulatnia się z setek kominów. Korzystając z naszych rozwiązań możesz ogrzewać mieszkanie kiedy tylko chcesz, przez 4 pory roku, zapominając co oznacza termin \"sezon grzewczy\". Najtańsze ogrzewanie tylko z Ciepłem Systemowym.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • PW STOLTAR - stolarstwo, podłogi drewanine: dębowe, jesionowe, parkiety, schody meble, drzwi, Poznań »

  PW STOLTAR - podłogi drewniane, dębowe, jesionowe, parkiety, parkiet przemysłowy, schody, meble, drzwi - stolarstwo, Poznań, Kaźmierz, Szamotuły, Wielkopolska.

  Różnorodność naszej oferty pozwoli Państwu w jednym miejscu zakupić wyroby, a także zamówić ich montaż. Wykonamy dla Państwa podłogi dębowe i inne, parkiety, drzwi wewnętrzne, schody oraz inne elementy wykończenia wnętrz, a Państwa domy, biura, pensjonaty... wyposażymy w wykonane na indywidualne zamówienie meble drewniane.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Garaż. »

  Firma AND z Bytomia zajmująca się budową garaży. Oferujemy garaże tynkowane, płaska ściana - już od 4990 zł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Siedziba firmy mieści się przy ul. Francuskiej 74.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Kamieniarski "MARMOKOM"Stanisław Konstanty »

  Zakład kamieniarski-obróbka kamienia naturalnego tj. marmur,granit,piaskowiec.Firma wykonuje kominki rustykalne i nowoczesne,parapety z marmuru lub granitu,blaty kuchenne i łazienkowe,oraz wszelkie prace związane z kamieniem naturalnym.W ofercie swej firma posiada również wkłady kominkowe,akcesoria do kominków,płytki z marmuru i granitu.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Materace »

  Bardzo dobry sklep internetowy, w którym bezpiecznie i szybko zakupisz materace do twojego mieszkania. W ofercie sklepu znajdziesz między innymi materace termoplastyczne, sprężynowe, kieszeniowe, a nawet kokosowe i lateksowe. Jeśli potrzebujesz materace piankowe, to takie również u nas kupisz. Ponadto mamy w sprzedaży profesjonalne i niedrogie poduszki rehabilitacyjne z pianki, lateksu bądź termoplastyczne. Towar dostarczamy w każde miejsce i to zupełnie bezpłatnie. Oprócz tego otrzymasz na każdy nabyty u nas materac gwarancję na okres 2 lat. Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i w przystępnych cenach. Hotelom i pensjonatom w przypadku nieco większych zamówień dajemy atrakcyjne rabaty. Przejrzyj naszą ofertę, porównaj ceny i wybierz dla siebie odpowiedni materac. W razie pytań bądź wątpliwości nasi pracownicy chętnie udzielą ci odpowiedzi. Towar wyślemy do ciebie w oka mgnieniu. Tak, aby w jak najkrótszym czasie znalazł się w twoim domu. Akceptujemy także płatności online. Życzymy przyjemnych i udanych zakupów.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • JUBO - producent schodów i drzwi drewnianych »

  Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Działamy na rynku stolarskim od 1990 roku. Skupiamy się głównie na produkcji schodów oraz drzwi. Nasze wyroby są zawsze wykonane z największą precyzją i dbałością o szczegóły. Każdy nowy projekt konsultujemy z klientem tak, by sposób wykonania spełniał wszystkie normy budowlane oraz oczekiwania zamawiającego. Zapewniamy fachowe doradztwo, jesteśmy otwarci na nawet najbardziej nietypowe rozwiązania. Łączymy drewno z innymi materiałami, co zawsze tworzy niepowtarzalne kompozycje. Siedziba firmy znajduje się w Rokitnicy koło Złotoryi. Ze względu na lokalizację realizujemy projekty głównie na terenie Dolnego Śląska.

  Realizacja projektu obejmuje:

  * omówienie koncepcji z klientem,
  * pomiary,
  * produkcję,
  * montaż gotowego wyrobu.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filtry kieszeniowe, filtry kasetowe »

  Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży wysokiej jakości filtrów kieszeniowych oraz filtrów kasetowych do systemów wentylacji i klimatyzacji. Wszystkie oferowane filtry powietrza są fabrycznie nowe, spełniają wszelkie wymagane normy oraz posiadają gwarancję. Sklep oferuje atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę w każde miejsce w Polsce.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agent PZU Wrocław - Bogusław Białas »

  Jestem licencjonowanym agentem i doradcą firmy PZU . Obsługuję ubezpieczenia samochodów, domów i mieszkań, firm, turystyczne i wiele innych na terenie Wrocławia i okolic. Posiadam bardzo bogate doświadczenie. Agent ubezpieczeniowy Wrocław. Zapraszam

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: