Przeglądy techniczne b2.org.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przeglądy techniczne b2.org.pl

B2 jest biurem inżynierskim, które zostało powołane do życia w celu ułatwienia prowadzenia inwestycji budowlanych w zakresie usług dotyczących przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych, usług w aspekcie fizyki budowli, jak i usług dotyczących obiektów i nieruchomości istniejących. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowanych pracowników.

Szczegóły strony www.b2.org.pl:

Podlinkuj stronę www.b2.org.pl:

Przeglądy techniczne b2.org.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Termowizja warszawa »

  termowizja warszawa, audyt energetyczny warszawa, pomiary termowizyjne warszawa, usługi termowizyjne warszawa, badania kamerą termowizyjną warszawa, raporty termowizyjne warszawa, przegląd instalacji elektrycznej, badanie izolacji termicznej, termowizja w budownictwie warszawa

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Andrem s.c. - Firma Budowlana »

  Wykonujemy zadania inwestycyjne i remontowe w zakresie robót ogólnobudowlanych, elektrycznych, sanitarnych oraz instalacyjnych. Wykonujemy obiekty mieszkalne, przemysłowe i handlowe. Potencjał produkcyjny jakim dysponujemy, w tym główny jego filar "myśl" inżynieryjna, pozwala wykonać odpowiedzialne zadania inwestycyjne o wysokim stopniu techniczno-organizacyjnym. Szczególną uwagę przywiązujemy do terminowości i jakości robót, oraz harmonijnej i rzeczowej współpracy ze zleceniodawcą.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SOLARIS System - Instalacje elektryczne Bielsko-Biała »

  SOLARIS System to firma która świadczy usługi w zakresie instalatorstwa elektrycznego i teletechnicznego, ponadto wyręcza inwestorów i zarządców obiektów budowlanych z czynności związanych z utrzymaniem budynku w odpowiednim stanie technicznym. Usługi które wykonujemy to m.in: wykonawstwo, konserwacja, naprawy i usuwanie awarii instalacji:
  - elektrycznych i energetycznych,
  - teletechnicznych i informatycznych,
  - sygnalizacji pożaru i przeciwpożarowych,
  - telewizji dozorowej, sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu,(SSWiN, CCTV),
  - antenowych (telewizji naziemnej, satelitarnej, GSM, Wi-Fi)
  - automatyki sterującej i systemów BMS

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Przedsiębiorstwo DotacjeNaSolary.pl zajmuje się dystrybucją, a także instalacją kolektorów słonecznych służących do wytworzenia ciepłej wody użytkowej, wspomagania ogrzewania oraz podgrzewania wody basenowej. Instalujemy solary na budynkach mieszkalnych, hotelowych, nieruchomościach użyteczności publicznej, przemysłowych. Pomagamy w zdobyciu subwencji na inwestycję w kolektory słoneczne. Służymy fachowym doradztwem w zakresie najlepszego wyboru układów solarnych oraz możliwości pozyskania środków finansowych na solary.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Instalacji Elektryczno-Elektronicznych w Bytomiu Mirosław Szostak »

  "Potrzebujesz elektryka? Mirosław Szostak Zakład Instalacji Elektryczno-Elektronicznych w Bytomiu służy pomocą. Szeroki zakres usług elektryczno-elektronicznych, obejmujący projektowanie,instalację alarmów, montaż, naprawy, remonty, konserwacje jak również modernizację. Wykonywanie pomiarów elektrycznych oraz okresowych przeglądów instalacji elektrycznych, odgromowych i oświetleniowych. Bytom."

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne – inteligentny dom – B&P Service Białystok »

  Z każdym dniem przybywa urządzeń i maszyn które do swego działania potrzebują energii elektrycznej. Z tego powodu sprawna instalacja elektryczna stanowi ważny element każdego budynku mieszkalnego czy też przemysłowego. Przedsiębiorstwo B&P Service z Białegostoku proponuje szeroki zakres prac powiązanych z projektowaniem i montażem oraz naprawą instalacji elektrycznych. Realizujemy również pomiary elektryczne które są podstawą w diagnostyce wszelakiego typu awarii energetycznych oraz wdrażanie systemów zarządzana obiektami które dbają o bezpieczeństwo i zapotrzebowanie na energię - inteligentny dom.
  Wszystkie nasze usługi realizujemy szybko i w sposób rzetelny - dbamy o zadowolenie klienta. Jeżeli jesteś na etapie wyboru firmy w ręce której masz zamiar powierzyć montaż bądź naprawę istniejącej instalacji elektrycznej to dobrze trafiłeś. Odwiedź nasza witrynę i internetową i zapoznaj się z pełną ofertę.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa, Serock, Legionowo - instalacje elektryczne »

  Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych na terenie Warszawy, Serocka, Legionowa i okolic.
  Wykonujemy szeroko pojete uslugi elektryczne, związane z wykonaniem instalacji elektrycznych, ich modernizacja i konserwacja.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Partner S.J projektowanie oraz wykonawstwo budowlane »

  Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 2003 roku.
  Jako firma budowlana i generalny wykonawca wykonujemy usługi na rynku polskim i europejskim.
  Naszą specjalnością są obiekty w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego.
  Nasza działalność prowadzona jest w segmentach budownictwa ogólnego,przemysłowego, drogowego, mieszkaniowego, infrastrukturalnego. Zajmujemy się kompleksową realizacją umów inwestycyjnych.
  Potrafimy przeprowadzić sprawnie i skutecznie cały proces budowlany: od decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo, nadzór aż po oddanie danego obiektu. Realizujemy inwestycje we wszelkich warunkach budowlanych i technicznych. Precyzyjnie i solidnie dobieramy materiały, sprzęt, ludzi. Oceniamy razem z Klientem ryzyko finansowe, techniczne, administracyjne.
  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, nadzorowane przez nas prace i wykonawstwo budowlane przebiega terminowo i zgodnie z zamówieniem.
  Jesteśmy solidnym i znanym wykonawcą na rynku budowlanym.
  Kierujemy się zasadami współpracy i obopólnego szacunku.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • VIRTUS SUN solary »

  Dzięki profesjonalnej obsłudze, każdego dnia przyjmujemy nowe zlecenia na kolektory słoneczne. Nasza załoga jest w pełni profesjonalna i przygotowana do pracy. Virtus Sun Sp. z o.o. ma podpisane umowy tylko z najlepszymi fabrykantami systemów grzewczych. Każdego roku siedzibę naszej firmy odwiedzają Klienci, którzy znając nasze poprzednie osiągnięcia, zdecydowani są powierzyć nam instancję kolektorów słonecznych w ich domach. Dajemy Państwu dziesięcioletnią gwarancję na zakupione u nas urządzenia. Chcemy, żeby przede wszystkim Państwo mieli gwarancję, iż zlecone nam pieniądze są dobrze i bezpiecznie ulokowane. Czekamy na zgłoszenia codziennie od poniedziałku do piątku od godzin porannych do popołudniowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą dotychczasową praktyką na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAJMAK LED »

  Firma MAJMAK to bezpośredni importer oświetlenia led. Specjalizujemy się w taśmach led, żarówkach led, profilach aluminiowych do taśm led, zasilaczach led (MPL, MWPower, Mean Well, Premium Power)
  Sprzedajemy również żarówki led i taśmy led marki premium LED, profile aluminiowe firmy i oprawy firmy Kanlux.

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie przy ul. Burgaskiej 2/4 (pawilon handlowy - róg ulic Sobieskiego i Czarnomorskiej)

  Zapraszamy również do naszych pozostałych sklepów internetowych premiumled.pl max-lumen-led.pl oraz majmak.pl

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »