Skorzystaj - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Skorzystaj

Victus zaprasza - profesjonalne zarządzanie nieruchomościami i administrowanie nieruchomościami Warszawa. Pełna i kompleksowa obsługa nieruchomości i zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi - sprawna obsługa budynków mieszkalnych, administracja budynkami, księgowość dla wspólnot mieszkaniowych. Zapraszamy do kontaktu z nami - obsługa wspólnot mieszkaniowych warszawa. Kliknij link do strony.

Szczegóły strony victus.waw.pl:

Podlinkuj stronę victus.waw.pl:

Skorzystaj

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 37 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Apartament Nieruchomości Toruń »

  Masz dość bezowocnych poszukiwań, nie masz na nie czasu, chcesz być pewny, że kupiona przez Ciebie nieruchomość jest \\\"prześwietlona\\\" przez fachowców ? Przyjdź do nas, pomożemy Ci!Skupiamy w swoich szeregach osoby z wieloletnim doświadczeniem i to nie tylko na rynku nieruchomości lecz także inwestycyjnym i ubezpieczeniowym.Działamy na terenie miasta Torunia i okolic, lecz naszą ambicją jest ekspansja na sąsiednie rynki.Dzięki kontaktom z zagranicą chcemy sprowadzać nowych inwestorów na nasz teren. Zajmujemy sie pośrednictwem w sprzedaży, kupnie i najmie : mieszkań, domów, gruntów i nieruchomości komercyjnych.Oferujemy doradztwo, przygotowanie dokumentacji do umowy przedwstępnej i finalnej oraz pełną obsługę klienta: dojazdy, pełnomocnictwa, wyciągi z ksiąg wieczystych i.t.p.Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości oraz z firmami i specjalistami wielu innych branż mogących wspomóc działania zmierzające do pełnej obsługi klienta.Dzięki współpracy z bankami skredytowanie zakupu nieruchomości staje się mniej uciążliwe i szybsze. Kierujemy się w swej działalności zawodowej obowiązującymi ustawami, standardami zawodowymi, kodeksem etyki zawodowej oraz nade wszystko dobrem klienta, a swoje czynności wykonujemy z jak największą starannością. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Opole »

  Każdy kto jest zainteresowany nabyciem określonej nieruchomości dzięki naszemu portalowi internetowemu znajdzie dom czy lokal mieszkalny, który spełni marzenia. Nasza usługa nie ogranicza się jedynie do ofert związanych ze sprzedażą. Polecamy dodatkowo kompleksową obsługę związaną z przeprowadzeniem generalnego remontu, wsparciem rzeczoznawców, prawników a nawet pomocą specjalisty w dziedzinie geodezji. Spełnimy każde potrzeby oraz oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Częstochowa »

  Biuro Nieruchomości Scheda. Posiadamy szeroką bazę ofert mieszkań,domów jednorodzinnych,działek pod zabudowę, także komercyjnych.Oferujemy pomoc przy wyborze nieruchomości jak i też w trakcie przeprowadzania transakcji.

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Warszawa - Kupię / Sprzedam / »

  Serwis Oferty-Biur.pl - portal z ogłoszeniami nieruchomości z Polski i zagranicy.Jest doskonałą platformą reklamową dla wszystkich ofert z rynku nieruchomości.Zachęcamy do dodawania swoich ofert do naszej bazy ogłoszeń nieruchomości. Nieustannie pracujemy nad rozwojem serwisu oraz nad tym, aby osiągał on najlepsze wyniki w wyszukiwarkach internetowych.Misją naszej firmy jest pozyskanie zadowolenia klienta i maksymalizacja efektywność działań w tym kierunku.
  Zapewniamy, ze wykorzystamy całe nasze doświadczenie i wiedzę, aby rzetelnie wywiązać się z powierzonych nam zadań.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Nieruchomości Siedlce Łosice »

  Jestem rzeczoznawcą majątkowym posiadającym uprawnienia zawodowe nr 5308. Świadczę profesjonalne usługi w zakresie wyceny nieruchomości oraz doradztwa i analiz na rynku nieruchomości.

  W swojej działalności skupiam się przede wszystkim na wycenie nieruchomości położonych na terenie powiatu siedleckiego i łosickiego. Na zlecenie indywidualnych klientów świadczę usługi na terenie całego kraju.

  Wykonuję operaty szacunkowe dotyczące:
  - działek niezabudowanych
  - domów jednorodzinnych
  - lokali mieszkalnych
  - spółdzielczych własnościowych praw do lokali
  - nieruchomości komercyjnych (lokale użytkowe, obiekty biurowe i handlowe)
  - nieruchomości przemysłowych (magazynowych, produkcyjnych)
  - nieruchomości rolnych i leśnych
  - mienia zabużańskiego

  Sporządzone wyceny dotyczą:
  - ustalenia ceny sprzedaży/nabycia
  - ubezpieczenia
  - zabezpieczenia wierzytelności kredytowych
  - ustalenia wysokości opłat adiacenckich i planistycznych
  - aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste
  - wywłaszczeń
  - odszkodowań
  - innych

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Alior »

  Agencja Alior Nieruchomości ma w swojej bazie ponad 1000 ofert dotyczących sprzedaży mieszkań, domów, działek, czy lokali usługowych. Teraz ogłoszenia Alior dostępne są także na stronach serwisu sprzedajemy.pl.
  Jeżeli planujesz zakup mieszkania, dom, czy gruntu sprawdź ogłoszenia i skorzystaj z pomocy fachowców - specjalistów w branży.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • RENOMA Nieruchomości - biuro nieruchomości »

  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz doradztwo prawne w zakresie nieruchomości. Współpracując z naszym biurem masz pewność,że kupując mieszkanie, dom, obiekt czy teren inwestycyjny współpracujesz z licencjonowanymi pośrednikami, a wszystkie podejmowane przez nas czynności objęte są ubezpieczeniem OC. Obszar działania : Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Opoczno oraz okolice. Większość ofert w naszej bazie jest zwolniona z prowizji od kupującego, więc współpraca z naszym biurem nie wiąże się z żadnym dodatkowym kosztem. Działamy w sposób profesjonalny dlatego nabywając nieruchomość za naszym pośrednictwem mają Państwo pewność, że nieruchomość ma uregulowany stan prawny.

  Sprzedającym natomiast, oferujemy konkurencyjne oraz klarowne warunki współpracy. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Strefa Wycen- Rzeczoznawca majątkowy Krystian Krzewicki »

  Usługi wyceny nieruchomości dla obszaru: Warszawa, Łódź, Skierniewice, Sochaczew, Żyrardów i okolice. Rzeczoznawca majątkowy oferuje kompleksową wycenę nieruchomości, w tym domów, mieszkań i gruntów. Wycena nieruchomości na potrzeby kupna, sprzedaży, postępowań administracyjnych czy ubezpieczeń.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • FORT NIERUCHOMOŚCI biuro nieruchomości szczecin »

  Fort Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie tworzy ambitny zespół ekspertów, którzy do przekazanych zleceń podchodzą z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Z powodzeniem od 2008 r. realizują oni zlecenia na pośrednictwo w obrocie lokalami użytkowymi, domami, mieszkaniami, a także działkami budowlanymi. Pomagają także sprzedaży i kupnie obiektów komercyjnych. Na swoim koncie mają szereg kompleksowo zrealizowanych zadań. mają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, a także uprawnienia zawodowe o numerze 7641, które nadało Ministerstwo Infrastruktury. Szczegóły na witrynie internetowej.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro i Coworking Warszawa »

  Nasze biuro wirtualne „CoWork” jest marką od wielu lat zajmującą się wynajmem wirtualnego adresu dla firm oraz wynajmem wspólnej powierzchni do pracy, czyli biurka, biura i sali spotkań na godziny (coworking). Nasze biuro to alternatywa dla kosztownego wynajmu i utrzymaniu stacjonarnego biura (lokalu), która łączy zalety posiadania własnego indywidualnego pomieszczenia biurowego z wygodą pracy w domu. Nasze Wirtualne Biuro oferuje wyjątkowy adres do rejestracji i prowadzania firmy przy ul. Pięknej 20 w ścisłym centrum Warszawy (dzielnica Śródmieście) w budynku biurowym klasy A „Raiffeisen Business Center”. Znajdujemy się na parterze lokalu.

  Dzięki rozbudowanej ofercie usług oraz wyjątkowej lokalizacji zyskasz unikalny adres na potrzeby prowadzenia działalność oraz na biznesową wizytówkę wraz z profesjonalną obsługą administracyjną Twojej firmy.

  Nasze Wirtualne Biuro w Warszawa – „Co-Work” oferuje:
  - wspólną powierzchnię w Centrum Coworkingu,
  - prestiżowy adres do rejestracji firmy oraz adres do korespondencji w Warszawie,
  - wynajem sali konferencyjnej, sali spotkań oraz biuro na godziny,
  - pełna obsługa korespondencji, usługi biurowe i sekretarskie,
  - doradztwo prawne oraz rejestracja spółek z o.o., akcyjnych, partnerskich, komandytowych, jawnych w KRS, US, ZUS i GUS,
  - obsługa księgowości dla spółek oraz działalności gospodarczych,
  - pomoc w sprawnym i nisko kosztownym uruchomieniu własnego biznesu,

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą znajdującą się na stronie naszej firmy

  Data dodania: 01 02 2015 · szczegóły wpisu »