Sprzedaż domów Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sprzedaż domów Poznań

Biuro Obrotu Nieruchomości "IKAR" działa na rynku od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało rozwojem biura w obrocie nieruchomościami na terenie Polski, a także poza nią. W ofercie znajdziesz nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Właściciel firmy posiada licencję Urzędu Mieszkalnictwa oraz Rozwoju Miast nr 2999.

Szczegóły strony www.nieruchomosci-ikar.pl:

Podlinkuj stronę www.nieruchomosci-ikar.pl:

Sprzedaż domów Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 122 Odwiedziny msnbot 14 Odwiedziny googlebot 112

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro nieruchomości Nysa »

  Biuro nieruchomości w Nysie zaprasza wszystkich zainteresowanych sprzedażą, kupnem lub wynajęciem mieszkania czy domu. W branży nieruchomości działamy od wielu lat, co pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia. Nasze biuro posiada wiele interesujących ofert, wśród których każdy zainteresowany kupnem czy sprzedażą mieszkania znajdzie coś dla siebie. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu w podjęciu decyzji oraz przeprowadzą przez wszelkie formalności, jakie trzeba spełnić, by stać się właścicielem mieszkania lub sprzedać dom. Biuro nieruchomości Krzysztoń działa przede wszystkim na terenie Nysy i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszym biurze. Mieszkania i nieruchomości Nysa.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • IMMO CENTER Biuro Nieruchomości Lublin, mieszkania, domy »

  Oczywiście tym czym się zajmujemy to pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Robimy to z pasji do tego zawodu dlatego mogą Państwo liczyć na rzetelną informację i profesjonalną pomoc w transakcji ich kupna bądź sprzedaży. Zamieszczane przez nas oferty są zawsze aktualne i sprawdzone. To co oferujemy to: mieszkania, domy, działki, lokale z Lublina i okolic. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Poświęcony czas dla klienta i transakcji sprawia, że działamy skutecznie. Pozostajemy z Państwem podczas całego procesu transakcji: od momentu kontaktu do podpisania umowy ostatecznej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości, Mieszkania, Domy Szczecin »

  Biuro nieruchomości Lex-house Szczecin to profesjonalne pośrednictwo na rynku nieruchomości. Na naszej stronie internetowej prezentujemy atrakcyjne oferty na mieszkania oraz domy w Szczecinie i najbliższej okolicy. Profesjonalnie pośredniczymy i załatwiamy wszelkie formalności jeśli w grę wchodzi sprzedaż, wynajem bądź zamiana nieruchomości - Zapraszamy!

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Wrocław AWP Wal-Pol »

  Agencja nieruchomości AWP Wal-Pol Wrocław. Posiadamy w ofercie najlepsze Wrocławskie nieruchomości. Zapraszamy do obejrzenia ogłoszeń. Szukasz domu? Szukasz mieszkania? Szukasz działki? Może chciałbyś wynająć dom, mieszkanie, albo biuro? Zapraszamy do nas!

  Przyjmujemy zlecenia na sprzedaż i wynajem nieruchomości (Wrocław i cała Polska)

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Greenwood Konstancin »

  Jesteśmy agencją nieruchomości działającą na terenie jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości w okolicy Warszawy w Konstancinie-Jeziorna. Oferujemy Państwu pomoc i doradztwo w zakupie domów i rezydencji, oraz gruntów i terenów inwestycyjnych w Konstancinie i okolicach. Oferujemy wsparcie całego procesu zakupu, bądź sprzedaży – poczynając od wyszukiwania nieruchomości, przed doradztwo kredytowe i prawne.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • M-House Biuro Nieruchomości Lublin »

  Specjalizacją naszej działalności jest pośredniczenie w realizacji transakcji kupna, sprzedaży, wynajmu, najmu, dzierżawy oraz zamiany wszelkiego typu nieruchomości: mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych oraz obiektów komercyjnych zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

  Zapewniamy kompleksowość działania, pełną obsługę prawno-organizacyjną transakcji oraz doradztwo w toku rokowań pomiędzy stronami.

  Działamy na terenie woj. lubelskiego, a w szczególności w następujących miastach: Lublin, Świdnik, Chełm, Łęczna, Puławy, Lubartów, Zamość, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Kraśnik, Biłgoraj, Dęblin, Nałęczów, Kazimierz Dolny. W swojej ofercie posiadamy propozycje również z innych województw.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bielsko domy Bielsko »

  Nasza Agencja to grono specjalistów z zakresu pośrednictwa przy sprzedaży nieruchomości w Bielsku, zakupie nieruchomości w Bielsku oraz wynajmie nieruchomości w Bielsku-Białej. Jesteśmy osobami z wieloletnim doświadczeniem z zakresu obrotu nieruchomościami, dlatego służymy również pomocą w aspektach prawnych, podatkowych itp.W tym artykule chciałabym trochę przybliżyć temat podatków. Zbywca nieruchomości ma obowiązek do 30-go kwietnia roku następującego po roku podatkowym złożyć w urzędzie skarbowym specjalne zeznanie podatkowe na formularzu PIT-39. Wykazuje się w nim uzyskany dochód ze zbycia nieruchomości oraz oblicza należny z tego tytułu podatek albo wykazuje dochody uzyskane ze zbycia nieruchomości i zwolnione z podatku w związku z zamiarem przeznaczenia ich na własny cel mieszkaniowy(nie trzeba składać osobnego oświadczenia o takim zamiarze).W tym samym terminie podatnik powinien uiścić podatek wynikający z zeznania podatkowego. Wpłaca się go na rachunek urzędu skarbowego właściwego ze względu na miejsce zamieszkania podatnika w ostatnim dniu roku podatkowego.Jeżeli podatnik w zeznaniu zdeklarował przeznaczenie środków ze zbycia nieruchomości na realizację własnego celu mieszkaniowego, a następnie w ciągu dwóch lat od zbycia nie zużył tych środków na ten cel, to ma obowiązek skorygować swoje zeznanie i zapłacić należny podatek wraz z odsetkami za zwłokę.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie Trójmiasto »

  Przeglądając ceny mieszkań oraz domów powinno się sobie uzmysłowić, że kształt budynku oraz jego charakter architektoniczny i sposób zagospodarowania parceli, mają swój udział w całkowitych kosztach. Również region kraju ma ważki wpływ nie tylko na koszty surowców, ale dodatkowo koszty robocizny. Inaczej będziemy organizować wydatki w Warszawie, inaczej np. w Rzeszowie. Czy w takim razie istnieje coś takiego jak dom w cenie mieszkania.Na przykład budynek niepodpiwniczony będzie tańszy od podpiwniczonego. Typ dachu wyznacza nie tylko charakter bryły, lecz ma wpływ na koszty - budynki z dachem dwuspadowym są tańsze od budynków z dachem kopertowym. Realizacja lukarn jest droższa od usadowienia okien połaciowych. Nie można zapomnieć o innych szczegółach architektonicznych. Przypory, zadaszenia, kolumny, mają wpływ na komplet kosztów inwestycji. Zagospodarowanie parceli, ogród, droga, wersja ogrodzenia, dostępność przyłączy mediów - to wszystko trzeba uwzględnić szacując wydatki. Generalnie można stwierdzić: im prostszy budynek pod względem niuansów architektonicznych - tym jego realizacja będzie tańsza. Jak widać istnieje taka szansa, gdzie dom będzie kosztował tyle co mieszkanie.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.dragowski.pl - biuro nieruchomości warszawa »

  Gwarantujemy przekrojową obsługę w dyscyplinie transakcji nieruchomości warszawa. Prowadzona przez nas już od wielu lat agencja nieruchomości warszawa to pełne przekonanie, że całość transakcji będzie sfinalizowana skutecznie, komfortowo, ekspresowo i pewnie. Zdobyliśmy mnóstwo dodatnich opinii od naszych kontrahentów. Nasza obsługa obejmuje w szczególności wynajem mieszkań warszawa, również domów, powierzchni handlowych i działek, co więcej prezentujemy rozliczne nieruchomości do zakupienia.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »