Www.frapol.com.pl | systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Www.frapol.com.pl | systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne

Szukasz firmy, która dostarczy Ci wysokiej jakości systemy klimatyzacyjne lub wentylacyjne do Twojego budynku? Frapol to spółka posiadająca ponad 27 lat doświadczenia. Pozwala nam ono wykonywać profesjonalne systemy. Są one odpowiednie do nowoczesnych domów, firm a także do różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Będą one również właściwe w obiektach przemysłowo-handlowych, a także specjalistycznych. W naszej ofercie znajdują się również zintegrowane systemy klimatyzacji, które są przeznaczone do pomieszczeń spełniających rygorystyczne normy higieniczne. Są one odpowiednie do laboratoriów oraz sal operacyjnych. Obsługujemy klientów z całej Polski, a także z wielu innych europejskich krajów. W sprzedaży znajdują się między innymi: rury spiro, nawiewniki, kanały wentylacyjne, rekuperatory oraz czerpnie. Wiele naszych produktów posiada certyfikaty. Usługi pełnimy kompleksowo, ponieważ obejmują one produkcję, serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny i różne usługi. Projektujemy i wykonujemy systemy klimatyzacyjne oraz wentylacyjne spełniające różnorodne potrzeby. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Świadczą fachową pomoc oraz zapewniają doradztwo techniczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Frapol i skorzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.frapol.com.pl:

Podlinkuj stronę www.frapol.com.pl:

Www.frapol.com.pl | systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Znaki drogowe »

  Znaki są uniwersalnym sposobem na przekazanie danej informacji w dowolnym zakątku na ziemi. Znaki drogowe, znaki ewakuacyjne oraz znaki bhp zapewniają bezpieczeństwo na co dzień nam wszystkim i chronią przed utratą zdrowia czy życia

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • "Clean" - Firma sprzątająca Kraków, Katowice, Nowy Sącz »

  "Clean" - Firma sprzątająca Kraków, Katowice, Nowy Sącz.
  31-228 Kraków, ul Nad Sudołem 22 lok 57
  tel. 503-091-085

  Zajmujemy się:
  - sprzątaniem biur,
  - sprzątaniem bloków,
  - sprzątaniem przychodni,
  - sprzątaniem szpitali,
  - myciem okien,
  - czyszczeniem wykładzin,
  - innymi usługami porządkowymi.

  Działamy w Małopolsce i na Śląsku.
  Rok założenia firmy: 1996

  Zapraszamy serdecznie.

  "Clean" - Firma sprzątająca Kraków, Katowice, Nowy Sącz.
  31-228 Kraków, ul Nad Sudołem 22 lok 57
  tel. 503-091-085

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tarcica »

  Przedsiębiorstwo Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe "BUD-LAS" SPÓŁKA Z O.O. prowadzi sprzedaż następujących artykułów jak: płyta osb, konstrukcyjne drewno klejone, piasek budowlany, tarcica. Sprzedawane produkty są uzupełnieniem oferty firmy - domy z drewna, tartak, kopalnie piasku oraz materiały budowlane. Zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane współpracy

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aves ogrodzenia betonowe »

  Firma Aves z Bielska - Białej zajmujemy się produkcją płotów betonowych, betonowej kostki ogrodzeniowej oraz galanterii betonowej. Oferujemy wiele kolorów ogrodzeń (szary, czerwony, oliwkowy, brązowy, grafitowy) oraz nowoczesne systemy montażu i łączenia kostki. Jesteśmy doświadczoną firmą, działającą na rynku już ponad 14 lat. Wszystkie nasze produkty posiadają wszelkie wymagane atesty budowlane.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remont dachu »

  Firma Kubimex poleca swoje usługi. W branży budowlanej działa od 22 lat, świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie izolacji i termoizolacji. Swoim klientom oferuje fachowe usługi w zakresie remontów dachów i izolacji budynków, wykonuje ponadto posadzki przemysłowe. Równie ważną dziedziną jej działalności jest dystrybucja maszyn dozujących oraz komponentów poliuretanowych. Firma zyskała uznanie klientów dzięki profesjonalizmowi i terminowości. Swoje usługi adresuje do klientów z całej Polski.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Warszawa »

  MAXON - agencja nieruchomości od 20 lat zajmująca się pośredniczeniem w sprzedawaniu, zakupie i wynajmowaniu domów, mieszkań oraz powierzchni na biura, sklepy, magazyny i inne lokale. Usługi w Warszawie i w jej okolicach.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • TECH-ART - uszczelnienia i termoizolacje »

  Sprzedaż wyrobów i materiałów gumowych, uszczelkarskich i termoizolacyjnych, wycinanie gotowych uszczelek płaskich pod indywidualne zamówienia klienta.

  Firma TECH-ART to założona w 2013 roku firma, która ściśle współpracuje ze znanym przedstawicielem na Polskę czeskiej firmy TEMAC. Głównym przedmiotem działalności firmy jest optymalne zaopatrzenie klientów wszystkich branż przemysłowych w wysokiej klasy materiały uszczelniające i termoizolacyjne. Satysfakcja i zadowolenie klientów z dokonanego wyboru oferowanych przez nas produktów jest naszym podstawowym celem.

  Na początku roku 2014 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Poprzez nowe kanały dystrybucji chcemy dotrzeć także do szerokiej rzeszy klientów indywidualnych i docelowo poszerzyć ofertę dotychczas oferowanego asortymentu o produkty niszowe i nowości na polskim rynku w tej branży.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Geodezyjne Projekt »

  Usługi Geodezyjne Projekt - pracownia geodezyjna, w naszej ofercie znajdziesz: wykonywanie map do celów projektowych (wykonanie w formie numerycznej oraz analogowej), zarówno w formie numerycznej jak i analogowej, projekty w organizacji ruchu dla ogródków restauracyjnych na terenie całej Warszawy. Oferujemy także inwentaryzacje obiektów budowlanych, pomiary powierzchni kubatur geodezyjną obsługę inwestycji. Wykonuje również mapy do celów sądowych. W ofercie znajdą Państwo ponadto podziały działek oraz wznowienia i tyczenie granic.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Asset Management oferuje profesjonalne zarządzanie wynajmem. »

  K2 Asset Management za sprawą swojego wieloletniego doświadczenia oraz wysoce wykwalifikowanym pracownikom oferuje cały szereg usług związanych z zarządzaniem oraz administrowaniem nieruchomościami. Firma ta oferuje owocną współpracę zarówno osobom wynajmującym mieszkanie, jak i tym, którzy będą chcieli takie mieszkanie wynająć, z zachowaniem wysokich standardów, najwyższej jakości oraz satysfakcjonującej ceny dla obu współpracujących ze sobą stron. Obszar działania to nie tylko duże miasta, ale także mniejsze miejscowości.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »