Zarządzanie i Obsługa Nieruchomości "Twój Dom" - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Zarządzanie i Obsługa Nieruchomości "Twój Dom"

Firma ZARZĄDZANIE I OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI „TWÓJ DOM” działa od 2007 roku oferując usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Zarządzamy 17 budynkami
o łącznej powierzchni użytkowej ok. 39500 m2. Posiadamy bogate doświadczenie, które pomaga nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy to odpowiednio przygotowany zespół. Naszymi partnerami są wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone podmioty rynku nieruchomości (pogotowie techniczne, firmy hydrauliczne, elektryczne, gazowe i inni specjaliści), gwarantujące wysoki poziom usług. Tworzymy profesjonalną i solidną firmę, rzetelnie podchodzącą do powierzonych nam umową obowiązków . Naszymi działaniami staramy się wykazać, iż powierzając nam zarządzanie/administrowanie nieruchomością zyskujecie Państwo nie tylko zarządcę/administratora, ale także rzecznika swoich praw i interesów.

Firma posiada polisę ubezpieczenia OC Zarządcy Nieruchomości za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością w zakresie zarządzania nieruchomościami.
W trosce o należyty przepływ informacji pomiędzy zarządcą, a mieszkańcami wspólnoty oraz bieżące informowanie i szybkie rozwiązywanie zaistniałych problemów prowadzimy internetową kartotekę użytkownika lokalu: www.e-kartoteka.pl.

Jesteśmy pewni, że każda Wspólnota Mieszkaniowa odnajdzie w naszej firmie rzetelnego i sprawdzonego partnera, który dobrze zadba o Państwa nieruchomość.

Szczegóły strony www.zion-twojdom.pl:

Podlinkuj stronę www.zion-twojdom.pl:

Zarządzanie i Obsługa Nieruchomości "Twój Dom"

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BEST Nieruchomości Cieszyn »

  BEST Nieruchomości Cieszyn - licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i wyceny majątku przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego.
  Sprzedaż, wynajem i zamiana nieruchomości. Pewne oferty.
  Bezpiecznie, kompleksowo, profesjonalnie i tanio.
  Cieszyn Skoczów Wisła Ustroń Zebrzydowice - Śląsk Cieszyński i Beskid Śląski.
  Współpracujemy z tłumaczem przysięgłym języka czeskiego.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem biur, mieszkania, domów - Kraków - Emmerson SA »

  Firma z wieloletnim doświadczeniem - Emmerson-Lumico Sp. z o.o. - Kraków - oferuje sprzedaż i wynajem mieszkania, domów, gruntów, biur, mieszkanie, działek, hal magazynowych, lokali użytkowych oraz pawilonów wystawienniczych. Oferta Emmersona zawiera również usługi z zakresu pełnego doradztwa finansowego, wyceny oraz zarządzanie budynkami oraz pełną analizę rynku nieruchomości.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomosci.surfland.pl »

  Spółka Nieruchomości Surfland zajmuje się sprzedawaniem i wynajmowaniem lokali zarówno we Wrocławiu jak i w Wałbrzychu. W ofercie można znaleźć biura o małej powierzchni, jak i duże obiekty cały budynek czy piętro. Nasze biurowce są posiadają klimatyzację, miejsca parkingowe czy nowoczesne sale konferencyjne. Znajdują się również w dogodnej lokalizacji, co jest bardzo istotne w przypadku prowadzenia firmy. Po więcej informacji odsyłamy do strony internetowej.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Wyceny Nieruchomości »

  Zakres działalności mojej firmy obejmuje przede wszystkim wykonywanie wycen nieruchomości, sporządzenie różnego rodzaju opracowań, opinii i ekspertyz oraz analiz rynku nieruchomości.

  Proces wyceny poprzedzam wnikliwymi oględzinami nieruchomości, aktualną analizą rynku, oceną zużycia fizycznego i funkcjonalnego budynków oraz, w razie potrzeby, pomiarami inwentaryzacyjnymi. Przywiązuję dużą wagę do terminowości powierzonych mi prac, gwarantując tym samym rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług.

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin w Budowie »

  Pierwszy portal o szczecińskich inwestycjach deweloperskich. Szczeciński rynek pierwotny w jednym miejscu. Mapa aktualnie realizowanych inwestycji w Szczecinie, nowe mieszkania, nowe domy - wszystko w jednym miejscu.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie | Człuchów | Działka | Pomorze »

  Człuchów 24 - tu znajdziesz niedrogie mieszkanie, działkę lub dom na Pomorzu. Obsługa prawna zapewniona przez Biuro nieruchomości Wilczyńska, dobieramy kredyty !

  Lokalizujemy wady prawne mieszkań, nie pozwalamy aby oszuści wykorzystywali klientów przy sprzedaży czy zakupie mieszkania.

  Dokładnie sprawdzamy Księgi Wieczyste, współpracujemy z Sądem. Transakcje na rynku nieruchomości na Pomorzu z nami są w pełni bezpieczne.

  Właścicielka od lat ma tytuł: Licencjonowany pośrednik nieruchomości, dodatkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności osobistej.

  Przekonaj się, przyjdź i powiedz czego szukasz, mamy dobrą kawę i wygodne fotele:-)

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skorzystaj »

  Victus zaprasza - profesjonalne zarządzanie nieruchomościami i administrowanie nieruchomościami Warszawa. Pełna i kompleksowa obsługa nieruchomości i zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi - sprawna obsługa budynków mieszkalnych, administracja budynkami, księgowość dla wspólnot mieszkaniowych. Zapraszamy do kontaktu z nami - obsługa wspólnot mieszkaniowych warszawa. Kliknij link do strony.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper z Radwanic – ARBET DEWELOPER »

  Szukasz dewelopera, który oferuje kupno unikatowych, nowoczesny mieszkań oraz domów?
  W takim razie ARBET DEWELOPER jest właśnie dla Ciebie. Posiadamy mieszkania na sprzedaż w Radwanicach, Siechnicach i we Wrocławiu. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do nas ARBET DEWELOPER, strona: www.arbetdeweloper.pl.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Domator - zarządzanie nieruchomościami »

  Domator to firma od wielu lat zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie pełnego administrowania nieruchomościami. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawnym zarządzaniu swoją nieruchomością, warto wybrać ofertę Domator Kraków. Rzetelnie podchodzimy do swoich zadań, nasi pracownicy są osobami posiadającymi duże doświadczenie w branży nieruchomości.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wyceny nieruchomości »

  Wycena nieruchomości to inaczej oszacowanie wartości określonego obiektu budowlanego. W dzisiejszych czasach, przepełnionych nieustannym rozwojem, jest dokumentem będącym potwierdzeniem sprzedaży danego mieszkania czy też domu. Z pewnością pomoże w tym Biuro dominus które reprezentują osoby w pełni uprawnione do wykonywania tego zawodu. Klient podejmujący usługę może spodziewać się pełnego profesjonalizmu który wyróżnia firmę. Ponadto może liczyć na stosunkowo niska kwotę która nie obciąży budżetu klienta.

  Data dodania: 26 10 2016 · szczegóły wpisu »