16motywatorow.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

16motywatorow.pl

Zachęcamy do wniknięcia w głąb siebie i sprawdzenia, co jest Twoją życiową motywacją! Nasza firma prowadzi specjalistyczne badania profili motywacyjnych powszechnie znane nauce jako Reiss Motivation Profile. Dzięki profesjonalnej analizie opartej na odkrywaniu Twych motywatorów życiowych możliwe będzie jasne skonkretyzowanie, jakiego rodzaju praca jest dla Ciebie najlepsza, jaki zawód do Ciebie idealnie pasuje, w jaki sposób możesz osiągać wyznaczone cele oraz jaka jest Twoja życiowa droga. Przygotujemy dla Ciebie skrupulatny raport wraz z omówieniem. Dodatkowo w ofercie kurs skutecznej motywacji online.

Szczegóły strony 16motywatorow.pl:

Podlinkuj stronę 16motywatorow.pl:

16motywatorow.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia Zawodowe »

  Szkolenia EMT-Systems - specjalizujemy się w szkoleniach zakresu mechatroniki oraz szerokiego znaczenia technik inżynierskich. Szkolenia audytów energetycznych, hydraulika siłowa, autocad, programowanie, programowanie PLC, sterowanie procesami technologicznymi, sterowniki programowalne PLC, hydraulika siłowa.nnPracujemy z profesjonalistami danych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki, profesjonalne laboratoria są gwarancją wysokich standardów oferowanych dla klientów usług. nnSiedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny Politechniki Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości. Zapraszamy na kursy zawodowe - szkolenia w Gliwicach. Centrum Szkoleń Inżynierskich znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży PKS w Brodnicy S.A. - Kursy pilotów, Wycieczki, Kolonie, Wynajem autokarów. »

  Przedstawiamy Państwu ofertę Biura Podróży PKS w Brodnicy SA.:
  Oferta imprez turystycznych takich jak: wycieczki, wycieczki szkolne, pielgrzymki, obozy, kolonie. Oferta imprez na życznie. Wynajem autokarów.
  Oferta kursów pilotów wycieczek. Program szkolenia pilotów wycieczek jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dn. 17.01.2006r. w sprawie przewodników turystycznych i pilotów wycieczek - czyli słuchacze mogą uzyskać uprawnienia państwowe.

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • PSW Concept - Szkolenia operatorów maszyn budowlanych - Kurs na koparki - Wózki widłowe szkolenia »

  Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i kursów operatorów maszyn budowlanych, drogowych, koparek, spychaczy, dźwigów, żurawi, ładowarek, walców drogowych, pogłębiarek, młotów spalinowych, palownic, wiertnic, frezarek, zagęszczarek, pił mechanicznych, wózków widłowych, podnośników, ubijaków i innych urządzeń technicznych przy pomocy nowoczesnych metod szkoleniowych.nnFirma PSW Concept prowadzi szkolenia operatorów maszyn, urządzeń budowlanych i drogowych oraz innych urządzeń technicznych, podległych UDT (Urząd Dozoru Technicznego) we wszystkich specjalnościach i klasach uprawnień.nnTematykę naszych szkoleń kierujemy do firm, pracodawców, osób kierowanych na szkolenia przez Powiatowe Urzędy Pracy oraz tych wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoje kwalifikacje uzyskując uprawnienia operatora.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Szkoleniowy A&D Sp. z o.o. »

  Instytut Szkoleniowy A&D Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy.

  Rzeczywistość nie jest czymś stałym, nasi Klienci ciągle się rozwijają a co za tym idzie mają nowe potrzeby i oczekiwania. Żeby je zaspokoić, trzeba oferować im nowe produkty, w tym nowoczesne szkolenia i kursy.

  Reagujemy jednak nie tylko na zgłaszane przez Klientów pytania, czy problemy, ale również dzięki naszym specjalistom, staramy się także je przewidzieć i zaproponować rozwiązania, które pozwolą na ich uniknięcie.

  Naszą pasję wkładamy zarówno w organizację jak i prowadzenie szkoleń.

  Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach:

  * księgowych
  * finansistów
  * kadrowych
  * menedżerów

  Organizujemy je w formule:

  * otwartej
  * stacjonarnej
  * wyjazdowej
  * wewnętrznej (zamkniętej)

  Oferujemy również kursy zawodowe pozwalające zdobyć nowe uprawnienia lub przygotować się do egzaminu państwowego:

  * samodzielny księgowy
  * główny księgowy
  * usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
  * doradca podatkowy
  * biegły rewident
  * kadry i płace

  oraz poszerzyć wiedzę:

  * międzynarodowe standardy rachunkowości
  * opodatkowanie spółki osobowej

  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mateusz Grzesiak- szkolenia nlp »

  Oficjalna strona Matusza Grzesiaka, który od wielu lat uczy ludzi na całym świecie jak myśląc efektywniej mogą prawdziwiej, szczęśliwiej i pełniej żyć. Wykładowca, szkoleniowiec, terapeuta, coach, autor bestsellerowych książek. Jedyny w Polsce i jeden z kilkunastu na świecie Master Trener NLP.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Lean Six Sigma »

  Instytut Lean Six Sigma ifss jako część międzynarodowej firmy szkoleniowo-konsultingowej oferuje szkolenia z zakresu Lean Six Sigma (Yellow Belt, Green Belt, Black Belt, Master Black Belt) z możliwością uzyskania międzynarodowego certyfikatu (wydawany jest przez centralę w Wiedniu) oraz pomoc przy wdrażaniu lean six sigma w organizacji (coaching, warsztaty, porwadzenie projektów etc.)

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal ISOsoft »

  Portal internetowy ISOSoft.eu oferuje innowacyjne e-usługi umożliwiające przedsiębiorcom samodzielne i zautomatyzowane:
  1. wdrażanie systemu zarządzania jakością ISO 9001 i/ lub środowiskowego ISO 14001
  2. utrzymywanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością ISO 9001 i/lub środowiskowego ISO 14001.
  Najważniejsze korzyści wynikające ze stosowania naszych e-usług to:
  - prosta i wygodna obsługa programu,
  - przejrzysty interfejs i przyjazna szata graficzna,
  - konkurencyjna cena i atrakcyjne abonamenty,
  - brak dodatkowych kosztów związanych z wdrożeniem systemu,
  - bardzo łatwy i szybki proces wdrożenia systemu,
  - zindywidualizowany proces wdrożenia,
  - kompleksowe przygotowanie do audytu certyfikującego,
  - zdecydowanie niższe koszty utrzymania i doskonalenia systemu,
  - optymalizacja czasu wdrożenia, dostosowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy,
  - dostęp do serwisu i indywidualnego konta firmy dla wielu użytkowników wszędzie tam, gdzie jest możliwość połączenia z Internetem.

  Utwórz własne konto w serwisie ISOsoft.eu, program poprowadzi Cię krok po kroku dając potrzebne informacje i wskazówki. Dzięki e-usługom samodzielnie zaprojektujesz i wdrożysz system zarządzania ISO. Dokładnie taki, jakiego potrzebuje Twoja firma!

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Be English - Szkoła języka angielskiego w Miasteczku Śląskim »

  Szkoła Be English jest prywatną szkołą języka angielskiego mieszczącą się w Miasteczku Śląskim. Swoim zasięgiem obejmuje przede wszystkim powiat Tarnogórski oraz woj. Śląskie.

  Dzięki lokalnemu działaniu szkoły stawiamy zawsze na jakość, podchodząc do każdego ucznia indywidualnie i profesjonalnie. W naszej szkole zapewniamy każdemu słuchaczowi przyjazną atmosferę podczas nauki języka. Lekcje odbywają się z wykorzystaniem podręczników, gier jak i multimediów. Szkoła posiada tablicę interaktywną, która skraca i uprzyjemnia naukę języka.

  Zajęcia prowadzimy indywidualnie oraz w małych grupach, tak aby każdy uczeń podczas lekcji miał bezpośredni kontakt z wykładowcą. Istnieje również możliwość dojazdu wykładowcy do klienta.

  Uczymy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania w zależności od umiejętności ucznia.

  Prowadzimy również szkolenia i kursy językowe dla firm – grupowe lub indywidualne.

  Nauka języka angielskiego to nasza pasja dlatego zapraszamy wszystkich, nie tylko uczniów naszej szkoły do spotkań w Klubie Małego Anglika

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyka książki, szkolenia »

  W takich miastach jak Warszawa, Łódź, Katowice, Poznań, Kraków, Lublin oferuje nasza Akademia Dietetyki oferuje kurs dietetyczny, to najlepsza okazja aby poznać czym zajmuje się najlepszy, profesjonalny dietetyk. Dietetyk program, dietetyka szkolenia, dietetyka książki jak i dieta antyhistaminowa i wiele więcej. Zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menadżerskie »

  Jesteś właścicielem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa? Chcesz wprowadzić na rynek nowe produkty i usługi? Wydaje Ci się, że znalazłeś już odpowiednio wykształconych pracowników? Jeżeli chcesz się upewnić, że dokonałeś dobrego wyboru, to skontaktuj się z naszą firmą i zamów usługę o nazwie onboarding. Nasz doświadczony zespół pracowników zajmie się przygotowaniem Twojego kandydata do pracy na określonym stanowisku. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby w jak najprostszy sposób przekazać naszą wiedzę, przeszkolimy i wdrożymy pracownika. Mamy w tym spore doświadczenie, zatrudniamy specjalistów od szkoleń menadżerskich i nie boimy się nowych wyzwań. Pracujemy w zgranym zespole, każdy projekt traktujemy indywidualnie i mamy nadzieję, że niedługo zostaniesz naszym klientem. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o naszej działalności, to serdecznie zapraszamy Cię na stronę westhill. Znajdziesz tam nie tylko niezbędne dane kontaktowe, ale dowiesz się także na czym dokładnie polega nasza praca i z kim do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować. Pragniemy Cię poinformować, że z naszych usług skorzystały wiodące na rynku marki. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i każdego dnia wkładamy wiele starań w to, żeby urozmaicać naszą ofertę. Można śmiało powiedzieć, że budowanie wizerunku firmy oraz wszystkie kwestie związane z marketingiem nie są nam obceni.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »