16motywatorow.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

16motywatorow.pl

Zachęcamy do wniknięcia w głąb siebie i sprawdzenia, co jest Twoją życiową motywacją! Nasza firma prowadzi specjalistyczne badania profili motywacyjnych powszechnie znane nauce jako Reiss Motivation Profile. Dzięki profesjonalnej analizie opartej na odkrywaniu Twych motywatorów życiowych możliwe będzie jasne skonkretyzowanie, jakiego rodzaju praca jest dla Ciebie najlepsza, jaki zawód do Ciebie idealnie pasuje, w jaki sposób możesz osiągać wyznaczone cele oraz jaka jest Twoja życiowa droga. Przygotujemy dla Ciebie skrupulatny raport wraz z omówieniem. Dodatkowo w ofercie kurs skutecznej motywacji online.

Szczegóły strony 16motywatorow.pl:

Podlinkuj stronę 16motywatorow.pl:

16motywatorow.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EDOOR Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe »

  Centrum EDOOR oferuje szkolenia unijne: Specjalista ds. pozyskiwania Funduszy Unijnych, Kurs pisania wniosków o dotacje unijne, E-usługi Działanie 8.1, Dotacje unijne dla Firm, Rozliczanie dotacji unijnych i wiele innych szkoleń.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat kompetencji zawodowych »

  CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKÓW
  KRAJOWY I MIEDZYNARODOWY PRZEWÓZ RZECZY I OSÓB
  KURSY I SZKOLENIA

  * 100 % ZDAWALNOŚCI
  * KURS PROWADZIMY POD KĄTEM PYTAŃ TESTOWYCH NA EGZAMINIE I ZADAŃ PROBLEMOWYCH KTÓRE SĄ NAJCZĘSTSZĄ PRZYCZYNĄ WYNIKÓW NEGATYWNYCH Z EGZAMINU
  * W ODRÓŻNIENIU OD INNYCH OŚRODKÓW POŚWIĘCAMY DOKŁADNIE TYLE SAMO CZASU NA TEORIĘ JAKI I NA ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ PROBLEMOWYCH.
  * KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE OD NAS POMOCE JAK RÓWNIEŻ TESTY PRZYKŁADOWE KTÓRE WSPÓLNIE ROZWIĄZUJEMY NA KURSIE.
  * NAM NAPRAWDĘ BARDZO ZALEŻY, ABY KAŻDY UCZESTNIK ORGANIZOWANEGO PRZEZ NAS KURSU DO EGZAMINU PODSZEDŁ TYLKO RAZ I ZDAŁ Z WYNIKIEM – POZYTYWNY!!!

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki - Tutoring in mathematics »

  POLSKI
  Profesjonalne korepetycje z matematyki i nauk ściśle związanych z matematyką - Metody Numeryczne, Identyfikacja Procesów, Automatyka. Rozwiązywanie zadań przez Internet. Implementacja matematyki w programach komputerowych. Pomoc na każdym poziomie zaawansowania od szkoły podstawowej po matematykę wyższą. Zajęcia prowadzone w języku polskim lub angielskim.
  ENGLISH
  Professional tutoring in math and science connected with mathematics - Numerical Methods, Identification Process, Controls. Solving tasks over the Internet. Implementation of mathematics in computer programs. From primary school to higher mathematics. Classes conducted in English or Polish.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenia bankowe »

  Opracowujemy i przeprowadzamy szkolenia zamknięte na zlecenie instytucji finansowych, pozwalające nabyć uczestnikom praktycznych i użytecznych umiejętności i wiedzy z zakresu:
  - przeciwdziałania praniu pieniędzy i innym formom działalności przestępczej w banku,
  - działalności kredytowej w tym m. in. zarządzania ryzykiem kredytowym, analiz jakościowych i ilościowych finansowanych przez bank podmiotów,
  - kontroli wewnętrznej w banku,
  - negocjacji handlowych,
  - zarządzania czasem,
  - obsługi klienta i
  - innych zagadnień bliskich bankowości.

  Wykorzystując najnowsze metody szkoleniowe, pracujemy w bliskim kontakcie z uczestnikami szkolenia, w jego trakcie i po nim, aby upewnić się, że szkolenia są skuteczne i zapewniają korzyści zarówno uczestnikom, jak i instytucji zlecającej.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Zakupy »

  Katedra Logistyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie proponuje nowe i niespotykane dotychczas na polskim rynku Podyplomowe Studium Zakupów i Zarządzania. Inicjatywa powstania tego studium zrodziła się po głębokiej analizie polskiego rynku logistycznego w Polsce. Nowoczesne zarządzanie zakupami stało się jednym z najważniejszych czynników budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw oraz poprawy ich rentowności i efektywności.
  Wychodząc na przeciw potrzebom polskich menadżerów logistyki i zakupów Katedra postanowiła uruchomić unikatowe Podyplomowe Studium Zakupów i Zarządzania, które już stało się najlepszym ośrodkiem w kraju jeśli chodzi o naukę najnowszych rozwiązań z dziedziny zarządzania zaopatrzeniem i szeroko pojętej logistyki zakupów.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kobiet »

  Specjalizujemy się w dwóch dziedzinach: doradztwie personalnym oraz treningach i warsztatach wspomagających rozwój zawodowy i osobisty kobiet.

  Dodatkowo realizujemy:
  usługi szkoleniowe,
  coaching,
  usługi rekrutacji i doradztwo

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ACZE Rozwijanie umiejętności zawodowych »

  Wiemy, jak w dzisiejszych czasach ważne jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych i rozwijanie umiejętności zawodowych, w związku z tym naszym klientom oferujemy szereg kursów zawodowych: kursy BHP, kursy pedagogiczne, kursy w zawodach technicznych (m.in. dla drwali, elektryków, hakowych dźwignic), a także inne kursy (m.in. Stylizacja paznokci, Agroturystyka, Podstawy księgowości i Obsługa komputerowych programów graficznych). Dodatkowo możemy zaproponować Ci kursy prawa jazdy (kat. A1, A, B, T, B+T, C, C+E, D) i kursy dla kierowców zajmujących się transportem. Gwarantujemy, że naszą kadrę stanowią jedynie sprawdzeni oraz doświadczeni wykładowcy. Najlepszym dla nas dowodem uznania jest zadowolenie naszych klientów. Dodatkowe informacje dotyczące Centrum Szkoleniowego ACZE znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • CLARC szkolenia operatorów żurawi »

  Nasz Ośrodek Szkolenia CLARC Kursy Zawodowe zaistniał w Szczecinie. Zajmujemy się kształceniem przyszłych operatorów żurawi samojezdnych, maszyn budowlanych oraz drogowych. Szkolimy fachowców obsługi koparek, ładowarek, spycharek, walców drogowych, zagęszczarek i ubijarek, ręcznych urządzeń wibracyjnych, przecinaków do powierzchni dróg i pił do ścinki drzew, a także innych maszyn do prac drogowych i ziemnych. Nasze kursy są przeznaczone dla obecnych pracowników zakładów, osób bezrobotnych, również skierowanych przez Urzędy Pracy oraz O.P.S., jak także dla innych osób, jakie chcą podnieść swoje umiejętności. Szkolimy na podstawie programowej opracowanej przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie, a nasz ośrodek wpisany jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Więcej informacji o propozycji na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Upcoaching.pl »

  Firma oferująca profesjonalne usługi coachingu i programy rozwoju osobistego. Dzięki nam zrealizujesz wszystkie założone cele w życiu prywatnym jak i zawodowym. Działamy odważnie a ogromne wyzwania motywują nas do pracy. Inspirujemy i pokazujemy wiele różnych dróg naszym Klientom. Zapraszamy na sesję zerową następujących rodzajów coachingu: Life coaching, Diet coaching, Career coaching, Job coaching, Image coaching, Business coaching.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Musicacademy.pl - guitar lessons Warsaw »

  Music Academy została założona w Warszawie. Jest to szkoła muzyczna założona przez Zofię Zwolińską. Została założona w roku 2009. W szkole można liczyć na indywidualne lekcje gry na pianinie, skrzypcach, gitarze oraz na flecie. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje dziecko rozpoczęło naukę gry lub może sam chcesz zacząć uczyć się grać, to musisz skorzystać z oferty Music Academy, która na pewno spełni Twoje oczekiwania. Na stronie znajduje się dokładny opis Akademii, ale również zdjęcia i filmy z zajęć i koncertów.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »