16motywatorow.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

16motywatorow.pl

Zachęcamy do wniknięcia w głąb siebie i sprawdzenia, co jest Twoją życiową motywacją! Nasza firma prowadzi specjalistyczne badania profili motywacyjnych powszechnie znane nauce jako Reiss Motivation Profile. Dzięki profesjonalnej analizie opartej na odkrywaniu Twych motywatorów życiowych możliwe będzie jasne skonkretyzowanie, jakiego rodzaju praca jest dla Ciebie najlepsza, jaki zawód do Ciebie idealnie pasuje, w jaki sposób możesz osiągać wyznaczone cele oraz jaka jest Twoja życiowa droga. Przygotujemy dla Ciebie skrupulatny raport wraz z omówieniem. Dodatkowo w ofercie kurs skutecznej motywacji online.

Szczegóły strony 16motywatorow.pl:

Podlinkuj stronę 16motywatorow.pl:

16motywatorow.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Global Competence szkolenia, warsztaty i doradztwo międzykulturowe »

  Jesteśmy zespołem trenerów-konsultantów oferujących usługi szkoleniowe, doradztwo i inne projekty edukacyjne, których zadaniem jest usprawnienie funkcjonowania, pomoc w realizacji postawionych celów i ogólny rozwój zarówno organizacji oraz osób indywidualnych.

  Tym, co nas wyróżnia na tle wielu innych instytucji edukacyjno-szkoleniowych jest specjalizacja i skupienie się w naszych działaniach na obszarze tematycznym związanym z szeroko pojmowaną różnorodnością i międzykulturowością.
  W naszej ofercie z tego zakresu znajdą się:

  - szkolenia międzykulturowe typu general (ogólne, dotyczące wielu kultur oraz mechanizmów i różnic w nich występujących)
  - szkolenia typu specific (specyficzne, dotyczące konkretnych kultur)
  - inne treningi i warsztaty związane z różnicami kulturowymi rozumianymi nie tylko poprzez pryzmat narodowościowo-etniczny
  - usługi doradcze i konsultingowe dotyczące międzykulturowości
  - projekty edukacyjne dla dzieci i młodzieży związane z tematyką kultury i różnorodności.

  Prowadzimy także inne warsztaty z tzw. umiejętności miękkich takich jak komunikacja, praca zespołowa, kreatywność oraz szkolenia z budowania relacji z klientem w usługach, profesjonalnej obsługi klienta.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bemowo »

  Posiadanie wartościowego dokumentu, którym jest prawo jazdy, to we współczesnych czasach niemalże konieczność. Ażeby nabyć ów wymarzony dokument powinno się przede wszystkim pokonać parę etapów. Najważniejszym krokiem jest wybór dobrego Ośrodka Szkolenia Kierowców, toteż, żeby uprościć Państwu tą zawiłą drogę mamy do zaoferowania najlepszą Szkołę nauki jazdy- OSK „Olka". Prawo jazdy Bemowo, OSK „Olka", to doświadczeni, wykwalifikowani oraz taktowni szkoleniowcy, gwarancja sukcesu tudzież nieposzlakowana renoma. Jeśli zależy Ci, żeby szkoła nauki jazdy właśnie tym się charakteryzowała, zapraszamy. Zapisz się do nas na jazdy szkoleniowe, a prawo jazdy Bemowo, otrzymasz w mgnieniu oka!

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Ikonopisania i Pozłotnictwa A.D. 2001 »

  Pracownia Ikonopisania i Pozłotnictwa A.D. 2001
  Katarzyna Stawarska – Kula i Jarosław Kula
  Serwis Pracowni Ikon . Wykonujemy kanoniczne ikony wg. wzorów prawosławnych, bizantyjskich i greckich przy użyciu tempery jajowej i płatków 24 karatowego złota. Posiadamy ogromną bazę wzorów na podstawie których możemy wykonać zamówienie . Ikony już napisane można zobaczyć w Galerii na stronie . Ikony i ołtarze z naszej Pracowni znajdują się w wielu kolekcjach i kościołach w Polsce i na świecie .

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • E-DobrePrace: Pisanie prac licencjackich »

  Wejdź na www.pomoc-dobreprace.eu – pomoc w redagowaniu opracowań naukowych. Nasza propozycja obejmuje usługi edytorskie, redakcyjne, kwerendę, pomoc merytoryczną i doradztwo. Masz do napisania ważną dla Ciebie pracę? Chętnie Ci w niej pomożemy. Naszą dewizą jest szybkość, profesjonalizm, terminowość, poprawność merytoryczna, sumienność i indywidualne podejście do każdego klienta. Wejdź na www.pomoc-dobreprace.eu i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Przekonaj się, iż można na nas postawić. Do zobaczenia!

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Norma medyczna »

  Firma Constant Improvement prowadzi wdrożenia ISO w tym najnowszej normy medycznej PN-EN 15224:2013. Wdrażamy normy ISO 9001, 14001, 15224, 18001, 27001, dzięki którym firmy oraz placówki medyczne zwiększają swój prestiż. Nasza firma prowadzi również szkolenia audytorów oraz pełnomocników ds. jakości. Udostępnione za pośrednictwem naszej strony formularze, pozwalają złożenie wniosku o bezpłatną oraz niezobowiązującą wycenę wdrożenia poszczególnych norm. Oferta dotycząca najnowszej normy medycznej PN-EN 15224:2013 oraz formularz wyceny wdrożenia normy w szpitalu, klinice lub domu opieki, pozwoli Państwu w krótkim czasie poznać szczegóły dotyczące audytu, wdrożenia oraz opracowania dokumentacji. Jeżeli szukasz firmy, która wdroży w Twojej placówce normę ISO, to koniecznie się z nami skontaktuj.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs praktycznego uwodzenia na zywo »

  Uwodzenie jest trudne, ale nie dla tych, którzy przeszli mój kurs. Dlaczego już wyjaśniam. Od wielu lat zajmuje się pomocą nieśmiałym, zagubionym osobom, które nie umieją odnaleźć się w całej pajęczynie relacji damsko-męskich. Wystarczy jeden błąd, aby podryw spalił na panewce. Jeżeli chcesz tego uniknąć - wejdź na moją stronę i poznaj ofertę na kurs uwodzenia. Gwarantuję, że poznasz tu najważniejsze i najefektywniejsze tajniki uwodzenia. Zapraszam do skorzystania z oferty - poznaj zaplecze relacji damsko-męskich.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operatora koparkoładowarki Częstochowa »

  Serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszą stronkę internetową, która poświęcona jest Ośrodkowi Szkolenia Zawodowego OHP w Częstochowie. Nasza firma odpowiada za wyszkolenie wszystkich osób chcących otrzymać zawód operatora koparkoładowarki. Zajmujemy się też przeprowadzeniem szkoleń dotyczących innych maszyn budowlanych i drogowych. Nasza siedziba mieści się w Radomiu i działa od 1 stycznia 2011 roku. Ośrodek ten posiada jednak bardziej odległą historię. Realizuje szkolenia, które rozpoczęły się w Ośrodku Centralnego Szkolenia Maszynistów w Radomiu w roku 1974. Nasze kursy prowadzone są przez fachową kadrę wykładowców z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod naukowych. Z tego też powodu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu szkolenia na najwyższym poziomie. Sale, w których odbywają się zajęcia mają odpowiednią klimatyzację, dlatego też upalne dni nie powinny być przeszkodą w odbywaniu szkolenia. Dysponujemy dużym placem manewrowym, który pozwoli nabyć odpowiednie umiejętności, by pozytywnie ukończyć kurs. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń oraz terminami kursów.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bezpiecznej jazdy »

  Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Rajder zaprasza na szkolenia z zakresu techniki bezpiecznej jazdy. Celem szkoleń z bezpiecznej jazdy jest podwyższenie Twoich umiejętności, zrozumieć i mieć świadomość jakie zagrożenia mogą pojawić się na drodze. Szkolenie bezpiecznej jazdy to oferta zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. ODTJ Rajder oferuje zarówno trening praktyczny, w tym jazdę na płycie poślizgowej, a także szkolenia z techniki ecodriving, oraz kursy ratownictwa i szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. Posiadamy specjalnie przygotowany ośrodek szkolenia kierowców w Toruniu, do którego serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Perspektywy S.C. - Szkolenia dla firm »

  Perspektywy S.C. to rodzinna firma szkoleniowa prowadzona przez Tomasza Wojciechowskiego i Annę Wojciechowską działająca od 2005 roku w Krakowie. Polem działania firmy jest rozwijanie kompetencji społecznych pracowników i klientów firm, organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego.

  Szkolenia prowadzone przez trenerów Perspektywy S.C. to bogata oferta dla specjalistów w zakresie pracy z ludźmi. W ofercie odnaleźć można szkolenia dla psychologów, szkolenia dla trenerów, szkolenia dla coachów, szkolenia dla oświaty, szkolenia dla pracowników socjalnych, szkolenia biznesowe oraz liczne szkolenia dla firm. Nasza firma posiada również ofertę specjalną, kursy trenerskie skierowane dla osób ubiegających się o posadę trenera oraz dla tych trenerów, którzy pragną rozwinąć swoje kompetencje o systemowe rozumienie zjawisk w grupach i umiejętności interpersonalne. Szkoła trenerów STER jest ciekawą propozycją dla coachów, edukatorów, pedagogów i psychologów, a także innych pracujących z ludźmi.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szybkiego uczenia »

  Sokole Oko w Poznaniu to miejsce, gdzie rodzice mogą wraz ze swoimi dziećmi skorzystać z pomocy specjalistów m.in. psychologów i logopedów. W ośrodku prowadzona jest terapia logopedyczna oraz kursy szybkiego uczenia się. Tego typu zajęcia są skierowane w głównej mierze do młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Jeśli organizacja urodzin dla dzieci jest dla kogoś zbyt dużym wzywaniem, może to zadanie zlecić Sokolemu Oku. Podczas przyjęcia animatorzy poprowadzą liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Przewidziany jest również słodki poczęstunek, którego największą atrakcją będzie tort.

  Data dodania: 27 06 2015 · szczegóły wpisu »