2 Wojna Światowa - mój blog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

2 Wojna Światowa - mój blog

Na stronie znajdują się historie osób które przeżyły 2 Wojnę Światową a także rożnego rodzaju przypowiastki i opowiadania o których się dowiedziałem przesiadując w bibliotekach.
Zapraszam również do zapoznania się ze wspomnieniami, np: historii rodziny Paderewskich których los na zawsze połączył z wojną.
Dodatkowo pojawiające się na blogu informacje okazjonalnie dotyczą Pierwszej Wojny Światowej.

Szczegóły strony www.blog-mix.info:

Podlinkuj stronę www.blog-mix.info:

2 Wojna Światowa - mój blog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 154 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 260

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Olejów - wieś na Podolu. »

  Opis wsi gminnej i parafii Olejów, parafii Trościaniec Wielki, innych wsi Ziemi Załozieckiej w powiecie Zborów, woj. Tarnopol.nZawiera forum dyskusyjne, galerie foto.
  -
  rodziliśmy się wiele lat po wojnie, na Ziemiach Zachodnich. Ale nasi przodkowie pochodzili z Kresów: z Olejowa, Bzowicy i Trościańca Wielkiego. Ich piękny, wielokulturowy świat, w którym kiedyś żyli wspólnie obok siebie Polacy, Ukraińcy, Żydzi i inne narodowości już nie istnieje, zniszczyła go druga wojna światowa.

  Korzystając z dobrodziejstw internetu, chcemy zgromadzić w jednym miejscu i udostępnić innym potomkom polskich mieszkańców okolic Olejowa i Załoziec, jak najwięcej informacji o ziemi naszych przodków.

  Materiały do tej strony zbieraliśmy przez kilka miesięcy, od lata 2006 roku. Jest ich już trochę, z czego część wciąż czeka na opracowanie i będziemy je stopniowo dodawać. Ale żeby ten projekt rozwijał się nadal, liczymy też na Was, bo sami nie jesteśmy w stanie wszędzie dotrzeć.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie »

  Napiszemy dla Ciebie każdą pracę lub znajdziemy interesujące Cię materiały w naszej bazie danych. Skorzystaj z naszej pomocy, zamiast martwić się, że znowu będziesz miał zaległości. Nasza strona internetowa powstała w odpowiedzi na potrzeby młodych ludzi, takich jak ty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac licencjackich i magisterskich »

  Napisanie pojedynczej pracy licencjackiej lub magisterskiej to zajęcie trudne i niezwykle czasochłonne. Właśnie dlatego chcemy ułatwić Państwu to zadanie. Jesteśmy legalnie działającą firmą dla której pisanie prac magisterskich oraz pisanie prac licencjackich nie jest żadną tajemnicą. Nasza działalność nie kończy się na pisaniu prac licencjackich i magisterskich, piszemy także wszelkiego rodzaju prace zaliczeniowe, eseje, itp. W skład naszego zespołu wchodzą sami fachowcy. Każdy z naszych pracowników posiada odpowiednie kwalifikacje i tytuły naukowe. Dzięki nam pisanie prac będzie nie tylko łatwe, ale także przyjemne i profesjonalne. Dzięki posiadanemu doświadczeniu realizujemy niemal każdy zadany przez Państwa temat, stworzyć każdy temat, z odpowiednią ilością literatury, na odpowiednio wysokim poziomie. Pisanie prac to dla nas prawdziwa przyjemność. Poświęcamy się naszej pasji, realizując każdy z wybranych przez Państwa tematów.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • ORANGE School »

  Proponujemy Ci najlepszy sposób na naukę języka angielskiego. Bez stałych godzin zajęć. Całkowicie dostosowana do indywidualnych potrzeb, jedna z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych metod na świecie. Z pełnym atrakcji Klubem Ucznia i pisemną gwarancją sukcesu w nauce.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe elbląg pasłęk jegłownik, kominek elbląg »

  Sprzedaż drewna opałowego pochodzącego z prywatnego lasu w okolicy Pasłęka i Elbląga Drewno sezonowane suche dowóz drewno kominkowe elbląg pasłęk jegłownik,buk, brzoza kominkowe, opałowe, elbląg, Elbląg, Jegłownik, Pasłęk, kominkowe, opałowe drewno, kominkowe kominek Drewno jest to najstarszy ludziom znany materiał opałowy. Niestety nie wszyscy

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z Matematyki i Fizyki »

  Strona jest prywatną ofertą należącą do wrocławskiego korepetytora, który udziela korepetycji z przedmiotów ścisłych takich jak: matematyka, fizyka oraz chemia. Zapewnia swój dojazd do potrzebujących, przygotowania do matury oraz egzaminów kończących szkołę podstawową oraz gimnazjum. Także rozwiązywanie list zadań dla potrzebujących. Oferta dotyczy miasta Wrocław.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak obstawiać mecze »

  Strona poświęcona zagadnieniu na temat jak obstawiać mecze i jak wygrywać. Kompletny, ilustrowany poradnik dla zielonych! Informacje zawarte na stronie pozwolą nam zapoznać się z mechaniką działania strony z zakładami sportowymi i będziemy wiedzieć jak obstawić swój pierwszy zakład

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kreatywne zabawki edukacyjne - maliciekawscy.pl »

  Maliciekawscy.pl to sklep internetowy posiadający w swoim asortymencie szeroki wybór gier i zabawek, klocków i lalek, które do elementu codziennej zabawy Twojej pociechy wprowadzą także edukację i rozwój. Dzięki zabawkom Twoje dziecko będzie odkrywało i poznawało tajemnice otaczającego je świata poprzez zabawę. A wszystko z odpowiednimi certyfikatami, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo. Sprawdź całą ofertę na stronie WWW.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła pływania - Już pływam z Orką »

  Profesjonalna nauka pływania dla dzieci w wieku do 12 lat. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy w trakcie lekcji wchodzą z uczniami do wody i wykorzystują najwyższej jakości sprzęty - deski, rękawki, płetwy oraz makarony.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życie ma taki sens, jaki mu nadasz »

  Człowiek rodzi się, a potem umiera. Z pesymistycznego punktu widzenia można stwierdzić, że wobec tego nie ma ono najmniejszego sensu. Na szczęście, na drodze między początkiem a końcem naszego ziemskiego bytu zwykle jest mnóstwo czasu, w którym sami możemy sprawić, aby sens życia był wartością, jaką sobie wypracujemy. Trzeba tylko uświadomić sobie co nam sprawia radość i robić to. Przy takim podejściu do życia nawet przeszkody nie będą straszne.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »