Ambasada Języka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ambasada Języka

Zapraszamy dorosłych, którym zależy na poprawieniu swoich umiejętności językowych do zainteresowania się ofertą kursów angielskiego proponowanych przez Ambasadę Języka. Zainteresowani otrzymają możliwość nauki języka angielskiego - wygodny sposób nauki za pośrednictwem skype pozwala na uczenie się bez konieczności wychodzenia z domu i w godzinach dopasowanych do naszych potrzeb i możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ambasady Języka.

Szczegóły strony ambasadajezyka.pl:

Podlinkuj stronę ambasadajezyka.pl:

Ambasada Języka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Językowe MOVA »

  Mova to nowoczesna szkoła językowa, która uczy mówienia, ale też szkoła, w której dzieci i młodzież solidnie uczy się słownictwa, gramatyki i doskonale się przy tym bawią! Kursy języka angielskiego dla dzieci od 1 roku do 16 lat. Musical Babies dla dzieci 1-5 lat.
  NOWOŚĆ- intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminów gimnazjalnych!
  Wakacyjne warsztaty językowe oraz kursy wyjazdowe.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia lingwistyczne dla tłumaczy »

  Chcesz zostać tłumaczem? Marzysz aby dużo zarabiać w przyszłości? Zastanów się, czy studia lingwistyczne nie są tym, co powinieneś rozważyć. Profesjonalne studia dla tłumaczy zapewnią Ci pewny start w zawodzie i wysokie kwalifikacje

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego PSNJN Oddział w Krakowie »

  Strona internetowa PSNJN - Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, Oddziału w Krakowie. Zarząd Główny PSNJN w Warszawie www.deutsch.info.pl.
  Stowarzyszenie skupia nauczycieli języka niemieckiego szkół i wyższych uczelni. PSNJN organizuje Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów, prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli oraz współpracuje z wydawnictwami sponsorującymi PSNJN.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego - szybko, skutecznie, przyjemnie. Tłumaczenia »

  Naszym głównym celem jest promowanie twórczej aktywności literackiej oraz pomoc w nauce języka angielskiego.
  Do tego celu stworzyliśmy serwis EnglishStory.pl, który sukcesywnie jest wzbogacany o teksty w języku polskim oraz ich przekłady na język angielski.
  Oferujemy również tłumaczenia pisemne nieuwierzytelnione z języka angielskiego oraz korektę i redakcję tekstów w języku polskim.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Subiektywny przegląd rosyjskiego Internetu »

  Artykuły prasowe i publikacje rosyjskojęzyczne przetłumaczone na polski przez autorkę bloga zainteresowaną historią, kulturą, sztuką i życiem codziennym w Rosji. Wiele artykułów opisujących Rosję poprzez samych Rosjan. Galerie zdjęć i filmów z Rosji.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski, Niemiecki, Polski Kraków »

  Jesteśmy mobilną szkołą językową zajmującą się nauczaniem indywidualnym w domu lub w firmie. Nasi lektorzy posiadają kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu, władają biegle językiem, którego nauczają i potrafią przekazać swoją wiedzę w ciekawy i skuteczny sposób. Program nauczania, metoda nauczania oraz profil zajęć ustalane są indywidualnie, dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować naszą usługę do każdych wymagań.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Jezykowe Kraków »

  Naukę języków obcych prowadzimy na 10 poziomach zaawansowania. Oferujemy różnorodne programy z zakresu języka ogólnego, General English oraz języka specjalistycznego w biznesie - Business English. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole kraków »

  Dzieci mają duże pokłady energii i chęć poznawania świata. W właściwym rozwoju dzieci, wartościowe są przedszkola. Zapewniają maluchom okazje do poznania swoich równolatków, zabawy z nimi, a dodatkowo od najmłodszych lat pomału przygotowują do edukacji w szkole. Nasze przedszkole gwarantuje wysoką jakość działań dydaktyczno-wychowawczych, dzięki doświadczonej kadrze oraz bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Oprócz prezentowania dzieciom świata naokoło, nauczamy je także języka angielskiego, aby później przychodziło im to z większą naturalnością.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Tarnowskie Góry - Linguaproject. »

  Uczenie się języków obcych we współczesnym świecie urosło do rangi czegoś najważniejszego w edukacji. Szkoła językowa w Tarnowskich Górach wychodzi naprzeciw temu trendowi i otwiera coraz to nowe grupy językowe. Podstawą dziś jest z pewnością znajomość języka angielskiego. To najpopularniejszy, najczęściej używany język. Na naukę języka obcego nigdy nie jest zbyt późno. W zasadzie na każdym etapie życia człowiek jest w stanie przyswoić w mniejszym bądź większym stopniu obce narzecze.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Słowianka szkoła języka rosyjskiego w Warszawie - kursy, nauka, polski dla obcokrajowców »

  Słowianka to szkoła języka rosyjskiego znajdująca się w ścisłym centrum Warszawy. Na naszych kursach nauczysz się języka rosyjskiego! Oferujemy również kursy języka w biznesie dla firm, a także naukę języka polskiego dla obcokrajowców. W trakcie wakacji realizujemy intensywne wakacyjne kursy języka rosyjskiego. Przygotowujemy uczniów do matury, a także oferujemy tłumaczenia.

  Nauczyciele prowadzący kursy w naszej szkole w Warszawie to profesjonaliści, którzy uwielbiają swoją pracę. Podczas nauki motywują uczniów i pomagają pokonywać wszelki bariery w nauce języka rosyjskiego.

  Nasi nauczyciele prowadzący kursy to starannie dobrany zespół w Warszawie składający się z:
  1. Rodzimych użytkowników rosyjskiego o wykształceniu filologicznym i z przygotowaniem pedagogicznym.
  2. Absolwentów renomowanych uczelni, którzy odbyli szkolenia z nauki języka rosyjskiego, jako obcego.
  3. Autorów podręczników oraz materiałów dydaktycznych do nauki języka rosyjskiego.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »