Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia

Korepetycje oraz nauka Języka Angielskiego przez internet. Wygodnie i niedrogo, ucz się bez wychodzenia z domu. Podejmij wyzwanie! Dzisiaj już chyba nie trzeba nikogo przekonywać o potrzebie opanowania języka angielskiego. Wejdź i sprawdź to nic nie kosztuje! Pierwsza lekcja prezentacyjna za darmo.

Szczegóły strony www.korkiangielski.pl:

Podlinkuj stronę www.korkiangielski.pl:

Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 179 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 37 Odwiedziny googlebot 358

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KochamAngielski.pl - Posłuchaj, aby w końcu się nauczyć! »

  Darmowe lekcje na rozumienie ze słuchu z piosenek i wywiadów oraz kursy języka angielskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowansowanym online.

  Weź udział w darmowych internetowych lekcjach języka angielskiego, rozwijających rozumienie ze słuchu. Autorka korzysta w nich z piosenek, wywiadów, filmików. W miłej i przyjaznej atmosferze możesz też przejść internetowe kursy, pełne w nagrania, teksty, obrazki, ćwiczenia oraz ściągę.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Akces-Benefit »

  Zespół lektorów szkoły językowej Akces-Benefit specjalizuje się w nauce języków obcych metodą bezpośrednią. Z naszej oferty korzystają dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Prowadzimy kursy egzaminacyjne FCE, CAE oraz szkolenia językowe dla firm, w siedzibie firmy klienta lub w naszych ośrodkach językowych. Kursy dostosowane są do poziomu znajomości języka obcego słuchaczy i konkretnego zapotrzebowania na słownictwo, np. ogólne lub specjalistyczne (biznesowe, księgowe, prawnicze). Na wszystkich kursach doskonalimy różne umiejętności językowe, a w szczególności konwersacje. nNasza szkoła językowa to licencjonowany ośrodek egzaminacyjny The European Language Certificates. Mamy możliwość organizacji i przeprowadzania egzaminów TELC w naszych placówkach lub w miejscu i terminie wybranym przez słuchaczy. nNasze ośrodki; Poznań, Łódź, Warszawa, Częstochowa, Wrocław. Zachęcamy do uczestnictwa w naszych kursach języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski, hiszpański, angielski dla dzieci »

  Język angielski metodą BLS to unikalne połączenie zajęć prowadzonych przez lektora z potencjałem rozwiązań multimedialnych, które sprawia, że nauka języka angielskiego jest nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim skuteczna. Szkoła językowa prowadzi zajęcia dla dzieci z języka angielskiego jak i dla dorosłych. Wynajmujemy również sale wykładowe jak i prowadzimy kursy językowe.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy internetowe - netAkademia »

  Portal internetowy netAkademia.pl specjalizuje się w kursach i szkoleniach online, takich jak szkolenia biznesowe, personalne, językowe, NLP, pierwszej pomocy, coaching, negocjacyjne, asertywności, obsługi klienta i wiele innych.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne »

  Jeżeli pragniesz przetłumaczyć skomplikowane dokumenty na język rosyjski serwis spełni Twoje oczekiwania. Jako długoletnia tłumaczka jestem w stanie dokonać nie tylko tłumaczeń w pełnym zakresie, lecz także poprowadzić korektę. Występuje szansa tłumaczeń ustnych dopasowanych indywidualnie do potrzeb zamawiającego. Prowadzę ponadto naukę języka rosyjskiego, niezależnie od poziomu trudności. Wybierz rzetelność, doświadczenie, cenę zgodną z krajowymi standardami. Gwarantuję pełną bezbłędność, stały kontakt z klientem, do tego realną pomoc w dopasowaniu nietypowych treści do polskich standardów.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki dla dzieci »

  Zachęcamy do poznania witryny internetowej pozaszkolne.pl! Gromadzimy najbardziej aktualne oferty zarówno placówek oświatowych, jak i firm oferujących różnorodne kursy. Serwis pozaszkolne.pl to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną znaleźć ciekawe zajęcia pozaszkolne dla swojej pociechy, które dodatkowo będą się odbywać w najbliższej okolicy miejsca zamieszkania pociechy. Strona pozaszkolne.pl to funkcjonalna wyszukiwarka, która sprawie i wygodnie znajdzie to, czego poszukujemy.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Arbat. Kursy języka rosyjskiego »

  Arbat – kursy języka rosyjskiego dla firm – ogólny i biznesowy, język rosyjski biurowy, warsztaty językowe, doskonalące znajomość rosyjskiego w zakresie zastosowania w środowisku pracy. Bezpłatne wzory korespondencji handlowej w języku rosyjskim. Ciekawe artykuły adresowane dla przedsiębiorców rozpoczynających biznes w Rosji. Tłumaczenia biznesowe z języka rosyjskiego.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języka Hiszpańskiego Buenos Aires »

  Szkoła Języka Hiszpańskiego Buenos Aires została założona w 2007 roku jako pierwsza placówka w Poznaniu zajmująca się wyłącznie nauczaniem języka hiszpańskiego – naszej pasji. Stawiamy przede wszystkim na solidną jakość, nigdy na chwyty reklamowe. Szukamy klientów wśród ambitnych, pełnych pasji ludzi. Indywidualne rozwiązania i świetna komunikacja z uczniami są podstawą naszej działalności. Znaczna część naszych podopiecznych przychodzi do nas z polecenia. Jeżeli szukasz hiszpańskiego „à la carte”, witamy Cię w naszym gronie!


  Nasza misja: zaszczepiać język hiszpański.
  Chcemy tworzyć miejsce, do którego chętnie się wraca oraz być źródłem inspiracji i wiedzy, do którego się odsyła. Pragniemy współtworzyć z naszymi uczniami wspólnotę miłośników języka hiszpańskiego i wszystkiego, co się z nim łączy.
  Aby to osiągnąć, opieramy się na wartościach, które uważamy za kluczowe: empatia i odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że właśnie te wartości pozwolą nam osiągnąć pozycję lidera na rynku wśród szkół w Poznaniu oferujących naukę wyłącznie języka hiszpańskiego. Innymi słowy, nasze wartości są naszą strategią.
  U nas standard polega na przyjaznej atmosferze i na kadrze, która poza ogromną kompetencją dydaktyczną, nie ogranicza się do szkolnej postawy nauczyciela, lecz próbuje nawiązywać szczere i mniej formalne relacje z uczniami.

  Data dodania: 27 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edu-niemiecki.eu - kursy i tłumaczenia »

  Fachowe usługi w zakresie tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i odwrotnie to usługa, z której mogą korzystać firmy, instytucje oraz osoby prywatne. Dotyczą one przekładu najrozmaitszych dokumentów nawet tych o charakterze specjalistycznym. Na uwagę zasługują także dostępne liczne kursy i szkolenia z języka niemieckiego, dzięki którym możemy usystematyzować bądź też poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę z tego języka. Dotyczą one bardzo często nie tylko języka ogólnego, lecz także branżowego, co tym bardziej sprawia, że zainteresowanie tego typu pomocą cieszy się dużym zainteresowaniem.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »