Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia

Korepetycje oraz nauka Języka Angielskiego przez internet. Wygodnie i niedrogo, ucz się bez wychodzenia z domu. Podejmij wyzwanie! Dzisiaj już chyba nie trzeba nikogo przekonywać o potrzebie opanowania języka angielskiego. Wejdź i sprawdź to nic nie kosztuje! Pierwsza lekcja prezentacyjna za darmo.

Szczegóły strony www.korkiangielski.pl:

Podlinkuj stronę www.korkiangielski.pl:

Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 178 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 37 Odwiedziny googlebot 358

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro tłumaczeń - Lingbart »

  Lingbart, to biuro tłumaczeń, które w ofercie posiada tłumaczeni specjalistyczne zarówno pisemne jak i ustne. Tłumaczenia mogą być w większości języków europejskich oraz popularnych językach azjatyckich, również tłumaczenia techniczne. W ofercie tłumaczeń również rozmowy telefoniczne oraz asysta tłumaczeniowa podczas rozmów biznesowych. Lingbart swoją ofertą obejmuje miasta: Poznań, Kraków, Wrocław, Warszawa.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • DEMOSTENES kursy językowe »

  Centrum Językowe Demostenes od dwudziestu jeden lat uczy języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, portugalskiego oraz innych języków na indywidualne zamówienie klientów. Przeprowadza kursy przeznaczone dla odmiennych grup wiekowych (dla najmłodszych, nastolatków oraz dorosłych), kursy dla firm oraz instytucji, kursy indywidualne, kursy w szkołach oraz przedszkolach, kursy wakacyjne. Dzięki wysoce wykwalifikowanym lektorom, stosownemu doborowi materiałów dydaktycznych, oryginalnym metodom nauczania, skrupulatnej analizie potrzeb kursantów nauka w szkole językowej Demostenes daje pożądane rezultaty. Posiadamy licencję na przeprowadzanie międzynarodowych egzaminów językowych: CAMBRIDGE, LCCI,TELC, do których przygotowujemy w ramach przeprowadzanych przez nas kursów. By zapoznać się z detalami naszej oferty można zajrzeć na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański poznań »

  El-sueno to szkoła językowa, która prowadzi spotkania z języka hiszpańskiego stworzone z myślą o uczniach. Działamy we Wrocławiu i Poznaniu. Wiemy jak poprowadzić ćwiczenia, aby nasze spotkania były interesujące i twórcze. Tworzymy grupy tylko 4 osobowe, aby każdy mógł czuć się swobodnie na naszych zajęciach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w uczeniu i pragniemy się nim dzielić, a sami zobaczycie jak szybko będą zauważalne efekty. Z nami nauczysz się nie tylko języka ale zdobędziesz ogólną wiedzę o samej Hiszpanii.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ebooki i audiobooki. Czatroom-Świat cyfrowych publikacji »

  Czatroom.pl śledzi dla Ciebie pojawiające się okazje i promocje.Na stronie oprócz książek audio i ebooków znajdziesz podręczniki do nauki języków obcych w formie elektronicznych książek i audiokursów. Pobieraj darmowe ebooki w formacie epub,mobi,pdf oraz audiobooki mp3. Czatroom przedstawia najnowsze i najciekawsze cyfrowe publikacje w wersjach darmowych oraz udostępnione w formie darmowych fragmentów e-książki lub audiobooka. Możesz opublikować własny artykuł tematycznie związany ze stroną.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Metody Nauczania i nie tylko »

  Jest to blog poświęcony dydaktyce nauczania języka angielskiego. Opisuję w nim przydatne metody i techniki aktywizujące, poruszam tematykę związaną z pedagogiką i psychologią, podpowiadam m. in. jak dobrze przeprowadzić zajęcia, jak pracować z uczniem trudnym i jakie są dostępne materiały dydaktyczne.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Speakers' Avenue Centrum Językowo-szkoleniowe »

  Speakers' Avenue od 2004 roku skutecznie stosuje metodę komunikatywną w nauczaniu języka angielskiego, której głównym celem jest rozwijanie i udoskonalanie umiejętności mówienia. Prowadzimy kursy egzaminacyjne, kursy konwersacyjne, kursy Business English, specjalistyczne kursy językowe oraz szkolenia dla nauczycieli językowych

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze przysięgli Grudziądz »

  Jeżeli chcesz skorzystać z usług tłumaczy różnych specjalności zapraszamy do skorzystania z oferty biura tłumaczeń w Grudziądzu. Oferujemy niskie ceny realizacji i szybkie terminy wykonania usługi.Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej przestrzeni poznania. Fachowa jakość obsługi to nasza główna zaleta - stąd zaufanie, którym obdarzyli nas nasi klienci. Od teraz nie musisz poszukiwać tłumaczy bo wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Norweski, szwedzki, duński, angielski i niemiecki te języki nie są od dziś tajemnicą. Mamy przejrzyste zasady rozliczeń i duże rabaty za 1 stronę przy większej liczbie dokumentów. Zatrudniamy tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych. Naszą domeną są tłumaczenia techniczne takie jak np. instrukcje obsługi różnych urządzeń.Wykonujemy tłumaczenia dla największych firm w regionie. Przyjdź a napewno nie pożałujesz.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Poznań - AKCENT SJO »

  Z nami zdobędziesz upragniony certyfikat z języka obcego. FCE, CAE, TOEFL czy niemiecki WiDaF to nie wyzwanie dla kursanta w Szkole Języków Obcych Akcent w Poznaniu. Prowadzimy dla dzieci, młodzieży i dorosłych intensywne 30-godzinne kursy języka angielskiego, języka niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i innych wiodących języków europejskich. Szkoła Języków Obcych Akcent prowadzi też kursy przygotowawcze dla maturzystów, a na wakacje zaprasza młodzież do edukacyjno- wypoczynkowych wyjazdów językowych do Wielkiej Brytanii. Najlepsze obozy językowe ze SJO Akcent. Kursy językowe Poznań – tylko w SJO Akcent. Sprawdź nas.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Języka »

  Nowoczesna szkoła języków obcych z profesjonalnym podejściem do nauki najpopularniejszych języków świata. W szkole można się nauczyć takich języków jak angielski, hiszpański, niemiecki oraz rosyjski na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje odbywają się w grupach i indywidualnie.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacz: przysiegly-slowacki-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka słowackiego tworzący zespół biura MIW to osoby nie tylko posiadające odpowiednie uprawnienia nadane przez Ministra Sprawiedliwości do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych. To także ludzie wykształceni w różnorodnych kierunkach i wykazujący szerokie zainteresowania, co pozwala im tłumaczyć nie tylko teksty o tematyce prawniczej, ale także te dotyczące medycyny czy marketingu. Jakość tłumaczenia jest możliwie najwyższa, a czas jego wykonania dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, oferujemy trzy tryby czasowe realizacji tłumaczenia: normalny, przyspieszony i ekspresowy. Wiedząc, że niektórzy mogą potrzebować pomocy tłumacza ustnego, zespół MIW świadczy również takie usługi, współpracując z klientami w urzędach, u notariusza oraz w czasie konferencji. Istnieje kilka dróg, by skontaktować się z zespołem tłumaczy języka słowackiego – poczta elektroniczna, telefon lub wizyta w siedzibie głównej MIW w samym centrum Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej 83, na drugim piętrze kamienicy w lokalu nr 57. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »