Angielski online - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Angielski online

Strona skierowana jest głównie dla osób, które chcą poprawić speaking, czyli mówienie w języku angielskim. Oprócz intensywnego treningu w mówieniu osoba otrzymuje również dodatkowe bonusy, bardzo przydatne w nauce języków obcych takie jak: gratisowa pierwsza lekcja, techniki szybkiego uczenia się i zapamiętywanie, techniki relaksacyjne oraz inne o których można przeczytać na stronie.

Szczegóły strony www.AngielskiSpeaking.com.pl:

Podlinkuj stronę www.AngielskiSpeaking.com.pl:

Angielski online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 168 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 23 Odwiedziny googlebot 213

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski w Józefowie »

  OFERTA
  - szeroki wachlarz metod nauczania dla dzieci od lat pięciu, młodzieży i osób dorosłych
  - konwersacje
  - przygotowanie do matury
  - przygotowanie do egzaminów Cambridge i innych
  - busines english
  - angielski komunikacyjny dla osób wyjeżdżających za granicę
  - zajęcia indywidualne i w grupach
  - zajęcia prowadzone w dogodnym dla ucznia czasie i terminie

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Szczecin »

  Często jest tak, że musimy podjąć się jakiegoś wyboru. O ile w przypadku śniadania nie ma to żadnego znaczenia o tyle jeśli chodzi o szkołę językową to całość jest o wiele bardziej wymagająca. Wiadomo, że każdy z nas chce być profesjonalnie obsłużony - wszak płaci za to niemałe sumy. Szkoła językowa powinna zatem nie tylko oferować dobry poziom wiedzy ale też zapewniać komfort nauczania. Jak więc dokonać dobrego wyboru, z którego będziemy uradowani - przede wszystkim musimy zasięgnąć opinii o tej szkole. Tylko w ten sposób mamy szansę na zdobycie obiektywnych informacji. Zapytajmy więc przyjaciół czy nie kojarzą tego miejsca. Jeśli chodzi o nauczycieli to najczęściej jest tak, że szkoły same chwalą się umiejętnościami osób, które u nich uczą. Tak więc możemy być pewni, że jeżeli lektor jest specjalistą to z pewnością będziemy o tym kilkukrotnie poinformowani.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Nauka angielskiego to niezwykle ważna sprawa, dzięki której łatwo i przyjemnie możemy poznać język Szekspira. Angielski jednakże oraz nauka tegoż języka nie każdemu jest dana. W chwili obecnej coraz mniejsza liczba osób ma czas na zajęcia typu nauka angielskiego dlatego warto skorzystać z oferty jaki daje serwis angielski.slowka i skorzystać z niezwykle bogatej i rozbudowanej bazie dzięki czemu angielski będzie niezwykle łatwy w nauce.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • English Bay- nowoczesna szkoła języka angielskiego »

  English Bay to najnowocześniejsza szkoła języka angielskiego w woj. lubuskim. Oferujemy kursy języka angielskiego metodą blended learning. W English Bay uczymy się korzystając z platformy e-learningowej. Podczas kursów słuchacze wykonują ćwiczenia na monitorze Multi Touch. Dzięki platformie e-learningowej zajęcia są interaktywne a kursanci mają dostęp do materiałów 24h. Na stronie naszej szkoły językowej znajdziesz zawsze aktualne informacje o rabatach.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • DEMOSTENES kursy językowe »

  Centrum Językowe Demostenes od dwudziestu jeden lat uczy języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, portugalskiego oraz innych języków na indywidualne zamówienie klientów. Przeprowadza kursy przeznaczone dla odmiennych grup wiekowych (dla najmłodszych, nastolatków oraz dorosłych), kursy dla firm oraz instytucji, kursy indywidualne, kursy w szkołach oraz przedszkolach, kursy wakacyjne. Dzięki wysoce wykwalifikowanym lektorom, stosownemu doborowi materiałów dydaktycznych, oryginalnym metodom nauczania, skrupulatnej analizie potrzeb kursantów nauka w szkole językowej Demostenes daje pożądane rezultaty. Posiadamy licencję na przeprowadzanie międzynarodowych egzaminów językowych: CAMBRIDGE, LCCI,TELC, do których przygotowujemy w ramach przeprowadzanych przez nas kursów. By zapoznać się z detalami naszej oferty można zajrzeć na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego Targówek - British School »

  British School proponuje najlepsze metody szkoleniowe, dzięki którym w krótkim czasie angielski stanie się kategorycznie bezproblemowy! Gwarantuje wyłącznie najlepszą kadrę szkoleniową, która doskonale opanowała metody szkoleniowe.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i obozy językowe za granicą »

  Firma Sprachcaffe jest międzynarodowym organizatorem językowych wyjazdów za granicę, zarówno dla osób młodych jak i dorosłych. Oferta kursów językowych skierowana jest dla osób od 13 roku życia.Historia firmy zaczeła się w 1983 roku kiedy to powstała pierwsza szkoła we Frankfurcie. Na dzień dzisiejszy Sprachcaffe posiada 32 własne szkoły językowe za granicą, w których rocznie uczy się ponad 50 000 kursantów z całego świata. Jezyki, które oferujemy to: angielski, hiszpański, włoski, niemiecki, arabski, francuski, chiński czyli 7 obecnie najważniejszych obcych języków na świecie. Destynacje gdzie prowadzone są kursy językowe to m.in: Malta, USA, Francja, Kanada, Włochy, Hiszpania, Meksyk, Kuba, Ekwador, Kostaryka, Chiny, Anglia. Wybierając dany język można wybrać pomiędzy różnymi rodzajami kursów czyli np. nauka może odbywać się 20 lub nawet aż 40 godzin tygodniowo. Czas wolny jest już oczywiście do własnej dyspozycji i można wykorzystać go na zwiedzanie miasta lub spotkania z nowo poznanymi mieszkańcami.Sprachcaffe posiada wiele międzynarodowych certyfikatów, które potwierdzają jakość prowadzonej nauki.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • ANGLO-HOUSE Szkoła języka angielskiego »

  Angielski skrojony na miarę Twoich potrzeb. Zajęcia indywidualne lub małe grupy. Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Elastyczne godziny zajęć. Profesjonalny, stały lektor. Skuteczność nauki. Przyjemna atmosfera. Uczymy różnorodnie, nie stosując jednej metody, ale cały ich wachlarz wychodząc naprzeciw różnym stylom uczenia się. Na zajęciach nie ma nudy, rutyny i przewidywalności. Jest zaciekawienie i chęć uczestniczenia w lekcji. Od września nowe grupy gimnazjalne i maturalne.Atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edun Korepetycje w Pruszkowie »

  Edun Korepetycje w Pruszkowie to placówka, która powstała z myślą o kształceniu młodszych i starszych uczniów. Jeśli masz problemy z nauką, zapraszamy do nas na korepetycje, kursy przygotowujące, zajęcia dla dzieci oraz kursy przygotowujące do studiów za granicą.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje i kursy w Warszawie na Śródmieściu »

  Edun Korepetycje to ogólnopolska sieć korepetycyjna, a jedną z jej placówek jest oddział w Warszawie Centrum. Jeśli szukasz skutecznych korepetycji w sercu Warszawy to zajrzyj do nas. Cena to już 14 złotych za godzinę. Prowadzimy także kursy edukacyjne: językowe, maturalne, gimnazjalne, dla 6-klasisty, poprawkowe i wiele innych. Poznaj naszą pełną ofertę. Uczymy zgodnie z najnowszymi metodami nauczania, stosujemy ciekawe metody i zrywamy ze szkolną rutyną - sprawdź nas.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »