Angielski Wrocław - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Angielski Wrocław

BLC Angielski Wrocław to renomowany ośrodek akademicki prowadzący kursy językowe na terenie Wrocławia w lokalizacjach takich jak Karłowice, Gaj, Centrum, Psie Pole, Nowy Dwór oraz Biskupin.

BLC Angielski Wrocław prowadzi zajęcia językowe na 18 poziomach zaawansowania od poziomu całkowicie początkującego (elementary), aż do poziomu dla certyfikowanych nauczycieli języka angielskiego (CPE). Kursy językowe w BLC Angielski Wrocław odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w grupach od 6 do 12 osób lub tez w minigrupach od 4 do 9 osób.

Szkoła języków obcych BLC Angielski Wrocław to także znany, międzynarodowy ośrodek egzaminacyjny upoważniony do przeprowadzania egzaminów językowych z ramienia Londyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej (LCCI), egzaminów Rady Europy TELC oraz uniwersytetu londyńskiego Trinity College London.

Szkoły językowe BLC Angielski Wrocław oferują stacjonarne kursy języka angielskiego, kursy językowe przez Internet jak również szkolenia językowe dla firm oraz zajęcia indywidualne (korepetycje z języka angielskiego). BLC umożliwia kontynuację nauki w okresie wakacyjnym w międzynarodowych szkołach językowych w Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, USA oraz na Malcie.

Jako jedna z nielicznych szkół języka angielskiego, BLC Angielski Wrocław gwarantuje swoim kursantom zdanie międzynarodowego egzaminu FCE (First Certificate in English). Nauka w BLC Angielski Wrocław to gwarancja zdania egzaminu językowego.

Szczegóły strony www.blc.pl:

Podlinkuj stronę www.blc.pl:

Angielski Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 213 Odwiedziny netsprint 32 Odwiedziny msnbot 40 Odwiedziny googlebot 505

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Język angielski »

  Wirtualna Szkoła Angielskiego to jeden z największych i najlepszych wortali edukacyjnych do nauki języka angielskiego. Odwiedzany jest codziennie przez ponad dziesięc tysięcy osób. Serwis prowadzony przez redakcję składającą się z nauczyciela języka angielskiego z wieloletnim stażem w nauczaniu języka angielskiego, native speakera i kilku absolwentów anglistyki. Zawiera gramatykę, ćwiczenia, słownictwo i wiele innych ciekawych artykułów. Strona uaktualniana przynajmniej trzy razy w tygodniu

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje, kursy maturalne »

  Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne z przedmiotów:
  język polski,
  język angielski,
  język niemiecki,
  matematyka,
  fizyka,
  chemia
  Kursy prowadzone są w ekskluzywnych grupach 5 - osobowych. Organizujemy również kursy językowe dla firm z języka niemieckiego i angielskiego oraz kursy specjalistyczne - język angielski prawniczy,medyczny oraz biznesowy.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z języka angielskiego »

  Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń o korepetycje z języka angielskiego. Dzięki naszemu serwisowi możesz znaleźć nauczyciela języka angielskiego. Wszystkie ogłoszenia są bezpłatne. Uwaga! Dodajemy tylko firmy i nauczycieli prywatnych związanych z językiem angielskim.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza danych korepetycji »

  Serwis poświęcony tematyce korepetycji. Znajdują się tu liczne ogłoszenia osób oferujących korepetycje z wielu dziedzin nauki. Zapraszamy do odwiedzin strony. Na pewno znajdziesz tu korepetycje dla siebie.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro przekładów Futura Centrum Językowe, otrzymując sukcesywnie kolejne certyfikaty, udowadnia najwyższą jakość oferowanych przez siebie tłumaczeń. Nie udało by się to, bez stałego polepszania swoich umiejętności przez współpracujących tłumaczy specjalistycznych.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audioroom - Języki obce »

  Audioroom to wydawca i dystrybutor tytułów do nauki języków obcych. W naszym serwisie znajdziesz e-booki, e-kursy, audiobooki.Wszelkie pliki (mp3, pdf,rtf) pobierzesz natychmiast na swój komputer. Nasza seria Audio Short Stories pozwoli w miły i przyjemny sposób doskonalić znajomość języków obcych. Intrygujące historie, ciekawe głosy lektorów, muzyka i liczne efekty dźwiękowe pozwolą rozwinąć wyobraźnię, umilą podróż, porządki, wolny czas...
  Audio Short Stories to nie tylko edukacja, ale przede wszystkim przyjemność słuchania!

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal języka angielskiego Gettin' English »

  Strona gettinenglish.com powstała z myślą o wszystkich, którzy pragną samodzielnie i skutecznie nauczyć się języka angielskiego. W XXI wieku nie tylko książki mogą dostarczyć potrzebną człowiekowi wiedzę, środkiem przekazu staje się również Internet. Dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy użytkownik może odnaleźć interesujące materiały oraz wskazówki, które pomogą w sposób łatwy i szybki opanować język angielski. Chcąc dostosować serwis do potrzeb jak najszerszej grupy użytkowników, stworzyliśmy działy tematyczne, zawierające praktyczne treści dostosowane do poziomu zaawansowania.
  Podstawę serwisu stanowi połączenie funkcjonalności, przejrzystości i profesjonalizmu. Tworząc stronę Gettin’ English, chcieliśmy umożliwić Wam dostęp do różnorodnych treści, które w znaczący sposób przyśpieszą proces nauki języka angielskiego i zachęcą do regularnych ćwiczeń. Dlatego nie tylko udostępniamy materiały, ale też wskazówki dotyczące sprawdzonych metod, jak szybko opanować język angielski.Naszym głównym założeniem jest tworzenie serwisu w ścisłej współpracy z jego użytkownikami, którzy będą mieć wpływ na kształtowanie treści regularnie publikowanych na stronie. Słuchając użytkowników i bazując na doświadczeniu, dostarczymy zupełnie nowe materiały, które zmotywują, wręcz zainspirują Cię do nauki angielskiego, gwarantując sukces językowy.

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacz: przysiegly-slowacki-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka słowackiego tworzący zespół biura MIW to osoby nie tylko posiadające odpowiednie uprawnienia nadane przez Ministra Sprawiedliwości do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych. To także ludzie wykształceni w różnorodnych kierunkach i wykazujący szerokie zainteresowania, co pozwala im tłumaczyć nie tylko teksty o tematyce prawniczej, ale także te dotyczące medycyny czy marketingu. Jakość tłumaczenia jest możliwie najwyższa, a czas jego wykonania dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, oferujemy trzy tryby czasowe realizacji tłumaczenia: normalny, przyspieszony i ekspresowy. Wiedząc, że niektórzy mogą potrzebować pomocy tłumacza ustnego, zespół MIW świadczy również takie usługi, współpracując z klientami w urzędach, u notariusza oraz w czasie konferencji. Istnieje kilka dróg, by skontaktować się z zespołem tłumaczy języka słowackiego – poczta elektroniczna, telefon lub wizyta w siedzibie głównej MIW w samym centrum Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej 83, na drugim piętrze kamienicy w lokalu nr 57. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »