Białoruski Buddyzm - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Białoruski Buddyzm

Spakoj.eu/polskiPierwsza Białoruska Buddyjska strona Spakoj.eu Wspólnoty Białoruskich Buddystów "Sangha" (Wspólnoty Białoruskich Uczniów Przebudzonego), świeckich praktykujących. Strona jest dostępna w języku Białoruskim łacinką i cyrylicą. Z myślą o Polskich przyjacielach oraz wdzięcznością została utworzona polskojęzyczna zakładka.Do bezpłatnego pobrania i swobodnego rozpowszechniania na stronie są podstawowe Buddyjskie teksty. Nie są to jednak żadne religijne dogmaty, tylko teksty, które mogą pomóc w odnalezieniu własnej duchowej wiedzy i spokoju. Czyli podstawy nauki "o cierpieniu i końcu cierpienia".

Szczegóły strony spakoj.eu:

Podlinkuj stronę spakoj.eu:

Białoruski Buddyzm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 92

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hispanica mgr Dominika Mizerska. Tłumaczenia przysięgłe. »

  Profesjonalne tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe. Języki: hiszpański, angielski oraz niemiecki. nAkty cywilne, akty notarialne, dokumenty samochodowe, umowy cywilno-prawne, tłumaczenia specjalistyczne.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Studia lingwistyczne dla tłumaczy »

  Chcesz zostać tłumaczem? Marzysz aby dużo zarabiać w przyszłości? Zastanów się, czy studia lingwistyczne nie są tym, co powinieneś rozważyć. Profesjonalne studia dla tłumaczy zapewnią Ci pewny start w zawodzie i wysokie kwalifikacje

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Expert English »

  Expert English to przede wszystkim specjalistyczne biuro tłumaczeń, ale oferowane przez nas rozwiązania daleko wybiegają poza tradycyjne usługi tłumaczeniowe. Ze względu na posiadane przez nas doświadczenie i nieustający rozwój, klienci są pewni niezawodności naszych usług i powierzają nam zadania z zakresu:
  • Zarządzania terminologią firmy
  • Zarządzania obiegiem dokumentów w firmie
  • Opracowania dokumentacji inwestycyjnej
  • Prowadzenia rozmów i negocjacji z potencjalnymi inwestorami
  • Pozyskiwania finansowania na międzynarodowych rynkach

  W Polsce Expert English na co dzień obsługuje czołowe zagraniczne i polskie przedsiębiorstwa, w tym spółki notowane na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, instytucje finansowe oraz rządowe.
  Stawiamy sobie za cel konsekwentny rozwój przedsiębiorstwa oparty na nowoczesnym systemie zarządzania, dbałość o zaspokajanie potrzeb kontrahentów dzięki rozszerzeniu świadczonych usług i stałemu podnoszeniu kwalifikacji.
  Specjalizujemy się we wszelkich projektach, których ze względu na stopień trudności, złożoność lub poufność nie można powierzyć zwykłej firmie tłumaczeniowej.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słownik francusko polski »

  Słownik języka francuskiego. Umożliwia tłumaczenie z francuskiego na polski oraz z polskiego na francuski. Łatwy interfejs użytkownika i duża baza słów. Tłumaczone wyrazy wyświetlane są w czytelnej tabelce.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Białystok »

  To, ze języki obce przydają się nie tylko na wyjazdach zagranicznych wiedzą wszyscy. Niestety nie wszyscy znają języki obce, co utrudnia to porozumiewanie się z obcokrajowcami. Nic jednaj straconego, są firmy, które świadczą usługę tłumaczenia. Uznaną i jedną z najlepszych są Języki Świata. Firma ta świadczy usługi tłumaczeń, nauki języków i inne związane z tą branżą. O jakości nauczania w tej szkole świadczą setki zadowolonych klientów. Znajdź się w śród nich także Ty.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • BEST kursy językowe bielsko »

  BEST Centrum Języków Obcych oferuje słuchaczom w rozmaitym wieku, sposobność uczestniczenia w kursach kształcenia języków obcych. Do waszej dyspozycji przeznaczamy najlepszych lektorów języka angielskiego, niemieckiego oraz wielu innych języków obcych, jacy gwarantują niezwykle komfortową naukę języków obcych. Nasze centrum proponuje bardzo szeroki spektrum dostępnych języków do wyboru, a również dogodne ceny kursów oraz dogodne godziny zajęć. mamy kilka pozycji na terenie dolnego śląska, dzięki każdy dostosuje naszą ofertę do swoich potrzeb i możności. Przetestuj naszą obecną ofertę pod adresem internetowym naszego centrum językowego.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacz- www.przysiegly-niemiecki-miw.pl »

  Tłumacz przysięgły niemieckiego dostarcza przekłady wszelkiego rodzaju dokumentów: aktów, dowodów rejestracyjnych, dokumentów sądowych i notarialnych. Wraz z zespołem oferuje zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe. W zakresie usług mieszczą się więc również np. tłumaczenia stron internetowych, katalogów, instrukcji obsługi lub korespondencji biznesowej. Dla firm utrzymujących kontakty handlowe z naszym zachodnim sąsiadem, nieodzowne jest, by korespondencję korygował profesjonalny tłumacz niemieckiego. Warszawa jest głównym miejscem wykonywania usług i siedzibą główną firmy, niemniej jednak klienci pochodzą z całej Polski. Tłumacz przysięgły może dojechać na tłumaczenia ustne w dowolne miejsce w kraju, by użyczyć swoich umiejętności wszędzie tam, gdzie mogą okazać się potrzebne.

  Data dodania: 23 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko Biała »

  Portal niekomercyjny Angielski Bielsko Biała ma na celu promowanie nauki języka angielskiego dla osób mieszkających w Bielsku-Białej. Portal przedstawia artykuły o Anglii, gramatykę angielską, zwyczaje itd. To angielski jest dominującym językiem biznesu, dyplomacji czy internetu. Można już mówić o nim jako o międzynarodowym czy też globalnym języku.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Hiromi- Centrum językowe w Bielsku-Białej »

  Szkoła językowa Hiromi w Bielsku-Białej zaprasza na kursy językowe w dwóch oddziałach: Bielsku-Białej i Żywcu. Oferujemy kursy standardowe oraz intensywne w małych grupach, parach lub indywidualne. Organizujemy również kursy dla firm z języka specjalistycznego i biznesowego. W ofercie naszej szkoły znajdują się języki: japoński, chiński, angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, portugalski, ukraiński, norweski, holenderski i grecki. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z doświadczeniem w nauczaniu języków obcych oraz przez native speakerów. Szeroki wachlarz języków obcych oraz miła i przyjazna atmosfera to klucz do sukcesu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów językowych.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »