Burza-Mozgow.pl - korepetycje online - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Burza-Mozgow.pl - korepetycje online

Umieść pytanie, zadanie, wypracowanie czy pomoc z danego przedmiotu a wśród setek korepetytorów znajdziesz rozwiązanie swojego szkolnego problemu. Nasz serwis jest miejscem, w którym spotykają się korepetytorzy z osobami chcącymi zlecić realizację projektu szkolnego lub uczelnianego w określonym czasie i budżecie.

Szczegóły strony www.burza-mozgow.pl:

Podlinkuj stronę www.burza-mozgow.pl:

Burza-Mozgow.pl - korepetycje online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 168 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 38 Odwiedziny googlebot 445

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia »

  Firma PM dysponuje dużym doświadczeniem ludzi, którzy ją tworzą. Zajmuje się szkoleniami, zarządzaniem oraz wspieraniem projektów. Oferta szkoleniowa firmy PM skierowana jest do sektora MSP (małych i średnich przedsiębiorstw) i dotyczy wiedzy oraz treningu umiejętności z różnych obszarów zarządzania firmą.

  To co wyróżnia nas na tle konkurencji to, to że: w ciągu ostatnich 2 lat zrealizowaliśmy projekty szkoleniowe na ponad 8 mln zł. Przeszkoliliśmy ponad 10 tys osób z kilku tysięcy firm. Współpracowaliśmy z jednostkami samorządowymi, administracją publiczną, ministerstwem finansów, urzędami miast i gmin.

  Przeprowadziliśmy z powodzeniem wiele badań, analiz i usług doradczych z zagadnień ekonomicznych, marketingowych i społecznych. W każdym działaniu dokładamy wszelkich starań by utrzymać jakość usług na odpowiednim poziomie i dobrze wypełnić powierzone nam zadania.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedia Biznesu | e-Biznes | Marketing | Branding | PR »

  Encyklopedia nowoczesnego biznesu: hasła z zakresu e-Biznesu, Marketingu, Brandingu i Public Relations

  Celem serwisu Encyklopedia Biznesu (http://EncyklopediaBiznesu.pl) jest przybliżenie Internautom wiedzy z zakresu e-Biznesu, marketingu oraz Public Relations. Witryna ta ma ułatwić, szczególnie tym mniej obeznanym z siecią Internet, wyrównanie asymetrii wiedzy w zakresie wspomnianych dziedzin ekonomii.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych »

  Strona Agencji Interaktywnej zajmującej się projektowaniem grafiki na potrzeby stron internetowych. Serwis informuje krok po kroku jak utworzyć własną stronę WWW. Szereg ciekawych artykułów na stronie pomaga początkującym webmasterom dobrać odpowiedni szablon do utworzenia własnej profesjonalnej strony internetowej. Warto odwiedzić tę stronę i poznać świat projektowania stron WWW. Strona została podzielona na kilka działów tematycznych, dzięki którym uzyskamy wiedzę na temat tworzenia stron internetowych.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Java - programowanie na wesoło, kurs, tutorial »

  Oto miejsce, w którym łączy się przyjemne z pożytecznym! Jeśli chcesz się nauczyć pisać programy w Javie i jeśli dodatkowo chcesz, żeby to była przyjemność zapraszam na moją stronę. Tutaj nikt ci nie da uwagi, nie wyciągnie za ucho do tablicy a ściąganie jest mile widziane (jeśli robisz to z głową):) Kurs programowana w Javie na wesoło powstał, żeby zwykły śmiertelnik był w stanie o własnych siłach i bez korzystania z ksiąg magicznych zacząć pisać swoje własne programy. Zaczyna się od podstaw, powoli i bez pośpiechu. Ty decydujesz o tym ile czasu poświęcisz nauce i kiedy to zrobisz. Masz do dyspozycji przykłady, które możesz modyfikować, porównywać i analizować do woli. Gorąco zapraszam!

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy kurs HTML 5 i CSS 3 »

  Strony WWW są nader istotnym elementem naszego życia.Stworzenie atrakcyjnej i nowoczesnej strony internetowej jest bardzo czasochłonne oraz wymaga specjalistycznej wiedzy.Wobec tego utworzony został bezpłatny kurs z CSS3 oraz HTML5, którego autor stara się w łatwy i zrozumiały sposób przedstawić problematykę tych języków. Rozpoczynając od tego czym są te języki, oraz kończąc na działaniu poszczególnych elementów.Bezpłatny kurs z CSS3 i HTML5 został stworzony zgodnie z najnowszymi standardami dotyczącymi tych języków.Mnóstwo różnych spraw dotyczących HTML 5 i CSS 3, znajdziesz na tym darmowym kursie.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Statystyka opisowa w prostych słowach »

  Portal skierowany jest do studentów oraz maturzystów, zawiera definicje takie jak mediana, dominanta wariancja czy odchylenie standardowe. Wszystkie pojęcia statystyczne napisane są w zrozumiałem języku a przykłady podane na stronie na pewno rozjaśnią poszczególne znaczenie statystyk opisowych. Na stronie znajdziesz także zadania statystyczne wraz z odpowiedziami, które ułatwią Ci napisanie pracy dyplomowej czy też zdanie matury.Jeżeli natomiast nie czujesz się na siłach możesz zlecić nam opracowanie Twoich obliczeń statystycznych.

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online dla dzieci 3-8 lat, eProti »

  Super ćwiczenia, które pomogą Twojemu dziecku szybko opanować podstawowe słówka i zwroty z zakresu języka angielskiego. eProti to platforma z ćwiczeniami stworzonymi przez praktyków w dziedzinie nauczania języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. eProti polecają też specjaliści oraz rodzice, których dzieci już korzystają z platformy. Opinie można przeczytać na stronie.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Test na inteligencje »

  Strona umożliwia wykonanie szybkiego testu na inteligencję. Do rozwiązania 20 zadań, po których wykonaniu otrzymujemy wynik testu. Dodatkowo udostępniony jest certyfikat wyniku do pobrania w formacie PDF.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Matma jest łatwa »

  Serwis poświęcony zagadnieniom z matematyki. Objaśnione krok po kroku wszelkie definicje matematyczne, wyprowadzone wzory, rozwiązane zadania z różnych dziedzin matematyki. W przystępny sposób można zgłębić wiedzę z danego działu matematycznego. Serwis przeznaczony przede wszystkim dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, średnich i uczelni wyższych.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »