Burza-Mozgow.pl - korepetycje online - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Burza-Mozgow.pl - korepetycje online

Umieść pytanie, zadanie, wypracowanie czy pomoc z danego przedmiotu a wśród setek korepetytorów znajdziesz rozwiązanie swojego szkolnego problemu. Nasz serwis jest miejscem, w którym spotykają się korepetytorzy z osobami chcącymi zlecić realizację projektu szkolnego lub uczelnianego w określonym czasie i budżecie.

Szczegóły strony www.burza-mozgow.pl:

Podlinkuj stronę www.burza-mozgow.pl:

Burza-Mozgow.pl - korepetycje online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 167 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 38 Odwiedziny googlebot 445

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje z angielskiego przez internet »

  e-perfectum.pl – oferuję naukę języka angielskiego przez Skype.
  Oferowane przez nas usługi skierowane są do osób, które cenią sobie swój czas i chcą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe o umiejętności sprawnego komunikowania się w języku angielskim. Zajęcia są prowadzone indywidualnie o dogodnych dla uczącego się godzinach co wraz z możliwością nauki przez internet sprawia, że angielski jeszcze nigdy nie był tak łatwo dostępny. Dzięki skorzystaniu z naszych usług możesz zaoszczędzić do 3 godzin swojego czasu względem zajęć prowadzonych w tradycyjny sposób.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum korepetycji Delta Plus »

  Jeśli masz problem z matematyką, nie wahaj się, zadzwoń do nas i przekonaj się, że matematyka nie jest trudna, a dobrze zdana matura jest na wyciągnięcie ręki…

  OFERUJEMY:

  Korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach nauczania tj. szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne, a także materiał z analizy matematycznej, czy algebry, na studiach zarówno technicznych, jak i ekonomicznych.
  Przygotowanie do egzaminów maturalnych zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.
  Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego.
  Przygotowanie do egzaminu 6-klasisty.
  Możliwość przygotowania do matury międzynarodowej w języku angielskim (International Baccalaureate – IB), zarówno na poziomie SL (standard level) jak i HL (higher level).
  Rozwiązanie określonych zadań.
  Sprawdzenie projektów pod katem poprawności obliczeń.
  Możliwość sporządzenia opisu toku rozumowania do rozwiązanych zadań, w celu lepszego ich zrozumienia.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Teach Me Polish: Polski dla Cudzoziemców »

  aZainteresował Cię język polski i chciałbyś bliżej go poznać? Jedziesz studiować w Polsce, potrzebujesz jednak przyuczyć się polskiego języka? Witaj na Teach me Polish – polskie kursy dla obcokrajowców zarówno online jak i w Poznaniu. Stawiamy na naukę słownictwa i zwrotów używanych w życiu codziennym. W dydaktyce używamy wielu nowoczesnych metod nauczania, które każdą lekcje czynią interesującą. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą na www.teachmepolish.pl. Przekonaj się iż warto na nas postawić!

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dydaktyczne, szkolne - EduSklep »

  Sklep internetowy EduSklep oferuje bogaty wybór pomocy naukowych, dydaktycznych i szkolnych, a także wyposażenie szkół i przedszkoli. Oferuje asortyment do wszystkich typów zajęć dla szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i wyższych.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Infolia.pl - Szkolenia i kursy on-line - dzielimy się wiedzą. »

  Dlaczego marketing pewnych firm robi furrorę, a sprzedaż innych nie chce nawet drgnąć? W marketingu nie liczy się tylko to, co robimy, ale jak to robimy. Jeśli chcesz poznać techniki efektywnej sprzedaży, to tylko w Infolia.pl. Szkolenia on-line – social media, marketing, grywalizacja, copywriting, grafika w programie Photoshop (i wiele innych) są pełne praktycznej wiedzy wynikającej z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie e-commerce. Będziesz tworzył oferty, obok których żaden klient nie przejdzie obojętnie. Kursy on-line na platformie e-learningowej Infolia.pl to nauka od najlepszych trenerów w Polsce. Z nami uskrzydlisz Twój e-commerce.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy, szkolenia e-learningowe. »

  Specjalizujemy się we wdrożeniu interaktywnych szkoleń e-learningowych oraz platform umożliwiających prowadzenie szkoleń. Oferujemy również szeroki wybór oprogramowania umożliwiającego samodzielne tworzenie szkoleń e-learningowych w formacie SCORM, interaktywnych quizów, screencastów oraz tutoriali firm: iSpring, Articulate, TechSmith. Gwarantujemy pomoc w doborze, szkolenie oraz wsparcie techniczne. Oferujemy również usługi w zakresie efektywnego marketingu internetowego, tworzenia stron internetowych, przygotowania kampanii w płatnych wynikach wyszukiwania adwords oraz social media (facebook, youtube, linkedin).

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac magisterkich, licencjackich i maturalnych. »

  Oferujemy pomoc w pisaniu prac dyplomowych (magisterskich, inżynierskich, licencjackich) oraz tworzeniu prezentacji maturalnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy zadowolenie z naszych usług. Tworzymy wzory prac, które klienci mogą dowolnie wykorzystać. Zapewniamy stały kontakt i pełne wsparcie w trakcie pisania pracy. Jeśli masz problemy z pracą dyplomową czekamy, żeby Ci pomóc. Aby zapoznać się z przykładowymi tematami prac zapraszamy na naszą stronę. Jeszcze nigdy zdobycie dyplomu nie było tak proste!

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • CHELSEA - szkoła językowa Opoczno »

  Szkoła językowa CHELSEA zaprasza na kursy języków obcych do swojej siedziby w Opocznie przy ulicy Piotrkowskiej 70. W ofercie szkoły języków obcych CHELSEA znajdziesz naukę języka angielskiego dla dzieci, szkolenia językowe dla dorosłych (w tym: język angielski, włoski, hiszpański), a także egzaminy językowe i konwersacje z native speakerem. Nauczamy ludzi w każdym wieku, a osoby zainteresowane znajdą u nas także kursy języka rosyjskiego, niemieckiego i włoskiego. Teren naszej działalności to nie tylko Opoczno, ale i także nowo-otwarte placówki w miejscowościach Przysucha, Końskie i Drzewica. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie językowej, oraz uczestnictwa w kursach językowych.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praktyczny kurs C++ »

  Znajomość podstaw C++ jest ważna, gdyż elementy składni tego języka, zasady tworzenia funkcji, struktur czy klas są identyczne lub bardzo podobne jak w wielu innych językach np.: Java, JavaScript, PHP.
  C++ można więc traktować jako punkt wyjścia do dalszej nauki programowania.
  Kurs napisany jest w postaci kilkunastu lekcji, które spójnie łączą się ze sobą. Teoria poparta jest przykładami. Wprowadzenie nowych zagadnień takich jak tablice, wskaźniki czy klasy poprzedzone jest wstępem uświadamiającym czytelnikowi, że to co nowe jest dobre i pomoce a nie uciążliwe i niepotrzebnie obciążające umysł.
  Kurs przeznaczony jest dla początkujących programistów, rozpoczynających przygodę z programowaniem. Korzystając w własnych doświadczeń, będę starał się bardzo dokładnie i szczegółowo opisać zagadnienia sprawiające najwięcej trudności.
  Nie przejmuj się niepowodzeniami. nnPraktyczny kurs C++ to 12 lekcji przedstawiających w przyjazny sposób podstawy języka C++ w formie przykładów i zadań. Lekcje rozpoczynają się instalacją kompilatora.
  Następnie użytkownik uczy się jak deklarować zmienne i wykonywać podstawowe operacje arytmetyczne.
  W prosty sposób wprowadzane są instrukcje warunkowe, takie jak if, for, while i do while. Następnie uczymy się operować na tablicach i wskaźnikach.
  Poznajemy działania na tablicach i ich praktyczne zastosowanie. Budujemy coraz bardziej zaawansowane programy.
  Na końcu przystępujemy do budowy programu obiektowego z użyciem klas.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa LOGOS »

  Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego. Oferujemy szkolenia dla firm oraz dla najmłodszych z dojazdem do domu. Zajęcia indywidualne i grupowe. Wysoka jakość, dostępność i nowoczesność. Zajęcia prowadzone przez dyplomowanych nauczycieli języka angielskiego lub native speakera - do wyboru.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »