Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 661

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoły policealne Warszawa »

  W tym fenomenalnym serwisie znajdują się też aktualności uczelniane i informacje o konferencjach. Ciekawi Cię zawód technik elektroniki, zobacz co proponuje szkoła AP Edukacja. Roisz o zostaniu ratownikiem medycznym czy fryzjerką, nic nie stanie na przeszkodzie by zrealizować swoje marzenia. Jeśli chcesz się przekwalifikować wystarczy że zapiszesz się do jednej z nich.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Fotografii Szczecin »

  Kurs Fotografii Szczecin, Warsztaty Fotograficzne Szczecin

  Witamy Wszystkich zainteresowanych kursem fotografii cyfrowej. Jeśli macie problemy z ustawieniami waszego aparatu, nie wiecie dlaczego zdjęcia które robicie "wychodzą" raz lepiej a raz gorzej. Ten kurs jest właśnie dla Was.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • FOCUS Szkoła Języków Obcych »

  FOCUS W IZABELINIE. ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, ROSYJSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI. Nauka dla młodzieży, zajęcia dla dzieci, kursy dla dorosłych. Zapraszamy do FOCUS Szkoła Języków Obcych - www.focus-szkola.pl; Izabelin C k. Warszawy, ul. 3-go Maja 70, tel. 603 659 603; kontakt@focus-szkola.pl

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Pamięci i Szybkiego Czytania Kursy Szkolenia Radom »

  Sprawdź ofertę stacjonarnej szkoły pamięci i szybkiego czytania w Radomiu. To nie internetowe kursy, tylko praca z normalnym żywym człowiekiem – wykładowcą trenerem. Jeśli coś stwarza Ci problemy w nauce nasza szkoła pomoże Ci. Nauczymy uczyć się. Nie przez bezmyślne powtarzanie, wkuwanie i zapamiętywanie. Osiągniesz to samo mniejszym wysiłkiem. Jeśli jesteś uczniem, studentem, managerem, pracownikiem umysłowym, uczniem szkoły podstawowej, średniej lub wyższej. Sprawdź, zadzwoń, umów się na spotkanie z trenerem, dowiesz się czego możesz się nauczyć, jak odkryć swoją kreatywność, poznasz metody twórczego i trwałego zapamiętywania. Po skończeniu kursu nauka tworzenie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. Problemy w nauce w pracy kłopoty w szkole staną się przeszłością. Oferta naszej szkoły zawiera: Naukę Szybkiego Czytania ze zrozumieniem. Ustalanie celów programowanie umysłu wzmacnianie motywacji Neurolingwistyczne Programowanie, Technik Metodą SILVY. Umiejętności w zakresie relaksu, wizualizacji, oddychania, ćwiczeń zwiększających koncentrację umysłu, wykonywania w praktyce syntetycznych notatek, wpływających na lepsze zapamiętanie materiału i efektywniejszą naukę. Poznanie stylów uczenia się dla wzrokowców, słuchowców, kinestetyków, uczuciowców. Lepsze korzystanie z mózgu. Skuteczne zapamiętywanie mnemotechnika, zwiększenie rezultatów uczenia się. Strategie pracy z tekstem Zwiększenie pewności siebie, aktywności asertywności. Pobudzanie kreatywności. Zajęcia odbywają się w centrum Radomia.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Warszawa »

  Każda dobra szkoła tańca przyciąga do siebie wielu adeptów tańca, którzy chcą zostać mistrzami w tej dziedzinie, przynajmniej prywatnie. Programy telewizyjne pokazujące zmagania taneczne gwiazd telewizji sprawiły, że osoby w różnym wieku chcą nauczyć się tańczyć i czerpać z tego ogromną radość. Oglądając występy gwiazd możemy uwierzyć, że również my będziemy potrafili się nauczyć się tańczyć niemal tak, jak zawodowi tancerze, z odpowiednią ramą i wykrokiem. Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia taneczne również dla dzieci, nawet tych najmłodszych, które uwielbiają przebieranki w strój do tańca i zabawy z wykorzystaniem ćwiczeń kształtujących sylwetkę i rozwijających koordynację ruchową. Maluchy z radością uczestniczą w zajęciach, gdzie mogą wspólnie z innymi dziećmi wspaniale się bawić, a jednocześnie uczyć tańca, klasycznego lub towarzyskiego. nLekcje tańca odbywające się w naszej szkole prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów tanecznych, którzy uwielbiają swoją pracę i potrafią to przekazać swoim małym uczniom. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Sieradzu »

  Studia Sieradz, kursy, szkolenia, studia podyplomowe, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, public relations, marketing i zarządzanie, promocyjne ceny, bogata oferta kursów i szkoleń, atrakcyjne kierunki

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zrób porządek z danymi osobowymi »

  Strona odwołuje się do osoby Pana Michała Koralewskiego, zajmującego się tematyką ochrony danych osobowych i bezpieczeństwem informacji a także międzynarodową normą ISO 27001. Michał Koralewski, rodowity łodzianin, absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, kierunek zarządzanie bezpieczeństwem. Audytor wiodący (ISMS Lead Auditor) w zakresie normy ISO/IEC 27001 "Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji", rejestracja w IRCA (International Register of Certified Auditors) - Międzynarodowym Rejestrze Certyfikowanych Audytorów.
  Praktyk i trener w zakresie ustawy o ochronie danych osobowych i aktów wykonawczych. Autor wielu szkoleń i wykładów z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz bezpieczeństwa dzieci w Internecie. Specjalista w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i prawno - organizacyjnego.
  Posiada poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE. Na co dzień Naczelnik Wydziału Zarządzania Bezpieczeństwem w administracji samorządowej, pełniący jednocześnie funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji i Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych. Pasjonat dobrej muzyki, tańca i podróży.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZDZ szkolenia zawodowe »

  W Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić Państwu optymalne warunki rozwoju zawodowego, uzyskiwania wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności, poszerzania horyzontów oraz podwyższania kwalifikacji. Istniejemy od ponad 85 lat, kiedy to zaistnieliśmy jako pierwsza tego rodzaju placówka na terenie Śląska. Nastawienie na ciągły rozwój i wprowadzanie nowatorskich rozwiązań spowodowało, że dziś działamy również na obszarze kilku gmin i powiatów w województwie małopolskim, łódzkim i opolskim. Nasza suta propozycja zawiera kształcenie w trybie szkolnym oraz kursowym, a również wsparcie świadczone przez prężnie działające biuro pośrednictwa pracy. Przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach działają też komisje egzaminacyjne. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła mody - viamoda »

  Na niniejszej stronie internetowej znajduje się niezwykle interesująca oferta szkoły Viamoda Industrial. Użytkownicy poruszając się po stronie będą mogli zapoznać się z kierunkami i specjalnościami dotyczącymi projektowania ubrań, będą mogli też przystąpić do procesu rekrutacji online. Na stronie opublikowane są ponadto aktualności, użytkownicy mogą też zajrzeć do strefy studenta, czy też zapoznać się z informacjami dotyczącymi współpracy zagranicznej. Dostępna jest też oferta Małej Akademii Mody dla najmłodszych.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Nawigatorzy Jutra »

  Studia społeczne podyplomowe w Warszawie - Nawigatorzy jutra to nowatorski, interdyscyplinarny kierunek, którego spójny program porusza najważniejsze wydarzenia i zjawiska ekonomiczno-społeczne. Celem nauczania jest wykształcenie ludzi myślących, wątpiących, nie bojących się zadawać pytania i podważać autorytety. Uruchomione w tym roku na Warszawskiej Szkole Zarządzania studia z przystępnym czesnym i doskonale przygotowanym zespołem wykładowców. To również możliwość rozwoju własnej świadomości, uczenie się wyznaczania nowych kierunków i celów, a także zdobywanie rzetelnej wiedzy o świecie. To jedne z nielicznych studiów podyplomowych bez sztywnego pakietu przekazywanej wiedzy, gdzie, zamiast tego, dostajemy możliwość realizacji wspólnych projektów, gromadzenia informacji nie przefiltrowanych przez media i dzielenia się nią z wykładowcami i innymi studentami. To przede wszystkim studia społeczne bazujące na edukacji podyplomowej dla ludzi zaangażowanych, aktywnych, chcących zmieniać i ulepszać świat.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »