Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 147 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 21 Odwiedziny googlebot 759

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uczelnie w Krakowie »

  Studia wyższe to w dzisiejszych czasach rzecz bardzo powszechna. Z tego powodu tak istotne jest wybranie odpowiedniego kierunku studiów, który zagwarantuje nam pracę. Kandydaci na studia coraz częściej wybierają się na studia ścisłe, jak np. fizyka, informatyka czy bietechnologia. Bez względu na to jaki kierunek będziesz chciał studiować bardzo istotną sprawą jest wybór najlepszej szkoły. W tym celu jak najszybciej zajrzyj na stronę www, skupiającą najlepsze uczelnie w Krakowie i innych miastach Polski.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego pedagogika przedszkolna »

  Przyszłych studentów zainteresowanych kształceniem w kierunku pedagogicznym zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą warszawskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego. Osiąga ona bardzo dobre rezultaty w obrębie kształcenia swoich absolwentów. Dysponuje starannie kreowaną kadrą wykładowców-pasjonatów, mających najlepsze kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w pracy tego typu. Uczelnia ta może pochwalić się także bardzo dobrym zapleczem dydaktycznym. Oferuje tok studiów stacjonarnych i niestacjonarnych stopnia I oraz II a także studia doktoranckie. Jeśli zainteresowała Cię swoją ofertą, zobacz tę stronę internetową, na której zamieszczone zostały szczegóły jej aktywności:

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • School of Polish Language for Foreigners PolishStreet »

  School of Polish Language for Foreigners PolishStreet (former DOMINO) was established at the beginning of the 90's. Our courses have been prepared for foreigners staying in Poland either temporary or permanently. We teach Polish and introduce elements of Polish culture and history. We have acquired considerable experience and we have developed our own curriculum.

  Our strategy aims at meeting the individual needs of foreigners coming to our country. We offer basic courses covering communicative vocabulary needed in everyday situations, as well as developing the skill of understanding speech and speaking. At the advanced courses we develop language skills simultaneously and add elements of Polish history and culture to the program.

  We offer:
  Individual or group lessons at every level
  Long term courses - a year or longer
  Intensive courses - for a weekend, a week or for the summer
  Preparation for the certified exams on Polish as a foreign language
  Courses on selected aspects of the culture and history of Poland and Wrocław
  Encounters with Polish culture – multimedia presentations, lessons at museums, going to the theatre etc.
  Arts lessons - pottery, glass, painting,etc.
  Proof-reading and translation of texts
  Assisting our students in practical matters like obtaining legal documents, finding accommodation, etc.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bezpiecznej jazdy »

  Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Rajder zaprasza na szkolenia z zakresu techniki bezpiecznej jazdy. Celem szkoleń z bezpiecznej jazdy jest podwyższenie Twoich umiejętności, zrozumieć i mieć świadomość jakie zagrożenia mogą pojawić się na drodze. Szkolenie bezpiecznej jazdy to oferta zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. ODTJ Rajder oferuje zarówno trening praktyczny, w tym jazdę na płycie poślizgowej, a także szkolenia z techniki ecodriving, oraz kursy ratownictwa i szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. Posiadamy specjalnie przygotowany ośrodek szkolenia kierowców w Toruniu, do którego serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs chińskiego dla firm Gdańsk, tłumaczenia język niemiecki i angielski. Nauka Gdynia, Trójmiasto. »

  W skutecznej walce na rynku pomoże nauka języka w firmie Trójmiasto. Badania oraz kompleksowa analiza rynków pokazuje, że przedsiębiorstwa posiadające zdolność do szeroko rozumianego tłumaczenia tekstów specjalistycznych, z lepszym efektem radzą sobie w pozyskywaniu potencjalnych klientów. Im więcej jeżyków firma może obsłużyć, tym lepiej. Tłumaczenia języka angielskiego Trójmiasto to już w zasadzie fundamentalna zdolność liczącej się na rynku firmy. Z racji położenia geograficznego oraz pewnych względów historycznych tłumaczenia języka niemieckiego Gdynia są tutaj bardzo częstym zjawiskiem. Świat jednak ciągle idzie do przodu i kontakty zagraniczne nie polegają tylko na bazowaniu na współpracy europejskiej ale także światowej. Biuro tłumaczeń języka chińskiego Trojmiasto umożliwia prowadzenie biznesu z partnerami z Azji. Bardzo korzystną sytuacją jest odbyty kurs chińskiego dla firm Gdańsk. Co raz częściej zdarza się bowiem, że język chiński dla firm Gdańsk jest bardzo użyteczny. Polska to dobry obszar do intratnych inwestycji, umożliwiających rozwoj dla wielu podmiotów gospodarczych. Z racji wymienionych wcześniej przyczyn kurs niemieckiego dla firm Gdańsk także zwiększy potencjał firmy. Tłumaczenia z niemieckiego Gdańsk są tutaj absolutnie powszechnym zjawiskiem. Inwestycje językowe włożone w firmę z pewnością zwracają się z nawiązką.

  Data dodania: 07 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnia WSP Korczak »

  Zapraszamy na stronę WSP im. Jana Korczaka. Wyższa Szkoła Pedagogiczna oferuje Państwu naukę w systemie tradycyjnym oraz naukę na odległość w kierunkach takich jak pedagogika, politologia, praca socjalna oraz filologia angielska. Oferta edukacyjna obejmuje studia I stopnia, II stopnia, studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia. Na stronie szkoły mogą Państwo znaleźć informacje o kierunkach, wymagania rekrutacyjne, aktualności studenckie. Rejestracja prowadzona jest także online.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Policealna "Wektor" »

  Szkoła Policealna "Wektor" to bogata oferta kierunków dla dorosłych, Nie wymagamy matury, wystarczy ukończenie szkoły średniej. Tytuł zawodowy technika nawet w 1,5 roku.

  Nauka całkowicie za darmo, bez gwiazdek i ukrytych kosztów. Każdy słuchacz otrzymuje dodatkowo pakiet korzyści już od pierwszego dnia. Wychodzimy bowiem z założenia, że za darmo to za mało i dajemy więcej - każdemu i bez wyjątku.

  Szkoła policealna to doskonały wybór dla osób, które chcą lub muszą się przekwalifikować, chcą uczyć się bezpłatnie drugiego kierunku lub szkoła policealna to po prostu ich świadomy wybór.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Salsa Bielsko »

  Szkoła Tańca Salsa Bielsko zaprasza na kursy taneczne. Już 13 lat zarażamy naszych kursantów naszą pasją do tańca.Na prowadzonych przez nas kursach możesz poznać tajniki tańców takich jak: salsa, reggaeton, bachata, rueda de casino. Nabyte umiejętności wykorzystasz na organizowanych przez nas imprezach tanecznych. Miłośnicy tanga znajdą u nas coś dla siebie na coniedzielnych milongach.

  Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona osób, niezależnie od wieku i wcześniej nabytych umiejętności na kursach tańca w parach i solo każdy znajdzie coś dla siebie.

  Współpracujemy z firmami Multisport Plus, Fitprofit, Fitflex oraz OK Systems. Posiadacze kart mogą skorzystać z dowolnych zajęć raz dziennie.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Słowianka szkoła języka rosyjskiego w Warszawie - kursy, nauka, polski dla obcokrajowców »

  Słowianka to szkoła języka rosyjskiego znajdująca się w ścisłym centrum Warszawy. Na naszych kursach nauczysz się języka rosyjskiego! Oferujemy również kursy języka w biznesie dla firm, a także naukę języka polskiego dla obcokrajowców. W trakcie wakacji realizujemy intensywne wakacyjne kursy języka rosyjskiego. Przygotowujemy uczniów do matury, a także oferujemy tłumaczenia.

  Nauczyciele prowadzący kursy w naszej szkole w Warszawie to profesjonaliści, którzy uwielbiają swoją pracę. Podczas nauki motywują uczniów i pomagają pokonywać wszelki bariery w nauce języka rosyjskiego.

  Nasi nauczyciele prowadzący kursy to starannie dobrany zespół w Warszawie składający się z:
  1. Rodzimych użytkowników rosyjskiego o wykształceniu filologicznym i z przygotowaniem pedagogicznym.
  2. Absolwentów renomowanych uczelni, którzy odbyli szkolenia z nauki języka rosyjskiego, jako obcego.
  3. Autorów podręczników oraz materiałów dydaktycznych do nauki języka rosyjskiego.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »