Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 132 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 758

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy Mikołów Kaskader »

  www.kaskader.tychy.pl
  Masz pytania? Dzwoń 507-271-911

  Zdobycie prawa jazdy to nie tylko inwestycja pieniężna, poświęcony czas czy też ogrom włożonej pracy i wysiłku w naukę, to również inwestycja w twoje bezpieczeństwo.

  Inwestujesz w poczucie bezpieczeństwa nie tylko podczas prowadzenia pojazdu w trakcie kursu, ale przede wszystkim po uzyskaniu prawa jazdy.

  OSK KASKADER powstał dla osób, które chcą pod okiem wyszkolonej kadry instruktorów przygotować się do samodzielnego prowadzenia pojazdu oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji w ruchu drogowym.

  U nas przekonasz się, że nauka nie wiąże się ze stresem, ale z przyjemnością w zdobywaniu nowych doświadczeń i umiejętności.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polecane Szkoły. Polecane Studia, Uczelnie, Szkoły »

  Edukacja dla każdego - Informator szkolny - przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, szkoły policealne, szkoły artystyczne, wyższe uczelnie, szkoły podyplomowe, kolegia nauczycielskie, kursy i szkolenia.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studium policealne »

  Szkoły policealne w ROE, czyli regionalnym Ośrodku Edukacji to idealne przygotowanie do zawodu lub kontynuacja nauki. Szkoły policealne to propozycja dla osób, które myślą praktycznie i chcą uczyć się rzeczy, które faktycznie przydadzą się przy wykonywaniu przyszłego zawodu. Kompetentni wykładowcy, którzy mają szeroką wiedzę kierunkową. Możliwość odbycia bardzo atrakcyjnych i przydatnych praktyk w Polsce oraz za granicą. Wysoka zdawalność oraz setki zadowolonych absolwentów, którzy pracują w miejscach, o których wcześniej marzyli.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław Uczelnie »

  Wrocław to piękne, zabytkowe miasto, pełne wielu ciekawych atrakcji. Z każdym rokiem przybywa tam studentów wrocławskich uczelni wyższych. Zostań jednym z nich i ucz się na wybranej uczelni. Wrocław zaskoczy przyszłych studentów swoim urokiem i innowacyjnością. Znajdziemy tam całe mnóstwo barów studenckich, dyskotek i tanich, ale smacznych restauracji z kuchnią staropolską i nie tylko. Dolnośląskie szkoły wyższe proponują swoim kandydatom na studia bardzo wiele atrakcyjnych kierunków i specjalności. Nie czekaj! Już dziś zapisz się na wybrane studia we Wrocławiu.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych - Enjoy »

  Enjoy oferuje naukę języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania według wytycznych Unii Europejskiej. Kursy dla dzieci i dla dorosłych, gimnazjalne i maturalne. W ofercie nauka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnia WSP Korczak »

  Zapraszamy na stronę WSP im. Jana Korczaka. Wyższa Szkoła Pedagogiczna oferuje Państwu naukę w systemie tradycyjnym oraz naukę na odległość w kierunkach takich jak pedagogika, politologia, praca socjalna oraz filologia angielska. Oferta edukacyjna obejmuje studia I stopnia, II stopnia, studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia. Na stronie szkoły mogą Państwo znaleźć informacje o kierunkach, wymagania rekrutacyjne, aktualności studenckie. Rejestracja prowadzona jest także online.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Swseiz.pl »

  Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi jest niepubliczną uczelnią, która powstała w 1996 roku z inicjatywy salezjanina ks. Józefa Belniaka. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie i wpisana jest do rejestru szkół niepublicznych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz na listę Istituzioni Universitarie Salesiane, czyli listę 60-ciu salezjańskich uczelni wyższych zlokalizowanych w różnych krajach świata. Szkoła kontynuuje dziedzictwo naukowego poszukwania prawdy z poszanowaniem chrześcijańskich wartości, dostosowując kierunki kształcenia do potrzeb i rozwoju gospodarczego oraz oczekiwań naszych studentów.
  Uczelnia oferuje studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym w zakresie nauk ekonomicznych, na takich kierunkach jak: administracja, finanse i rachunkowość, zarządzanie i marketing, europeistyka oraz pedagogika. Ofertę kształcenia uzupełniają liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe dla nauczycieli »

  Kierujemy swą ofertę do osób dorosłych, w szczególności do nauczycieli. Zajmujemy się realizowaniem studiów podyplomowych dla nauczycieli oraz mundurowych. Dodatkowo przeprowadzamy różne szkolenia m.in z zakresu pierwszej pomocy, kursy przydatne w turystyce oraz kursy wymagane na brytyjskim rynku pracy. Edukacja w naszych instytutach częściowo realizowana jest w systemie blended learning, co oznacza że część teoretyczna zajęć realizowana jest w formie e-learningu. Natomiast część praktyczna w trybie zajęć stacjonarnych. Dzięki wyszkolonej kadrze oferujemy usługi na wysokim poziomie.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje indywidualne i grupowe. Nauka angielskiego - szkoła językykowa w Mogilnie »

  Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły językowej, której siedziba główna znajduje się w Mogilnie.
  Oferowane pakiety:
  Anglomax KIDS – zajęcia dla dzieci,
  Anglomax INDIVIDUAL – korepetycje indywidualne,
  Anglomax GROUP – zajęcia w grupach,
  Anglomax BUSINESS – szkolenia dla firm
  Posiadamy nowoczesne pomoce naukowe, między innymi 55-calowy monitor interaktywny.
  Bardzo ważnym aspektem jest kontakt z naszymi Klientami, wszelkie informacje i ciekawostki umieszczamy na naszych profilach firmowych na popularnych portalach społecznościowych na przykład na facebooku i twitterze.
  Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo pomoce naukowe, które zawsze są dostępne online oraz interaktywny kalendarz (terminarz).
  Elastycznie dostosowujemy plan zajęć i szkoleń, dostosowując się do Państwa wymagań.
  Zapraszamy serdecznie do nawiązania kontaktu.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego na Malcie »

  Szkoła języka angielskiego Maltalingua jest jedną z niewielu szkół językowych na wyspie, które znajdują się w brytyjskim posiadaniu i oferuje program dla dorosłych, dla młodzieży oraz dla rodzin. Szkoła mieści się w niedawno odnowionym, zabytkowym budynku z widokiem na malowniczą zatokę St. Julian’s i basenem oraz kawiarnią na dachu. Maltalingua jest w pełni akredytowanym członkiem EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services), prestiżowej organizacji, która ocenia szkoły językowe za osiągnięcia w nauczaniu języków obcych. Szkoła oferuje kompletny pakiet zajęć pozalekcyjnych oraz szeroki wybór opcji zakwaterowania. Kursy odbywają się przez cały rok.

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »