Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 98 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 735

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Matura dla dorosłych, jakie studia wybrać, kursy maturalne »

  Abiturienci.com to portal na temat edukacji, o maturze i o wyborze studiów.

  Portal tworzony jest we współpracy z firmą Kursy maturalne Abiturient.

  Zdajesz maturę? Stoisz przed ciężkim wyborem kierunku studiów? Ten portal jest dla Ciebie.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studium Geodezyjne »

  Studium jest szkołą dla dorosłych – absolwentów szkół średnich.

  Celem kształcenia jest przygotowanie dobrze wykwalifikowanej kadry geodezyjnej, odpowiadającej potrzebom rynkowym. Wiedza i nabyte umiejętności w naszym Studium pozwalają podjąć pracę w zawodach geodezyjnych i pokrewnych.

  Studium oferuje swoim słuchaczom szeroki zakres wiedzy geodezyjnej, ćwiczeń geodezyjnych i zajęć praktycznych. Bardzo ważnym zadaniem Studium jest spełnianie potrzeb i oczekiwań naukowych słuchaczy.

  Szkoła zaoczna dla dorosłych, nauka trwa 2 lata. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym 2 razy w miesiącu

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Sieradzu »

  Studia Sieradz, kursy, szkolenia, studia podyplomowe, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, public relations, marketing i zarządzanie, promocyjne ceny, bogata oferta kursów i szkoleń, atrakcyjne kierunki

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Altaling Wrocław »

  Alta Lingustic to szkoła językowa Wrocław - wykładająca zajęcia metodą Direct, uznawaną za dającą najlepsze postępy w nauce konwersacji.
  Personel szkoły to belfrowie z obszernym doświadczeniem pedagogicznym i predylekcją do języków obcych, przekazują ją uczniom i pokazują iż znajomość języków obcych w wielu przypadkach otwiera drzwi do kariery zawodowej i osobistej.
  Szkoła kładzie duży nacisk na to, aby stworzyć jak najmniejsze grupy zajęciowe prowadzone przez wykwalifikowanych filologów, dzięki którym kursanci mają możliwość rozmowy z prawdziwymi obcokrajowcami. W tym samym czasie kursanci rozbijają barierę konwersacji w języku polskim, włoskim czy angielskim.
  Poza kursami dla początkujących prowadzone są również zajęcia przeszkalające do certyfikatów językowych TOEFL, FCE, SPE, a jako członek sieci TELC szkoła językowa przeprowadza egzaminy TELC w swojej siedzibie. Planuje również lekcje indywidualne, zajęcia dla przedsiębiorstw oraz zagraniczne. Placówka językowa to nie tylko język angielski Wrocław, w jej ofercie znajdziecie także kursy z języka włoskiego, ruskiego, portugalskiego ale również tak egzotycznego jak japońskiego.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • STLB - Kursy, szkolenia i warsztaty dla młodzieży i dorosłych »

  Jesteśmy firmą szkoleniową mieszczącą się w dogodnej lokalizacji przy alei Szucha na Mokotowie w Warszawie. Oferujemy kursy, szkolenia i warsztaty dla młodzieży gimnazjalnej, licealnej i dorosłych. Nasi doświadczeni wykładowcy prowadzą zajęcia z matematyki (do egzaminu gimnazjalnego i matury), informatyki (programowanie, tworzenie stron internetowych, grafika), pierwszej pomocy

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Luzino Stowarzyszenie Samorządność »

  Luzino, Pierwszy niezależny portal internetowy w Gminie Luzino,strona Stowarzyszenia Samorządność.Nasze wnioski,pomysły,artykuły Celem Stowarzyszenia Samorządność jest:1. Rozbudzanie szerokiej inicjatywy dla wszechstronnego rozwoju społecznego, gospodarczego i kulturalnego w szczególności w środowisku lokalnym i regionalnym.2. Popularyzowanie wiedzy z dziedziny samorządności wśród społeczeństwa.3. Działanie na rzecz zwiększenia udziału społeczności lokalnej w życiu publicznym.4. Troska o uczciwość w życiu publicznym.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sukces-Edukacja Gimnazjum dla dorosłych »

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi kierunków i szkół jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom zarówno naszych słuchaczy jak i rynkom pracy. Dzięki naszej szkole szybko przebrniesz przez dalsze szczeble swojej zawodowej kariery. SukcesEdukacja to szkoła przyszłości.

  Data dodania: 19 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko Stylish English »

  Szkoła językowa Stylish English oferuje kursy języka angielskiego zarówno indywidualnie jak i w małych grupach (3-6 osobowych). Zapewniamy naukę na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy zajęcia łączącą tradycyjną oraz nowatorską metodą "direct", dzięki czemu uczeń jest w stanie osiągnąć zadowalające efekty w krótkim czasie. Na życzenie klienta istnieje możliwość przygotowania kursów specjalistycznych pod wybrany zakres rzeczowy. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty Prince2 Foundation - Red Hat - Microsoft »

  Chcielibyśmy zaprosić wszystkich specjalistów IT na stronę internetową poświęconą w zupełności szkoleniom oraz certyfikatom informatycznym. Ukończenie szkolenia daje możliwość przystąpienia do końcowego egzaminu, którego
  ukończenie z pozytywnym wynikiem upoważnia do odebrania renomowanego certyfikatu. Dokument ten jest solidnym i profesjonalnym potwierdzeniem naszej wiedzy i z pewnością daje nam lepsze rokowania na rynku pracy. Jako, że przemysł informatyczny stale się rozwija, certyfikaty IT stają się niemalże niezbędne. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »