Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 101 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 740

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia i kursy - szkolenia24 »

  Rynek oferuje tak wiele kursów i szkoleń, że zgubienie się w jego ofercie jest niezwykle łatwe. W celu uporządkowania propozycji i przedstawieniu jej w czytelnej formie, powstała nasza baza szkoleń, w której każdy, niezależnie od wykonywanej pracy, wyuczonego zawodu, znajdzie kursy godne uwagi. Szkolenia podzielane są na katalogi: informatyka, prawo i finanse, sprzedaż i marketing, zarządzanie i organizacja, itd. Przejdź na stronę i przekonaj się sam, jak bogaty może być katalog szkoleń.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matura dla dorosłych, jakie studia wybrać, kursy maturalne »

  Abiturienci.com to portal na temat edukacji, o maturze i o wyborze studiów.

  Portal tworzony jest we współpracy z firmą Kursy maturalne Abiturient.

  Zdajesz maturę? Stoisz przed ciężkim wyborem kierunku studiów? Ten portal jest dla Ciebie.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - Szkolenia językowe dla firm. Warszawa | The British Accent »

  Firma The British Accent specjalizuje się w szkoleniach językowych dla Firm i Przedsiębiorstw.
  W celu zagwarantowania wysokiej jakości usług, oferujemy naszym Klientom profesionalną kadrę nauczycelską, miła obsługę oraz bardzo konkurencyjne ceny.
  Oferujemy profesjonalne zajęcia świadczone przez wykwalifikowanych lektorów z dużym doświadczeniem i zapleczem dydaktycznym.
  Posiadamy duże doświadczenie w zakresie szkolenia firm, wybieramy najlepsze materiały edukacyjne,dobrej jakosci książki i materiały audiowizualne dostosowane do potrzeb każdego studenta.
  Realizujemy i rozwijamy nasz program zgodnie z europejskim systemem opisu kształcenia językowego. Uczymy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania.
  Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta w zakresie jego środowiska zawodowego, dostosowujemy nasze zajęcia i materiały,przygotowując odpowiednie bloki tematyczne z zakresu danej dziedziny.
  W celu uzyskania więcej informacji, zapraszamy do naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZDZ szkolenia zawodowe »

  W Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić Państwu optymalne warunki rozwoju zawodowego, uzyskiwania wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności, poszerzania horyzontów oraz podwyższania kwalifikacji. Istniejemy od ponad 85 lat, kiedy to zaistnieliśmy jako pierwsza tego rodzaju placówka na terenie Śląska. Nastawienie na ciągły rozwój i wprowadzanie nowatorskich rozwiązań spowodowało, że dziś działamy również na obszarze kilku gmin i powiatów w województwie małopolskim, łódzkim i opolskim. Nasza suta propozycja zawiera kształcenie w trybie szkolnym oraz kursowym, a również wsparcie świadczone przez prężnie działające biuro pośrednictwa pracy. Przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach działają też komisje egzaminacyjne. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • STLB - Kursy, szkolenia i warsztaty dla młodzieży i dorosłych »

  Jesteśmy firmą szkoleniową mieszczącą się w dogodnej lokalizacji przy alei Szucha na Mokotowie w Warszawie. Oferujemy kursy, szkolenia i warsztaty dla młodzieży gimnazjalnej, licealnej i dorosłych. Nasi doświadczeni wykładowcy prowadzą zajęcia z matematyki (do egzaminu gimnazjalnego i matury), informatyki (programowanie, tworzenie stron internetowych, grafika), pierwszej pomocy

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neolingua - Szkoła Językowa przez Internet! »

  Neolignua to najlepsza dla Ciebie szkoła Językowa, gdzie nauczysz się języka przez Internet! Język Angielski, język niemiecki, język chiński, hiszpański, francuski, polski dla obcokrajowców i wiele innych!
  Przekonaj się jak wygodna, łatwa i przyjemna jest nauka języka online przez Skype!
  Posiadamy świetnych lektorów, native speakerów, wykonujemy także tłumaczenia.
  Promocje dla małych grup!
  Nie wahaj się, sprawdź naszą ofertę - będziesz w pełni usatysfakcjonowany!

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kruszwicka Szkoła Realna »

  Kruszwicka Szkoła Realna została powołana w 1997 roku. Przez 16 lat jej działania naukę w szkole podjęło ok. 1642 słuchaczy. Ci, którzy rozpoczęli naukę i spełniali warunki postawione przez szkolę oraz przepisy ustawowe (określone przez MEN) - szkołę ukończyli. Działalność Kruszwickiej Szkoły Realnej ukierunkowana jest zawsze potrzebami lokalnego rynku pracy (stąd nazwa „realna”). Obecnie miejsce działania placówki to Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy.

  Kruszwicka Szkoła Realna to także Centrum Kształcenia Ustawicznego i Szkoleń, które poprzez kursy podnosi kwalifikacje zawodowe uczestników w formach pozaszkolnych. W latach 2010/2011, 2011/2012 i 2012/2013 w ramach Kruszwickiej Szkoły Realnej działał Uniwersytet Trzeciego Wieku, który współpracował z różnymi szkołami wyższymi.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs chińskiego dla firm Gdańsk, tłumaczenia język niemiecki i angielski. Nauka Gdynia, Trójmiasto. »

  W skutecznej walce na rynku pomoże nauka języka w firmie Trójmiasto. Badania oraz kompleksowa analiza rynków pokazuje, że przedsiębiorstwa posiadające zdolność do szeroko rozumianego tłumaczenia tekstów specjalistycznych, z lepszym efektem radzą sobie w pozyskywaniu potencjalnych klientów. Im więcej jeżyków firma może obsłużyć, tym lepiej. Tłumaczenia języka angielskiego Trójmiasto to już w zasadzie fundamentalna zdolność liczącej się na rynku firmy. Z racji położenia geograficznego oraz pewnych względów historycznych tłumaczenia języka niemieckiego Gdynia są tutaj bardzo częstym zjawiskiem. Świat jednak ciągle idzie do przodu i kontakty zagraniczne nie polegają tylko na bazowaniu na współpracy europejskiej ale także światowej. Biuro tłumaczeń języka chińskiego Trojmiasto umożliwia prowadzenie biznesu z partnerami z Azji. Bardzo korzystną sytuacją jest odbyty kurs chińskiego dla firm Gdańsk. Co raz częściej zdarza się bowiem, że język chiński dla firm Gdańsk jest bardzo użyteczny. Polska to dobry obszar do intratnych inwestycji, umożliwiających rozwoj dla wielu podmiotów gospodarczych. Z racji wymienionych wcześniej przyczyn kurs niemieckiego dla firm Gdańsk także zwiększy potencjał firmy. Tłumaczenia z niemieckiego Gdańsk są tutaj absolutnie powszechnym zjawiskiem. Inwestycje językowe włożone w firmę z pewnością zwracają się z nawiązką.

  Data dodania: 07 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy zawodowe w mieście Katowice tylko z Centrum Edukacyjnym Siódemka »

  Musiałeś przerwać naukę w liceum i teraz chętnie byś do niej powrócił? A może chciałbyś zdobyć dodatkowe kwalifikacje przydatne w pracy, które przyczynią się do awansu? Idealnie trafiłeś! Oferta Centrum Edukacji Siódemka skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą zdobyć wykształcenie średnie lub lubią wciąż się doskonalić. Skontaktuj się z nami i poznaj nasze warunki. Na pewno zaskoczymy Cię tym, że za naukę, legitymację czy indeks w naszej szkole nic nie płacisz! Zrealizuj swoje marzenie już dziś!

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa usługi bhp i ppoż »

  Szkolenia BHP i PPOŻ w Warszawie i okolicy. Usługi bhp, dokumentacja bhp, ocena ryzyka zawodowego, wypadki przy pracy - sporządzanie dokumentacji powypadkowej, nadzór i obsługa bhp, pełnienie zadań służby bhp, elearning bhp, audyt zgodności bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia ppoż, instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, ibp, nadzór ppoż, usługi ochrony, przeciwpożarowej warszawa, audyty ppoż, zabezpieczenie ppoż imprez masowych. Profesjonalnie i tanio polecamy szkolenia bhp warszawa, pełen outsourcing bhp

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »