Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 150 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 21 Odwiedziny googlebot 760

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenie maklerskie w Rzeszowie »

  Kurs kompleksowo przygotowujący do zdawania egzaminu i uzyskania LICENCJI MAKLERA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH!
  Oferta skierowana jest do wszystkich, niezależnie od wykształcenia, wykonywanego zawodu, stanu wiedzy na temat rynku kapitałowego

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studium Geodezyjne »

  Studium jest szkołą dla dorosłych – absolwentów szkół średnich.

  Celem kształcenia jest przygotowanie dobrze wykwalifikowanej kadry geodezyjnej, odpowiadającej potrzebom rynkowym. Wiedza i nabyte umiejętności w naszym Studium pozwalają podjąć pracę w zawodach geodezyjnych i pokrewnych.

  Studium oferuje swoim słuchaczom szeroki zakres wiedzy geodezyjnej, ćwiczeń geodezyjnych i zajęć praktycznych. Bardzo ważnym zadaniem Studium jest spełnianie potrzeb i oczekiwań naukowych słuchaczy.

  Szkoła zaoczna dla dorosłych, nauka trwa 2 lata. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym 2 razy w miesiącu

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moto-Sapa Centrum Szkoleniowe »

  Moto-Sapa Centrum Szkoleniowe

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Altaling Wrocław »

  Alta Lingustic to szkoła językowa Wrocław - wykładająca zajęcia metodą Direct, uznawaną za dającą najlepsze postępy w nauce konwersacji.
  Personel szkoły to belfrowie z obszernym doświadczeniem pedagogicznym i predylekcją do języków obcych, przekazują ją uczniom i pokazują iż znajomość języków obcych w wielu przypadkach otwiera drzwi do kariery zawodowej i osobistej.
  Szkoła kładzie duży nacisk na to, aby stworzyć jak najmniejsze grupy zajęciowe prowadzone przez wykwalifikowanych filologów, dzięki którym kursanci mają możliwość rozmowy z prawdziwymi obcokrajowcami. W tym samym czasie kursanci rozbijają barierę konwersacji w języku polskim, włoskim czy angielskim.
  Poza kursami dla początkujących prowadzone są również zajęcia przeszkalające do certyfikatów językowych TOEFL, FCE, SPE, a jako członek sieci TELC szkoła językowa przeprowadza egzaminy TELC w swojej siedzibie. Planuje również lekcje indywidualne, zajęcia dla przedsiębiorstw oraz zagraniczne. Placówka językowa to nie tylko język angielski Wrocław, w jej ofercie znajdziecie także kursy z języka włoskiego, ruskiego, portugalskiego ale również tak egzotycznego jak japońskiego.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • STLB - Kursy, szkolenia i warsztaty dla młodzieży i dorosłych »

  Jesteśmy firmą szkoleniową mieszczącą się w dogodnej lokalizacji przy alei Szucha na Mokotowie w Warszawie. Oferujemy kursy, szkolenia i warsztaty dla młodzieży gimnazjalnej, licealnej i dorosłych. Nasi doświadczeni wykładowcy prowadzą zajęcia z matematyki (do egzaminu gimnazjalnego i matury), informatyki (programowanie, tworzenie stron internetowych, grafika), pierwszej pomocy

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Luzino Stowarzyszenie Samorządność »

  Luzino, Pierwszy niezależny portal internetowy w Gminie Luzino,strona Stowarzyszenia Samorządność.Nasze wnioski,pomysły,artykuły Celem Stowarzyszenia Samorządność jest:1. Rozbudzanie szerokiej inicjatywy dla wszechstronnego rozwoju społecznego, gospodarczego i kulturalnego w szczególności w środowisku lokalnym i regionalnym.2. Popularyzowanie wiedzy z dziedziny samorządności wśród społeczeństwa.3. Działanie na rzecz zwiększenia udziału społeczności lokalnej w życiu publicznym.4. Troska o uczciwość w życiu publicznym.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin z kwalifikacji »

  Strona (blog) o egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie (nowym egzaminie zawodowym zwanym egzaminem z kwalifikacji). Jest to strona informacyjna dla uczniów/słuchaczy, rodziców, nauczycieli, uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych (KKZ) oraz osób przystępujących do egzaminu eksternistycznego zawodowego. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie jest egzaminem przeprowadzanym w oparciu o nową podstawę programową, która została opublikowana w postaci rozporządzenia w dniu 7 lutego 2012 r. (obowiązuje dla uczniów/słuchaczy, uczestników KKZ rozpoczynających kształcenie z dniem 1 września 2012 r.) często pojawia się nazwa nowy egzamin zawodowy (w odróżnieniu od egzaminu zawodowego opartego o standard wymagań egzaminacyjnych, który trwa od 2004 r.)Nowa podstawa programowa kształcenia w zawodach zawiera obowiązkowe zestawy celów kształcenia i treści nauczania. Treści te opisane są w postaci oczekiwanych efektów kształcenia: wiedzy, umiejętności zawodowych oraz kompetencji personalnych i społecznych niezbędnych dla zawodu lub kwalifikacji wyodrębnionych w zawodach.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia dużego i małego skrzypka »

  Nauka gry na skrzypcach w Krakowie dla małych i dużych.
  To miejsce dla wszystkich miłośników skrzypiec niezależnie od wieku i umiejętności.
  Uczymy:
  -dzieci od lat 3
  -młodzież
  -dorosłych
  W nauczaniu gry na skrzypcach korzystamy z wielu metod, m.in.metody Suzuki znanej i odnoszącej sukcesy na całym świecie szczególnie wśród początkujących instrumentalistów.
  Zapraszamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Technik żywienia i usług gastronomicznych - szkolaprofesja.pl »

  Nasza szkoła działa na terenie Krotoszyna, gdzie zapewniamy naukę zarówno dla młodzieży jak też osób dorosłych, która pozwala na zdobycie różnych zawodów. W naszej szkole oferujemy doskonałe warunki nauczania pod okiem zespołu doświadczonych nauczycieli a jednocześnie w ramach programów nauczania, które realizowane są w ramach autorskich rozwiązań, które pozwalają na zdobycie zawodu technika w okresie dwuletniej nauki.

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »