Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 152 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 21 Odwiedziny googlebot 760

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła języka angielskiego Rybnik Żory Jastrzębie »

  Kursy szkoła języka angielskiego angielski Żory Jastrzębie Zdrój Rybnik dla dzieci matura metoda callana callan. Angielski, angielskiego, angielski Żory, angielski Jastrzębie Zdrój, angielski Jastrzębie, angielski Rybnik, kursy angielskiego Żory, kursy angielskiego Jastrzębie Zdrój, kursy angielskiego Rybnik, angielski dla dzieci, angielski, Szkoła języka angielskiego Żory, Szkoła języka angielskiego Jastrzębie Zdrój Szkoła języka angielskiego Rybnik, metoda callana Żory,, metoda callana Jastrzębie zdrój, metoda callana Rybnik, Callan Żory, callan Rybnik, callan Jastrzębie Zdrój.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Abballu Dance Studio »

  Abballu Dance Studio w Szczecinie zaprasza do tańca. Salsa, bachata, rueda de casino, dancehall, tango argentyńskie i inne kursy tańca.
  Dobra zabawa i skuteczna nauka.

  Szkoła prowadzi kursy regularne, zajęcia indywidualne w tym kursy pierwszego tańca dla nowożeńców. W swojej ofercie posiada również kursy dla firm.

  Studio tańca Abballu współpracuje z firmą Benefit Systems. Posiadacze kart Multisport Plus mogą uczestniczyć w jednych dowolnie wybranych zajęciach tanecznych w ciągu dnia, po uprzedniej rezerwacji miejsca.

  Szczegóły oferty można znaleźć na stronie internetowej szkoły.
  www.abballu.pl

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły fryzjerskie »

  Szkoły kosmetyczne i fryzjerskie: kursy fryzjerskie, kursy wizażu, stylista paznokci, masażu, kursy kosmetyczne, kursy manicure. Szkoła policealna 2-letnia lub roczna oraz kursy kosmetyczne, fryzjerskie, masażu, manicure, stylizacji paznokci, wizażu i stylizacji włosów. Uprawnienia szkoły publicznej - absolwenci dostają dyplomy takie jak dają szkoły państwowe. Szkoła roczna: uzyskujesz tytuł specjalisty w zawodzach: kosmetyczka, fryzjer lub stylista paznokci; zdobywasz też prawo do wykonywania zawodu. Szkoła dwuletnia: po egzaminie końcowym masz prawo do używania tytułu technik usług kosmetycznych lub technik usług fryzjerskich. Na kierunku - technik usług fryzjerskich - profesjonalnie przygotujemy cię do wykonywania zawodu fryzjera. W naszej pracowni fryzjerskiej będziesz miał możliwość praktycznego zaznajomienia się z zabiegami fryzjerskimi, z rodzajami pielęgnacji i stylizacji włosów w zależności od indywidualnych potrzeb, zapoznasz się z najnowszymi trendami we współczesnym fryzjerstwie. Ponadto zdobędziesz wiedzę z zakresu higieny, marketingu, przedsiębiorczości. Pracę znajdziesz w salonach fryzjerskich lub będziesz mógł otworzyć własną działalność. Nowy zawód to nowe możliwości pracy: salony i studia fryzjerskie, teatr, media, hotele, spa, gabinety odnowy biologicznej, studia stylizacji, agencje reklamowe,własna działalność gospodarcza. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły dla dorosłych im. M. Twaina, kursy maturalne »

  Liceum im. Marka Twaina, jest prywatną szkołą dla dorosłych, która została utworzona w 1998 roku. Placówka od początku istnienia posiada uprawnienia szkoły publicznej nadane przez Kuratorium Oświaty oraz realizuje programy w oparciu o podstawy programowe MEN. W ofercie edukacyjnej znajdziecie Państwo:

  - Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych (dwuletnie - 4 semestry),
  - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (trzyletnie - 6 semestrów).

  Nauka w liceach odbywa się w systemie Wieczorowym i Zaocznym. Szkoła poza typową realizacją programu organizuje dla Słuchaczy nieodpłatne szkolenia i warsztaty, a także prowadzi fakultety w semestrach programowo najwyższych. Dbając o komfort naszych podopiecznych proponujemy całą gamę usług m.in.: ubezpieczenia, pomoc w poszukiwaniu pracy, wsparcie psychologiczne, system stypendialny. Priorytetem w naszej działalności jest nie tylko odpowiedzialne przekazanie wiedzy przez doświadczonych pedagogów, ale również indywidualne podejście i budowanie przyjaznej, niekrępującej atmosfery wśród uczących się osób.

  Absolwentom innych szkół pomagamy przygotować się do matury - zapraszamy wszystkich chętnych na kursy maturalne.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • AKADEMIA ZDROWIA szkoła policealna, fryzjerska, kosmetyczna, kursy »

  Akademia Zdrowia - szkoły policealne Warszawa, Kielce, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz oraz Rzeszów. Szkoła policealna - fryzjerska, kosmetyczna, masażu. Kurs aerobiku, fryzjerski, masażu oraz kosmetyczny, stylizacji paznokci, dietetyka, fizjoterapia i inne.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studium policealne »

  Szkoły policealne w ROE, czyli regionalnym Ośrodku Edukacji to idealne przygotowanie do zawodu lub kontynuacja nauki. Szkoły policealne to propozycja dla osób, które myślą praktycznie i chcą uczyć się rzeczy, które faktycznie przydadzą się przy wykonywaniu przyszłego zawodu. Kompetentni wykładowcy, którzy mają szeroką wiedzę kierunkową. Możliwość odbycia bardzo atrakcyjnych i przydatnych praktyk w Polsce oraz za granicą. Wysoka zdawalność oraz setki zadowolonych absolwentów, którzy pracują w miejscach, o których wcześniej marzyli.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie w Krakowie »

  Studia wyższe to w dzisiejszych czasach rzecz bardzo powszechna. Z tego powodu tak istotne jest wybranie odpowiedniego kierunku studiów, który zagwarantuje nam pracę. Kandydaci na studia coraz częściej wybierają się na studia ścisłe, jak np. fizyka, informatyka czy bietechnologia. Bez względu na to jaki kierunek będziesz chciał studiować bardzo istotną sprawą jest wybór najlepszej szkoły. W tym celu jak najszybciej zajrzyj na stronę www, skupiającą najlepsze uczelnie w Krakowie i innych miastach Polski.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła wizażu - www.faceart.pl »

  Szkoła Face Art z siedzibą w Krakowie oferuje szeroki zakres kształcenia z zakresu wizażu i makijażu. Face Art oferuje dzienny i zaoczny tryb kształcenia. Dodatkowo w programie szkoły znajduje się szereg kursów doszkalających skierowanych głownie do czynnych makijażystów. System nauczania opiera się na dużej ilości ćwiczeń. Zajęcia prowadzą zdolni wizażyści którzy oprócz zajęć czynnie uprawiają swój zawód. Face Art świętuję dekadę swojej działalności.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Bydgoszcz »

  Neks to liceum w mieście Bydgoszcz. Jest to liceum dla dorosłych w którym naukę może podjąć każda osoba. Wystarczy, że wcześniej ukończyła szkołę podstawową lub gimnazjalną albo zasadniczą szkołę zawodową. W naszym liceum zdobywanie wykształcenia średniego trwa 3 lata. Następnie przystępuje się do egzaminu dojrzałości. Nauka w Neks odbywa się albo w trybie zaocznym albo trybie wieczorowym. To powoduje, że nauka u nas nie koliduje z obowiązkami dnia codziennego i nie wymaga rezygnacji z pracy i innych czynności. Istnieje również możliwość zmiany trybu nauki w jej trakcie np. z wieczorowego na zaoczny i odwrotnie. Najważniejsze jest jednak fakt, że dysponujemy wykwalifikowanym zespołem nauczycieli co jest gwarancją najwyższego poziomu zadowolenia i satysfakcji naszych słuchaczy. Szkoła posiada również idealnie wyposażone sale wykładowe. Należy dodać, że słuchacze naszego liceum dla dorosłych mają możliwość wyboru języka obcego, którego chcą się uczyć. Nasze studium w Bydgoszczy wydaje niezbędne zaświadczenia dla organów takich jak ZUS lub WKU oraz zakładów pracy. Nasza szkoły dla dorosłych pozwala po zdaniu egzaminu dojrzałości podjąć studia na dowolnym kierunku studiów albo kształcić się w szkołach policealnych. Szkoły policealne Neks z miasta Bydgoszcz to świetny wybór dla tych, którzy chcą kontynuować swoją naukę i rozwijać się dalej. Szkoła policealna Neks zaprasza na swoją stronę internetową na której można przeczytać więcej informacji oraz wysłać formularz rekrutacyjny.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mikroekonomia i statystyka korepetycje Poznań »

  Udzielam korepetycji z mikroekonomii i statystyki w Poznaniu. Posiadam bogate doświadczenie w udzielaniu korepetycji z mikroekomomii studentom UEP,WSB czy UR.Do każdych zajęć z mikroekonomii dodaję gratis fragment prezentacji dzięki której sam zdałem egzamin. Mój mail to statystyka1@op.pl, a telefon, to 603 797 894,stawka to 40 zł za godzinę zegarową

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »