Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 128 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 757

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych. »

  Strona zawiera opis kursu dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Na kursie prezentowana jest podstawowa wiedza z ekonomii, finansów, marketingu oraz prawa.
  Szkolenie obejmuje program kursu dla kandydatów na członków rad nadzorczych, zawarty w rozporządzeniu Rady Ministrów z 7 września 2004 r. w sprawie szkoleń i egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek, w których Skarb Państwa jest jedynym akcjonariuszem, oraz w zarządzeniu nr 20 Ministra Skarbu Państwa z 30 czerwca 2008 r. w sprawie organizacji i przeprowadzania egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych podmiotów z udziałem Skarbu Państwa.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • AKADEMIA ZDROWIA szkoła policealna, fryzjerska, kosmetyczna, kursy »

  Akademia Zdrowia - szkoły policealne Warszawa, Kielce, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz oraz Rzeszów. Szkoła policealna - fryzjerska, kosmetyczna, masażu. Kurs aerobiku, fryzjerski, masażu oraz kosmetyczny, stylizacji paznokci, dietetyka, fizjoterapia i inne.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych w Poznaniu »

  Kształcimy w następujących kierunkach:

  ● Ogólnokształcącym (XVIII Liceum Ogólnokształcące)
  ● Technik drogownictwa (Technikum Geodezyjno-Drogowe)
  ● Technik geodeta (Technikum Geodezyjno-Drogowe)
  ● Technik pojazdów samochodowych (Technikum Geodezyjno- Drogowe)
  ● Mechanik pojazdów samochodowych (Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 18)
  ● Technik geodeta (Szkoła Policealna Nr 18)
  ● Technik pojazdów samochodowych (Szkoła Policealna Nr 18)
  ● Technik ochrony fizycznej osób i mienia (Szkoła Policealna Nr 18)

  Zakres usług:

  * Stacja Kontroli Pojazdów
  * Diagnostyka komputerowa
  * Naprawy i regulacje
  * Wymiany olejów i płynów
  * Myjnia samochodowa

  Internat

  Internat przeznaczony jest zarówno dla naszych uczniów, jak i uczniów innych poznańskich szkół.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław Uczelnie »

  Wrocław to piękne, zabytkowe miasto, pełne wielu ciekawych atrakcji. Z każdym rokiem przybywa tam studentów wrocławskich uczelni wyższych. Zostań jednym z nich i ucz się na wybranej uczelni. Wrocław zaskoczy przyszłych studentów swoim urokiem i innowacyjnością. Znajdziemy tam całe mnóstwo barów studenckich, dyskotek i tanich, ale smacznych restauracji z kuchnią staropolską i nie tylko. Dolnośląskie szkoły wyższe proponują swoim kandydatom na studia bardzo wiele atrakcyjnych kierunków i specjalności. Nie czekaj! Już dziś zapisz się na wybrane studia we Wrocławiu.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe - Language Empire School »

  Szkoła Językowa Language Empire School prowadzi kursy języków obcych dla dorosłych, firm oraz instytucji, studentów, młodzieży, a także dzieci. Głównym celem działalności jest organizowanie efektywnych kursów językowych, które są efektywne oraz rozwijają umiejętność komunikowania się w języku angielskim oraz elastycznie reagują na potrzeby uczestników.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • School of Polish Language for Foreigners PolishStreet »

  School of Polish Language for Foreigners PolishStreet (former DOMINO) was established at the beginning of the 90's. Our courses have been prepared for foreigners staying in Poland either temporary or permanently. We teach Polish and introduce elements of Polish culture and history. We have acquired considerable experience and we have developed our own curriculum.

  Our strategy aims at meeting the individual needs of foreigners coming to our country. We offer basic courses covering communicative vocabulary needed in everyday situations, as well as developing the skill of understanding speech and speaking. At the advanced courses we develop language skills simultaneously and add elements of Polish history and culture to the program.

  We offer:
  Individual or group lessons at every level
  Long term courses - a year or longer
  Intensive courses - for a weekend, a week or for the summer
  Preparation for the certified exams on Polish as a foreign language
  Courses on selected aspects of the culture and history of Poland and Wrocław
  Encounters with Polish culture – multimedia presentations, lessons at museums, going to the theatre etc.
  Arts lessons - pottery, glass, painting,etc.
  Proof-reading and translation of texts
  Assisting our students in practical matters like obtaining legal documents, finding accommodation, etc.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Językowe EXPERT »

  Uczenie języka angielskiego jest naszą pasją i pomysłem na życie. Staramy się, aby nasi klienci czerpali radość z posługiwania się językiem obcym. Każdy uczy się języka w inny sposób, a my znajdujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przemawia za nami najlepsze grono lektorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze studentami WSB-NLU, klientami biznesowymi, młodzieżą i dziećmi.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty Prince2 Foundation - Red Hat - Microsoft »

  Chcielibyśmy zaprosić wszystkich specjalistów IT na stronę internetową poświęconą w zupełności szkoleniom oraz certyfikatom informatycznym. Ukończenie szkolenia daje możliwość przystąpienia do końcowego egzaminu, którego
  ukończenie z pozytywnym wynikiem upoważnia do odebrania renomowanego certyfikatu. Dokument ten jest solidnym i profesjonalnym potwierdzeniem naszej wiedzy i z pewnością daje nam lepsze rokowania na rynku pracy. Jako, że przemysł informatyczny stale się rozwija, certyfikaty IT stają się niemalże niezbędne. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Mydłowskiej - Licea, Technika, Szkoły Policealne, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości »

  Szkoły Beaty Mydłowskiej funkcjonują od 1999 roku, w tym momencie uczęszcza do naszych jednostek mniej więcej 1000 uczniów, słuchaczy i studentów. Mamy odpowiednio urządzone pracownie: informatyczną, chemiczną i zawodowe (kosmetyczną, wizażu także fryzjerską). Sale lekcyjne wyposażone są w odpowiedni sprzęt i pomoce dydaktyczne, część wyposażona jest w sprzęt multimedialny i tablice interaktywne. Szalenie istotna w naszym programie oświatowym jest nauka języków zagranicznych, dlatego w zależności od wybranej szkoły można u nas uczyć się: j. angielskiego, j. niemieckiego, j. hiszpańskiego bądź j. rosyjskiego. Słuchacze liceum oraz technikum (dla młodzieży oraz dorosłych) także Policealnej Szkoły Administracji nie płacą czesnego. Studenci i słuchacze pozostałych szkół mogą wnosić należność za naukę nawet w kilku ratach. Budynki edukacyjne są ogarnięte systemem monitorowania, co podwyższa stopień bezpieczeństwa.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zebra Academy- Konwersacje z angielskim Native Speaker'em »

  Jesteśmy szkołą językową z pięcioletnim doświadczeniem w nauce języka angielskiego z native speakerami. Zajęcia z rodzimym mówcą danego języka to obecnie jedna z najpopularniejszych metod nauczania, ale nasi lektorzy to nie tylko osoby posługujące się perfekcyjnie językiem angielskim, a przede wszystkim zespół wykwalifikowanych specjalistów potrafiących badać potrzeby słuchaczy i opierać na nich system swojej pracy. Lektorzy w Zebra Academy posiadają doskonałe metody skutecznego przekazania zarówno merytorycznej wiedzy, jak i nabycia płynności w mowie. Nasza oferta to przede wszystkim konwersacje z Amerykaninem lub Brytyjczykiem podczas których każdy jest w stanie przełamać barierę językową, niezależnie od poziomu języka na jakim jest. Jeśli rozumiesz większość wypowiadanych treści w języku angielskim, ale obawiasz się mówić nasi nauczyciele poprzez luźną atmosferę na zajęciach szybko sprawią, że się otworzysz. Oferujemy Państwu zajęcia indywidualne oraz w grupach, które w naszej szkole są zawiązywane na bieżąco przez cały rok. Zebra Academy to oprócz nauki, ciekawi ludzie i przyjazna atmosfera sal mieszczących się na 12 piętrze w Zebra Tower w Warszawie.

  Data dodania: 08 03 2016 · szczegóły wpisu »