Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 93 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 681

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CZUBOCHA SZKOLA JAZDY »

  KONTAKT 691019274
  Jesteśmy bardzo dobrą szkołą nauki jazdy. W Jeleniej Górze - ZABOBRZU działamy od czerwca 2005 roku.
  Misją naszej firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowych.
  Głównym celem, który przyświeca naszej działalności, jest maksymalne podnoszenie poziomu jakości naszych usług.
  Robimy wszystko, aby nasi Kursanci przystępując do egzaminu państwowego byli przygotowani w sposób, który zapewni Im pomyślne jego zdanie za pierwszym podejściem.
  GWARANTUJEMY!!!
  * wysoki poziom szkolenia
  * wykwalifikowaną kadrę instruktorską
  * indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • English Learning Centre »

  ELC to miejsce gdzie nauka języka angielskiego jest przyjemna a zarazem skuteczna. Uczymy poprzez konwersacje, oferujemy kursy tradycyjne, intensywne, specjalistyczne, przygotowawcze zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nauka jest dostosowana do potrzeb ucznia. Gwarantujemy efektywne komunikowanie się w języku po krótkim czasie nauki. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody uczenia języka angielskiego.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne - jakie szkoły dla dorosłych są najbardziej popularne? »

  Szkoły policealne - zobacz jakie kursy i szkolenia zawodowe cieszą się dużą popularnością, w jakich miastach funkcjonują bezpłatne szkoły dla dorosłych, gdzie są najlepsze szkoły pomaturalne do których warto się zapisać, czym się kierować przy ich wyborze. Sprawdź to!

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • AKADEMIA ZDROWIA szkoła policealna, fryzjerska, kosmetyczna, kursy »

  Akademia Zdrowia - szkoły policealne Warszawa, Kielce, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz oraz Rzeszów. Szkoła policealna - fryzjerska, kosmetyczna, masażu. Kurs aerobiku, fryzjerski, masażu oraz kosmetyczny, stylizacji paznokci, dietetyka, fizjoterapia i inne.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia językowe dla firm, angielski, hiszpański »

  Specjalizujemy się w szkoleniach językowych dla Firm w Warszawie. Oferujemy profesjonalną obsługę świadczoną przez wykwalifikowanych Native Speakers, z dużym doświadczeniem i zapleczem dydaktycznym.
  Uczymy języków obcych (Hiszpański, Angielski, Niemiecki, Francuski) na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania. Realizujemy i rozwijamy nasz program zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia językowego.
  Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta w zakresie jego środowiska zawodowego, dostosowujemy nasze zajęcia i materiały przygotowując odpowiednie bloki tematyczne z zakresu danej dziedziny.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń językowych dla firm oraz kontaktu z nami.
  Z pewnością będziemy w stanie dobrać szkolenie językowe ściśle dopasowane do potrzeb Państwa firmy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bakałarz- szkoły dla dorosłych Łódź »

  Sieć przyjaznych szkół dla dorosłych zlokalizowanych w Łodzi, Zgierzu, Łyszkowicach i Inowłodzu. Atrakcyjna oferta edukacyjna dla każdego, kto pragnie kontynuować naukę. Kształcenie prowadzone w trybie wieczorowym i zaocznym. Życzliwa atmosfera, małe grupy, indywidualne podejście do ucznia, najlepsza kadra pedagogów. Szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła mody - viamoda »

  Na niniejszej stronie internetowej znajduje się niezwykle interesująca oferta szkoły Viamoda Industrial. Użytkownicy poruszając się po stronie będą mogli zapoznać się z kierunkami i specjalnościami dotyczącymi projektowania ubrań, będą mogli też przystąpić do procesu rekrutacji online. Na stronie opublikowane są ponadto aktualności, użytkownicy mogą też zajrzeć do strefy studenta, czy też zapoznać się z informacjami dotyczącymi współpracy zagranicznej. Dostępna jest też oferta Małej Akademii Mody dla najmłodszych.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • CLAN4YOU - szkoła języka angielskiego Tarnowskie Góry Zabrze »

  Szkoła języka angielskiego - kursy językowe dla dzieci i dorosłych, obozy językowe, FCE, CAE, program Teddy Eddie, angielski dla dzieci w Tarnowskich Górach i Zabrzu. Angielski Tarnowskie Góry, angielski Zabrze. Szkoły językowe Tarnowskie Góry, szkoły językowe Zabrze

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bezpiecznej jazdy »

  Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Rajder zaprasza na szkolenia z zakresu techniki bezpiecznej jazdy. Celem szkoleń z bezpiecznej jazdy jest podwyższenie Twoich umiejętności, zrozumieć i mieć świadomość jakie zagrożenia mogą pojawić się na drodze. Szkolenie bezpiecznej jazdy to oferta zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. ODTJ Rajder oferuje zarówno trening praktyczny, w tym jazdę na płycie poślizgowej, a także szkolenia z techniki ecodriving, oraz kursy ratownictwa i szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. Posiadamy specjalnie przygotowany ośrodek szkolenia kierowców w Toruniu, do którego serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sukces-Edukacja Gimnazjum dla dorosłych »

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi kierunków i szkół jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom zarówno naszych słuchaczy jak i rynkom pracy. Dzięki naszej szkole szybko przebrniesz przez dalsze szczeble swojej zawodowej kariery. SukcesEdukacja to szkoła przyszłości.

  Data dodania: 19 07 2014 · szczegóły wpisu »