Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 95 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 713

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka Jazdy w Krakowie - Szkoła Jazdy RACING »

  Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego Ośrodka Szkolenia Kierowców jest nie lada wyzwaniem, dlatego będzie nam bardzo miło, jeżeli przy tym wyborze uwzględnicie Państwo naszą ofertę.
  Szkoła Jazdy RACING działa w mieście Kraków i oferuje intensywne kursy prawa jazdy kategorii B w standardowej cenie, dzięki którym, na kursie nauki jazdy, bardziej efektywnie przyswoisz wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego i sprawnego poruszania się samochodem po drogach!
  Nasze atuty:
  - sala wykładowa blisko centrum,
  - zajęcia praktyczne tylko na nowych Toyotach Yaris,
  - dogodne miejsce rozpoczynania zajęć praktycznych bez dodatkowych opłat,
  - miła, bezstresowa atmosfera,
  - dopasujemy się do Twoich oczekiwań!

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne - jakie szkoły dla dorosłych są najbardziej popularne? »

  Szkoły policealne - zobacz jakie kursy i szkolenia zawodowe cieszą się dużą popularnością, w jakich miastach funkcjonują bezpłatne szkoły dla dorosłych, gdzie są najlepsze szkoły pomaturalne do których warto się zapisać, czym się kierować przy ich wyborze. Sprawdź to!

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • AKADEMIA ZDROWIA szkoła policealna, fryzjerska, kosmetyczna, kursy »

  Akademia Zdrowia - szkoły policealne Warszawa, Kielce, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz oraz Rzeszów. Szkoła policealna - fryzjerska, kosmetyczna, masażu. Kurs aerobiku, fryzjerski, masażu oraz kosmetyczny, stylizacji paznokci, dietetyka, fizjoterapia i inne.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne w Katowicach - Centrum Kształceania Menedżerów »

  Centrum Kształcenia Menedżerów w Katowicach
  to jednostka edukacyjna, która w swojej ofercie posiada kursy i szkolenia zawodowe oraz szkoły policealne jednoroczne - możliwość uzyskania tytułu specjalisty oraz szkoły dwuletnie, o uprawnieniach szkoły publicznej - możliwość uzyskania tytułu zawodowego technika. Atuty szkoły to: wykwalifikowana kadra pedagogiczna, atrakcyjne zajęcia w siedzibie szkoły, bezpłatne materiały szkoleniowe, liczne promocje, miła atmosfera oraz indywidualne podejście do Słuchacza. Segmentem docelowym naszej szkoły są osoby zaraz po szkole średniej lub osoby niepracujące, studenci, którzy chcą przed skończeniem studiów zdobyć zawód, pracownicy zmotywowani przez pracodawce, osoby planujące zdobyć drugi zawód lub rozwijać się w obecnej pracy, potwierdzić w sposób formalny swoje umiejętności,rozwinąć swoje zainteresowania i pasje lub poznać coś całkiem nowego. Nasza działalność obejmuje wiele obszarów nauczania: administrację, archiwistykę, bhp, reklamę, spedycję, ochronę środowiska, biurowość, zarządzanie personelem, kierowanie zespołem i inne.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Sieradzu »

  Studia Sieradz, kursy, szkolenia, studia podyplomowe, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, public relations, marketing i zarządzanie, promocyjne ceny, bogata oferta kursów i szkoleń, atrakcyjne kierunki

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - Szkolenia językowe dla firm. Warszawa | The British Accent »

  Firma The British Accent specjalizuje się w szkoleniach językowych dla Firm i Przedsiębiorstw.
  W celu zagwarantowania wysokiej jakości usług, oferujemy naszym Klientom profesionalną kadrę nauczycelską, miła obsługę oraz bardzo konkurencyjne ceny.
  Oferujemy profesjonalne zajęcia świadczone przez wykwalifikowanych lektorów z dużym doświadczeniem i zapleczem dydaktycznym.
  Posiadamy duże doświadczenie w zakresie szkolenia firm, wybieramy najlepsze materiały edukacyjne,dobrej jakosci książki i materiały audiowizualne dostosowane do potrzeb każdego studenta.
  Realizujemy i rozwijamy nasz program zgodnie z europejskim systemem opisu kształcenia językowego. Uczymy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania.
  Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta w zakresie jego środowiska zawodowego, dostosowujemy nasze zajęcia i materiały,przygotowując odpowiednie bloki tematyczne z zakresu danej dziedziny.
  W celu uzyskania więcej informacji, zapraszamy do naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zrób porządek z danymi osobowymi »

  Strona odwołuje się do osoby Pana Michała Koralewskiego, zajmującego się tematyką ochrony danych osobowych i bezpieczeństwem informacji a także międzynarodową normą ISO 27001. Michał Koralewski, rodowity łodzianin, absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, kierunek zarządzanie bezpieczeństwem. Audytor wiodący (ISMS Lead Auditor) w zakresie normy ISO/IEC 27001 "Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji", rejestracja w IRCA (International Register of Certified Auditors) - Międzynarodowym Rejestrze Certyfikowanych Audytorów.
  Praktyk i trener w zakresie ustawy o ochronie danych osobowych i aktów wykonawczych. Autor wielu szkoleń i wykładów z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz bezpieczeństwa dzieci w Internecie. Specjalista w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i prawno - organizacyjnego.
  Posiada poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE. Na co dzień Naczelnik Wydziału Zarządzania Bezpieczeństwem w administracji samorządowej, pełniący jednocześnie funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji i Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych. Pasjonat dobrej muzyki, tańca i podróży.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Luzino Stowarzyszenie Samorządność »

  Luzino, Pierwszy niezależny portal internetowy w Gminie Luzino,strona Stowarzyszenia Samorządność.Nasze wnioski,pomysły,artykuły Celem Stowarzyszenia Samorządność jest:1. Rozbudzanie szerokiej inicjatywy dla wszechstronnego rozwoju społecznego, gospodarczego i kulturalnego w szczególności w środowisku lokalnym i regionalnym.2. Popularyzowanie wiedzy z dziedziny samorządności wśród społeczeństwa.3. Działanie na rzecz zwiększenia udziału społeczności lokalnej w życiu publicznym.4. Troska o uczciwość w życiu publicznym.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs wizażu »

  Akademia Wizażu to szkoła, która przez cały rok prowadzi nabór na profesjonalne kursy wizażu i makijażu. Zajęcia prowadzone są pod okiem praktyków z branży kosmetycznej i fotograficznej. Odbywają się w komfortowych salach wykładowych w centrum Warszawy. Kurs wizażu daje możliwość pozyskania wiedzy na temat zasad i metod stylizacji makijażem i ubiorem oraz kreowania wizerunku. Kurs wizażu organizowany przez szkołę Mokotowska58 daje solidne podstawy do pracy na planach filmowych, sesjach fotograficznych i pokazach mody. Kurs dedykowany jest zarówno dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z wizażem, jak również dla profesjonalistów, którzy chcą pogłębiać umiejętności i rozwijać swój talent.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »