Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 94 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 690

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia i kursy - szkolenia24 »

  Rynek oferuje tak wiele kursów i szkoleń, że zgubienie się w jego ofercie jest niezwykle łatwe. W celu uporządkowania propozycji i przedstawieniu jej w czytelnej formie, powstała nasza baza szkoleń, w której każdy, niezależnie od wykonywanej pracy, wyuczonego zawodu, znajdzie kursy godne uwagi. Szkolenia podzielane są na katalogi: informatyka, prawo i finanse, sprzedaż i marketing, zarządzanie i organizacja, itd. Przejdź na stronę i przekonaj się sam, jak bogaty może być katalog szkoleń.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRESTIGE opracowania naukowe, tłumaczenia »

  Potrzebujesz pomocy w zakresie tłumaczenia tekstów, pism, korespondencji Firmowej, CV? poszukujesz materiałów naukowych do skomponowania pracy licencjackiej, magisterskiej ? chcesz stworzyć oryginalną prezentację multimedialną? jeżeli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie!! Skorzystaj z usług Firmy PRESTIGE, Firmy którą tworzy zespół zgranych, wykwalifikowanych, posiadających bogate doświadczenie zawodowe osób, które służą pomocą w zakresie wielu dziedzin nauki i które w swojej pracy kierują się dewizą Firmy jaką jest „solidność, profesjonalizm, kreatywność i prestiż”. Zapoznaj się z ofertą, umieszczoną na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Mechatroniki Pojazdowej »

  Szkoła Policealna kształcąca w zawodzie elektromechanik samochodowy, o specjalności mechatronik pojazdów samochodowych. Akademia Mechatroniki Pojazdowej kształci już od 2003 r.
  Szkoła bazuje na doświadczeniach placówki kształcenia kursowego — Centrum Szkolenia Motoryzacji „Autoelektronika Kędzia” w Poznaniu szkolącej od 1993r. Uczymy w systemie nauki przez internet, umożliwiając zdobycie poszukiwanego zawodu bez względu na miejsce zamieszkania osoby zainteresowanej. Zajęcia praktyczne odbywają się w placówce Centrum Szkolenia Motoryzacji „Autoelektronika Kędzia” w Poznaniu, zaś teoria jest wykładana przez nauczycieli za pomocą platformy e learningowej. Zajęcia teoretyczne odbywają się trzy razy w tygodniu, w czasie rzeczywistym. Uczniowie mają możliwość zadawania pytań nauczycielowi. Słuchacz na zakończenie nauki i po zaliczeniu egzaminu otrzymuje: Świadectwo Ukończenia Szkoły Policealnej, Dyplom Potwierdzający Kwalifikacje Zawodowe, Suplement do Dyplomu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe „Europass” w języku polskim i angielskim.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Łódź Gazik »

  Kursy nauki prawa jazdy. Zapraszamy na lekcje nauki jazdy. Zacznij jeżdzić z gazikami. Szkoła nauki jazdy Gazik zapewnia kompletną wiedzę z zakresu prawa o ruchu drogowym. Bezpieczna jazda na ulicach i egzamin zaliczony za pierwszym podejściem, wszystko to można osiągnąć z nami. Proponujemy również akcję Reaktywacja która polega na dokształcaniu kierowców, którzy mało jeżdzili, słabo się czują za kierownicą i chcą reaktywacji wiedzy. Kursy realizują wykwalifikowani instruktorzy z WORD. Dajemy do szkolenia gratis niezbędne materiały książkowe i płytę cd z programem testu teoretycznego. Przyjazna lokalizacja siedziby Gazika - Łódź Widzew. Zapraszamy

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Jazdy - prawo jazdy kategorii B, wysoka zdawalność, powiat Wałbrzyski oraz Świdnicki »

  Wyższa Szkoła Jazdy skutecznie nauczy Cię umiejętności pewnego kierowania pojazdem. Ucząc się u nas otrzymasz wysokiej jakości materiały szkoleniowe. Dzięki ogromnej zdawalności nasz ośrodek cieszy się wysoką renomą. Wdrożyliśmy najnowsze techniki kształcenia a dzięki bezstresowej atmosferze stres egzaminacyjny zredukujesz do minimum. Przekonaj się że zdanie testu na prawo jazdy to nic kłopotliwego. Specjalizujemy się w kursach kategorii „B”. Naszym nadrzędnym celem jest najlepsze przygotowanie każdego uczestnika kursu do zdania testu państwowego. Nauka jazdy nie musi być trudna. Zaufaj Nam i przekonaj się sam!

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Sieradzu »

  Studia Sieradz, kursy, szkolenia, studia podyplomowe, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, public relations, marketing i zarządzanie, promocyjne ceny, bogata oferta kursów i szkoleń, atrakcyjne kierunki

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZDZ szkolenia zawodowe »

  W Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić Państwu optymalne warunki rozwoju zawodowego, uzyskiwania wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności, poszerzania horyzontów oraz podwyższania kwalifikacji. Istniejemy od ponad 85 lat, kiedy to zaistnieliśmy jako pierwsza tego rodzaju placówka na terenie Śląska. Nastawienie na ciągły rozwój i wprowadzanie nowatorskich rozwiązań spowodowało, że dziś działamy również na obszarze kilku gmin i powiatów w województwie małopolskim, łódzkim i opolskim. Nasza suta propozycja zawiera kształcenie w trybie szkolnym oraz kursowym, a również wsparcie świadczone przez prężnie działające biuro pośrednictwa pracy. Przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach działają też komisje egzaminacyjne. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy "PIRAT" - Ośrodek Szkolenia Kierowców »

  Nauka jazdy PIRAT zaprasza na kurs prawo jazdy Warszawa, Jazdy doszkalające Bródno, Jazdy Doszkalające Bemowo, Zapraszamy także na nauka jazdy mieszkańców Marki. Niskie Ceny. Jesteśmy przyjazną szkołą jazdy. Cechuje nas młoda kadra oraz wysokie opanowanie oraz cierpliwość naszych instruktorów.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZS nr4 - szkoła średnia »

  Zapraszamy do Zespołu Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej, jaki znajduje się we Wrocławiu. W zespole znajduje się gimnazjum, technikum, liceum ogólnokształcące oraz Ogólnokształcące Liceum Mistrzostwa Sportowego. Można tutaj rozwijać swoje talenty w ramach zajęć w klasach sportowych, językowych oraz innych. Na obszarze szkoły funkcjonują liczne koła zainteresowań (w tym fotograficzne, plastyczne, dziennikarskie, turystyczne i inne), odbywają się konkursy. Nasi uczniowie mają liczne osiągnięcia oraz uzyskują nagrody w olimpiadach i pomyślnie zdają wszystkie egzaminy. Zespół ma bogato oraz nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, pracownię informatyczną, salę gimnastyczną i siłownię, a również salę teatralną. Nasi nauczyciele wyraźny nacisk kładą na zajęcia sportowe i językowe. Więcej praktycznych informacji opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Florystyka - kursy, które odmienią Twoje życie »

  Każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest obecnie rozbudowywanie swych umiejętności i talentów, w szczególności poprzez uczestnictwo w przeróżnych kursach, które wzbogacają kwalifikacje oraz przyszykowują nas do określonej pracy. Sprzyja temu Akademia Florystyki, gwarantująca swoim podopiecznym najlepsze szkolenia florystyki, przygotowujące do zawodu, rozwijające wiedzę z zakresu sztuki układania kwiatów i gwarantujące pasjonująco spędzony czas.


  Akademia Florystyki zapewnia swoim uczniom szkolenia z zakresu aranżacji kwiatów o różnorakim stopniu zaawansowania. Uczniowie, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją karierę w zawodzie typu bukieciarz, mają możliwość, żeby wziąć udział w kursie podstawowym, który wtajemniczy ich w sekrety profesji i zapewni uzyskanie wiedzy na temat tego, w jaki sposób zacząć swoją przygodę ze sztuką aranżacji kwiatów. Kurs podstawowy to sześćdziesiąt godz. lekcyjnych, w trakcie których nauczymy się o florystycznych zasadach kompozycyjnych, koncentrujących się na różnorakich specjalnościach zawodu florysty.


  Baza AkademiiFlorystyki.pl położona jest w mieście Łódź. Numery telefonu do filii w pozostałych miasteczkach kraju znajdują się na stronie internetowej www.akademiaflorystyki.pl.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »