Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 135 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 759

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Policealne Zaoczne Studium Informatyki »

  Szkoła bezpłatna z możliwością nauki przez Internet, kształci w zawodzie technik informatyk i przygotowujemy do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, dające uprawnienia do pracy w całej Europie.

  Dajemy kwalifikacje uzupełniające dla studentów wszystkich kierunków oraz pracowników dowolnej branży.

  Program nauczania
  - systemy operacyjne i sieci komputerowe
  - oprogramowanie biurowe
  - programowanie strukturalne i obiektowe
  - urządzenia techniki komputerowej
  - multimedia i grafika komputerowa
  - marketing i reklama
  - język angielski zawodowy
  - zajęcia specjalizacyjne
  - praktyka zawodowa

  Nasze atuty:
  - uprawnienia szkoły publicznej
  - ciekawe specjalizacje: systemy zarządzania bazami danych, administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi, aplikacje internetowe, grafika komputerowa, marketing i reklama
  - nowoczesne pracownie komputerowe
  - wykwalifikowana kadra pedagogiczna
  - możliwość konsultacji z wykładowcami dla osób, które wybrały formę nauczania przez Internet
  - praktyki w renomowanych firmach

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Mikołów Kaskader »

  www.kaskader.tychy.pl
  Masz pytania? Dzwoń 507-271-911

  Zdobycie prawa jazdy to nie tylko inwestycja pieniężna, poświęcony czas czy też ogrom włożonej pracy i wysiłku w naukę, to również inwestycja w twoje bezpieczeństwo.

  Inwestujesz w poczucie bezpieczeństwa nie tylko podczas prowadzenia pojazdu w trakcie kursu, ale przede wszystkim po uzyskaniu prawa jazdy.

  OSK KASKADER powstał dla osób, które chcą pod okiem wyszkolonej kadry instruktorów przygotować się do samodzielnego prowadzenia pojazdu oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji w ruchu drogowym.

  U nas przekonasz się, że nauka nie wiąże się ze stresem, ale z przyjemnością w zdobywaniu nowych doświadczeń i umiejętności.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Liceum dla dorosłych w Bochni »

  Liceum dla dorosłych w Bochni w Nowym Wiśniczu (koło Bochni) umożliwia zdobycie wykształcenia średniego osobom, które ukończyły zasadniczą szkołę zawodową.

  Nasze liceum powstało w 2004 roku i posiada uprawnienia szkoły publicznej.

  Nauka w naszym szkole trwa dwa lata a przyjęcia odbywają się bez konieczności zdawania egzaminów wstępnych. Lekcje odbywają się w piątki i soboty dwa razy w tygodniu.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne szkoły policealne »

  Bezpłatne szkoły policealne Atena zajmują się kształceniem ogólnokształcącym i zawodowym. Edukajca i nauka na wysokim poziomie - sprawdź nas jak najszybciej. Oddziały znajdują się w 6 miastach w Polsce. Licea ogólnokształcące dla dorosłych i bezpłatna szkoła policealna Lublin, Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Olsztyn. Szkoły policealne są całkowicie bezpłatne. Szkoła dla dorosłych - organizujemy także są kursy i szkolenia zawodowe. Liceum uzupełniające, Bezpłatne szkoły policealne dla dorosłych, Liceum dla dorosłych, Policealna szkoła zawodowa. Nabór zima 2012 to ostatni nabór do ULO.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia językowe dla firm, angielski, hiszpański »

  Specjalizujemy się w szkoleniach językowych dla Firm w Warszawie. Oferujemy profesjonalną obsługę świadczoną przez wykwalifikowanych Native Speakers, z dużym doświadczeniem i zapleczem dydaktycznym.
  Uczymy języków obcych (Hiszpański, Angielski, Niemiecki, Francuski) na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania. Realizujemy i rozwijamy nasz program zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia językowego.
  Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta w zakresie jego środowiska zawodowego, dostosowujemy nasze zajęcia i materiały przygotowując odpowiednie bloki tematyczne z zakresu danej dziedziny.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń językowych dla firm oraz kontaktu z nami.
  Z pewnością będziemy w stanie dobrać szkolenie językowe ściśle dopasowane do potrzeb Państwa firmy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - Szkolenia językowe dla firm. Warszawa | The British Accent »

  Firma The British Accent specjalizuje się w szkoleniach językowych dla Firm i Przedsiębiorstw.
  W celu zagwarantowania wysokiej jakości usług, oferujemy naszym Klientom profesionalną kadrę nauczycelską, miła obsługę oraz bardzo konkurencyjne ceny.
  Oferujemy profesjonalne zajęcia świadczone przez wykwalifikowanych lektorów z dużym doświadczeniem i zapleczem dydaktycznym.
  Posiadamy duże doświadczenie w zakresie szkolenia firm, wybieramy najlepsze materiały edukacyjne,dobrej jakosci książki i materiały audiowizualne dostosowane do potrzeb każdego studenta.
  Realizujemy i rozwijamy nasz program zgodnie z europejskim systemem opisu kształcenia językowego. Uczymy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania.
  Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta w zakresie jego środowiska zawodowego, dostosowujemy nasze zajęcia i materiały,przygotowując odpowiednie bloki tematyczne z zakresu danej dziedziny.
  W celu uzyskania więcej informacji, zapraszamy do naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska Szkoła Innowacji, Szkoła Policealna i Kursy »

  Krakowska Szkoła Innowacji została założona z misją kształcenia dorosłych. Szkoła jest wpisana do ewidencji placówek niepublicznych z uprawnieniami szkoły publicznej i otrzymała pozytywną opinię Kuratorium Oświaty oraz uprawnienia szkoły publicznej

  Ukończenie naszych innowacyjnych kierunków potwierdzone jest świadectwami MEN. Przygotowujemy do egzaminów zewnętrznych organizowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Egzaminy te organizowane są w naszej szkole.

  W naszej szkole pracuje doświadczona oraz wykwalifikowana kadra nauczycielska dbająca o indywidualny charakter rozwoju słuchacza i wysoką jakość prowadzonych zajęć.

  Krakowska Szkoła Innowacji posiada w swej ofercie edukacyjnej kursy zawodowe oraz kursy doszkalające. Bez względu na to czy chcesz nauczyć się interesującego Cię zawodu, czy też rozwijać swoje zainteresowania nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna Ci w tym pomoże.

  Krakowska Szkoła Innowacji posiada w swej bogatej ofercie edukacyjnej kursy przygotowawcze do matury oraz kursy przygotowawcze do egzaminu gimnazjalnego. Zajęcia na kursach maturalnych prowadzą doświadczeni nauczyciele, egzaminatorzy OKE.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Tarnowskie Góry - Linguaproject. »

  Uczenie się języków obcych we współczesnym świecie urosło do rangi czegoś najważniejszego w edukacji. Szkoła językowa w Tarnowskich Górach wychodzi naprzeciw temu trendowi i otwiera coraz to nowe grupy językowe. Podstawą dziś jest z pewnością znajomość języka angielskiego. To najpopularniejszy, najczęściej używany język. Na naukę języka obcego nigdy nie jest zbyt późno. W zasadzie na każdym etapie życia człowiek jest w stanie przyswoić w mniejszym bądź większym stopniu obce narzecze.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »