Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 150 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 21 Odwiedziny googlebot 760

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Angielski Wejherowo - szkoła języków obcych w Wejherowie »

    "Szkoła Angielskiego" w Wejherowie istnieje od 1993 r. Oferujemy naukę języków obcych w tym język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski oraz język polski dla obcokrajowców.
    Szkoła Angielskiego to przede wszystkim:
    - małe grupy (4-8 osób),
    - ponad 10 poziomów nauczania,
    - podział na grupy wiekowe,
    - wykwalifikowani lektorzy,
    - elastyczne terminy zajęć,
    - przygotowanie do egzaminów i certyfikatów,
    - szkolenia specjalistyczne,
    - szkolenia dla firm
    oraz zajęcia indywidualne.

    Nasza szkoła wydaje zaświadczenia!

    Szkoła dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, początkujących, zaawansowanych.

    Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych. »

    Strona zawiera opis kursu dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Na kursie prezentowana jest podstawowa wiedza z ekonomii, finansów, marketingu oraz prawa.
    Szkolenie obejmuje program kursu dla kandydatów na członków rad nadzorczych, zawarty w rozporządzeniu Rady Ministrów z 7 września 2004 r. w sprawie szkoleń i egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek, w których Skarb Państwa jest jedynym akcjonariuszem, oraz w zarządzeniu nr 20 Ministra Skarbu Państwa z 30 czerwca 2008 r. w sprawie organizacji i przeprowadzania egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych podmiotów z udziałem Skarbu Państwa.

    Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
  • Informatyka Studia - Akademia »

    Zapraszamy do obejrzenia strony kierunku studiów Informatyka na Akademii Morskiej w Szczecinie. Studia zostały uruchomione w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Na stronie między innymi: szczegóły rekrutacji, program nauczania, opis bazy dydaktycznej, film na temat: Informatyka Studia Na Akademii Morskiej w Szczecinie. Unikalna specjalność - informatyka morska. Zaprogramuj swoją przyszłość!

    Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre »

    Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W budynku naszej szkoły języka angielskiego znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w sprzęt audo-video oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy bibliotekę z literaturą i pracą angielską oraz dvd z filmami w angielskiej wersji językowej. Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka angielskiego otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej. Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków .

    Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Kursy językowe - Language Empire School »

    Szkoła Językowa Language Empire School prowadzi kursy języków obcych dla dorosłych, firm oraz instytucji, studentów, młodzieży, a także dzieci. Głównym celem działalności jest organizowanie efektywnych kursów językowych, które są efektywne oraz rozwijają umiejętność komunikowania się w języku angielskim oraz elastycznie reagują na potrzeby uczestników.

    Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
  • Certyfikaty Prince2 Foundation - Red Hat - Microsoft »

    Chcielibyśmy zaprosić wszystkich specjalistów IT na stronę internetową poświęconą w zupełności szkoleniom oraz certyfikatom informatycznym. Ukończenie szkolenia daje możliwość przystąpienia do końcowego egzaminu, którego
    ukończenie z pozytywnym wynikiem upoważnia do odebrania renomowanego certyfikatu. Dokument ten jest solidnym i profesjonalnym potwierdzeniem naszej wiedzy i z pewnością daje nam lepsze rokowania na rynku pracy. Jako, że przemysł informatyczny stale się rozwija, certyfikaty IT stają się niemalże niezbędne. Zapraszamy na stronę internetową.

    Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
  • Kursy zawodowe w mieście Katowice tylko z Centrum Edukacyjnym Siódemka »

    Musiałeś przerwać naukę w liceum i teraz chętnie byś do niej powrócił? A może chciałbyś zdobyć dodatkowe kwalifikacje przydatne w pracy, które przyczynią się do awansu? Idealnie trafiłeś! Oferta Centrum Edukacji Siódemka skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą zdobyć wykształcenie średnie lub lubią wciąż się doskonalić. Skontaktuj się z nami i poznaj nasze warunki. Na pewno zaskoczymy Cię tym, że za naukę, legitymację czy indeks w naszej szkole nic nie płacisz! Zrealizuj swoje marzenie już dziś!

    Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła Muzyczna MOZART Kraków »


    Krakowska szkoła muzyczna Mozart od 2013 roku posiada uprawnienia szkoły publicznej. Szkoła prowadzi lekcje gry na instrumentach takich jak fortepian, skrzypce, wiolonczela, gitara, perkusja czy instrumenty dęte bez limitu wieku. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i szerokiemu wyborowi zajęć dydaktycznych zarówno dorośli, jak i dzieci szybko opanują grę na instrumencie.

    Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
  • Technik żywienia i usług gastronomicznych - szkolaprofesja.pl »

    Nasza szkoła działa na terenie Krotoszyna, gdzie zapewniamy naukę zarówno dla młodzieży jak też osób dorosłych, która pozwala na zdobycie różnych zawodów. W naszej szkole oferujemy doskonałe warunki nauczania pod okiem zespołu doświadczonych nauczycieli a jednocześnie w ramach programów nauczania, które realizowane są w ramach autorskich rozwiązań, które pozwalają na zdobycie zawodu technika w okresie dwuletniej nauki.

    Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »
  • Słowianka szkoła języka rosyjskiego w Warszawie - kursy, nauka, polski dla obcokrajowców »

    Słowianka to szkoła języka rosyjskiego znajdująca się w ścisłym centrum Warszawy. Na naszych kursach nauczysz się języka rosyjskiego! Oferujemy również kursy języka w biznesie dla firm, a także naukę języka polskiego dla obcokrajowców. W trakcie wakacji realizujemy intensywne wakacyjne kursy języka rosyjskiego. Przygotowujemy uczniów do matury, a także oferujemy tłumaczenia.

    Nauczyciele prowadzący kursy w naszej szkole w Warszawie to profesjonaliści, którzy uwielbiają swoją pracę. Podczas nauki motywują uczniów i pomagają pokonywać wszelki bariery w nauce języka rosyjskiego.

    Nasi nauczyciele prowadzący kursy to starannie dobrany zespół w Warszawie składający się z:
    1. Rodzimych użytkowników rosyjskiego o wykształceniu filologicznym i z przygotowaniem pedagogicznym.
    2. Absolwentów renomowanych uczelni, którzy odbyli szkolenia z nauki języka rosyjskiego, jako obcego.
    3. Autorów podręczników oraz materiałów dydaktycznych do nauki języka rosyjskiego.

    Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »