Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 113 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 755

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CZUBOCHA SZKOLA JAZDY »

  KONTAKT 691019274
  Jesteśmy bardzo dobrą szkołą nauki jazdy. W Jeleniej Górze - ZABOBRZU działamy od czerwca 2005 roku.
  Misją naszej firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowych.
  Głównym celem, który przyświeca naszej działalności, jest maksymalne podnoszenie poziomu jakości naszych usług.
  Robimy wszystko, aby nasi Kursanci przystępując do egzaminu państwowego byli przygotowani w sposób, który zapewni Im pomyślne jego zdanie za pierwszym podejściem.
  GWARANTUJEMY!!!
  * wysoki poziom szkolenia
  * wykwalifikowaną kadrę instruktorską
  * indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRESTIGE opracowania naukowe, tłumaczenia »

  Potrzebujesz pomocy w zakresie tłumaczenia tekstów, pism, korespondencji Firmowej, CV? poszukujesz materiałów naukowych do skomponowania pracy licencjackiej, magisterskiej ? chcesz stworzyć oryginalną prezentację multimedialną? jeżeli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie!! Skorzystaj z usług Firmy PRESTIGE, Firmy którą tworzy zespół zgranych, wykwalifikowanych, posiadających bogate doświadczenie zawodowe osób, które służą pomocą w zakresie wielu dziedzin nauki i które w swojej pracy kierują się dewizą Firmy jaką jest „solidność, profesjonalizm, kreatywność i prestiż”. Zapoznaj się z ofertą, umieszczoną na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Warszawa »

  Każda dobra szkoła tańca przyciąga do siebie wielu adeptów tańca, którzy chcą zostać mistrzami w tej dziedzinie, przynajmniej prywatnie. Programy telewizyjne pokazujące zmagania taneczne gwiazd telewizji sprawiły, że osoby w różnym wieku chcą nauczyć się tańczyć i czerpać z tego ogromną radość. Oglądając występy gwiazd możemy uwierzyć, że również my będziemy potrafili się nauczyć się tańczyć niemal tak, jak zawodowi tancerze, z odpowiednią ramą i wykrokiem. Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia taneczne również dla dzieci, nawet tych najmłodszych, które uwielbiają przebieranki w strój do tańca i zabawy z wykorzystaniem ćwiczeń kształtujących sylwetkę i rozwijających koordynację ruchową. Maluchy z radością uczestniczą w zajęciach, gdzie mogą wspólnie z innymi dziećmi wspaniale się bawić, a jednocześnie uczyć tańca, klasycznego lub towarzyskiego. nLekcje tańca odbywające się w naszej szkole prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów tanecznych, którzy uwielbiają swoją pracę i potrafią to przekazać swoim małym uczniom. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - Szkolenia językowe dla firm. Warszawa | The British Accent »

  Firma The British Accent specjalizuje się w szkoleniach językowych dla Firm i Przedsiębiorstw.
  W celu zagwarantowania wysokiej jakości usług, oferujemy naszym Klientom profesionalną kadrę nauczycelską, miła obsługę oraz bardzo konkurencyjne ceny.
  Oferujemy profesjonalne zajęcia świadczone przez wykwalifikowanych lektorów z dużym doświadczeniem i zapleczem dydaktycznym.
  Posiadamy duże doświadczenie w zakresie szkolenia firm, wybieramy najlepsze materiały edukacyjne,dobrej jakosci książki i materiały audiowizualne dostosowane do potrzeb każdego studenta.
  Realizujemy i rozwijamy nasz program zgodnie z europejskim systemem opisu kształcenia językowego. Uczymy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania.
  Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta w zakresie jego środowiska zawodowego, dostosowujemy nasze zajęcia i materiały,przygotowując odpowiednie bloki tematyczne z zakresu danej dziedziny.
  W celu uzyskania więcej informacji, zapraszamy do naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZDZ szkolenia zawodowe »

  W Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić Państwu optymalne warunki rozwoju zawodowego, uzyskiwania wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności, poszerzania horyzontów oraz podwyższania kwalifikacji. Istniejemy od ponad 85 lat, kiedy to zaistnieliśmy jako pierwsza tego rodzaju placówka na terenie Śląska. Nastawienie na ciągły rozwój i wprowadzanie nowatorskich rozwiązań spowodowało, że dziś działamy również na obszarze kilku gmin i powiatów w województwie małopolskim, łódzkim i opolskim. Nasza suta propozycja zawiera kształcenie w trybie szkolnym oraz kursowym, a również wsparcie świadczone przez prężnie działające biuro pośrednictwa pracy. Przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach działają też komisje egzaminacyjne. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław Uczelnie »

  Wrocław to piękne, zabytkowe miasto, pełne wielu ciekawych atrakcji. Z każdym rokiem przybywa tam studentów wrocławskich uczelni wyższych. Zostań jednym z nich i ucz się na wybranej uczelni. Wrocław zaskoczy przyszłych studentów swoim urokiem i innowacyjnością. Znajdziemy tam całe mnóstwo barów studenckich, dyskotek i tanich, ale smacznych restauracji z kuchnią staropolską i nie tylko. Dolnośląskie szkoły wyższe proponują swoim kandydatom na studia bardzo wiele atrakcyjnych kierunków i specjalności. Nie czekaj! Już dziś zapisz się na wybrane studia we Wrocławiu.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stacjonarne studia magisterskie |Informatyka |Wrocław |WWSiS »

  Stacjonarne studia magisterskie na kierunku Informatyka, Wrocław - Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej prowadzi rekrutacje na studia z zakresu sieci komputerowych, grafiki, administracji sieci. Uczelnia prowadzi rekrutacje na inne kierunki nauczania, organizujemy kursy informatyczne dla pracowników firm. Zapraszamy kandydatów na studia - na uczelni wysoki poziom nauczania informatyki!

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie w Krakowie »

  Studia wyższe to w dzisiejszych czasach rzecz bardzo powszechna. Z tego powodu tak istotne jest wybranie odpowiedniego kierunku studiów, który zagwarantuje nam pracę. Kandydaci na studia coraz częściej wybierają się na studia ścisłe, jak np. fizyka, informatyka czy bietechnologia. Bez względu na to jaki kierunek będziesz chciał studiować bardzo istotną sprawą jest wybór najlepszej szkoły. W tym celu jak najszybciej zajrzyj na stronę www, skupiającą najlepsze uczelnie w Krakowie i innych miastach Polski.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs wizażu »

  Akademia Wizażu to szkoła, która przez cały rok prowadzi nabór na profesjonalne kursy wizażu i makijażu. Zajęcia prowadzone są pod okiem praktyków z branży kosmetycznej i fotograficznej. Odbywają się w komfortowych salach wykładowych w centrum Warszawy. Kurs wizażu daje możliwość pozyskania wiedzy na temat zasad i metod stylizacji makijażem i ubiorem oraz kreowania wizerunku. Kurs wizażu organizowany przez szkołę Mokotowska58 daje solidne podstawy do pracy na planach filmowych, sesjach fotograficznych i pokazach mody. Kurs dedykowany jest zarówno dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z wizażem, jak również dla profesjonalistów, którzy chcą pogłębiać umiejętności i rozwijać swój talent.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »