Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 151 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 21 Odwiedziny googlebot 760

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy Jezykowe Kraków »

  Naukę języków obcych prowadzimy na 10 poziomach zaawansowania. Oferujemy różnorodne programy z zakresu języka ogólnego, General English oraz języka specjalistycznego w biznesie - Business English. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Policealna Szkoła Diseno w Poznaniu »

  Diseno - policealna placówka kształcąca w zakresie projektowania wnętrz, mody oraz terenów zielonych. Oferuje zarówno kursy jak i szkolenia podnoszące kwalifikacje. Szkoła znajduje się w Poznaniu. Po szczegółowe informacje odsyłamy do strony. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • GSM Ośrodek szkolenia, Kursy DP »

  Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni powstało, aby możliwa była aktualizacja wiedzy z uwzględnieniem postępu technicznego. Zdobywana wiedza na kursach kwalifikacyjnych i specjalistycznych, pozwala na bezpieczną i wydajną pracę. Edukujemy także przyszłe kadry. Podejmując naukę w Gdyńskiej Szkole Morskiej, prowadzonej przez SDK AM, zyskujecie Państwo pewność skorzystania z bogatej wiedzy praktycznej i merytorycznej znakomitych pedagogów, stanowiących kadrę dydaktyczną Akademii Morskiej. Wspomniana kadra naukowa, nauczanie również w języku angielskim, doskonałe wyposażenie dydaktyczne w tym symulatory to niewątpliwe atuty naszej firmy. Więcej na stronie.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • OSK AUTO TURBO - nauka jazdy Rzeszów »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Turbo oferuje: kursy prawa jazdy kat. B, kursy dodatkowe, jazdy doszkalające. Z nami solidnie przygotujesz się do egzaminu na prawo jazdy. Uczymy profesionalnie i bezstresowo przy pomocy nowoczesnych technik multimedialnych. Dodatkowo każdy nasz kursant otrzymuje w cenie kursu materiały dydaktyczne.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent bielizny bawełnianej »

  W sezonie jesienno zimowym, jednym z najlepszych prezentów dla Twojego Mężczyzny jest dobrej jakości bielizna. Godną polecenia ofertę można odnaleźć na stronie producenta bielizny bawełnianej. Na stronie internetowej możemy zapoznać się z szerokim asortymentem bielizny zimowej dla mężczyzn. Kalesony, koszulki na ramiączka oraz podkoszulki dostępne w wielu rozmiarach i ciekawym wzornictwie. Strona internetowa jest wizytówką cieszącego się dużą popularnością wśród Klientów producenta markowej bielizny męskiej.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Policealna "Wektor" »

  Szkoła Policealna "Wektor" to bogata oferta kierunków dla dorosłych, Nie wymagamy matury, wystarczy ukończenie szkoły średniej. Tytuł zawodowy technika nawet w 1,5 roku.

  Nauka całkowicie za darmo, bez gwiazdek i ukrytych kosztów. Każdy słuchacz otrzymuje dodatkowo pakiet korzyści już od pierwszego dnia. Wychodzimy bowiem z założenia, że za darmo to za mało i dajemy więcej - każdemu i bez wyjątku.

  Szkoła policealna to doskonały wybór dla osób, które chcą lub muszą się przekwalifikować, chcą uczyć się bezpłatnie drugiego kierunku lub szkoła policealna to po prostu ich świadomy wybór.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Langart - Kursy językowe za granicą i w Polsce »

  Strona jest serwisem edukacyjnym poświęconym nauce języka w kraju i za granicą. Prezentuje, między innymi, szkoły językowe za granicą i w Polsce, a także informacje na temat międzynarodowych egzaminów językowych, takich jak CAE, CPE, FCE, KET, PET, GDS, KDS, SD1, SD2, ZD, ZDfB, ZMP, ZOP, DALF, DELF, DILF, TCF. Na stronie można również rozwiązać testy językowe online i sprawdzić swój poziom zaawansowania językowego. Szkoły językowe za granicą znajdują się w kilkudziesięciu miastach na świecie i oferują kursy językowe w wielu krajach, np. kursy angielskiego w Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Malcie, w USA, Kanadzie i Australii. Niemiecki w Niemczech lub Austrii, francuski we Francji, hiszpański w Hiszpanii i włoski we Włoszech. W większości szkół nauka języka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno w grupie jak i formie zajęć indywidualnych i jest adresowana do dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy językowe mają charakter ogólny, biznesowy, specjalistyczny i przygotowujący do egzaminów językowych. W okresie wakacji szkoły prowadzą obozy językowe i kursy wakacyjne z atrakcyjnym programem pozalekcyjnym. Istnieje możliwość zapisu online bezpośrednio do szkoły. Istotnym tematem serwisu są tanie noclegi za granicą, w tym, w akademikach, apartamentach tanich hotelach i pensjonatach.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Collegium Da Vinci to prywatna uczelnia oferująca studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia oraz podyplomowe w Poznaniu. Zainteresowani mogą wybierać spośród wielu kierunków studiów. Wśród nich można wymienić chociażby: grafikę, informatykę, mediaworking, nowoczesną pedagogikę, zarządzanie sprzedażą, produkcję filmową.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zebra Academy- Konwersacje z angielskim Native Speaker'em »

  Jesteśmy szkołą językową z pięcioletnim doświadczeniem w nauce języka angielskiego z native speakerami. Zajęcia z rodzimym mówcą danego języka to obecnie jedna z najpopularniejszych metod nauczania, ale nasi lektorzy to nie tylko osoby posługujące się perfekcyjnie językiem angielskim, a przede wszystkim zespół wykwalifikowanych specjalistów potrafiących badać potrzeby słuchaczy i opierać na nich system swojej pracy. Lektorzy w Zebra Academy posiadają doskonałe metody skutecznego przekazania zarówno merytorycznej wiedzy, jak i nabycia płynności w mowie. Nasza oferta to przede wszystkim konwersacje z Amerykaninem lub Brytyjczykiem podczas których każdy jest w stanie przełamać barierę językową, niezależnie od poziomu języka na jakim jest. Jeśli rozumiesz większość wypowiadanych treści w języku angielskim, ale obawiasz się mówić nasi nauczyciele poprzez luźną atmosferę na zajęciach szybko sprawią, że się otworzysz. Oferujemy Państwu zajęcia indywidualne oraz w grupach, które w naszej szkole są zawiązywane na bieżąco przez cały rok. Zebra Academy to oprócz nauki, ciekawi ludzie i przyjazna atmosfera sal mieszczących się na 12 piętrze w Zebra Tower w Warszawie.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sita »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów języków obcych nową, innowacyjną metodą Sita. Każdy klient ma do wyboru ogromny wachlarz językowy, może sie uczyć niezależnie od wieku, to My dostosowujemy się do jego wymagań a efekty nauki są widoczne już po kilku tygodniach. Dla każdego pierwszego zamówienia dajemy rabat w wysokości 300zł.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 24 02 2017 · szczegóły wpisu »