Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 133 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 759

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka Jazdy w Krakowie - Szkoła Jazdy RACING »

  Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego Ośrodka Szkolenia Kierowców jest nie lada wyzwaniem, dlatego będzie nam bardzo miło, jeżeli przy tym wyborze uwzględnicie Państwo naszą ofertę.
  Szkoła Jazdy RACING działa w mieście Kraków i oferuje intensywne kursy prawa jazdy kategorii B w standardowej cenie, dzięki którym, na kursie nauki jazdy, bardziej efektywnie przyswoisz wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego i sprawnego poruszania się samochodem po drogach!
  Nasze atuty:
  - sala wykładowa blisko centrum,
  - zajęcia praktyczne tylko na nowych Toyotach Yaris,
  - dogodne miejsce rozpoczynania zajęć praktycznych bez dodatkowych opłat,
  - miła, bezstresowa atmosfera,
  - dopasujemy się do Twoich oczekiwań!

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe - język francuski Wrocław »

  Zajmujemy się nauką oraz szkoleniami z języka francuskiego, tłumaczeniami ustnymi oraz pisemnymi. Nasza wieloletnia praktyka, fachowość oraz dyspozycyjność powodują, że jesteśmy godną polecenia jednostką we Wrocławiu. Zapraszamy do współpracy firmy. Proponujemy szkolenia z zakresu komunikacji oraz nauka języka francuskiego na każdym poziomie.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matura dla dorosłych Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław »

  Abiturient oferuje kursy maturalne dla dorosłych w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

  Abiturient stawia na indywidualne podejście - nasze kursy to prawdziwy dialog i solidne spokojne przygotowanie do matury dla dorosłych; oferujemy elastyczne terminy zajęć oraz płatność miesięczną.

  Abiturient wie jak skutecznie przygotować do matury. Zapraszamy na naszą stronę - polecamy przeczytanie opinii naszych dorosłych Uczniów.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac licencjackich »

  Napisz pracę to firma zajmująca się pisaniem różnego stylu prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich. Zatrudniamy zespół fachowców, dlatego też możemy napisać pracę dyplomową z wielu różnych dziedzin edukacji. Nasze prace są na merytorycznie wysokim poziomie, za każdym razem napisane na czas, a ponadto są pracą od podstaw oryginalną. Jeżeli szukają Państwo spółki, której chcecie powierzyć napisanie osobistej pracy dyplomowej, to zapraszamy do nas!

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Łódź Gazik »

  Kursy nauki prawa jazdy. Zapraszamy na lekcje nauki jazdy. Zacznij jeżdzić z gazikami. Szkoła nauki jazdy Gazik zapewnia kompletną wiedzę z zakresu prawa o ruchu drogowym. Bezpieczna jazda na ulicach i egzamin zaliczony za pierwszym podejściem, wszystko to można osiągnąć z nami. Proponujemy również akcję Reaktywacja która polega na dokształcaniu kierowców, którzy mało jeżdzili, słabo się czują za kierownicą i chcą reaktywacji wiedzy. Kursy realizują wykwalifikowani instruktorzy z WORD. Dajemy do szkolenia gratis niezbędne materiały książkowe i płytę cd z programem testu teoretycznego. Przyjazna lokalizacja siedziby Gazika - Łódź Widzew. Zapraszamy

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matura na 100% - kursy maturalne, kursy maturalne dla dorosłych, kursy gimnazjalne, korepetycje »

  Ośrodek w swojej ofercie posiada kursy maturalne, kursy maturalne dla osób dorosłych (z przerwą w nauce), kursy gimnazjalne oraz korepetycje z wszystkich przedmiotów na każdym poziomie edukacji szkolnej.
  Zajęcia prowadzone są w profesjonalny sposób przez nauczycieli-praktyków w miłej atmosferze. Wielkimi atutami firmy są małe grupy (od 2 do 6 osób), terminy spotkań dostosowane do uczniów, przystępne ceny i zajęcia w centrum w Katowic. Zapraszamy na najlepsze kursy maturalne na terenie Katowic, a nawet na terenie całego Śląska!

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kierunki studiów »

  Maturzysto, tylko w serwisie OpinieoUczelniach.pl znajdziesz kompleksowe informacje, dotyczące matury, rekrutacji, studiów dziennych i zaocznych. Przygotuj się do egzaminu dojrzałości dzięki maturalnym arkuszom egzaminacyjnym z kilku ostatnich lat. Poznaj charakterystyki kierunków studiów i znajdź uczelnię swoich marzeń. Wybierz zawód przyszłości. Kieruj się ocenami i komentarzami innych studentów. Ich opinie pomogą Ci w wyborze właściwej szkoły wyższej.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs wizażu »

  Akademia Wizażu to szkoła, która przez cały rok prowadzi nabór na profesjonalne kursy wizażu i makijażu. Zajęcia prowadzone są pod okiem praktyków z branży kosmetycznej i fotograficznej. Odbywają się w komfortowych salach wykładowych w centrum Warszawy. Kurs wizażu daje możliwość pozyskania wiedzy na temat zasad i metod stylizacji makijażem i ubiorem oraz kreowania wizerunku. Kurs wizażu organizowany przez szkołę Mokotowska58 daje solidne podstawy do pracy na planach filmowych, sesjach fotograficznych i pokazach mody. Kurs dedykowany jest zarówno dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z wizażem, jak również dla profesjonalistów, którzy chcą pogłębiać umiejętności i rozwijać swój talent.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley »

  Szkoła Językowa Łódź Lloyd Woodley English Lasnguage Centre istnieje od 2000 roku i jest prowadzona przez Brytyjską kadrę.Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków od 2000 roku. W budynku naszej szkoły języka angielskiego znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w sprzęt audo-video oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy bibliotekę z literaturą i pracą angielską oraz dvd z filmami w angielskiej wersji językowej. Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka angielskiego otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej.Szkoła językowa w Łodzi, angielski łódź Szkoły językowe Łódź - Lloyd Woodley English LanguageLloyd Woodley English Language Centre Szkoła językowa Łódź jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod nr 2.10/00207/2005. jak i do Ewidencji Placówek Niepublicznych kształcenia ustawicznego Nr.ew.Ed.VIII.4320-P/4/10

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warsaw English Academy - English with Native Speakers »

  Jesteśmy szkołą językową w której główną metodą nauczania są zajęcia z native speakerami języka angielskiego. W Warsaw English Academy pracują wykwalifikowani lektorzy pochodzący zarówno ze Stanów Zjednoczonych, jak i z Wielkiej Brytanii. Nasi native speakerzy to zespół ludzi, którzy poprzez swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie nauczą każdego perfekcyjnego porozumiewania się językiem angielskim, wzbogacą słownictwo i nadadzą płynność mowie. Na kurs angielskiego w naszej szkole prowadzimy nabór ciągły. Przyjmujemy zgłoszenia na zajęcia indywidulane, oraz na bieżąco tworzymy 3 lub 4-6 osobowe grupy do których można dołączyć w każdej chwili. Organizujemy także intensywne kursy języka angielskiego skupiające się na szybkim przełamaniu bariery językowej. Uczymy Business English, General English oraz przygotowujemy do różnego rodzaju egzaminów. Oferujemy Państwu zajęcia w salach z widokiem na panoramę Warszawy, mieszczących się na 12 piętrze Zebra Tower przy stacji metra Politechnika, a także prowadzimy zajęcia w biurze lub domu klienta na terenie całej Warszawy.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »