Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 130 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 758

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs języka polskiego »

  Opisywana szkoła językowa w swojej ofercie posiada cieszący się dużym zainteresowaniem kurs języka polskiego. Kursy te prowadzone są od wielu lat, a zatem szkoła posiada duże doświadczenie w nauczaniu języka polskiego. Kadra nauczycielska posiada odpowiednie przygotowanie do prowadzenia kursów języka polskiego, między innymi dzięki ukończeniu podyplomowych studiów przygotowujących do nauki obcokrajowców. Ciekawe metody aktywizacyjne pozwalają na szybką i przyjemną naukę języka. Kurs języka polskiego prowadzony w Katowickiej szkole językowej, w bardzo dobrym stopniu przygotowuje obcokrajowców do życia w naszym kraju. Omawiany kurs języka polskiego oferowany jest w kilku opcjach. Pierwsza opcja, to całoroczny kurs, który kierowany jest głównie dla cudzoziemców studiujących, bądź pracujących w Polsce. Kursanci uczą się pisać, czytać oraz rozumienia ze słuchu. Inną opcją, jest letni kurs języka polskiego z którego mogą skorzystać np. miłośnicy naszego kraju spędzający wakacje w Polsce. Podczas kursów wykorzystywanych jest wiele materiałów dydaktycznych. Istnieje również możliwość indywidualnych lekcji. W ich ramach prowadzone są kursy z obsługi różnego rodzaju programów komputerowych, a także rozmowy z native-speakerami. Także jeśli jesteś obcokrajowcem i zamierzasz podjąć pracę lub studia w naszym kraju, albo po prostu jesteś ciekawy naszego języka i kultury, to skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura tłumaczeń które znajduje się w Katowicach.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studium Geodezyjne »

  Studium jest szkołą dla dorosłych – absolwentów szkół średnich.

  Celem kształcenia jest przygotowanie dobrze wykwalifikowanej kadry geodezyjnej, odpowiadającej potrzebom rynkowym. Wiedza i nabyte umiejętności w naszym Studium pozwalają podjąć pracę w zawodach geodezyjnych i pokrewnych.

  Studium oferuje swoim słuchaczom szeroki zakres wiedzy geodezyjnej, ćwiczeń geodezyjnych i zajęć praktycznych. Bardzo ważnym zadaniem Studium jest spełnianie potrzeb i oczekiwań naukowych słuchaczy.

  Szkoła zaoczna dla dorosłych, nauka trwa 2 lata. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym 2 razy w miesiącu

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języka Angielskiego OXBRIT »

  Działamy w Proszowicach od roku 2001. Prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach dla wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzież dorośli). Przygotowujemy do egzaminów Cambridge i matury z angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.Nauka odbywa się z reguły w grupach około 4-6 osobowych. Maksymalna ilość uczestników kursu wynosi 9 osób (grupy dorosłe i młodzieżowe) lub 8 (dzieci ), ale mniejsza ilość osób w grupie nie wpływa na wysokość ponoszonych przez Państwa opłat. Większość naszych uczniów to nasi stali klienci, lub osoby, którym nasza szkoła została przez nich polecona. Świadczy to o zadowoleniu naszych słuchaczy z prowadzonych zajęć i zaufaniu do nas, co jest dla nas dużym zobowiązaniem.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Bogaty portal studencki zachęca do regularnych odwiedzin i czytania newsów! Tylko u nas otrzymasz tak dużo przydatnych wiadomości w 1 miejscu, widocznych o każdej porze dnia i nocy. U nas przeczytasz, na jakie studia zaoczne warto iść, jakie są teraz modne studia podyplomowe, które uczelnie w Polsce mają najlepsze opinie, gdzie żak może przenocować, jadać i bawić się, popracować oraz poznać nowych ludzi. Nasz serwis jest wartościowy i kompleksowy, możesz czynnie brać udział w jego budowie lub mówić nam, co warto w nim publikować. Sprawdź również, czy w naszej bazie są ciekawiące Cię uniwersytety i uczelnie wyższe, nowe kierunki, pomysły na wakacje i na zatrudnienie, mieszkania i wiele wiele innych. Super portal studencki oferuje pomocne informacje, humor i porady – zapraszamy.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bakałarz- szkoły dla dorosłych Łódź »

  Sieć przyjaznych szkół dla dorosłych zlokalizowanych w Łodzi, Zgierzu, Łyszkowicach i Inowłodzu. Atrakcyjna oferta edukacyjna dla każdego, kto pragnie kontynuować naukę. Kształcenie prowadzone w trybie wieczorowym i zaocznym. Życzliwa atmosfera, małe grupy, indywidualne podejście do ucznia, najlepsza kadra pedagogów. Szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Dla Dorosłych Nr 16 Warszawa liceum eksternistyczne »

  Serdecznie inwitujemy do skorzystania z oferty szkoły Szesnastka z siedzibą w Warszawie. W naszej placówce można uczęszczać do Liceum Ogólnokształcącego niepublicznego, uzupełniającego LO niepublicznego oraz Prywatnego Policealnego Studium Zawodowego. W ofercie szkoły mogą odnaleźć Państwo również szereg kursów, po których zakończeniu uzyskacie skrupulatne przygotowanie skutkujące wysoką zdawalnością egzaminów. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra pracownicza, składająca się z doświadczonych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dydaktycznym. Wszystkich zaciekawionych zachęcamy do dowiedzenia strony internetowej, gdzie zamieszczona jest kompletna oferta placówki.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin z kwalifikacji »

  Strona (blog) o egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie (nowym egzaminie zawodowym zwanym egzaminem z kwalifikacji). Jest to strona informacyjna dla uczniów/słuchaczy, rodziców, nauczycieli, uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych (KKZ) oraz osób przystępujących do egzaminu eksternistycznego zawodowego. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie jest egzaminem przeprowadzanym w oparciu o nową podstawę programową, która została opublikowana w postaci rozporządzenia w dniu 7 lutego 2012 r. (obowiązuje dla uczniów/słuchaczy, uczestników KKZ rozpoczynających kształcenie z dniem 1 września 2012 r.) często pojawia się nazwa nowy egzamin zawodowy (w odróżnieniu od egzaminu zawodowego opartego o standard wymagań egzaminacyjnych, który trwa od 2004 r.)Nowa podstawa programowa kształcenia w zawodach zawiera obowiązkowe zestawy celów kształcenia i treści nauczania. Treści te opisane są w postaci oczekiwanych efektów kształcenia: wiedzy, umiejętności zawodowych oraz kompetencji personalnych i społecznych niezbędnych dla zawodu lub kwalifikacji wyodrębnionych w zawodach.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia dużego i małego skrzypka »

  Nauka gry na skrzypcach w Krakowie dla małych i dużych.
  To miejsce dla wszystkich miłośników skrzypiec niezależnie od wieku i umiejętności.
  Uczymy:
  -dzieci od lat 3
  -młodzież
  -dorosłych
  W nauczaniu gry na skrzypcach korzystamy z wielu metod, m.in.metody Suzuki znanej i odnoszącej sukcesy na całym świecie szczególnie wśród początkujących instrumentalistów.
  Zapraszamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Swseiz.pl »

  Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi jest niepubliczną uczelnią, która powstała w 1996 roku z inicjatywy salezjanina ks. Józefa Belniaka. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie i wpisana jest do rejestru szkół niepublicznych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz na listę Istituzioni Universitarie Salesiane, czyli listę 60-ciu salezjańskich uczelni wyższych zlokalizowanych w różnych krajach świata. Szkoła kontynuuje dziedzictwo naukowego poszukwania prawdy z poszanowaniem chrześcijańskich wartości, dostosowując kierunki kształcenia do potrzeb i rozwoju gospodarczego oraz oczekiwań naszych studentów.
  Uczelnia oferuje studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym w zakresie nauk ekonomicznych, na takich kierunkach jak: administracja, finanse i rachunkowość, zarządzanie i marketing, europeistyka oraz pedagogika. Ofertę kształcenia uzupełniają liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Aktualne kursy medyczne - Gdańsk i Bydgoszcz »

  Sopockie Szkoły Medyczne proponują naukę w profesjach z dziedzin medycznych na poziomie policealnym. Oferujemy najwyższą jakość edukowania i doświadczenie nabyte na podstawie określonych kwalifikacji praktycznych. Współpracujemy z nowoczesnymi gabinetami dentystycznymi, posiadamy również profesjonalną bazą dydaktyczną. Możemy pochwalić się 100% zdawalnością testów zawodowych. Nasi absolwenci po ukończeniu egzaminu są wyśmienicie przygotowani do wykonywania zawodu. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty kształcenia.
  Sopockie Szkoły Medyczne

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »