Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 105 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 748

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Szkoła jazdy Rybnik »

    Strona firmowa nauki jazdy w Rybniku. Szkoła dla przyszłych kierowców Rybnik. Szkoła jazdy w Rybniku. Najtańsze prawo jazdy w Rybniku. Prawo jazdy dla każdego. Ośrodek szkolenia kierowców w Rybniku. Nauczymy cię jeździć samochodem.

    Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
  • Społeczna Szkoła Muzyczna w Łodzi »

    Społeczna Szkoła Muzyczna II stopnia w Łodzi prowadzona jest przez Polski Instytut Muzyczny (PIM). Szkoła muzyczna posiada uprawnienia szkoły publicznej. W szkole możliwa jest nauka na takich instrumentach jak: gitara, skrzypce, akordeon, fortepian, flet poprzeczny, klarnet, kontrabas, saksofon, trąbka i puzon. Możliwa jest też nauka śpiewu solowego. Szkoła muzyczna realizuje pełny program nauczania dla szkół muzycznych II stopnia. Nauka w szkole kończy się dyplomem zawodowego muzyka lub dyplomem zawodowego śpiewaka. Zajęcia prowadzą wybitni pedagodzy z czołowych łódzkich szkół oraz z Akademii Muzycznej w Łodzi. Pedagodzy z naszej szkoły muzycznej mają wieloletnie doświadczenie oraz wychowali wielu wybitnych muzyków, co daje pewność prowadzenia nauczania na najwyższym poziomie. Oferta szkoły muzycznej skierowana jest do osób chcących zostać profesjonalnymi muzykami. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Jest to idealna oferta dla młodzieży z liceów, techników i gimnazjów oraz dla studentów oraz osób pracujących. Podstawowa rekrutacja odbywa się w miesiącach: kwiecień, maj i czerwiec, niemniej rekrutacja odbywa się w ciągu całego roku. Egzaminy wstępne są bezpłatne. Polski Instytut Muzyczny, który prowadzi Społeczną Szkołę Muzyczną II stopnia prowadzi także działalność koncertową organizując koncerty muzyki klasycznej lub kameralnej oraz działalność wydawniczą dotyczącą głównie zbiorów nutowych.

    Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
  • Indywidualny kurs hiszpańskiego »

    Hola a todos!
    Prowadzę indywidualne kursy języka hiszpańskiego lub w małych dwu/trzy osobowych grupach na terenie Wrocławia,z dojazdem do klienta. Moimi klientami są zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa, niekoniecznie działające na rynku hiszpańskim.Serdecznie zapraszam do kontaktu.Miła atmosfera oraz wysoka jakość nauczania sprawią Państwu satysfakcję.Poniżej informacje o mnie i projekcie "ADELANTE"Projekt ADELANTE jest wynikiem kilku lat aktywnej pracy jako lektor i nauczyciel języka hiszpańskiego.W 2007 ukończyłam filologię hiszpańską na UWr, kilka miesięcy spędziłam także na hiszpańskich uniwersytetach (Walencja, Toledo) szlifując swoje umiejętności językowe. Od samego początku najbardziej interesuje mnie metodologia nauczania języków obcych i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, dlatego chętnie uczestniczę w seminariach i warsztatach poświęconych temu tematowi. Wciąż staram się rozwijać, bo wierzę, że to najlepsza inwestycja. Ukończone studia podyplomowe z zakresu ZZL z elementami coachingu pozwoliły mi zrozumieć że szkoła językowa, dobrze zarządzana, przynosi radość i satysfakcję zarówno pracownikom jak i klientom.

    Zapraszam
    Monika Bielawska

    Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
  • Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie »

    Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych nauki gry na instrumentach: pianino, skrzypce, gitara, a także śpiewu solowego. Zajęcia mają charakter nauki indywidualnej.Mamy wieloletnie doświadczenie.Prowadzimy Społeczną Szkołę Muzyczną I stopnia (podstawową) i Społeczną Szkołę Muzyczną II stopnia (średnią). Program realizowany w tych szkołach jest według siatki godzin szkół publicznych. W Szkole Muzyki realizujemy program dowolny, dostosowany do możliwości każdego ucznia. Uczymy najmłodsze dzieci muzykowania na instrumentach, podstaw teorii muzycznej, rytmiki oraz tańca. Przygotowujemy 5 latki do nauki w szkole muzycznej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę pedagogiczną według autorskich programów nauczania. W naszych szkołach panuje miła atmosfera. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych e przystosowanych salach. W budynku jest sala kameralna w której odbywają się koncerty naszych uczniów.

    Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Łódź »

    Jeśli poszukujesz skutecznego prawnego rozwiązania problemów rodzinnych, zapoznaj się z informacjami, które znajdują się na tej stronie. Rozwód jest czasem bardzo trudną decyzją dla małżonków. Sytuacja rodzinna może być bardzo skomplikowana, dlatego warto skorzystać z pomocy prawnej. Serwis jest wizytówką Kancelarii Adwokackiej z Łodzi. Pośród informacji zawartych na stronie możemy dowiedzieć się więcej na temat alimentów, separacji oraz dowiemy się jak przygotować się do sprawy rozwodowej. Adwokat pomoże nam przejść przez ten ciężki życiowy moment. Adwokat ma również swoją Kancelarię w Pabianicach.

    Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła Muzyczna EFFECT we Wrześni »

    Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do nauki gry na instrumentach. Uczymy gry na fortepianie, keyboardzie, skrzypcach, gitarze i innych instrumentach. Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani nauczyciele. Poziom nauczania dostosowujemy do potrzeb uczniów. Realizujemy program szkoły muzycznej I stopnia. Zajęcia w naszej szkole odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od. 14 do 21.45. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Września w województwie wielkopolskim przy ul. Fromborskiej 24/5. tel. 606121357.

    Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Kursy językowe Poznań - AKCENT SJO »

    Z nami zdobędziesz upragniony certyfikat z języka obcego. FCE, CAE, TOEFL czy niemiecki WiDaF to nie wyzwanie dla kursanta w Szkole Języków Obcych Akcent w Poznaniu. Prowadzimy dla dzieci, młodzieży i dorosłych intensywne 30-godzinne kursy języka angielskiego, języka niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i innych wiodących języków europejskich. Szkoła Języków Obcych Akcent prowadzi też kursy przygotowawcze dla maturzystów, a na wakacje zaprasza młodzież do edukacyjno- wypoczynkowych wyjazdów językowych do Wielkiej Brytanii. Najlepsze obozy językowe ze SJO Akcent. Kursy językowe Poznań – tylko w SJO Akcent. Sprawdź nas.

    Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Kurs chińskiego dla firm Gdańsk, tłumaczenia język niemiecki i angielski. Nauka Gdynia, Trójmiasto. »

    W skutecznej walce na rynku pomoże nauka języka w firmie Trójmiasto. Badania oraz kompleksowa analiza rynków pokazuje, że przedsiębiorstwa posiadające zdolność do szeroko rozumianego tłumaczenia tekstów specjalistycznych, z lepszym efektem radzą sobie w pozyskywaniu potencjalnych klientów. Im więcej jeżyków firma może obsłużyć, tym lepiej. Tłumaczenia języka angielskiego Trójmiasto to już w zasadzie fundamentalna zdolność liczącej się na rynku firmy. Z racji położenia geograficznego oraz pewnych względów historycznych tłumaczenia języka niemieckiego Gdynia są tutaj bardzo częstym zjawiskiem. Świat jednak ciągle idzie do przodu i kontakty zagraniczne nie polegają tylko na bazowaniu na współpracy europejskiej ale także światowej. Biuro tłumaczeń języka chińskiego Trojmiasto umożliwia prowadzenie biznesu z partnerami z Azji. Bardzo korzystną sytuacją jest odbyty kurs chińskiego dla firm Gdańsk. Co raz częściej zdarza się bowiem, że język chiński dla firm Gdańsk jest bardzo użyteczny. Polska to dobry obszar do intratnych inwestycji, umożliwiających rozwoj dla wielu podmiotów gospodarczych. Z racji wymienionych wcześniej przyczyn kurs niemieckiego dla firm Gdańsk także zwiększy potencjał firmy. Tłumaczenia z niemieckiego Gdańsk są tutaj absolutnie powszechnym zjawiskiem. Inwestycje językowe włożone w firmę z pewnością zwracają się z nawiązką.

    Data dodania: 07 06 2014 · szczegóły wpisu »
  • Polecana Szkoła »

    Internetowa baza polskich szkół, uczelni a także przedszkoli zawierająca ponad osiem tysięcy placówek z całej Polski. Dokładne dane teleadresowe i opinie użytkowników o każdej szkole. Użytkownicy mogą znaleźć tu szczegółowe informacje na temat wszystkich typów szkół - od przedszkola aż do uczelni wyższych.

    Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Kurs detektywistyczny w Warszawie »

    Lampart Group, to zespół licencjonowanych detektywów. Podczas swojej pracy wykorzystujemy swoje długoletnie doświadczenie zawodowe oraz najnowocześniejsze technologie. Realizujemy głównie zadania z obszarów biznesowych, choć równie skutecznie zajmujemy się sprawami klientów indywidualnych. Prowadzimy kursy detektywistyczne z licencją na terenie Warszawy. Naszym celem jest szkolenie i przygotowywanie do zawodu na najwyższym poziomie przyszłych detektywów. Podczas swojej pracy kierujemy się takimi wartościami jak rzetelność, doświadczenie, profesjonalizm, pasja oraz uczciwość. Właśnie te wartości staramy się przekazywać naszym uczniom.

    Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »