Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

Szczegóły strony www.siodemka-edu.pl:

Podlinkuj stronę www.siodemka-edu.pl:

Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 119 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 757

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Akademia Mechatroniki Pojazdowej »

  Szkoła Policealna kształcąca w zawodzie elektromechanik samochodowy, o specjalności mechatronik pojazdów samochodowych. Akademia Mechatroniki Pojazdowej kształci już od 2003 r.
  Szkoła bazuje na doświadczeniach placówki kształcenia kursowego — Centrum Szkolenia Motoryzacji „Autoelektronika Kędzia” w Poznaniu szkolącej od 1993r. Uczymy w systemie nauki przez internet, umożliwiając zdobycie poszukiwanego zawodu bez względu na miejsce zamieszkania osoby zainteresowanej. Zajęcia praktyczne odbywają się w placówce Centrum Szkolenia Motoryzacji „Autoelektronika Kędzia” w Poznaniu, zaś teoria jest wykładana przez nauczycieli za pomocą platformy e learningowej. Zajęcia teoretyczne odbywają się trzy razy w tygodniu, w czasie rzeczywistym. Uczniowie mają możliwość zadawania pytań nauczycielowi. Słuchacz na zakończenie nauki i po zaliczeniu egzaminu otrzymuje: Świadectwo Ukończenia Szkoły Policealnej, Dyplom Potwierdzający Kwalifikacje Zawodowe, Suplement do Dyplomu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe „Europass” w języku polskim i angielskim.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych. »

  Strona zawiera opis kursu dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Na kursie prezentowana jest podstawowa wiedza z ekonomii, finansów, marketingu oraz prawa.
  Szkolenie obejmuje program kursu dla kandydatów na członków rad nadzorczych, zawarty w rozporządzeniu Rady Ministrów z 7 września 2004 r. w sprawie szkoleń i egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek, w których Skarb Państwa jest jedynym akcjonariuszem, oraz w zarządzeniu nr 20 Ministra Skarbu Państwa z 30 czerwca 2008 r. w sprawie organizacji i przeprowadzania egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych podmiotów z udziałem Skarbu Państwa.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Pamięci i Szybkiego Czytania Kursy Szkolenia Radom »

  Sprawdź ofertę stacjonarnej szkoły pamięci i szybkiego czytania w Radomiu. To nie internetowe kursy, tylko praca z normalnym żywym człowiekiem – wykładowcą trenerem. Jeśli coś stwarza Ci problemy w nauce nasza szkoła pomoże Ci. Nauczymy uczyć się. Nie przez bezmyślne powtarzanie, wkuwanie i zapamiętywanie. Osiągniesz to samo mniejszym wysiłkiem. Jeśli jesteś uczniem, studentem, managerem, pracownikiem umysłowym, uczniem szkoły podstawowej, średniej lub wyższej. Sprawdź, zadzwoń, umów się na spotkanie z trenerem, dowiesz się czego możesz się nauczyć, jak odkryć swoją kreatywność, poznasz metody twórczego i trwałego zapamiętywania. Po skończeniu kursu nauka tworzenie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. Problemy w nauce w pracy kłopoty w szkole staną się przeszłością. Oferta naszej szkoły zawiera: Naukę Szybkiego Czytania ze zrozumieniem. Ustalanie celów programowanie umysłu wzmacnianie motywacji Neurolingwistyczne Programowanie, Technik Metodą SILVY. Umiejętności w zakresie relaksu, wizualizacji, oddychania, ćwiczeń zwiększających koncentrację umysłu, wykonywania w praktyce syntetycznych notatek, wpływających na lepsze zapamiętanie materiału i efektywniejszą naukę. Poznanie stylów uczenia się dla wzrokowców, słuchowców, kinestetyków, uczuciowców. Lepsze korzystanie z mózgu. Skuteczne zapamiętywanie mnemotechnika, zwiększenie rezultatów uczenia się. Strategie pracy z tekstem Zwiększenie pewności siebie, aktywności asertywności. Pobudzanie kreatywności. Zajęcia odbywają się w centrum Radomia.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź »

  Jeśli poszukujesz skutecznego prawnego rozwiązania problemów rodzinnych, zapoznaj się z informacjami, które znajdują się na tej stronie. Rozwód jest czasem bardzo trudną decyzją dla małżonków. Sytuacja rodzinna może być bardzo skomplikowana, dlatego warto skorzystać z pomocy prawnej. Serwis jest wizytówką Kancelarii Adwokackiej z Łodzi. Pośród informacji zawartych na stronie możemy dowiedzieć się więcej na temat alimentów, separacji oraz dowiemy się jak przygotować się do sprawy rozwodowej. Adwokat pomoże nam przejść przez ten ciężki życiowy moment. Adwokat ma również swoją Kancelarię w Pabianicach.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Florystyka - kursy, które odmienią Twoje życie »

  Każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest obecnie rozbudowywanie swych umiejętności i talentów, w szczególności poprzez uczestnictwo w przeróżnych kursach, które wzbogacają kwalifikacje oraz przyszykowują nas do określonej pracy. Sprzyja temu Akademia Florystyki, gwarantująca swoim podopiecznym najlepsze szkolenia florystyki, przygotowujące do zawodu, rozwijające wiedzę z zakresu sztuki układania kwiatów i gwarantujące pasjonująco spędzony czas.


  Akademia Florystyki zapewnia swoim uczniom szkolenia z zakresu aranżacji kwiatów o różnorakim stopniu zaawansowania. Uczniowie, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją karierę w zawodzie typu bukieciarz, mają możliwość, żeby wziąć udział w kursie podstawowym, który wtajemniczy ich w sekrety profesji i zapewni uzyskanie wiedzy na temat tego, w jaki sposób zacząć swoją przygodę ze sztuką aranżacji kwiatów. Kurs podstawowy to sześćdziesiąt godz. lekcyjnych, w trakcie których nauczymy się o florystycznych zasadach kompozycyjnych, koncentrujących się na różnorakich specjalnościach zawodu florysty.


  Baza AkademiiFlorystyki.pl położona jest w mieście Łódź. Numery telefonu do filii w pozostałych miasteczkach kraju znajdują się na stronie internetowej www.akademiaflorystyki.pl.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • School of Polish Language for Foreigners PolishStreet »

  School of Polish Language for Foreigners PolishStreet (former DOMINO) was established at the beginning of the 90's. Our courses have been prepared for foreigners staying in Poland either temporary or permanently. We teach Polish and introduce elements of Polish culture and history. We have acquired considerable experience and we have developed our own curriculum.

  Our strategy aims at meeting the individual needs of foreigners coming to our country. We offer basic courses covering communicative vocabulary needed in everyday situations, as well as developing the skill of understanding speech and speaking. At the advanced courses we develop language skills simultaneously and add elements of Polish history and culture to the program.

  We offer:
  Individual or group lessons at every level
  Long term courses - a year or longer
  Intensive courses - for a weekend, a week or for the summer
  Preparation for the certified exams on Polish as a foreign language
  Courses on selected aspects of the culture and history of Poland and Wrocław
  Encounters with Polish culture – multimedia presentations, lessons at museums, going to the theatre etc.
  Arts lessons - pottery, glass, painting,etc.
  Proof-reading and translation of texts
  Assisting our students in practical matters like obtaining legal documents, finding accommodation, etc.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne: technik farmaceutyczny, masażysta - Edukator Bydgoszcz »

  Oferta dydaktyczna szkoły policealnej Edukator jest bardzo bogata. Centrum zaprasza na zajęcia z różnych specjalizacji, m.in.: technika masażysty i technika farmaceutycznego, a także opiekuna medycznego. W zlokalizowanej w Bydgoszczy placówce odbywają się również kursy masażu.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Tarnowskie Góry - Linguaproject. »

  Uczenie się języków obcych we współczesnym świecie urosło do rangi czegoś najważniejszego w edukacji. Szkoła językowa w Tarnowskich Górach wychodzi naprzeciw temu trendowi i otwiera coraz to nowe grupy językowe. Podstawą dziś jest z pewnością znajomość języka angielskiego. To najpopularniejszy, najczęściej używany język. Na naukę języka obcego nigdy nie jest zbyt późno. W zasadzie na każdym etapie życia człowiek jest w stanie przyswoić w mniejszym bądź większym stopniu obce narzecze.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polecana Szkoła »

  Internetowa baza polskich szkół, uczelni a także przedszkoli zawierająca ponad osiem tysięcy placówek z całej Polski. Dokładne dane teleadresowe i opinie użytkowników o każdej szkole. Użytkownicy mogą znaleźć tu szczegółowe informacje na temat wszystkich typów szkół - od przedszkola aż do uczelni wyższych.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mikroekonomia i statystyka korepetycje Poznań »

  Udzielam korepetycji z mikroekonomii i statystyki w Poznaniu. Posiadam bogate doświadczenie w udzielaniu korepetycji z mikroekomomii studentom UEP,WSB czy UR.Do każdych zajęć z mikroekonomii dodaję gratis fragment prezentacji dzięki której sam zdałem egzamin. Mój mail to statystyka1@op.pl, a telefon, to 603 797 894,stawka to 40 zł za godzinę zegarową

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »