Considero Consulting - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Considero Consulting

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz indywidualną wycenę każdego zleconego nam zadania. Od lat zajmujemy się m.in. szkoleniem managerów, wspomaganiem przedsiębiorców za pomocą rozwiązań HRM, badamy opinie pracowników oraz przeprowadzamy rozmowy oceniające. Jeżeli potrzebujesz tego typu usług, to służymy pomocą oraz doświadczeniem, jakie zdobyliśmy w ciągu ostatnich lat pracy.

Szczegóły strony considero.pl:

Podlinkuj stronę considero.pl:

Considero Consulting

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia z pozycjonowania stron - Eurobrand »

  Firma specjalizująca się w pozycjonowaniu i szkoleniach z pozycjonowania stron w Google. Pozostałe obszary działań: linki sponsorowane, audyty stron, sprzedaż domen. Orientacja na jakość usług i zadowolenie klienta. Działalność od 2004 roku.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku, szkoła rysunku, warsztaty i zajęcia plastyczne, nauka rysowania »

  Salwatorskie Studio Artystyczne (SSA) prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie artystyczne na wydziały: malarstwa, grafiki, architektury wnętrz, wzornictwa, konserwacji, edukacji artystycznej. Kurs rysunku i malarstwa dla hobbystów. Zajęcia plastyczne dla młodzieży gimnazjalnej. Kurs historii sztuki - przygotowanie do matury z historii sztuki i do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie,

  Rysunek i malarstwo jest tylko pewną drogą nie zawsze „wykreśloną”. W dobie cyfrowego edytorstwa i perfekcjonizmu nabiera to nowego znaczenia. Coraz bardziej doceniamy błędy ale pod tym kątem, że możemy je w późniejszym etapie pracy wykorzystać – odwrócić na naszą korzyść. Także w efekcie to właśnie staje się ciekawe i zdaje się być bardziej autentyczne.
  Nasza pracownia to nie tylko miejsce gdzie rozwija się swoje umiejętności manualne, to jest miejsce gdzie nabiera się innego spojrzenia na rzeczy, które w naszej wcześniejszej ocenie nie miały znaczenia lub były nie godne uwagi. Rozwijamy wrażliwość i umiejętność obserwacji poprzez ćwiczenia rysunkowe i malarskie oraz wyobraźnię poprzez zadania które je wykorzystują .

  SSA prowadzi również kursy historii sztuki i wiedzy o sztuce współczesnej, które są doskonałym uzupełnieniem nauki rysunku i malarstwa dla osób początkujących, hobbystów oraz w szczególności dla tych, którzy przygotowują się do egzaminów na wyższe uczelnie i do matury z historii sztuki
  oraz kurs architektury wnętrz i wzornictwa który w głównej mierze przygotowuje do studiów na kierunku architektura wnętrz lub wzornictwo.

  To wszystko, z czasem, wraz ze wzrostem umiejętności i wiary w swoje możliwości można rozwijać w naszym Studiu. O tym świadczą sukcesy naszych uczniów, między innymi osób, które zaczęły dosłownie od zera bez wiary w swoje możliwości ale z pewną dozą uporu. Obecnie rozwijają swoją karierę artystyczną – spełniając się na studiach, tworząc indywidualnie własne dzieła, czy w pracy zawodowej o której marzyli.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Coaching, Coaching ICC, Life Coaching, Bussines Coaching, Coaching menedżerski »

  Profesjonalny, skuteczny Coaching, Jestem certyfikowanym Coachem ICC z 7 letnim stażem jako trener i coach.
  Oferuje, Coaching, Coaching metodą ICC, Bussienes Coaching, Life Coaching i Coaching Menedźerski.

  Każdy człowiek chciałby być szczęśliwy/spełniony, albo chociaż bywać.
  Nie każdy jednak wie co to dla niego znaczy, nie każdy też jest świadom tego, jak wiele w tej kwestii od niego zależy.
  I tu się zaczyna coaching.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia obsługa klienta »

  Szkolenie obsługa klienta jest specjalistycznym blogiem założonym z myślą, o przekazaniu najnowszych rozwiązań dotyczących szkoleń z tematyki profesjonalnej obsługi klientów. Internauci odwiedzający ten blog znajdą na nim przydatne informacje związane z komunikacją z klientami oraz propozycje tematów szkoleń i kursów, dzięki których będą mogli podnieść jakość obsługi klienta zarówno w kontakcie bezpośrednim (osobistym) jak i pośrednim (telefonicznym, internetowym, pisemnym). Celem wszystkich szkoleń jest dostarczenie wiedzy niezbędnej do profesjonalnego wykonywania takich zawodów jak np.: kierownik biura obsługi klienta, specjalista ds. Obsługi klienta, konsultant czy doradca klienta. Zamieszczone na witrynie programy szkoleń zostały przygotowane wyłącznie przez trenerów – praktyków. Są to osoby posiadające doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą i obsługą klientów indywidualnych i biznesowym. Umiejętności i wiedzę zdobytą w czasie wielu lat pracy na stanowiskach menedżerskich przekazują teraz w formie szkoleń. Programy naszych szkoleń mogą być prowadzone zarówno w formie otwartej (dostępniej dla każdego) jak i szkoleń wewnętrznych (incompany lub zamknięte), które organizowane są wyłącznie dla pracowników i menedżerów jednego przedsiębiorstwa lub organizacji.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MDK-Kurs rysunku Kraków »

  MDK-Kurs rysunku Kraków
  Szkoła rysunku w Krakowie: kursy na architekturę pod kierunkiem architektów, nauka rysunku od podstaw, lekcje rysunku dla kandydatów na studia architektury i krajobraz.

  Szkoła rysunku MDK-kurs rysunku w Krakowie prowadzi wyłącznie rysunek architektoniczny, kursy rysunku architektonicznego których celem jest praktyczna nauka rysunku do egzaminu na architekturę.

  Kursy rysunku:

  Kurs rysunku na architekturę w roku szkolnym
  Wakacyjny kurs rysunku Kraków
  dodatkowo: maturalny kurs historii sztuki.
  Kompleksowe przygotowanie rysunkowe do egzaminów.

  Wieloletnie doświadczenie szkoły rysunku:
  Szkoła rysunku posiada wieloletnie doświadczenie w nauce rysunku odręcznego. Sprawdzone i skuteczne metody nauki rysunku architektonicznego i tematy rysunkowe, których nie posiada żadna inna szkoła tego typu.

  Rysunki uczniów na stronie pracowni:
  Efekt nauki rysunku prezentuje w jednej z największych w Polce Galerii rysunku architektonicznego. Rysunki uczniów z poprzednich lat nauki na kursie prezentują poziom rysunkowy osiągany przez kursantów.

  MDK-kurs rysunku Kraków

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • FRANSPOL AGNIESZKA NIECHCIAŁ tłumacz przysięgły ruda śląska »

  Naukę języków obcych w Chorzowie, Katowicach, Siemianowicach, Świętochłowicach, Rudzie Śląskiej i Bytomiu realizuje chorzowskie Centrum Językowe FRANSPOL. Szkoła oferuje udział w małych grupach kursantów i lekcje z renomowanymi wykładowcami, które zręcznie oswajają z językiem angielskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim lub niemieckim. Firma zajmuje się i przekładami tekstów, poczty handlowej oraz biznesowej, portali www oraz przekładaniem jednoczesnym w różnych powszechnych językach. FRANSPOL tworzy wykwalifikowana kadra nauczycieli oraz fachowych tłumaczy. Strona internetowa zawiera wszelkie szczegółowe informacje.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia - zamówienia publiczne »

  Strona zawiera zestawienie ogólnopolskich szkoleń organizowanych przez BONiZP z siedzibą w Krakowie.
  Zestawione szkolenia dotyczą Prawa Zamówień Publicznych i są skierowane do Zamawiających sektorowych, beneficjentów środków unijnych, jednostek samorządowych czy spółek komunalnych.
  Zestawienie szkoleń z zamówień publicznych jest systematycznie aktualizowane i poszerzane o kolejne kursy, warsztaty i szkolenia.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studio Linguistico Szkoła Językowa Ochota »

  Kursy języka włoskiego, angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego w Warszawie.
  Kursy indywidualne i w bardzo małych grupach zapewniają skuteczność nauki języka obcego. Dobieramy rodzaj kursu do twoich potrzeb i zainteresowań, tak aby nauka łączyła przyjemne z pożytecznym.
  Z naszej oferty możesz wybrać lekcje przygotowujące do wyjazdu za granicę, konwersacje, korepetycje, powtórzenie gramatyki i inne. Przygotowujemy również do matury.

  Zajęcia mogą się odbywać u ciebie w domu lub w pracy, albo w naszej siedzibie na warszawskiej Ochocie.

  Współpracujemy również ze szkołami językowymi we Włoszech i w Hiszpanii, do których można pojechać na kontynuację nauki bądź na urlop.
  W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne tłumaczenia na j.włoski i j.angielski.
  Ucz się z nami - zawsze skutecznie i przyjemnie!

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Gliwice, Zabrze - Smart BHP »

  Kompleksowe usługi Smart BHP obejmują szeroki wachlarz szkoleń organizowanych u Klienta, w siedzibie firmy lub na wyjazdach szkoleniowych. Oferta kierowana jest zarówno do firm które potrzebują stałej współpracy w ramach stworzenia służby BHP jak i jednorazowych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »