Considero Consulting - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Considero Consulting

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz indywidualną wycenę każdego zleconego nam zadania. Od lat zajmujemy się m.in. szkoleniem managerów, wspomaganiem przedsiębiorców za pomocą rozwiązań HRM, badamy opinie pracowników oraz przeprowadzamy rozmowy oceniające. Jeżeli potrzebujesz tego typu usług, to służymy pomocą oraz doświadczeniem, jakie zdobyliśmy w ciągu ostatnich lat pracy.

Szczegóły strony considero.pl:

Podlinkuj stronę considero.pl:

Considero Consulting

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CZUBOCHA SZKOLA JAZDY »

  KONTAKT 691019274
  Jesteśmy bardzo dobrą szkołą nauki jazdy. W Jeleniej Górze - ZABOBRZU działamy od czerwca 2005 roku.
  Misją naszej firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowych.
  Głównym celem, który przyświeca naszej działalności, jest maksymalne podnoszenie poziomu jakości naszych usług.
  Robimy wszystko, aby nasi Kursanci przystępując do egzaminu państwowego byli przygotowani w sposób, który zapewni Im pomyślne jego zdanie za pierwszym podejściem.
  GWARANTUJEMY!!!
  * wysoki poziom szkolenia
  * wykwalifikowaną kadrę instruktorską
  * indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki - Tutoring in mathematics »

  POLSKI
  Profesjonalne korepetycje z matematyki i nauk ściśle związanych z matematyką - Metody Numeryczne, Identyfikacja Procesów, Automatyka. Rozwiązywanie zadań przez Internet. Implementacja matematyki w programach komputerowych. Pomoc na każdym poziomie zaawansowania od szkoły podstawowej po matematykę wyższą. Zajęcia prowadzone w języku polskim lub angielskim.
  ENGLISH
  Professional tutoring in math and science connected with mathematics - Numerical Methods, Identification Process, Controls. Solving tasks over the Internet. Implementation of mathematics in computer programs. From primary school to higher mathematics. Classes conducted in English or Polish.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ecoflota.com.pl - szkolenia jazdy ekonomicznej, doskonalenie techniki jazdy »

  Szkolenia dla kierowców flotowych. Eco driving, jazda defensywna, audyty bezpieczeństwa, pierwsza pomoc przedmedyczna. Kursy na instruktorów doskonalenia techniki jazdy samochodem. Szkolenia prowadzone przez instruktorów doskonalenia techniki jazdy samochodem z ponad 9 letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Obniż koszty floty samochodowej!

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • ABCnauka »

  Szukasz ciekawej ścieżki drogi zawodowej? Interesują Cię kursy i szkolenia na dobrym poziomie blisko Twojego miejsca zamieszkania? Jeśli tak, zajrzyj na nasz portal i dowiedz się, w jakich kierunkach możesz zdobyć wykształcenie, kiedy rozpoczyna się rekrutacja i jakie są koszty kursów. Bogata baza informacji, pośród których na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Zajrzyj do nas jeszcze dziś i przekonaj się, jak wiele zyskasz, wybierając nas!

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Consulting outsourcing bhp radom »

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferta przygotowana przez przedsiębiorstwo BHP Consulting. Polskie działy naszej firmy mieszczą się w Warszawie i Radomiu. Proponujemy swoje usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej. organizujemy szkolenia, przeglądy, konserwacje, dokumentacje i opracowania. Oferujemy przeglądy i konserwacje systemów sygnalizacji pożarowej, systemów oddymiania, dźwiękowych systemów oddymiania, instalacji hydrantowych. Całościowo przygotowujemy obiekty do odbioru przez Straż Pożarną. Zapewniamy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną i punktualną realizację zleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i kursy pierwszej pomocy »

  Medivita oferuje usługi z zakresu szkoleń BHP i kursów pierwszej pomocy w Warszawie.W ramach szkoleń BHP oferujemy wstępne szkolenia pracowników przyjmowanych do pracy oraz okresowe Szkolenia BHP. Ponadto szkolimy pracowników z zakresu pierwszej pomocy.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leader School - szkoła językowa w Piasecznie »

  Leader School to znana, polska szkoła językowa, gdzie możesz nauczyć się języka angielskiego, innych języków oraz innych dziedzin, takich jak ortografia, kursy maturalne. Szukając więc dobrej szkoły językowej w Piasecznie, wybierz Leader School - efektywne metody nauczania i wykwalifiowana kadra!

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla dzieci i młodzieży - Train For Future »

  Centrum Edukacji Młodego Człowieka - Train for Future - to firma szkoleniowa dla dzieci i młodzieży.
  Organizujemy warsztaty szkoleniowe dla dzieci i młodzieży odkrywając i rozwijając potencjał, który drzemie w każdym młodym człowieku.
  Kształcimy wysoko cenione przez najlepszych pracodawców kompetencje społeczne, tj. kreatywność, przedsiębiorczość, kulturę osobista itd.
  Pomagamy pokazać jak je pielęgnować i wykorzystywać w codziennym życiu.
  To właśnie u nas młodzi stawiają pierwsze kroki do sukcesu!
  Organizujemy również dla młodych ludzi wymarzone i niezapomniane urodziny oraz inne imprezy okolicznościowe: zabawy karnawałowe, mikołajki, dzień dziecka, halloween, imieniny itp. Chcemy uczcić każdy ważny moment w ich życiu! Czuwamy nad wystrojem, cateringiem i miejscem, ale przede wszystkich organizujemy im świetną zabawę i naprawdę wyjątkowe atrakcje!

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zmiennicy »

  Ułatwiamy zmianę ludziom i organizacjom poprzez redukcję stresu.

  Coaching oraz szkolenia z obszaru radzenia sobie ze stresem, inteligencji emocjonalnej, empatii oraz technik Mindfulness.

  Osobom prywatnym oferujemy

  szkolenia MBSR
  coaching
  szkolenia otwarte z obszaru Mindfulness

  Organizacjom pomagamy przez

  konsulting – co zrobić aby mieć szczęsliwych pracowników
  warsztaty mindfulness – co zrobić aby pomóc pracownikom w stresie
  szkolenia – inteligencja emocjonalna, komunikacja, empatia, redukcja stresu

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »