Considero Consulting - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Considero Consulting

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz indywidualną wycenę każdego zleconego nam zadania. Od lat zajmujemy się m.in. szkoleniem managerów, wspomaganiem przedsiębiorców za pomocą rozwiązań HRM, badamy opinie pracowników oraz przeprowadzamy rozmowy oceniające. Jeżeli potrzebujesz tego typu usług, to służymy pomocą oraz doświadczeniem, jakie zdobyliśmy w ciągu ostatnich lat pracy.

Szczegóły strony considero.pl:

Podlinkuj stronę considero.pl:

Considero Consulting

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zarządzanie projektami »

  Gra symulacyjna zainicjowana i rozwijana przez Jana Schilta oraz Paula Wilkinsona specjalizujących się w projektowaniu i rozwijaniu kreatywnych sposobów nauki. Adresowana jest do zespołów zarządzających, kierowników projektów, liderów zespołów i innych osób pracujących w zespołach projektowych. Jest intensywnym jednodniowym szkoleniem poświęconym praktycznym ćwiczeniom zasad pracy zespołowej i umiejętności zarządzania projektami. Stanowi wsparcie teoretycznych aspektów szkolenia z zarządzania projektami i można ją wykorzystać w celu ugruntowania wiedzy bezpośrednio po szkoleniu lub w formie przypomnienia zdobytych umiejętności w dowolnym czasie.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsi korepetytorzy w Twojej okolicy »

  Korepetycje.edu.pl to serwis gromadzący ogłoszenia korepetycji, które za darmo mogą dodawać zarówno korepetytorzy, jak i uczniowie. W portalu korepetycje.edu.pl korepetytorzy tworzą profile, w których prezentują swoje wykształcenie oraz umiejętności. Osoby, które szukają korepetycji np. z matematyki lub angielskiego mogą dodać ogłoszenie lub przeglądać profile korepetytorów. Serwis korepetycje.edu.pl jest łatwy w obsłudze, korzystając z możliwości zawężenia przedmiotowego szybko znajdziecie korepetycje z przedmiotów ścisłych tj. matematyka, chemia fizyka, przedmiotów humanistycznych lub języków obcych. Z serwisem korepetycje.edu.pl przygotowanie do egzaminów i matury będzie dużo prostsze.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na facebooku »

  Poszukujesz wsparcia w prowadzeniu kampanii marketingowej swojej firmy? W takim przypadku zapraszamy do spojrzenia na naszą ofertę. Zajmujemy się przygotowywaniem szkoleń marketingowych otwartych i zamkniętych w takich tematach jak Social Media, E-marketing, Branding czy Strategie. Zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów, prowadzimy także konsulting i wykonujemy badania e-marketingowe. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na stronie internetowej!

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Rozwoju Kompetencji »

  Akademia Rozwoju Kompetencji to firma realizująca usługi szkoleniowo - doradcze. Specjalizacją firmy są usługi aktywizujące sprzedaż, zwiększające efektywność pracowników oraz budujące ich zaangażowanie w strategiczne cele firmy. Oferujemy: szkolenia, warsztaty, coaching, rekrutacje, doradztwo biznesowe.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Abakano »

  Firma ABAKANO jako JEDYNA W POLSCE oferuje szkolenia w pełni indywidualne.Transfer wiedzy odbywa się w relacji 1 na 1 trenera z Klientem.Oferujemy też skuteczne SESJE COACHINGOWE i SZKOLENIA ZESPOŁÓW.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • canid.pl »

  Szkolenie psów w naszym Centrum Kynologicznym Canid, oparte jest na teorii uczenia się i psychologii zwierząt, a także na wiedzy z zakresu etologii. Działalność szkoły nastawiona jest na naukę właścicieli czworonogów, tak aby cały czas mogli uczyć swoich podopiecznych – nawet poza naszym Centrum w trakcie trwania kursu. Na zajęciach główny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego psa. Wiemy bowiem że psy poza różnicami w wyglądzie, różnią się przede wszystkim reaktywnością i temperamentem, co wymaga jednostkowego traktowania.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inspira HR Consulting Center »

  Jeżeli prowadzisz własny biznes i potrzebujesz doskonałej pomocy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, to trafiłeś bardzo dobrze. Opisywana strona www to propozycja, której nie można nie zauważyć. Na stronie znajdziemy wiele interesujących i użytecznych inspiracji, które pomogą w codziennym prowadzeniu firmy. Poza tym, warto dogłębnie zapoznać się z ofertą Inspiry. Jest to świetna propozycja dla wszystkich, którzy lubią korzystać z pomocy profesjonalistów. Zachęcamy do kontaktu z prezentowaną firmą!

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gry windykacyjne - SZKOLENIA WINDYKACYJNE »

  Wciągające szkolenia windykacyjne dla wszystkich zajmujących się odzyskiwaniem należności przez telefon lub bezpośrednio. Pierwsze w Polsce szkolenia z windykacji wykorzystujące elementy grywalizacji.

  Data dodania: 21 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny kurs na wózek widłowy w Imagine House »

  Wózki widłowe są powszechnie stosowane w wielu dziedzinach życia, głównie oczywiście w transporcie i handlu, ale też w przemyśle i budownictwie. Operatorem może zostać niemal każdy, ale wymaga to odbycia szkolenia i zaliczenia egzaminu, co jest warunkiem uzyskania uprawnień. Czy warto? Na pewno tak. Oto 5 powodów na potwierdzenie tej tezy:
  I. Uzyskane uprawnienia są przyznawane bezterminowo, więc nie trzeba z nich korzystać natychmiast. Licencja jest ważna na terenie całej Polski i we wszystkich krajach unii europejskiej.
  II. Szkolenie operatora obejmuje kurs bezpieczeństwa i higieny pracy, w czasie którego kursant poznaje zasady przygotowania wózka do pracy, bezpiecznego wykonywania obowiązków i radzenia sobie z sytuacjami krytycznymi, a także poznaje szereg czynności niedopuszczalnych. Pozwala to na redukcje ryzyka wypadków.
  III. Szkolenie prowadzi doświadczony instruktor przekazujący kursantom wiedzę praktyczną. Ma to kluczowe znaczenie dla bezpiecznego i skutecznego wykonywania obowiązków w przyszłości.
  IV. Operator wózka widłowego jest w stanie pracować dzięki swojej maszynie kilkadziesiąt razy wydajniej od osoby, która musiałaby przenosić ładunki manualnie. Jest one też w stanie ograniczyć do minimum straty wiązane z uszkodzeniami normalnymi w transporcie.
  V. Posiadacze uprawnień operatora wózków widłowych mają znakomite perspektywy na rynku pracy. Wózki widłowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie magazynuje się lub przynajmniej przeładowuje towary.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na wózki widłowe cena - NCT Training »

  Kurs na wózek widłowy cena to koszty związane z kompleksowym przygotowaniem uczestników szkolenia do wykonywania zawodu. Szkolenie obejmuje przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Ukończenie kursu gwarantuje uprawnienia zawodowe. Korzystając z alternatywy, jaką są promocje, można obniżyć ogólny koszt szkolenia.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »