Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi

DlaMózgu.pl- oferuje wiele możliwości trenowania pamięci, a także doskonalenia logicznego myślenia. Z nami poznasz tajniki zapamiętywania i nauki poprzez: gry logiczne online, ćwiczenia na koncentrację uwagi oraz różnorodne ćwiczenia na pamięć. Budowa mózgu przestanie być tajemnicą, a mnemotechniki udoskonalą Twoją pamięć! Warto inwestować w swój umysł i rozwijać możliwości kreatywnego myślenia. Jeżeli jesteś zainteresowany wirtualnym treningiem umysłu to jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły strony www.dlamozgu.pl:

Podlinkuj stronę www.dlamozgu.pl:

Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 89

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy językowe Wrocław »

  Niniejszy portal zawiera szereg ciekawych informacji o charakterze poradnikowym.

  Studenci radzą jak wybrać dla siebie odpowiedni kurs języka obcego, czym kierować się przy wyborze szkoły językowej, w jaki sposób przeglądać oferty szkół języków obcych oraz dlaczego czasami warto uczyć się samodzielnie.

  Dlaczego niektóre szkoły są lepsze niż inne? Dlaczego cena kursu języka obcego nie zawsze jest wyznacznikiem jego jakości? Jak zdobyć tanią pożyczkę na kurs języka angielskiego? Co zrobić, jak nie możemy znaleźć odpowiadającej nam oferty w gąszczu ofert szkół językowych? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na naszym portalu.

  Przeczytaj porady praktyków, czyli studentów którzy ukończyli kursy językowe i zobacz jakimi kryteriami powinieneś kierować się przy wyborze optymalnej szkoły językowej lub też szkolenia językowego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Warszawa, szkoła wyższa Warszawa - wspirr »

  Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego (WSPiRR) jest zlokalizowana w Falentach, miejscowości położonej 14 km od centrum Warszawy, a 1 km od Raszyna i wylotu z Warszawy na Kraków i Katowice. Szkoła mieści się w obiekcie zabytkowym, w XVII-wiecznym Pałacu, otoczonym parkiem krajobrazowym z połowy XVIII wieku. Wspirr jest to niepubliczna szkoła wyższa Warszawa. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z szeroką ofertą edukacyjną naszej uczelni. Studia trwają 3,5 roku (siedem semestrów) i są prowadzone: Na Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej. Studia kończą się obroną pracy dyplomowej uprawniającej do uzyskania stopnia inżyniera i zapewniają jego posiadaczom status wyższego wykształcenia zawodowego. Absolwenci uczelni uzyskują możliwość kontynuacji kształcenia w zakresie studiów magisterskich lub podyplomowych.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego on-line - eLesson.pl »

  Serwis zawiera bogatą bazę materiałów i testów do nauki języka angielskiego. Naszym celem jest wspieranie procesu przyswajania języka angielskiego proponując uczniom zróżnicowane ćwiczenia on-line, które można wybierać zgodnie z indywidualnymi potrzebami, możliwościami i preferencjami. eLesson.pl ułatwia rozwój kompetencji językowych we własnym tempie, samodzielną kontrolę nad postępami w uczeniu się języka angielskiego, przygotowanie się do sprawdzianów lub egzaminów, czy też wymianę opinii / informacji na forum lub za pośrednictwem wewnętrznego systemu mailowego z innymi użytkownikami eLesson.pl.

  Platforma eLesson.pl została stworzona przez nauczycieli języka angielskiego z wieloletnim stażem pracy, zajmujących się nauczaniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych na różnych poziomach zaawansowania, prowadzących zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe. Nauczyciele ci mają doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminów zewnętrznych takich jak na przykład: matura, egzamin gimnazjalny, FCE/CAE/CPE, TOEIC, TEFL czy TELC.

  Oprócz setek ćwiczeń i testów znajdziesz u nas Słownik Języka Angielskiego, Rozmówki Polsko-Angielskie i Materiały dydaktyczne do nauki angielskiego.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rysunki w tuszu i projekty w AutoCad »

  Wykonane precyzyjnie rapitografami, ołówkiem lub w AutoCad.
  Nie masz czasu, zdolności lub po prostu nie chcesz. Jesteś studentem zaocznym czy dziennym oferuję pomoc we wszystkich typach rysunków technicznych.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp przez internet »

  Zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń bhp przez internet. Jest to nowoczesna metoda na szybkie zdybcie wymaganych wiadomości. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z nami. Dzięki wykorzystaniu platformy e-learningowej wszystkie szkolenia bhp prowadzone są w pełni profesjonalny sposób. Szkolenia są przeznaczone zarówno dla pracowników jaki i pracodawców.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak Napisać Pracę Magisterską »

  Zdobycie tytułu licencjata, magistra może zapoczątkować drogę do lepszej pracy oraz realizacji marzeń. Niemniej jednak zanim to się wydarzy trzeba przebrnąć przez proces powstawania pracy dyplomowej. Nierzadko zdarza się, że nim rozpoczniemy pisanie pracy pojawia się szereg niejasności, a na ogół nie wiadomo od czego zacząć. Dowiesz się jak dobrać temat, zebrać literaturę i przystąpić do napisania najlepszej pracy dyplomowej i na koniec z powodzeniem ją obronić.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo w transporcie »

  Fundacja to stowarzyszenie powołane w celu propagowania ochrony środowiska w transporcie drogowym, oszczędności paliwa oraz bezpieczeństwo transportu. Prowadzimy akcje edukacyjne, pomagające pracownikom branży transportowej na oszczędność paliwa i środowiska, a także większe bezpieczeństwo.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lightblue »

  Lightblue to rozwijająca się platforma do obsługi projektów marketingowych. Dedykowana jest z jednej strony dla małych i średnich firm chcących realizować zlecenia przez internet, z drugiej strony użytkownikiem Lightblue może być dowolny freelancer, agencja reklamowa, PR-owa i in. Użytkownicy zlecający mogą liczyć na darmowy dostęp do aplikacji. Marketing małej firmy jest dziedziną często bagatelizowaną, co stanowi dużą barierę podczas wdrażania się na rynek. Zadaniem firmy Lightblue jest kompleksowa obsługa procesów marketingowych, począwszy od doradztwa marketingowego, a skończywszy na projektowaniu graficznych. Ważnym modułem Lightblue jest również e-learning, dostarczający małym firmom wiedzy marketingowej, pozwalającej na świadome działania. Usługi marketingowe świadczone na Lightblue przebiegają od e-learningu poprzez kreację zamówień, przetargi, wirtualny pokój pracy, a skończywszy na ocenie freelancera/wykonawcy.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Książka praktyki zawodowej »

  Książka Praktyki Zawodowej

  Od czego zacząć wypełnianie?
  Co wpisywać w zestawieniu zbiorczym?
  Jak wypełnić zestawienie szczegółowe?
  Pieczątki i podpisy opiekuna - ile i gdzie?

  Błędne wypełnienie książki praktyk może skutkować nie zakwalifikowaniem kandydata do egzaminu.

  W internecie sporo jest rozrzuconych informacji na ten temat. Rzetelne porady odnosnie prawidłowego wypełniania książki praktyk z przykładami znajdziecie na stronie:

  ksiazkapraktykizawodowej.pl

  Wszelkie potrzebne informacje na temat wypełniania książki praktyki zawodowej wraz z przykładami i poradami.

  Strona na 100% okażę się pomocna!

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • FUTURA. Szkolenia BHP Warszawa: okresowe, dla pracodawców »

  Ośrodek szkoleniowy FUTURA prowadzi działalność z zakresu kompleksowych szkoleń BHP odnoszących się do bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zagadnień ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy. Siedziba firmy mieści się w Łomiankach k. Warszawy.

  Nasza firma odznacza się dużymi kompetencjami i w pełni profesjonalnym podejściem do materii szkoleń BHP. W zakres naszych usług wchodzą zarówno szkolenia BHP wstępne, jak i szkolenia BHP okresowe. Szkolenia bhp prowadzone są przez specjalistów głównie w Warszawie. Firma oferuje szkolenia nie tylko dla pracowników, ale również szkolenia bhp dla pracodawców, także w języku angielskim. Zapraszamy również na kursy bhp dla studentów.

  Osoby biorące udział w szkoleniach spotykają się z tematyką stresu zawodowego, mobbingu, ergonomii stanowiska komputerowego, itp. W ramach szkoleń ppoż. poruszamy temat rozgorzenia i ciągu wstecznego ognia.

  Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze z dużą dawką humoru, przy relatywnie niskich kosztach i pełnym profesjonalizmie, potwierdzonym wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »