Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi

DlaMózgu.pl- oferuje wiele możliwości trenowania pamięci, a także doskonalenia logicznego myślenia. Z nami poznasz tajniki zapamiętywania i nauki poprzez: gry logiczne online, ćwiczenia na koncentrację uwagi oraz różnorodne ćwiczenia na pamięć. Budowa mózgu przestanie być tajemnicą, a mnemotechniki udoskonalą Twoją pamięć! Warto inwestować w swój umysł i rozwijać możliwości kreatywnego myślenia. Jeżeli jesteś zainteresowany wirtualnym treningiem umysłu to jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły strony www.dlamozgu.pl:

Podlinkuj stronę www.dlamozgu.pl:

Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 93

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje »

  Masz problem rozwiązaniem zadania lub odrobieniem pracy domowej? Zapraszamy do odwiedzin naszej strony, na której znajdziesz ogłoszenia o korepetycje z wielu dziedzin. w serwisie znajdziesz oferty korepetytorów z całej Polski.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje - pravnik.pl »

  Pravnik.pl to interaktywny system nauki i powtórek on-line, ułatwiający przygotowanie się do egzaminu na aplikację adwokacką, radcowską czy notarialną.

  Wiedza akademicka to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Niezwykle istotna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze szczegóły mają często decydujące znaczenie. Pravnik.pl to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa. Nauka poprzez rozwiązywanie testów ma szczególne znaczenie w kontekście egzaminów konkursowych na aplikacje.

  Po wybraniu przedmiotu testu (określona gałąź prawa lub test mieszany, zawierający kompilację pytań z różnych dziedzin) system generuje w losowej kolejności pytania oraz trzy odpowiedzi do każdego z nich, z których tylko jedna jest prawidłowa. Po udzieleniu odpowiedzi na każde pytanie - system sprawdza poprawność udzielonej odpowiedzi, a w przypadku gdy jest ona nieprawidłowa - podaje odpowiedź prawidłową. W każdym przypadku podawana jest także podstawa prawna.

  Odpowiedzi, jakich udzielasz, są zapamiętywane przez system. Umożliwia to śledzenie postępów w nauce oraz generowanie, w określonych odstępach czasu, powtórek materiału.

  Rozwiązywanie testów z zapisywaniem odpowiedzi na kartce, sprawdzaniem ich poprawności, wracaniem do pytań w których popełniło się błędy, wertowaniem kodeksów w poszukiwaniu podstawy prawnej - zajmuje mnóstwo czasu.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego on-line - eLesson.pl »

  Serwis zawiera bogatą bazę materiałów i testów do nauki języka angielskiego. Naszym celem jest wspieranie procesu przyswajania języka angielskiego proponując uczniom zróżnicowane ćwiczenia on-line, które można wybierać zgodnie z indywidualnymi potrzebami, możliwościami i preferencjami. eLesson.pl ułatwia rozwój kompetencji językowych we własnym tempie, samodzielną kontrolę nad postępami w uczeniu się języka angielskiego, przygotowanie się do sprawdzianów lub egzaminów, czy też wymianę opinii / informacji na forum lub za pośrednictwem wewnętrznego systemu mailowego z innymi użytkownikami eLesson.pl.

  Platforma eLesson.pl została stworzona przez nauczycieli języka angielskiego z wieloletnim stażem pracy, zajmujących się nauczaniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych na różnych poziomach zaawansowania, prowadzących zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe. Nauczyciele ci mają doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminów zewnętrznych takich jak na przykład: matura, egzamin gimnazjalny, FCE/CAE/CPE, TOEIC, TEFL czy TELC.

  Oprócz setek ćwiczeń i testów znajdziesz u nas Słownik Języka Angielskiego, Rozmówki Polsko-Angielskie i Materiały dydaktyczne do nauki angielskiego.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs realizacji dźwięku za darmo »

  E-mailowy kurs realizacji dźwięku za darmo. Omawia od podstaw informacje które powinna znać osoba zajmująca się dźwiękiem. Zawarta w nim wiedza teoretyczna jest poparta radami jak wykorzystać ją w praktyce. Kurs świetny dla początkujących i średniozaawansowanych.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Wychowawcy Internetowy Kurs Wychowawców Kolonijnych »

  Kurs na Wychowawcę Kolonijnego
  metodą e-learningową (przez internet)

  Nie wychodzisz z domu!

  Kurs zorganizowany na podstawie zgody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.


  Jakie warunki muszę spełniać formalnie aby rozpocząć kurs?

  Skończone 18 lat.
  Wykształcenie minimum średnie (niekoniecznie matura), ewentualnie klasa maturalna.
  Niekaralność.
  Co daje ukończenie tego Kursu?

  Uprawnienia do pracy w charakterze wychowawcy/opiekuna na koloniach, obozach, zimowiskach i innych formach zorganizowanego wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Webcast, Webinar. Platforma do transmisji internetowej w firmie. »

  Webcast, Webinar. Platforma do transmisji internetowej w firmie. Platforma GI Webcast pozwala na profesjonalne przeprowadzenie transmisji internetowej ze szkolenia, debaty czy promocji nowych usług dla klienta. Wideo w firmowej komunikacji to przyszłość i recepta na rosnące koszta organizacji imprez masowych.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Internetowy- Animator Sportu i Rekreacji. Kurs Orliki. »

  Kurs- Animator Sportu i Rekreacji. Pierwszy Internetowy kurs dla Animatorów Sportu i Rekreacji. Zapisz się na kurs na Animatora Sportu i Rekreacji. Kurs Orliki.Kurs - animator. Pierwszy Internetowy kurs dla Animatorów Sportu i Rekreacji. Zapisz się na kurs na Animatora Sportu i Rekreacji. Zapisz się na Animatora Sportu i Rekreacji. Pierwsze w Polsce Internetowe kursy dla Animatorów Sportu i Rekreacji.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje, zajęcia dodatkowe »

  Portal eduexplorer.pl jest nowoczesną platformą, skupiającą nauczycieli, instruktorów, trenerów i innych specjalistów oraz osoby, które mogą być ich potencjalnymi uczniami. Pozwala w łatwy, intuicyjny sposób znaleźć korepetytora w danym mieście. Wystarczy wybrać z wyszukiwarki na stronie przedmiot oraz miasto, aby uzyskać wszelkie, interesujące nas wyniki – pełną listę nauczycieli. W ten sposób znaleźć można m.in. korepetycje z języków obcych, matematyki, chemii, fizyki oraz innych popularnych przedmiotów szkolnych, jak również mniej sztampowe zajęcia, np. nauka tenisa czy gra na instrumentach. Na eduexplorer.pl rejestrują się także trenerzy fitness. Przy każdym specjaliście znajduje się jego życiorys, cennik oraz wolne terminy lekcji. Można zapoznać się z jego doświadczeniem zawodowym i wykształceniem. Poprzez portal, skontaktujesz się z korepetytorem online i umówisz na dogodną godzinę. Korepetycje jeszcze nigdy nie były tak przyjemne!

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konwersacje językowe online - Lingspot.tv »

  Nauka języka obcego przez Internet w zasięgu ręki. Konwersacje z języka obcego online nigdy nie były tak łatwo dostępne jak obecnie. Dzięki wygodnej wyszukiwarce, uczeń szybko znajdzie, zarezerwuje i opłaci zajęcia z konwersacji prowadzony w trybie online. Konwersacje językowe to najlepszy i najbardziej skuteczny sposób nauki języka obcego. Serwis umożliwia szlifowanie nauki języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, chińskiego, japońskiego i wielu innych. Uczniowie są w stanie bardzo szybko dotrzeć do lektorów i interesujących ich zajęć. Oszczędzają jednocześnie czas i pieniądze, które związane są organizacją konwencjonalnej lekcji. W naszej ofercie znajdują się również ogłoszenia native speakerów, którzy profesjonalnie prowadzą konwersacje w językach obcych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu!

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ingless.pl - język angielski dla każdego »

  Serwis Ingless.pl to ciekawa propozycja dla osób, które uczą się języka angielskiego i są znudzone tradycyjnym modelem nauki. Strona pozwala użytkownikowi korzystać z artykułów i ćwiczeń podzielonych według umiejętności, potrzebnych każdego do sprawnego porozumiewania się w języku angielskim. Znajdziesz tu materiały z zakresu gramatyki języka angielskiego, poznawania nowego słownictwa, praktyki słuchania oraz mówienia w języki angielskim. Dodatkowo poznasz najpopularniejsze formy pisemne, jakimi są CV, rozprawka czy streszczenie w języku angielskim. Znajdziesz też ciekawe quizy, których rozwiązanie pozwoli Ci powtórzyć przyswojony materiał. Strona oferuje również najbogatszy w polskim Internecie słownik wyrażeń idiomatycznych, który pozwoli każdego rozwinąć zasób słownictwa w języku angielskim.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »