Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi

DlaMózgu.pl- oferuje wiele możliwości trenowania pamięci, a także doskonalenia logicznego myślenia. Z nami poznasz tajniki zapamiętywania i nauki poprzez: gry logiczne online, ćwiczenia na koncentrację uwagi oraz różnorodne ćwiczenia na pamięć. Budowa mózgu przestanie być tajemnicą, a mnemotechniki udoskonalą Twoją pamięć! Warto inwestować w swój umysł i rozwijać możliwości kreatywnego myślenia. Jeżeli jesteś zainteresowany wirtualnym treningiem umysłu to jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły strony www.dlamozgu.pl:

Podlinkuj stronę www.dlamozgu.pl:

Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 85

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Webhat - kursy on-line »

  WebHat.pl - zaprojektujemy dla Twojej firmy oprogramowanie do przeprowadzania szkoleń on-line. Gwarantujemy profesjonalizm i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki platformie edukacyjnej zaprojektowanej przez naszych specjalistów będziecie mogli Państwo przeprowadzić szkolenia swoich pracowników po zredukowanych kosztach i bez problemów organizacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na firmowej stronie.
  Grupa webhat.pl

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • MG-edu kursy przez internet »

  MG-edu jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach. Od września 2009 r. realizujemy projekt edukacyjny „e-wiedza” który łącząc doświadczenie trenerów z nowoczesnymi technologiami daje możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, bez wychodzenia z domu !!! Celem projektu jest dotarcie z ofertą do najszerszego grona potencjalnych klientów, a w szczególności do osób dla których nauka na odległość jest jedynym sposobem zdobycia nowej wiedzy.nWiadomości zawarte w naszych kursach spełniają wysokie normy jakościowe a ponadto są opisane w jasny i czytelny sposób dzięki czemu nasi kursanci nie mają problemu ze zrozumieniem i przyswojeniem materiału.nnPonadto oferujemy profesjonalne szkolenia otwarte i zamknięte dla osób prywatnych, firm i instytucji. Naszą misją jest tworzenie profesjonalnych kursów i szkoleń za przystępne ceny. Dzięki ankietom ewaluacyjnym poznajemy opinie Kursantów i na bieżąco wprowadzamy ich sugestie w życie. Ponadto kursy i seminaria szkoleniowe są opracowane i prowadzone zgodnie z rozporządzeniem MEN. nnDrugim filarem Firmy „MG-edu” jest oferta tłumaczeń z języka czeskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Wysoki merytoryczny poziom tłumaczeń zapewnia zadowolenie naszych Klientów.nDzięki kompetencjom i zaangażowaniu zespołu dążymy do świadczenia najwyższej jakości usług, a zadowolenie klienta to nasz priorytet

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Infoteach Infobrokering & Szkolenia »

  Infoteach Infobrokering & Szkolenia oferuje profesjonalne kursy i szkolenia z zakresu języka angielskiego. Prowadzimy kursy dla firm i instytucji, dla których dla których rozwój i wysokie kwalifikacje personelu są ważnym czynnikiem w przyjętej strategii, a także dla tych, którzy traktują ekspansję międzynarodową jako niezbędny element swojej kampanii marketingowej.nProponujemy kursy specjalistyczne:n- angielski w biznesie,n- angielski w medycynie,n- angielski dla agencji nieruchomości,n- angielski dla sektora hotelarskiego,n- angielski dla prawników,n- angielski dla banków i instytucji finansowych.nnW naszej ofercie znajudją się także kursy ogólne do kursy przygotowawcze do międzynarodowych egzaminów.nnDo niewątpliwych korzyści wynikających z wzięcia udziału w naszych kursach należą:n- możliwość wyboru miejsca zajęć (miejsce pracy lub nasze sale),n- możliwość wyboru metody nauczania,n zakres nauki dopasowany do profilu firmy,n- dni i godziny zajęć dostosowane do potrzeb kursantów,n- wykwalifikowany i przygotowany merytorycznie lektor.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy internetowe - netAkademia »

  Portal internetowy netAkademia.pl specjalizuje się w kursach i szkoleniach online, takich jak szkolenia biznesowe, personalne, językowe, NLP, pierwszej pomocy, coaching, negocjacyjne, asertywności, obsługi klienta i wiele innych.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na Instruktora Nordic Walking »

  Pierwszy w Polsce kurs na instruktora nordic walking online. Ukończenie kursu pozwala na zwiększenie kwalifikacji i prowadzenie profesjonalnych treningów nordic walking. Każdy uczestnik kursu, po zakończeniu dostaje certyfikat na podstawie którego może prowadzić zajęcia ruchowe nordic walking.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy kurs programowania »

  Zaczynasz przygodę z programowaniem? Dobrze trafiłeś!
  Każdy wie że praca programisty jest ciekawa oraz umie przynieść duże zyski.
  Dlatego wyszliśmy naprzeciw wszystkim płatnym kursom.
  U nas każdy może nauczyć się języków programistycznych za darmo w przyjemny sposób.
  Najpierw opisujemy zagadnienie teoretycznie po czym przedstawiamy konstrukcje oraz prezentujemy przykładowe zadania z tłumaczeniem poszczególnych kroków.
  Poza tym do każdej lekcji przygotowaliśmy zestaw zadań powtórzeniowych.
  Puki co udostępniamy w częściach kurs Pascala, lecz w za niedługo planujemy dodać szkolenie z Delphi, C++, HTML, CSS oraz LUA.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Świat Java - blog o programowaniu w języku Java »

  Blog o programowaniu w Języku Java. Zawiera kurs programowania od podstaw przygotowany przez Dariusza Łuksza. Wieloletniego programistę Java, udzielającego się również w polskiej oraz międzynarodowej społeczności programistów Java. Kurs kładzie nacisk na naukę przez ćwiczenia oraz praktykę. Pragmatyczne podejście do tematu przez autora gwarantuje szybkie efekty.W czasie kursu poznasz Eclipse IDE, profesjonalne narzędzie programistyczne wykorzystywane do wytwarzania oprogramowania na całym świecie. Nauczysz efektywnie wykorzystywać to narzędzie. Dzięki unikalnemu podejściu autora szybko przejdziesz przez kolejne poziomy wtajemniczenia w pasjonujący świat Java.

  Data dodania: 04 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnieniabudowlane.info - testy egzaminacyjne, niezbędne informacje. »

  Na stronie znajduje się wiele przydatnych informacji na temat uprawnień budowlanych.
  Kandydat do egzaminu na uprawnienia budowlane znajdzie tu wszystko co potrzeba, aby pewnie podejść do egzaminu. Porady, przykładowe pytania egzaminacyjne, obowiązujące akty prawne. Jeżeli czeka Cię egzamin na uprawnienia budowlane 2014, ta strona jest miejscem, które powinieneś odwiedzić. Niebawem rusza test online, który będzie bardzo pomocny podczas przygotowań do pisemnego egzaminu na uprawnienia budowlane.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ciągi liczbowe »

  Portal edukacyjny skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Na portalu znajdują się zagadnienia teoretyczne dotyczące ciągów geometrycznych i arytmetycznych, które niezbędne są do prawidłowego rozwiązywania zadań.
  W dalszej części znajdują się przykładowo rozwiązane zadania różnego typu. Są tutaj również zadania do samodzielnego rozwiązania.
  Na portalu znajdują się również wymagania egzaminacyjne dotyczące ciągów obowiązujące na maturze.

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »