Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi

DlaMózgu.pl- oferuje wiele możliwości trenowania pamięci, a także doskonalenia logicznego myślenia. Z nami poznasz tajniki zapamiętywania i nauki poprzez: gry logiczne online, ćwiczenia na koncentrację uwagi oraz różnorodne ćwiczenia na pamięć. Budowa mózgu przestanie być tajemnicą, a mnemotechniki udoskonalą Twoją pamięć! Warto inwestować w swój umysł i rozwijać możliwości kreatywnego myślenia. Jeżeli jesteś zainteresowany wirtualnym treningiem umysłu to jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły strony www.dlamozgu.pl:

Podlinkuj stronę www.dlamozgu.pl:

Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 95

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KochamAngielski.pl - Posłuchaj, aby w końcu się nauczyć! »

  Darmowe lekcje na rozumienie ze słuchu z piosenek i wywiadów oraz kursy języka angielskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowansowanym online.

  Weź udział w darmowych internetowych lekcjach języka angielskiego, rozwijających rozumienie ze słuchu. Autorka korzysta w nich z piosenek, wywiadów, filmików. W miłej i przyjaznej atmosferze możesz też przejść internetowe kursy, pełne w nagrania, teksty, obrazki, ćwiczenia oraz ściągę.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gitgra - zagraj na gitarze znane przeboje »

  Zobacz jak zagrać znane polskie i zagraniczne utwory na gitarze. Na blogu znajdują się filmiki wideo dzięki którym nauczysz się jak zagrać konkretny utwór. Pod każdym filmikiem znajdziesz chwyty na gitarę oraz wszystkie inne informacje, które są niezbędne do zagrania piosenki.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Z naszym serwisem bez problemu zdasz testy na aplikację radcowską! »

  Każdy prawnik wie, że testy na aplikacje 2012 są bardzo trudne. Dlatego wiele osób szuka kolejnych technik na przygotowanie się do niego. Świeżo powstały portal Ipso-Iuro umożliwia naukę do testów prawniczych bez konieczności wychodzenia z domu. Po zalogowaniu się na stronie, można wykonać testy na kilku poziomach trudności. Bazują one na obowiazujących wymaganiach potrzebnych do zaliczenia testów na aplikację online. Na stronie można ściągnąć bezpłatnie akty prawne. Na witrynie udostępnione są ustawy w formie dźwiękowej, dzięki któremu można przetestować ten rodzaj przyswajania sobie wiedzy. W zakładce "O serwisie" można zapoznać się ze szczegółowymi zasadami korzystania z serwisu.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Blue Pencil »

  Szkoła Językowa Blue Pencil prowadzi kursy językowe w tym wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie. Mieścimy się na Bemowie. Naszym celem jest osiągnięcie najwyższych standardów nowoczesnej edukacji.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ankieta »

  Ankieta+ to darmowe narzędzie do projektowania ankiety online, sondaży internetowych i kwestionariuszy dla studentów i profesjonalnego biznesu.

  Stworzysz kompletną ankietę internetową wykorzystując wszystkie typy pytań, dodając własny branding dzięki indywidualnemu szablonowi graficznemu, logotyp, faviconę, domenę.

  Zaprosisz respondentów do badania przez rozesłanie zaproszeń przez email, link, widget na stronę www lub bloga. Możesz również wysłać wpis na social media, w tym facebook, google+, linkedin czy twitter. Jeśli posiadasz fanpage możesz dodać zakładkę z aktywnym badaniem ankietowym.

  Zebrane dane przeanalizujesz indywidualnie i zbiorczo, a interesujące Cię dane wyeksportujesz do wybrane formatu. Otrzymasz automatyczne raporty o postępach badania.

  Zarejestruj darmowe konto w 15 sekund - przeprowadź badanie do pracy licencjackiej lub magisterskiej, przeprowadź ewaluacje lub badanie pracowników we własnej organizacji lub poprowadź badanie rynku.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Graj lepiej czyli psychologia dla muzyków »

  TYTUŁ - KURSY DLA MUZYKÓW - Opanuj Swoje Emocje - Muzyka Rodzi Się W Głowie !

  " W Domu Mi Wychodziło ? " - JUŻ NIGDY WIĘCEJ ! ! !

  Jak Stać Się Wyluzowanym Na Scenie?
  Jak Osiągnąć Spokój I Luz W Graniu Na Żywo?
  Jak Zyskać Mnóstwo Energii I Inspirować Się Bardziej?
  Jak Się Motywować Do Ćwiczenia Gdy już Zejdziemy Ze Sceny ?
  Jak Zwiększać Swoje Zasoby I Lepiej Wykorzystywać Umiejętności?

  Psychologia rozwoju dla Muzyków - rozwijaj swoje zasoby wewnętrzne !
  Sprawdzone techniki, m.in. z psychologii sportu, które pozwalają dużo lepiej używać swoich zasobów podświadomych.

  Zachęcam do zapoznania się z moimi materiałami ebook na stronie :

  www.grajlepiej.pl

  Zaglądaj po więcej darmowych technik, które działają :

  www.grajlepiej.pl

  Data dodania: 21 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka obcego języka jest teraz wyjątkowo prosta. Dla wszystkich szukających prostego sposobu na przyswojenie angielskiego i hiszpańskiego stworzyliśmy ilang.pl - interaktywną platformę do swobodnej nauki. Oferujemy możliwość zdobycia komunikatywności w danym języku w bardzo krótkim okresie czasu. Nasz program wykorzystuje nowoczesne metody przekazywania wiedzy na każdym poziomie. Ilang.pl ma również rabaty i specjalne promocje dla swoich użytkowników. Wejdź na nasz portal jeszcze dziś.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • SprawdzonyKorepetytor.pl - społecznościowy serwis edukacyjny »

  Bezpłatny serwis edukacyjny dla uczniów, korepetytorów i nauczycieli. Umożliwia zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi przez internet oraz umówienie się lekcje.

  Obopólne korzyści
  Uczeń otrzymuje bezpłatnie doraźną pomoc w nauce oraz ma możliwość oceny czy styl i kompetencje korepetytora odpowiadają jej/jego wymaganiom. Nie musisz już przeglądać setek ogłoszeń z korepetycjami zastanawiając się którego korepetytora wybrać, u nas jest to proste - wybierasz najlepszego! Potrzebujesz odpowiedzi na kilka pytań - otrzymasz je bezpłatnie. Sprawdź korepetytora zanim umówisz się z nim na prywatne lekcje i wybierz najlepszego z nich! Korzystaj ze sprawdzonych korepetytorów!

  Korepetytor może bezpłatnie umieścić na swoim profilu ogłoszenie o udzielanych korepetycjach i sprawdzić się w roli korepetytora odpowiadając online na pytania uczniów. Dzięki temu więcej uczniów przeczyta Twoje ogłoszenie i co najważniejsze zdecyduje się na lekcje z Tobą! Uczniowie szukają sprawdzonych korepetytorów, dlatego wybiorą tego, o którym maja dobrą opinię - uzyskasz ją udzielając się w odpowiedziach. Korepetytorzy z największą liczbą punktów / odpowiedzi nie giną w gąszczu ogłoszeń! Gdy aktywnie odpowiadasz na pytania uczniów - nie jesteś już jednym z tysiąca innych - jesteś na górze listy! Zostań sprawdzonym korepetytorem!

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Test na inteligencje »

  Strona umożliwia wykonanie szybkiego testu na inteligencję. Do rozwiązania 20 zadań, po których wykonaniu otrzymujemy wynik testu. Dodatkowo udostępniony jest certyfikat wyniku do pobrania w formacie PDF.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Swift 2 - Tworzenie aplikacji mobilnych na platformę iOS »

  Kurs Swift 2 jest to portal internetowy poświęcony nauce programowania aplikacji mobilnych w języku Swift 2 od firmy Apple na platformę iOS. Wszystkie lekcje wchodzące w skład kursu są całkowicie darmowe. Tutorial prowadzony jest od podstaw.

  Data dodania: 17 04 2016 · szczegóły wpisu »