Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi

DlaMózgu.pl- oferuje wiele możliwości trenowania pamięci, a także doskonalenia logicznego myślenia. Z nami poznasz tajniki zapamiętywania i nauki poprzez: gry logiczne online, ćwiczenia na koncentrację uwagi oraz różnorodne ćwiczenia na pamięć. Budowa mózgu przestanie być tajemnicą, a mnemotechniki udoskonalą Twoją pamięć! Warto inwestować w swój umysł i rozwijać możliwości kreatywnego myślenia. Jeżeli jesteś zainteresowany wirtualnym treningiem umysłu to jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły strony www.dlamozgu.pl:

Podlinkuj stronę www.dlamozgu.pl:

Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Językó Obcych English Best »

  ENGLISH BEST to dynamicznie rozwijająca się, nowocześnie zarządzana i przyjazna kursantom szkoła językowa.Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i przystępna cenowo, przede wszystkim jednak nasze kursy są SKUTECZNE

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki - Tutoring in mathematics »

  POLSKI
  Profesjonalne korepetycje z matematyki i nauk ściśle związanych z matematyką - Metody Numeryczne, Identyfikacja Procesów, Automatyka. Rozwiązywanie zadań przez Internet. Implementacja matematyki w programach komputerowych. Pomoc na każdym poziomie zaawansowania od szkoły podstawowej po matematykę wyższą. Zajęcia prowadzone w języku polskim lub angielskim.
  ENGLISH
  Professional tutoring in math and science connected with mathematics - Numerical Methods, Identification Process, Controls. Solving tasks over the Internet. Implementation of mathematics in computer programs. From primary school to higher mathematics. Classes conducted in English or Polish.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje »

  Aplicatio.pl to serwis umożliwiający naukę poprzez rozwiązywanie testów prawniczych on-line. Testy prawnicze są najczęściej wybieraną formą weryfikacji wiedzy, zarówno na studiach prawniczych, jak i na różnego typu egzaminach. Formę testu ma także egzamin na aplikację adwokacką, egzamin na aplikację radcowską, egzamin na aplikację notarialną, egzamin na aplikację komorniczą czy egzamin na aplikację ogólną. Również egzaminy zawodowe mają postać testu (np egzamin adwokacki).

  Przygotowanie się do egzaminu mającego formę testu powinno polegać również na rozwiązywaniu testów, tak by wykształcić umiejętność ich rozwiązywania. Testy na aplikacje on-line umożliwiają maksymalnie efektywne rozwiązywanie testów, przejawiające się w tym, że osoba rozwiązująca testy nie musi zapisywać na kartce odpowiedzi, sprawdzać ich poprawności, szukać podstawy prawnej, itd. Niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi system sam wskazuje, czy odpowiedź jest prawidłowa i jaka jest podstawa prawna. Dzięki temu nauka przebiega sprawnie i przede wszystkim przyjemnie.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • E learning »

  Specjalizujemy się w szeroko zakrojonych działaniach związanych z nowoczesną edukacją – zajmujemy się między innymi projektowaniem oraz przygotowywaniem platform e-learningowych do nauki przez Internet, oferujemy szeroki wybór materiałów edukacyjnych, w tym e-zeszyty do ćwiczeń, e-podręczniki, prowadzimy cyfryzację materiałów dydaktycznych oraz oferujemy też profesjonalne doradztwo oraz usługi IT. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji!

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs maturalny z matematyki w Lublinie »

  Oferujemy kurs maturalny z matematyki, który organizujemy w naszej szkole w Lublinie. W związku z wprowadzoną reformą edukacyjną od 2010 r. każdy maturzysta musi przystąpić do obowiązkowego egzaminu z matematyki na poziomie podstawowym. Aby uzyskać wynik pozytywny należy, podobnie jak w przypadku innych egzaminów, zdobyć co najmniej 30 % wszystkich punktów.
  Kursy maturalne z matematyki organizujemy w grupach maksymalnie 6-osobowych. Każdy uczestnik kursu otrzymuje bezpłatny dostęp do naszej bazy materiałów e-learningowych. Zarówno kurs maturalny jak i kurs gimnazjalny z matematyki podzielony jest na 15 działów tematycznych. Każdy działów zakończony jest testem online, który uczeń wypełnia przed ekranem swojego komputera. Kurs maturalny na poziomie podstawowym oraz kurs gimnazjalny z matematyki trwa 15 tygodni oraz liczy 60 godzin lekcyjnych. Kurs maturalny na poziomie rozszerzonym trwa 19 tygodni i trwa 75 godzin lekcyjnych. Zainteresowane osoby mogą znaleźć więcej informacji na naszej stronie internetowej www.Matematyka-Online.pl lub w naszym biurze w Lublinie. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedia Biznesu | e-Biznes | Marketing | Branding | PR »

  Encyklopedia nowoczesnego biznesu: hasła z zakresu e-Biznesu, Marketingu, Brandingu i Public Relations

  Celem serwisu Encyklopedia Biznesu (http://EncyklopediaBiznesu.pl) jest przybliżenie Internautom wiedzy z zakresu e-Biznesu, marketingu oraz Public Relations. Witryna ta ma ułatwić, szczególnie tym mniej obeznanym z siecią Internet, wyrównanie asymetrii wiedzy w zakresie wspomnianych dziedzin ekonomii.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • EdPlan | Public Consulting Group »

  Jesteśmy międzynarodową firmą świadczącą profesjonalne usługi dla sektora publicznego. Na nasze nasze doświadczenie pracuje szereg specjalistów, w biurach na całym świecie. Od blisko 25 lat PCG wspomaga szkoły, regiony, ministerstwa oraz wszelkie placówki oświatowe
  w efektywnym zarządzaniu, wypełnianiu celów statutowych oraz osiąganiu jak najlepszych wyników nauczania. Nasz zespół służy wiedzą ekspercką, zapleczem kadrowym oraz technicznym, aby wspierać przedstawicieli oświaty w podejmowaniu decyzji w oparciu o analizy danych edukacyjnych.
  Obecnie wprowadzamy na rynek innowacyjny produkt EdPlan. System wspierający szkoły w organizowaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej na zasadach określonych w rozporządzeniach Ministra Edukacji Narodowej z listopada 2010 r. EdPlan™ umożliwia szkołom elektroniczne tworzenie dokumentacji dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (IPET, PDW, KIPU) gwarantując przy tym bezpieczeństwo danych wrażliwych uczniów oraz pełną zgodność z wymogami nowego prawa.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dydaktyczne, szkolne - EduSklep »

  Sklep internetowy EduSklep oferuje bogaty wybór pomocy naukowych, dydaktycznych i szkolnych, a także wyposażenie szkół i przedszkoli. Oferuje asortyment do wszystkich typów zajęć dla szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i wyższych.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP »

  Nasz firma oferuje Państwu usługi takie jak: szkolenia BHP online dla pracowników i pracodawców, kursy pierwszej pomocy, e-learning i wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • OSK Star »

  Nauka jazdy kat. AM, A1, A2, A, B. Firma prowadzi również szkolenia dla kierowców zawodowych - szkolenia okresowe (przewóz rzeczy i osób), kwalifikacja wstępna, szkolenia ADR (cysterny), certyfikat kompetencji zawodowych, licencja na przewóz zwierząt, kursy na wózki widłowe, HDS, podnośniki koszowe i inne w Ostrowie Wielkopolskim

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »