Podkategoria: Doskonalenie nauczycieli - strona 2 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doskonalenie nauczycieli Podkategoria: Doskonalenie nauczycieli

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Angielski praktyczny, specjalistyczny i konwesacje »

  ELC to miejsce gdzie nauka języka angielskiego jest przyjemna a zarazem skuteczna. Uczymy poprzez konwersacje, oferujemy kursy tradycyjne, intensywne, specjalistyczne, przygotowawcze zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nauka jest dostosowana do potrzeb ucznia. Gwarantujemy efektywne komunikowanie się w języku po krótkim czasie nauki. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody uczenia języka angielskiego.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pościel, Karuzela, Rowerek, Baseny z piłkami, Drabinki - Indywidualizacja procesu nauczania »

  Novumgrom to profesjonalna indywidualizacja procesu nauczania dzięki wysokiej klasy wyposażeniu szkół i przedszkoli. Pościel, karuzela, rowerek, baseny z piłkami, drabinki gimnastyczne to tylko niektóre z artykułów znajdujących się w naszej bogatej ofercie. Zapewniamy atrakcyjne ceny i liczne rabaty dla stałych odbiorców. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kraina Malucha Twoje Centrum Edukacyjne o Wychowaniu i Rodzinie »

  Kraina Malucha Twoje Centrum Edukacyjne o Wychowaniu i Rodzinie. Znajdą tu Państwo artykułu na tematy: wychowanie dzieci, filozofowie o rodzinie, problemy z dziećmi, edukacja o rodzinie, porady o dzieciach, psychologia dziecka, psychologia rodziny. Ponadto zasięgną Państwo porady psychologa z zakresu funkcjonowanie rodziny. Artykuły są codziennie dodawane, więc ich baza będzie się stopniowo rozrastać. Na stronie można też zlecić pisanie artykułów tematycznych oraz prac służących do pisania prac naukowych.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ksiazkiedukacyjne.pl - ksiegarnia pedagogiczna »

  Starannie dobrane książki edukacyjne polecane przez ekspertów z wybranych dziedzin: metodycy, wychowawcy, eksperci od laktacji. Oferta kierowana szczególnie do nauczycieli, pedagogów, wychowawców, rodziców, kobiet w ciąży i logopedównPolecane ścieżki edukacyjne, elementarze, scenariusze zajęć, książki dla rodziców, ćwiczenia logopedyczne, książki o ciąży i tematyce karmienia piersią, macierzyństwa, wychowania i rozwoju dziecka.nNa stronach znajdują się również artykuły i recenzje książek.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rozwoju i Terapii RATIO Łódź »

  Centrum Rozwoju i Terapii Ratio Łódź - zespół terapeutów, pedagogów i logopedów oferuje różne formy wspomagania rozwoju i terapii dzieci oraz możliwości profesjonalnego doskonalenia dla rodziców, rad pedagogicznych, pedagogów i specjalistów. Logopedia – diagnoza i leczenie, wczesna interwencja logopedyczna i stymulacja prawidłowego rozwoju mowy dziecka, terapia opóźnionego rozwoju mowy, terapia wad wymowy – dyslalia, terapia dysfazji, afazji, dyzartrii. Organizacja warsztatów, szkoleń związanych tematycznie z logopedią, pedagogiką, edukacją. Kursy, nauka szybkiego czytania i technik pamięciowych. Oferujemy możliwość pracy z dzieckiem w jego domu.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu »

  Stonogi.pl to miejsce na mapie Poznania, które powinny poznać wszystkie osoby zajmujące się w tym mieście rękodzielnictwem i kreatywnym hobby. Prowadzimy sprzedaż artykułów do decoupage, scrapbookingu, filcowania, quillingu i wielu innych technik. Jesteśmy dystrybutorami marki "Perfetto per decoupage" (oferta hurtowa). Jako jedyni w Poznaniu samodzielnie importujemy też produkty przeznaczone do scrapbookingu i quillingu renomowanych firm amerykańskich, takich jak Prima Marketing, 7 Gypsies, Rangers (Tim Holtz), October Afternoon, Pink Paislee, Quilled Creations - to tylko niektóre przykłady). nSprzedaż prowadzimy również poprzez sklep internetowy - towar wysyłamy na całą Polskę, a nawet zagranicę. Odrębna część naszej działalności to kursy i warsztaty m.in. decoupage, scrapbookingu, quillingu i filcowania. Organizujemy je zarówno w naszej siedzibie (Poznań, Pogodna 38/2) jak i wyjazdowo - na zamówienie. Ofertę naszą kierujemy do wszystkich osób zawodowo i hobbysttycznie zajmujących się rekodzielnictwem i technikami plastycznymi, w tym zwłaszcza do nauczycieli, trenerów warsztatów zajęciowych, osób bezrobotnych itp.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce edukacyjne »

  Wejdź i zapoznaj się ze zbiorem pomocy edukacyjnych jakie znajdziesz w ofercie księgarni internetowej Seventh Sea!

  W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór gier, multimediów, książek dla dzieci i podręczników dla rodziców oraz pedagogów. Oferta skupia starannie wybrane materiały pomocne w rozwoju psychicznym i fizycznym dziecka z wykorzystaniem różnych form aktywności i nauki przez zabawę.
  W katalogu znajdziecie Państwo także materiały pomocne w pracy z dziećmi dyslektycznymi.

  W razie problemów lub wątpliwości względem wyboru odpowiednich pomocy edukacyjnych nasz zespół służy pomocą - odpowiadamy na każde pytanie.

  Sprawdź nas!

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersyteckie Centrum Edukacji »

  Uniwersyteckie Centrum Edukacji (dawne Międzywydziałowe Studiów Kształcenia Pedagogicznego) Uniwersytetu Szczecińskiego prowadzi studia podyplomowe:
  Edukacja dla bezpieczeństwa i koordynator bezpieczeństwa placówek edukacji i kultury
  Bhp i systemy zarządzania bezpieczeństwem
  Etyka w szkole
  Organizacja i zarządzanie w oświacie
  Podyplomowe studia pedagogiczne
  Wychowanie prorodzinne i seksualne
  Logopedia i terapia pedagogiczna
  Profilaktyka i terapia zaburzeń w zachowaniu – socjoterapia
  Nasze atuty: ciekawe kierunki studiów, dobre warunki zajęć, przystępne ceny.
  Kadra dydaktyczna to nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Szczecińskiego, przedstawiciele ważnych ośrodków akademickich, urzędów administracji państwowej i samorządowej oraz specjaliści z różnych dziedzin
  Nasze rekomendacje: kilkuset zadowolonych absolwentów co roku.
  Centrum prowadzi również: szkolenia dla nauczycieli i pracowników placówek edukacyjnych uprawniające do prowadzenia zajęć edukacyjnych z pierwszej pomocy, szkolenia BHP, kursy pedagogiczne i inne.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe »

  Szkoły języka angielskiego Bell już od półwiecza należą do najlepszych szkół językowych w Polsce. System edukowania oparty jest na innowacyjnych metodach szkolenia, ciekawej formie prowadzenia zajęć, profesjonalnych lektorach oraz bogatym zapleczu dydaktycznym. Istotnym celem szkół językowych Bell jest wysoki poziom nauczania, który gwarantuje nadzwyczajną skuteczność kształcenia słuchaczy. Dlatego to właśnie tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, do wyboru bowiem są różnorodne kursy językowe i szkolenia. Nie dosyć, że nauka prowadzona jest na wszelkich poziomach zaawansowania językowego, to jeszcze do każdego z nich przygotowywany jest indywidualny program nauczania. Dodatkowo organizacja zajęć uzależniona jest nie tylko od stopnia zaawansowania, ale też od potrzeb oraz możliwości czasowych słuchacza. Bardzo ważnym atutem jest również lokalizacja szkół, które umiejscowione są w centrum miasta.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy niemieckiego »

  Szkoły języka niemieckiego Adler od długiego okresu czasu stawiają na wysoki poziom nauczania. Z tej przyczyny system poziomów nauczania został zaprojektowany i przygotowany naukowo. Dodatkowo określono i przypisano konkretne cele nauki. Lektorzy dobierani są ze względu na adekwatne wykształcenie, zdolności dydaktyczne oraz posiadane umiejętności. Wysoka jakość kształcenia wymaga stałego nadzoru akademickiego. W związku z tym pedagodzy pracują pod przewodnictwem doświadczonej osoby, odpowiadającej za całościową realizację programu dydaktycznego. Rozplanowanie kursów jezykowych odbywa się w zależności od poziomu zaawansowania językowego, jednostkowych potrzeb oraz możliwości czasowych słuchaczy. Dla studentów również udostępniana jest biblioteka niemieckojęzyczna, wyposażona w pomocne materiały dydaktyczne. Doskonałe okoliczności nauki w zestawieniu z nowoczesnymi metodami edukowania to gwarancja nie tylko jakości, ale i sukcesu.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie, edukacja szkolna »

  Wychowanie, szkoła, edukacja - to bardzo ważne tematy dotyczące rozwoju dziecka. Na jakim poziomie będzie wychowanie, szkoła, edukacja - na takim poziomie będą nasze dzieci. Rodzice - to od Was wszystko zależy. Wszystko w rękach rodziców. Strona zawiera wiele cennych, wartościowych, pomocnych tekstów, które pomogą zauważyć problemy w wychowaniu dzieci przez rodziców i nauczycieli. Uważamy, że każdy skutek, ma swoją przyczynę, a przyczyna leży na pewno gdzieś po stronie wychowawców lub nawet w wychowaniu wychowawców w dalekiej przeszłości.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • AKADEMIA ZDROWIA szkoła policealna, fryzjerska, kosmetyczna, kursy »

  Akademia Zdrowia - szkoły policealne Warszawa, Kielce, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz oraz Rzeszów. Szkoła policealna - fryzjerska, kosmetyczna, masażu. Kurs aerobiku, fryzjerski, masażu oraz kosmetyczny, stylizacji paznokci, dietetyka, fizjoterapia i inne.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki mp3, ebooki i gazety pdf »

  Cyfrowa księgarnia internetowa - zawiera szeroki asortyment publikacji w formacie mp3 oraz pdf do pobrania na komputer. Księgarnia zawiera m.in. kategorie: dokument, literatura faktu, reportaże, literatura piękna, podręczniki dla szkół podstawowych, gimnazjum i liceum, materiały do nauki języków obcych, czasopisma dla nauczycieli - np. geograficzne, historyczne, biologiczne, matematyczne, polonistyczne i inne, czasopisma dla dyrektorów szkół i przedszkoli, lektury i opracowania lektur szkolnych, audiobooki i ebooki anglojęzyczne. Wszyscy zarejestrowani Użytkownicy otrzymują stały rabat 5% na wszystkie publikacje. Księgarnia prowadzi również program lojalnościowy, w którym zebrane punkty można wymienić na wybrane przez siebie publikacje. Dla chętnych jest dostępny newsletter informujący o dodatkowych rabatach, konkursach i nowościach w księgarni.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Unia Europejska w szkole - Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli »

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej i Biurem Informacyjnym Parlamentu Europejskiego w Polsce zapraszają na cykl ogólnopolskich, bezpłatnych szkoleń skierowanych do nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • MrLingua - korekta textów angielskich »

  MrLingua - english proofreading oferuje usługę korekty textów angielskich. Korekta textów napisanych po angielsku wykonywana jest przez native speakerów języka angielskiego .

  MrLingua zajumje się korektę wszelkich textów napisanych w języku angielskim: katalogi reklamowe, wydawnictwa, strony internetowe.

  Jeżeli chcesz być pewien pewną ze Twoje dokumenty napisane są poprawnym językiem angielskim wyśłij dokument do nas. Nasi korektorzy sprawnie poprawią zasugerują konieczne zmiany. Dodatkowo po skączonej korekcie istnieje możliwość omówienia zasadności dokonanych zmian.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szkoła Mentes Bielsko-Biala »

  Szkoła Językowa Mentes w Bielsku-Białej oferuje Państwu kursy językowe z wielu języków: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski oraz japoński. Zajęcia odbywają się w kameralnych warunkach w małych grupach 4-7 osobowych. Nauczyciele o wysokim poziomie wykształcenia z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Pracują z nami również Native Speakerzy z USA. Co więcej, współpracujemy tylko i wyłącznie z najbardziej doświadczonymi wydawnictwami. Nasze materiały dydaktyczne są ambitne, ciekawe i skuteczne. Ponadto, nasze ceny są najniższe na terenie Bielska-Białej. Dla nowych kursantów przygotowaliśmy zniżki i rabaty nawet do 25%. Przyjdź do naszej szkoły w Bielsku-Białej przy ulicy Stawowej 29 i przekonaj się sam! Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum szkolenia kursy on-line »

  Izy Work to kursy i szkolenia e-leringowe, na odległość, dla nauczycieli, kadry kierowniczej. BHP, kwalifikacyjne dla opiekunki, opiekuna dziecka seniora osoby starszej fryzjerów, sprzedawców, florystów.Doskonalenie zawodowe.Z nami zdobędziesz zawód i pracę. Praca dla absolwentów kursów, nauczycieli, trenerów. Organizujemy szkolenia dla Firm. U nas dowiesz się co to coaching, zarządzanie,muda, jak wygląda obsługa biura. Organizujemy szkolenia dla Biznesmenów walczących ze stresem, którzy chcą ukończyć kurs, pokonać stres.Tanio, on-line. Wydajemy zaświadczenia zgodne z wymaganiami MEN.Po naszych szkoleniach profesjonalna niania, opiekunka do dziecka, opiekun opiekunka osób starszych.Praca czeka na absolwentów naszych szkoleń.Nasze kursy kończą po liceum, po gimnazjum.Szkoły policealne polecają nasze kursy i szkolenia.Kursy kwalifikacyjne dla tych którzy chcą pracować jako fryzjer, fryzjerka, kwiaciarka, florysta, bukieciarz.Organizujemy kurs wizażu, kosmetyczny.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena pracy »

  Serwis ocena pracy. Wszystko o tym, czym jest efektywna ocena pracy. Psychologia, zarządzanie i prawo. Dla osób ocenianych: jak poradzić sobie, gdy cię oceniają? Dla osób przeprowadzających oceny okresowe: jak rzetelnie i bez wysiłku oceniać podwładnych? Dla osób zarządzających firmą: jak zarządzać system ocen pracowniczych?

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Multimedia dla edukacji | sklep internetowy | PeWu.com.pl »

  Sklep internetowy PeWu.com.pl zawiera nowoczesny sprzęt edukacyjny i biznesowy. Posiadamy bogaty asortyment projektorów, tablic interaktywnych, ekranów, oprogramowania i innych akcesoriów. Atrakcyjny cennik przewiduje dodatkowe rabaty dla naszych partnerów i stałych klientów. Zapewniamy pomoc techniczną i szkolenia z zakresu wykorzystania technologii oraz prezentację możliwości naszego sprzętu.
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii w procesie nauczania pozwala nauczycielom oszczędzać czas i energię, jednocześnie umożliwia przeprowadzenie niezwykle atrakcyjnych zajęć. Materiały wideo, dźwięki, aplikacje obsługujące dotyk i umożliwiające interakcje pozwalają zainteresować uczniów o pamięci wzrokowej, słuchowej, a także osoby, które najłatwiej uczą się przez ruch i dotyk. Nasz sprzęt wraz z oprogramowaniem jest także nieoceniony w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach.
  W dzisiejszych czasach, kiedy zdobywanie informacji jest proste jak nigdy dotąd, szkoła musi podążać z duchem czasu. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwoli pokazać uczniom geografii miejsca, a młodym chemikom eksperymenty, do których normalnie nie mają dostępu. Zajęcia nie tylko staną się jeszcze bardziej wartościowe, ale także zwiększą zaangażowanie i aktywność uczniów.
  Ze swojej strony gwarantujemy wsparcie technologiczne i obsługę techniczną oraz zainstalowanie sprzętu u klienta. Na życzenie przeprowadzamy szkolenie z obsługi urządzeń i przedstawiamy ich możliwości.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • DZDZ Kursy i Szkolenia »

  DZDZ - Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu prowadzi kursy i szkolenia w 19 Ośrodkach na Dolnym Śląsku.
  Posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności szkoleniowej. Jesteśmy dziś jest jedną z najstarszych i najbardziej cenionych firm edukacyjnych.
  Dzięki doświadczonej kadrze i współpracy z najlepszymi trenerami, organizujemy wysokiej jakości szkolenia, kursy, warsztaty i seminaria w bardzo atrakcyjnych cenach.
  Zapraszamy na naszą stronę http://dzdz.edu.pl

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doskonalenie nauczycieli

Doskonalenie nauczycieli - nowa strona:

Adres: