Podkategoria: Doskonalenie nauczycieli - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doskonalenie nauczycieli Podkategoria: Doskonalenie nauczycieli

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Przedszkole w Poznaniu »

  Przedszkole w Poznaniu pod nazwą Buratino zaprasza wszystkich rodziców na drzwi otwarte w naszym przedszkolu. Zajęcia dodatkowe są płatne. Mamy własną kuchnię. W kuchni przygotowujemy zdrowe i pyszne śniadania, obiady i podwieczorki. Mamy duży ogród wyposażony w bezpieczny sprzęt do zabaw. Ceny w Niepublicznym Przedszkolu Buratino są niemal identyczne jak w przedszkolach publicznych. Niepubliczne przedszkole jest sympatycznym ośrodkiem dbającym o Twoje dziecko. Nasze dzieci to nasza PRZYSZŁOŚĆ!

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zrób porządek z danymi osobowymi »

  Strona odwołuje się do osoby Pana Michała Koralewskiego, zajmującego się tematyką ochrony danych osobowych i bezpieczeństwem informacji a także międzynarodową normą ISO 27001. Michał Koralewski, rodowity łodzianin, absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, kierunek zarządzanie bezpieczeństwem. Audytor wiodący (ISMS Lead Auditor) w zakresie normy ISO/IEC 27001 "Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji", rejestracja w IRCA (International Register of Certified Auditors) - Międzynarodowym Rejestrze Certyfikowanych Audytorów.
  Praktyk i trener w zakresie ustawy o ochronie danych osobowych i aktów wykonawczych. Autor wielu szkoleń i wykładów z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz bezpieczeństwa dzieci w Internecie. Specjalista w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i prawno - organizacyjnego.
  Posiada poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE. Na co dzień Naczelnik Wydziału Zarządzania Bezpieczeństwem w administracji samorządowej, pełniący jednocześnie funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji i Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych. Pasjonat dobrej muzyki, tańca i podróży.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Oliwii Relaks Kraków, warsztaty teatralne Kraków »

  Warsztaty teatralne dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia relaksacyjne. Relaks dla firm Kraków. Indywidualne zajęcia z relaksu. Warsztaty dla nauczycieli i animatorów kultury z teatru wyobraźni. Zajęcia relaksacyjne to sposób na radzenie sobie ze stresem w życiu codziennym. Oferta relaksu dla firm.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • EdPlan | Public Consulting Group »

  Jesteśmy międzynarodową firmą świadczącą profesjonalne usługi dla sektora publicznego. Na nasze nasze doświadczenie pracuje szereg specjalistów, w biurach na całym świecie. Od blisko 25 lat PCG wspomaga szkoły, regiony, ministerstwa oraz wszelkie placówki oświatowe
  w efektywnym zarządzaniu, wypełnianiu celów statutowych oraz osiąganiu jak najlepszych wyników nauczania. Nasz zespół służy wiedzą ekspercką, zapleczem kadrowym oraz technicznym, aby wspierać przedstawicieli oświaty w podejmowaniu decyzji w oparciu o analizy danych edukacyjnych.
  Obecnie wprowadzamy na rynek innowacyjny produkt EdPlan. System wspierający szkoły w organizowaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej na zasadach określonych w rozporządzeniach Ministra Edukacji Narodowej z listopada 2010 r. EdPlan™ umożliwia szkołom elektroniczne tworzenie dokumentacji dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (IPET, PDW, KIPU) gwarantując przy tym bezpieczeństwo danych wrażliwych uczniów oraz pełną zgodność z wymogami nowego prawa.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja »

  Normy ortograficzne są dla wielu osób bardzo zawiłe i niezrozumiałe. Takich obywateli jest coraz więcej, więc nie można unikać tego tematu. Błędy zdarzają się zarówno dzieciom, które dopiero poznają wszystkie tajniki języka polskiego, jak również dorosłym, którzy do tej pory nie zwracali uwagi na prawidłową pisownię. Przygotowaliśmy z myślą o rodzicach oraz nauczycielach wirtualne kompendium wiedzy w zakresie ortografii. Znajdziecie w nim bardzo praktyczne porady oraz szereg interesujących ćwiczeń, które pozwolą zapomnieć o bolączkach „u” i „ó”. Zobacz, jakie to wszystko jest banalne z naszym serwisem. Znajdziemy sposób na dysleksję.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Plany nadzoru pedagogicznego: Nadzór-Pedagogiczny.pl »

  Nadzór-pedagogiczny – to przyjazny dla użytkowników portal udostępniający gotowe dokumenty do wykorzystania z zakresu nadzoru-pedagogicznego przeznaczone dla dyrektorów szkół oraz innych osób związanych z tym tematem w placówkach oświatowych.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Migaj Naturalnie »

  Migaj Naturalnie to Placówka Kształcenia Ustawicznego specjalizująca się w kursach Polskiego Języka Migowego, dla której ideą jest umożliwienie uczestnikom pełnej komunikacji ze społecznością Głuchych w Polsce dzięki nauce PJM.

  Migaj Naturalnie oferuje kursy i szkolenia Polskiego Języka Migowego (PJM) w oparciu o standardy Skali biegłości językowej według Rady Europy dotyczącej nauki języków obcych na poziomach od podstawowego do zaawansowanego z uwzględnieniem aspektu kulturowego Głuchych. Programy stanowiące trzon naszej szkoły wzmacnia doświadczenie lektorów, którymi w większości są native-signers bądź near-signers czyli Głusi, dla których PJM jest pierwszym językiem.

  Migaj Naturalnie obecnie obejmuje swoim zasięgiem województwa łódzkie i mazowieckie, w których zapisy na kursy trwają cały czas – najbliższe kursy już w tym miesiącu !

  Jeśli mieszkasz w innej części Polski, a chciałbyś uczestniczyć w kursie, ale nie jest to możliwe ze względu na odległość i koszt związany z dojazdem to zawsze istnieje możliwość zebrania grupy w twoim mieście i przeprowadzenia kursu dzięki mobilnemu lektorowi.

  Miasta, w których obecnie prowadzimy kursy języka migowego: Łódź, Warszawa

  Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje online »

  Angielski przez Skype z wirtualną tablicą- bez wychodzenia z domu! Pierwsza lekcja gratis!


  Korepetycje to zdecydowanie najszybsza metoda nauki.​ Prowadzenie ich przez Internet pozwala uczniowi czuć się bardziej zrelaksowanym, dzięki przebywaniu we własnym domu. To dodatkowo podnosi skuteczność uczenia się.​

  Nasza platforma e-learningowa znacznie wzbogaca naukę: pozwala uczniowi pracować nad jednym ćwiczeniem wspólnie z nauczycielem, czy razem oglądać film. Obsługą zajmuje się w całości nauczyciel.

  Większość ludzi obawia się nauki przez Internet, ale szybko zmienia zdanie- prawie 100% uczniów którzy odbywają darmową lekcję kontynuuje naukę!

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski w biznesie - szkolenia dla firm »

  Centrum szkoleń Fitzgerald działa w Poznaniu już od 2006 roku. W naszym centrum trenerzy (native speaker i Polscy lektorzy) prowadzą zajęcia z angielskiego dla firm dopasowany indywidualnie do możliwości swoich słuchaczy. Obecnie nasza oferta jest wzbogacona o tematyczne wykłady językowe, szkolenia, warsztaty rozwojowe (kompetencje menedżerskie, trening asertywności oraz kursy skoncentrowane na Twoim rozwoju), kursy dla nauczycieli, rekrutacja dla firm.
  Staramy się podchodzić indywidualnie do naszych słuchaczy. Bardzo dobrze wiemy, że każda firma ma swój inny cel, inne potrzeby, innych ludzi – dlatego staramy się kłaść nacisk na indywidualne i profesjonalne podejście do naszych Klientów; od przygotowywania naszej oferty, aż po ocenę skuteczności przeprowadzonych przez nas działań. Wiemy, że szkolenie jest efektywne tylko wtedy, gdy odpowiada na rzeczywiste potrzeby odbiorców i nie prowadzi się go według sztywnego schematu.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowela Sp. z o.o. »

  Nowela powstała we wrześniu 1991 roku.Obecnie zatrudniamy blisko 20 osób i prowadzimy działalność wydawniczo-dystrybutorską w księgarni i hurtowni i biurach na terenie Poznania o łącznej powierzchni użytkowej ok. 900 m2.Księgarnia językowa Nowela, Poznań, ul. Taczaka 12Hurtownia materiałów obcojęzycznych Nowela, Poznań, ul. Junikowska 64Wydawnictwo Nowela, Poznań, ul. Junikowska 64DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA:Ściśle współpracujemy z wieloma czołowymi wydawcami europejskimi, opracowując wraz z nimi polskie wersje najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych metod nauczania języków obcych. Dzięki naszym staraniom, z roku na rok poszerza się zakres podręczników do nauki języków obcych dopuszczonych do użytku szkolnego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. We współpracy z wydawnictwem Assimil wydajemy także kursy do samodzielnej nauki języków obcych dla dzieci i dorosłych oraz stale powiększającą się serię rozmówek, w tym z językami egzotycznymi.DZIAŁALNOŚĆ DYSTRYBUTORSKA:Jesteśmy największym importerem książek francuskich w Polsce. Posiadamy kilkuset odbiorców w całej Polsce, w tym biblioteki i szkoły wszystkich szczebli.Współpracujemy z takimi wydawnictwami jak:FRANCJA - Cle International, Hatier/Didier, Assimil, Le Robert, Presses Universitaires de Grenoble, De Boeck/Duculot, Larousse, Nathan, Gallimard, HachetteISZPANIA - Edinumen, Edelsa, SGEL, SM, Espasa, Santillana, Gredos, Anaya, Difusion, VoxWŁOCHY - EdiLingua, Le Monnier, Alma EdizioniPORTUGALIA - Lidel, Porto

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla rad pedagogicznych »

  Witryna ta należy do firmy GoWork.pl, która zajmuje się organizacją kursów skierowanych do pracowników instytucji oświaty, w tym kadry pedagogicznej, administracyjnej i kierownictwa szkoły. Na portalu w przystępny sposób zaprezentowany został spis poszczególnych szkoleń razem z towarzyszącymi opisami. Znajdziemy tam informacje, do kogo konkretnie kierowane są poszczególne kursy, jakie zagadnienia są na nich poruszane, ile godzin zajmują, jak też jakie są koszty udziału. Nawet doświadczeni nauczyciele powinni przejrzeć ofertę GoWork.pl, zwłaszcza w sekcji nt. szkolenia rad pedagogicznych, ponieważ takie szkolenia pozwalają zaznajomić się ze zmianami w prawie odnośnie działalności szkół, czy z nowymi metodami wychowania. Omawiają też problemy, które mogą dotykać samych pedagogów np. mobbing. Podobnie istotnym tematem jest podnoszenie kwalifikacji dla pracowników administracji szkolnej, bowiem także te osoby mają wpływ na funkcjonowanie szkół. Zresztą, o swój rozwój muszą zadbać też osoby zarządzające działaniem całej placówki - warsztaty dla dyrektorów szkół to bardzo interesująca propozycja. Dyrektorzy mogą dzięki temu zgłębić kwestie związane z marketingiem, finansami czy przepisami, co na pewno przełoży się na optymalne działanie ich szkoły.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa we Wrocławiu - Szkolenia dla nauczycieli »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty Laboratorium Nowych Perspektyw. Nasza firma szkoleniowa zatrudnia tylko i wyłącznie doświadczonych trenerów. Działalność prowadzimy na terenie Wrocławia. Prowadzimy wszelkiego rodzaju szkolenia biznesowe, szkolenia dla nauczycieli, szkolenie rady pedagogicznej i wiele innych. Naszym projektem sztandarowym jest trening asertywności dla przedsiębiorstw i osób prywatnych. Prowadzimy również szkolenia otwarte w ramach dofinansowania z PO KL. Możemy zagwarantować, że nasze zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie. Więcej informacji uzyskacie Państwo na pod adresem: www.lnp.com.pl. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep eTechnologie »

  Sklep eTechnologie to inteligentne i nowoczesne sprzęty i oprogramowanie do zastosowań edukacji i biznesie. Interaktywne tablice w zestawach z projektorami jak i bardzo funkcjonalne mobilne tablice są dostępne w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy pomoc w doborze sprzętu, tak aby otrzymali Państwo najlepiej pasujący towar. Telefony VoIP znanej marki Yealink to gwarancja świetnej jakości przy odpowiednich kosztach. Szybkie skanery znajdą zastosowanie wszędzie gdzie szybkość przetwarzania dokumentów ma znaczenie. C-pen malutki ręczny skaner idealny dla osób pracujących z dokumentami drukowanymi.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs elearnig Excel, kurs Excel online, kurs Excel zdalny »

  Zapraszamy na szkolenia zdalne Excel. Profesjonalne szkolenia elearningowe Excel pozwalają bez wychodzenia z domu bardzo dobrze opanować Ms Excel. W trakcie szkolenia nie będziesz jedynie miał do czynienia z bezdusznymi filmami prezentującyni zagadnienia Ms Excel, lecz możesz do każdego wykładu pobrać zadania, wykonać je i wysłać do opiekuna szkolenia, który je poprawi i odnotuje jako prawidłowo wykonane. Wszystkie Twoje postępy będą widoczne w dzienniku, a wykonanie 60% zadań będzie skutkowało otrzymaniem certyfikatu ukończenia szkolenia.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Excel, szkolenia Excel VBA w całej Polsce »

  Oferujemy profesjonalne kursy Excel dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Szkolenia Excel prowadzimy w całej Polsce na naszym sprzęcie i oprogramowaniu lub na sprzęcie klienta.Kurs Excel a stacjonarny realizujemy w Krakowie w naszych salach lub w Warszawie. Szkolenia Excel obejmują wszystkie grupy zawodowe i poziomy Excela. Kurs zaawansowany i podstawowy są realizowane przez cały rok przez doświadczonych trenerów z wyjątkowymi referencjami.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy projektowania stron www, szkolenia informatyczne »

  Zapisz się na kursy komputerowe najwyższej jakości. Profesjonalny kurs komputerowy, projektowania stron www dla firm, instytucji, osób fizycznych. Kursy projektowania stron www realizujemy w całej Polsce na naszym sprzęcie i oprogramowaniu Szkolenia projektowania stron www stacjonarne realizujemy w Krakowie. Szkolenia są realizowane na wszystkich poziomach dla tych, którzy chcą projektować strony w HTML CSS i dla programistów w PHP. Umiejętności, które nabędziesz pozwolą ci zapewne zdecydowanie poprawić efektywność twojej pracy i tworzyć dowolne strony www.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Metody Nauczania i nie tylko »

  Jest to blog poświęcony dydaktyce nauczania języka angielskiego. Opisuję w nim przydatne metody i techniki aktywizujące, poruszam tematykę związaną z pedagogiką i psychologią, podpowiadam m. in. jak dobrze przeprowadzić zajęcia, jak pracować z uczniem trudnym i jakie są dostępne materiały dydaktyczne.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zawodowe dla firm i osób indywidualnych »

  Zawodowe przygotowanie do pracy jest bardzo ważne i liczy się bardziej niż ukończone studia z tytułem magistra, dlatego w dzisiejszych czasach znaczna część społeczeństwa dokształca się właśnie na specjalistycznych kursach i szkoleniach.
  Także właściciele firm dostrzegli pożytek płynący z oddelegowywania swoich pracowników na szkolenia zawodowe, trend ten dotyczy również instytucji państwowych oraz najróżniejszych organizacji.
  Szkolenia, kursy, warsztaty odbywają się dosłownie w całej Polsce, dlatego jest w czym wybierać, a w serwisie szkolenia24h dodatkowo zostały skategoryzowane i opisane, tak, aby każdy użytkownik szybko mógł znaleźć interesujące go informacje.
  Zakłada się, że w dzisiejszych czasach każdy, kto myśli o zmianie zatrudnienia bądź o awansie czy założeniu własnej działalności przynajmniej raz skorzysta ze szkolenia dostępnego na rynku. Szkolenia kierowane są również do osób bezrobotnych bądź do seniorów, część z nich jest darmowa bądź dofinansowana z EFS. Warto przeglądać oferty regularnie, gdyż część z nich oferowana jest również w rabatowych cenach.
  Warto dokształcać się z pomocą najlepszego serwisu szkoleniowego w naszym kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eduteka »

  Strony edukacyjne są częste w sieci, lecz niezbyt często pojawia się w nim szkolny blog. Administrator prawdopodobnie zafascynowany prawidłami matematycznymi, pasjonujący się literaturą czy reakcjami chemicznymi zamieszcza na własnym portalu mnóstwo ciekawych zadań z rozwiązaniami i staranną analizą ich przebiegu. Jest to świetny sposób na przyswojenie ogólnego wzoru stanowiącego podstawę całego działu. Na blogu znajdziesz też wiele analiz polonistycznych, standardowych tytułów z lektur szkolnych oraz sprawdzone wypracowania na ich temat. Sporo tych wpisów zamieszczana jest na blogu dzięki internautom, którzy przekazują swoje dobrze ocenione wypracowania pocztą elektroniczną. Blog edukacyjny stanowi obfite źródło wiadomości dla przeciętnego nastolatka.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowa podstawa programowa »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Z uczestnikami każdego szkolenia indywidualnie ustalany jest jest zakres, tematyka czy forma, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów. RODN dokłada wszelkich starań, by szkolenia organizowane przez ośrodek cechowały się najwyższą jakością. Otwarte szkolenia przeprowadzane są w nowoczesnych, dobrze wyposażonych salach wykładowych, które zlokalizowane są na we Wrocławiu.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doskonalenie nauczycieli

Doskonalenie nauczycieli - nowa strona:

Adres: