Podkategoria: Doskonalenie nauczycieli - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doskonalenie nauczycieli Podkategoria: Doskonalenie nauczycieli

« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »
 • Elementy resocjalizacji »

  Opracowanie zawiera skondensowaną treść zagadnień związanych z pedagogiką resocjalizacyjną zajmującą się sprawami wychowania jednostek niedostosowanych społecznie - terminologia( niedostosowanie społeczne, nieprzystosowanie, wykolejenie społeczne), objawy społecznego niedostosowanie, metodyka oddziaływania resocjalizacyjnego wg Ottona Lipkowskiego, Czesława Czapówa i Stanisława Jedlewskiego - zasady, procedury resocjalizacyjne, diagnostyka oraz systemy resocjalizacyjne.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trening asertywności »

  Chcesz się nauczyć bycia bardziej asertywnym? Potrzebujesz dodatkowej wiedzy z dziedziny szkoleń negocjacyjnych? Proponuję tego typu usługi od paru lat, w tym czasie wydałem klika spersonalizowanych publikacji, opisujących sposoby prowadzenia przez nas kursów. Jeżeli czujesz, że zbyt w większości przystajesz na zdanie innych i nie potrafisz w skuteczny sposób odmówić, zapraszam do zapoznania się z informacjami na mojej witrynie internetowej. Znajdą tam też Państwo informację na temat dotychczasowych szkoleń i prowadzonych kursów, w intuicyjny sposób dzięki kontaktowi telefonicznemu, a oprócz tego drogą elektroniczną można uzyskać szczegółowe informacje.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Perspektywy S.C. - Szkolenia dla firm »

  Perspektywy S.C. to rodzinna firma szkoleniowa prowadzona przez Tomasza Wojciechowskiego i Annę Wojciechowską działająca od 2005 roku w Krakowie. Polem działania firmy jest rozwijanie kompetencji społecznych pracowników i klientów firm, organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego.

  Szkolenia prowadzone przez trenerów Perspektywy S.C. to bogata oferta dla specjalistów w zakresie pracy z ludźmi. W ofercie odnaleźć można szkolenia dla psychologów, szkolenia dla trenerów, szkolenia dla coachów, szkolenia dla oświaty, szkolenia dla pracowników socjalnych, szkolenia biznesowe oraz liczne szkolenia dla firm. Nasza firma posiada również ofertę specjalną, kursy trenerskie skierowane dla osób ubiegających się o posadę trenera oraz dla tych trenerów, którzy pragną rozwinąć swoje kompetencje o systemowe rozumienie zjawisk w grupach i umiejętności interpersonalne. Szkoła trenerów STER jest ciekawą propozycją dla coachów, edukatorów, pedagogów i psychologów, a także innych pracujących z ludźmi.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe »

  Ciekawy serwis poświęcony tematyce projektowania stron w Internecie. Strona zawiera mnóstwo artykułów i porad na temat tworzenia serwisów WWW. Część działów poświęcona jest pozycjonowaniu stron ale znaczna część opisuje strony internetowe dla stomatologów. Warto odwiedzić stronę, poznać nowe technologie w programowaniu oraz dowiedzieć się jakie są aktualne trendy w tworzeniu stron WWW. Serwis nie tylko dla informatyków ale także dla wszystkich zainteresowanych tematyką tworzenia i projektowania w języku PHP.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ANWI - logopedia, edukacja, terapia »

  Księgarnia edukacyjna specjalizująca się w publikacjach z następującej tematyki: logopedia, afazja, dysleksja, autyzm, integracja sensoryczna, terapia niepełnosprawności intelektualnej oraz wspomaganie ogólnego rozwoju dziecka (poradniki, piosenki, zabawy). Nasza propozycja bazuje na publikacjach Wydawnictwa Harmonia i Harmonia Universalis. Książki są oferowane w promocyjnych cenach, z gratisową dostawą przy zamówieniach o wartości powyżej 150 zł.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia terapeutów, pedagogów - gpa.edu.pl »

  Grupa Pro Alegria w Poznaniu to wyjątkowa oferta edukacyjna zapoczątkowana i prowadzona z myślą osobach przygotowujących się do wykonywania takich zawodów jak psychoterapeuta, psycholog i pedagog. Studia często oferują świetne przygotowanie teoretyczne. Poznańska Szkoła Terapii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu, którą prowadzi Grupa Pro Alegria odpowiada na zapotrzebowanie praktycznego przygotowania. Jak wygląda terapia, psychoterapia w praktyce nauczysz się tutaj. Nasz program zajęć obejmuje zagadnienia z takich dziedzin jak psychologia rozwojowa, psychiatria, psychoterapia dzieci i młodzieży. Kurs praktyczny i praktyki psychoterapii w Poznaniu, to nie wszystko. Grupa Pro Alegria prowadzi także: psychoterapię indywidualną nastolatków, dzieci, młodzieży.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci, hip-hop ortografia, mnożenie, łatwa nauka »

  Sukcesy w nauce dziecka dzięki opracowanej w Polsce metodzie Nauka mimo woli. Łatwa nauka: ortografia, tabliczka mnożenia, dzielenie, gramatyka, przyroda dla dzieci. Gry planszowe, karciane, zajęcia dla dzieci metodą Nauka mimo woli. Technika Sekund 5: pojęcia z matematyki, języka polskiego, historii, sztuki, informatyki, przyrody, hip-hop ortografia i terminarz ortograficzny. Zasady i reguły ortograficzne. Wyjątki ortograficzne. Mnożenie na palcach, potęgowanie, zadania z tekstem. Eksperymenty i doświadczenia w domu. Nauka mimo woli jest sprawdzoną metodą o bardzo dużej skuteczności pomagającej dzieciom opanować trudne rzeczy. Dzięki metodzie Nauka mimo woli dzieci mają lepsze stopnie, odnajdują motywację i chęć do nauki. Gotowe pomoce naukowe dotyczą nauczania początkowego: dzieci 6-10 lat.Dzięki Nauce mimo woli dziecko uczy się w naturalny sposób jakby słuchało muzyki, przebojów z radia, w trakcie zabawy. Tak uczy się katechizmu - Katechizm śpiewająco to najlepszy sposób i najłatwiejsze przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej. Polecają patroni: Gość Niedzielny i Radio Plus. Patronem medialnym zestawów Nauka mimo woli jest Dziennik Zachodni. Reguły i zasady pisowni podczas zabawy i słuchania.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sukces-Edukacja Gimnazjum dla dorosłych »

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi kierunków i szkół jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom zarówno naszych słuchaczy jak i rynkom pracy. Dzięki naszej szkole szybko przebrniesz przez dalsze szczeble swojej zawodowej kariery. SukcesEdukacja to szkoła przyszłości.

  Data dodania: 19 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje rysunku i malarstwa w toruniu »

  Zajęcia w pracowni plastycznej Arcana są przeznaczone dla wszystkich bez względu na wiek. Dla dzieci mamy specjalne warsztaty plastyczne. Dla młodzieży zajęcia z projektowani graficznego oraz przedmioty przygotowywujące do egzaminów na akademie sztuk pięknych i architekturę. Natomiast dla dorosłych mamy profesjonalnie wyposażoną pracownię w najlepsze materiały artystyczne oraz pracownię komputerową.Pracownia Plastyczna Arcana to nie tylko miejsce gdzie nauczysz się rysować i malować to także profesjonalna pracownia komputerowa gdzie poznasz tajniki projektowania graficznego. W pracowni masz do wyboru mnóstwo różnych warsztatów i kursów z tradycyjnego rzemiosła artystycznego i grafiki komputerowej.Pracownię Plastyczną Arcana tworzą ludzie którzy robią to co jest ich pasją, nasi wykładowcy to profesjonalna kadra która przekazuje wiedzę na najwyższym poziomie z wielu różnych dyscyplin.Prowadzimy lekcje i kursy między innymi:Kurs rysunku w Toruniu,Kurs malarstwa w Toruniu,Akademia projektowania graficznego,Kurs projektowania stron www,Kurs postprodukcji video,kurs projektowania aplikacji,Szkolenie DTP,kurs Grafiki komputerowej w Toruniu,Kursy dla kandydatów na uczelnie wyższe,Kursy, lekcje i szkolenie dla firm,

  Data dodania: 17 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo oświatowe »

  Strona poświęcona zagadnieniom prawa oświatowego, a w szczególności zatrudnieniu nauczycieli, awansie zawodowym nauczycieli, a także zarządzaniu w oświacie. Poruszane problemy prawne w artykułach z pewnością rozwieją wiele wątpliwości związanych z interpretacją przepisów prawa oświatowego. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, dyrektorów oraz pracowników pracujących w sektorze oświaty do przyjemnej lektury.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin z kwalifikacji »

  Strona (blog) o egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie (nowym egzaminie zawodowym zwanym egzaminem z kwalifikacji). Jest to strona informacyjna dla uczniów/słuchaczy, rodziców, nauczycieli, uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych (KKZ) oraz osób przystępujących do egzaminu eksternistycznego zawodowego. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie jest egzaminem przeprowadzanym w oparciu o nową podstawę programową, która została opublikowana w postaci rozporządzenia w dniu 7 lutego 2012 r. (obowiązuje dla uczniów/słuchaczy, uczestników KKZ rozpoczynających kształcenie z dniem 1 września 2012 r.) często pojawia się nazwa nowy egzamin zawodowy (w odróżnieniu od egzaminu zawodowego opartego o standard wymagań egzaminacyjnych, który trwa od 2004 r.)Nowa podstawa programowa kształcenia w zawodach zawiera obowiązkowe zestawy celów kształcenia i treści nauczania. Treści te opisane są w postaci oczekiwanych efektów kształcenia: wiedzy, umiejętności zawodowych oraz kompetencji personalnych i społecznych niezbędnych dla zawodu lub kwalifikacji wyodrębnionych w zawodach.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Wspomagania Oświaty »

  Portal z gotową dokumentacją dla dyrektorów placówek oświatowych. Dokumentacja, narzędzia i procedury dla placówek oświatowych do pobrania, porady prawne, terminarz oraz aktualności oświatowe.

  Nadzór pedagogiczny, ewaluacja, dokumentacja organizacyjna, awans zawodowy, sprawy kadrowe, pomoc psychologiczno-pedagogiczna, kontrola zarządcza i ochrona danych osobowych.

  http://www.iwspo.pl

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • ERI Software »

  Oferujemy szybkie i sprawne tworzenie aplikacji dla firm oraz oświaty. Produkcją i wdrażaniem dedykowanego oprogramowania zajmujemy się od 2006 roku.

  Naszą domeną jest:
  - tworzenie stron internetowych oraz ich pozycjonowanie
  - tworzenie programów dla firm (ERP,CMS,Kasa,Mailing)
  - tworzenie aplikacji na telefon
  - tworzenie aplikacji na tablet
  - audyt i projekt wdrożenia oprogramowania w firmie
  - tworzenie aplikacji reklamowych

  Wykonujemy responsywne strony internetowe.

  Produkujemy programy komputerowe do:
  - lokalizacji pojazdów oraz telefonów komórkowych
  - dystrybucji i ewidencji zleceń/usług (podstawianie kontenerów, pojemników, naprawa urządzeń)
  - logistyka i optymalizacja tras dla dostawców i spedytorów
  - udostępniania pozycji GPS
  - kontroli komputera pracownika

  W sektorze oświaty naszymi najbardziej rozpoznawanymi programami są:
  Magiczne Bloczki (schematy blokowe), Simba 3D LOGO (programowanie w języku LOGO), Sokrates zarządzanie pracownią komputerową

  Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum organizujemy konkurs informatyczny w programie. Nasze programy cechuje pomysł i relatywnie niska cena.

  Obszar naszych działań to zarówno Kraków, małopolska jak i cały kraj. Realizujemy też projekty dla klientów zagranicznych.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • NaPojutrze- szkolenia, warsztaty dla nauczycieli i młodzieży »

  Profilaktyka, rozwój, diagnoza - to nasze główne kierunki działania. Organizujemy zajęcia, warsztaty, szkolenia dla młodzieży i nauczycieli. Mamy innowacyjne pomysły na nowoczesną i skuteczną edukację. Prowadzimy badania lokalnych problemów społecznych - diagnoza problemów społecznych.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • OBROTOWA MAPA NIEBA - doskonała pomoc dydaktyczna »

  Obrotowa mapa nieba może być wspaniałym narzędziem dla miłośników nocnych obserwacji, a także przydatną pomocą dydaktyczną dla szkół, wykorzystywaną na lekcjach astronomii. Pozwala odtworzyć wygląd nieba dla dowolnej godziny każdego dnia roku, a także określać wschody, górowania i zachody ciał niebieskich. Składa się z kartonowej mapy nieba (20,5 x 24 cm) i nałożonej nań ruchomej nakładki ze sztywnej folii, z naniesioną skalą godzinową. Po ustawieniu na mapie wybranej godziny i daty, można zobaczyć na niej aktualny wygląd nieba nad Polską. Mapa zawiera gwiazdy o jasności do 5 magnitudo oraz najważniejsze obiekty mgławicowe, a także siatkę współrzędnych równikowych i pomocnicze linie do wyznaczania wysokości obiektów nad horyzontem. Na jej odwrotnej stronie znajdują się też rysunki obrazujące aktualne położenia planet na niebie.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Kelnerska. Szkolenia kelnerskie. »

  Akademia Kelnerska posiada w swojej ofercie szeroki wybór szkoleń dla personelu restauracji, kawiarni i barów. Ofertę swa kieruje także do uczniów i słuchaczy szkół gastronomicznych i zawodowych. Nasza specjalność, to szkolenia kelnerskie, barmańskie, sommelierskie i baristyczne. Skorzystać z niej mogą także osoby chcące rozpocząć karierę w nowej profesji - bez przygotowania zawodowego. Często też szkolimy osoby na zlecenie urzędów pracy, poszukujące nowego, atrakcyjnego zatrudnienia.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bezpiecznej jazdy »

  Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Rajder zaprasza na szkolenia z zakresu techniki bezpiecznej jazdy. Celem szkoleń z bezpiecznej jazdy jest podwyższenie Twoich umiejętności, zrozumieć i mieć świadomość jakie zagrożenia mogą pojawić się na drodze. Szkolenie bezpiecznej jazdy to oferta zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. ODTJ Rajder oferuje zarówno trening praktyczny, w tym jazdę na płycie poślizgowej, a także szkolenia z techniki ecodriving, oraz kursy ratownictwa i szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. Posiadamy specjalnie przygotowany ośrodek szkolenia kierowców w Toruniu, do którego serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe dla nauczycieli »

  Kierujemy swą ofertę do osób dorosłych, w szczególności do nauczycieli. Zajmujemy się realizowaniem studiów podyplomowych dla nauczycieli oraz mundurowych. Dodatkowo przeprowadzamy różne szkolenia m.in z zakresu pierwszej pomocy, kursy przydatne w turystyce oraz kursy wymagane na brytyjskim rynku pracy. Edukacja w naszych instytutach częściowo realizowana jest w systemie blended learning, co oznacza że część teoretyczna zajęć realizowana jest w formie e-learningu. Natomiast część praktyczna w trybie zajęć stacjonarnych. Dzięki wyszkolonej kadrze oferujemy usługi na wysokim poziomie.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla nauczycieli - awanszawodowynauczyciela.pl »

  Portal dla nauczycieli z informacjami i merytorycznymi artykułami specjalistów w dziedzinie edukacji o awansie zawodowym na nauczycieli stażystów, nauczycieli dyplomowanych, nauczycieli kontraktowych, nauczycieli mianowanych. Poruszamy tematy związane z aktualnymi rozporządzeniami i ustawami dotyczącymi awansu na nauczycieli, ścieżki rozwoju, procedury stopni, wynagrodzenia poszczególnych grup awansu zawodowego na nauczyciela.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Swseiz.pl »

  Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi jest niepubliczną uczelnią, która powstała w 1996 roku z inicjatywy salezjanina ks. Józefa Belniaka. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie i wpisana jest do rejestru szkół niepublicznych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz na listę Istituzioni Universitarie Salesiane, czyli listę 60-ciu salezjańskich uczelni wyższych zlokalizowanych w różnych krajach świata. Szkoła kontynuuje dziedzictwo naukowego poszukwania prawdy z poszanowaniem chrześcijańskich wartości, dostosowując kierunki kształcenia do potrzeb i rozwoju gospodarczego oraz oczekiwań naszych studentów.
  Uczelnia oferuje studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym w zakresie nauk ekonomicznych, na takich kierunkach jak: administracja, finanse i rachunkowość, zarządzanie i marketing, europeistyka oraz pedagogika. Ofertę kształcenia uzupełniają liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doskonalenie nauczycieli

Doskonalenie nauczycieli - nowa strona:

Adres: