Podkategoria: Doskonalenie nauczycieli - strona 5 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doskonalenie nauczycieli Podkategoria: Doskonalenie nauczycieli

« poprzednia strona · 5
 • Sztuka mówienia - logopeda i neurologopeda - Gdynia, Gdańsk »

  Zapraszam na indywidualne zajęcia z logopedii medialnej, emisji i higieny głosu oraz terapii logopedycznej przeznaczone dla wszystkich, którzy ze względów zawodowych występują publicznie i pracują głosem – dziennikarze, wykładowcy, pracownicy PR, nauczyciele, prawnicy, rzecznicy prasowi, menedżerowie, aktorzy, politycy oraz wszyscy, którzy pragną poprawić swoje kompetencje oraz sprawność językową i komunikacyjną, a więc dykcję, kulturę żywego słowa oraz stylistykę języka polskiego. Zajęcia obejmują także profilaktykę, diagnozę i terapię zaburzeń mowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Oferuję także zajęcia indywidualne oraz warsztaty z neurologopedii, wczesnej interwencji oraz SI. Cena zajęć dostosowana jest do rodzaju przeprowadzanej terapii lub warsztatów i szkoleń. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dwujęzyczność. Katarzyna Czyżycka »

  "Głoska" - to blog logopedyczny, poświęcony tematyce dzieci dwujęzycznych oraz ich problemom językowym. W serwisie poruszone są kwestie profilaktyki logopedycznej dzieci dwujęzycznych oraz omówione są czynniki hamujące rozwój ich mowy. Na "Głoce" piszę o wadach wymowy dzieci dwujęzycznych, w przypadku których terapia logopedyczna jest bardziej wymagająca i złożona. Na blogu znajdziecie mnóstwo ćwiczeń, prostych pomocy logopedycznych oraz użytecznych zabaw językowych wspomagających rozwój mowy dziecka dwujęzycznego. Duży nacisk położony jest na dysleksję oraz opóźniony rozwój mowy, a także na typowe zaburzenia neurologiczne, np. autyzm czy zespół Aspergera, z którymi dzieci dwujęzyczne, z racji że mieszkają w mieszających się kulturach językowych, radzą sobie gorzej niż ich rówieśnicy z Polski. Na "Głosce" jest sporo informacji i przydatnych wskazówek o tym jak nauczyć dziecko dwujęzyczne czytania metodą krakowską (symultaniczno-sekwencyjną prof. Cieszyńskiej). Przedstawione są również proste ćwiczenia z analizy i syntezy wzrokowej, pamięci globalnej i czytania globalnego, sekwencji i kategoryzacji, tym bardziej stymulującej prawidłowy rozwój dziecka wychowywanego w dwujęzyczności. Omawiam także metody pracy z dziećmi i młodzieżą dwujęzyczną, uczęszczającą do szkół polonijnych. Do czytania "Głoski" oraz do korzystania z dostępnych pomocy logopedycznych szczególnie zachęcam Mamy dzieci dwujęzycznych. Katarzyna Czyżycka

  Data dodania: 28 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum Montessori »

  PCM to organizacja prowadząca kursy dla nauczycieli metodą Montessori na terenie Trójmiasta. Kursy skierowane są do studentów pedagogiki, nauczycieli oraz rodziców chcących wychowywać dzieci zgodnie z założeniami pedagogiki montesoriańskiej.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dalej Razem Edu | Autyzm i Zespół Aspergera »

  Dalej Razem Edu - Nowoczesny portal edukacyjny poświęcony tematyce zaburzeń ze spektrum autyzmu.

  Aktualna oferta strony:
  - Szkolenia z zakresu tematyki autyzmu, Zespołu Aspergera
  - Filmy edukacyjne dla terapeutów, nauczycieli, rodziców a także trening umiejętności społecznych dla osób z autyzmem i Zespołem Aspergera.
  - Pomoce terapeutyczne i edukacyjne wykonywane przy udziale osób z autyzmem
  - "Edword" - System komunikacji alternatywnej

  Dalej Razem Edu jest marką Dalej Razem sp. z o.o. Dajemy pracę dorosłym Osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, a zysk z działalności inwestujemy w rozwój podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem.

  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczniezyc.pl szkolenia bhp »

  Szkolenia bhp, ppoż w nowej formule. Edukacja dla dzieci i dorosłych z zagadnień bezpieczeństwa i higieny. E-learning dla pracowników szkół, przedszkoli, żłobków, sektora medycznego. Ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk, instrukcje stanowiskowe, ewakuacji i postępowania w sytuacjach zagrożeń. Postępowanie powypadkowe. Stała współpraca.
  Realizujemy zlecenia bhp w takich miastach jak Poznań, Swarzędz, Szamotuły, Gniezno, Kalisz, Leszno, Śrem, Czarnków. Projekty szkoleń e-learningowych dla organizacji tworzymy i wykonujemy w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Słowianka szkoła języka rosyjskiego w Warszawie - kursy, nauka, polski dla obcokrajowców »

  Słowianka to szkoła języka rosyjskiego znajdująca się w ścisłym centrum Warszawy. Na naszych kursach nauczysz się języka rosyjskiego! Oferujemy również kursy języka w biznesie dla firm, a także naukę języka polskiego dla obcokrajowców. W trakcie wakacji realizujemy intensywne wakacyjne kursy języka rosyjskiego. Przygotowujemy uczniów do matury, a także oferujemy tłumaczenia.

  Nauczyciele prowadzący kursy w naszej szkole w Warszawie to profesjonaliści, którzy uwielbiają swoją pracę. Podczas nauki motywują uczniów i pomagają pokonywać wszelki bariery w nauce języka rosyjskiego.

  Nasi nauczyciele prowadzący kursy to starannie dobrany zespół w Warszawie składający się z:
  1. Rodzimych użytkowników rosyjskiego o wykształceniu filologicznym i z przygotowaniem pedagogicznym.
  2. Absolwentów renomowanych uczelni, którzy odbyli szkolenia z nauki języka rosyjskiego, jako obcego.
  3. Autorów podręczników oraz materiałów dydaktycznych do nauki języka rosyjskiego.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy dla logopedów »

  Zapraszam wszystkich logopedów, psychologów, pedagogów oraz innych terapeutów do udziału w szkoleniach, warsztatach oraz kursach logopedycznych organizowanych w Gdańsku oraz Gdyni. Organizujemy szkolenia z takich zagadnień jak dysfagia, terapia sygmatyzmu międzyzębowego, wspomaganie rozwoju mowy i komunikacji z wykorzystaniem elementów metody werbo-tonalnej, logopedyczna diagnoza i terapia
  zaburzeń układu ruchowego narządu żucia czy rehabilitacja zaburzeń głosu. Organizujemy także szkolenia na zamówienie dla firm, instytucji oraz grup zorganizowanych z takich zagadnień jak emisja głosu, kultura żywego słowa, logopedia medialna i artystyczna oraz warsztaty blw.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doskonalenie nauczycieli

Doskonalenie nauczycieli - nowa strona:

Adres: