E-Korepetycje.net - darmowe ogłoszenia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

E-Korepetycje.net - darmowe ogłoszenia

Serwis e-Korepetycje.net to baza darmowych ogłoszeń korepetycji, dodawanych zarówno przez korepetytorów, jak i szkoły prywatne.

Na stronie znajdziesz najwięcej, bo ponad 30 000, ogłoszeń korepetycji z ponad 100 różnych przedmiotów. W podjęciu decyzji na temat wyboru nauczyciela pomogą Ci opinie o nim, a także krótka notka biograficzna oraz informacje o doświadczeniu i uzyskanych certyfikatach potwierdzających znajomość danego przedmiotu na wysokim poziomie.

Szczegóły strony www.e-korepetycje.net:

Podlinkuj stronę www.e-korepetycje.net:

E-Korepetycje.net - darmowe ogłoszenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 171 Odwiedziny netsprint 31 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 542

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje z matematyki - Tutoring in mathematics »

  POLSKI
  Profesjonalne korepetycje z matematyki i nauk ściśle związanych z matematyką - Metody Numeryczne, Identyfikacja Procesów, Automatyka. Rozwiązywanie zadań przez Internet. Implementacja matematyki w programach komputerowych. Pomoc na każdym poziomie zaawansowania od szkoły podstawowej po matematykę wyższą. Zajęcia prowadzone w języku polskim lub angielskim.
  ENGLISH
  Professional tutoring in math and science connected with mathematics - Numerical Methods, Identification Process, Controls. Solving tasks over the Internet. Implementation of mathematics in computer programs. From primary school to higher mathematics. Classes conducted in English or Polish.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Wychowawcy Internetowy Kurs Wychowawców Kolonijnych »

  Kurs na Wychowawcę Kolonijnego
  metodą e-learningową (przez internet)

  Nie wychodzisz z domu!

  Kurs zorganizowany na podstawie zgody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.


  Jakie warunki muszę spełniać formalnie aby rozpocząć kurs?

  Skończone 18 lat.
  Wykształcenie minimum średnie (niekoniecznie matura), ewentualnie klasa maturalna.
  Niekaralność.
  Co daje ukończenie tego Kursu?

  Uprawnienia do pracy w charakterze wychowawcy/opiekuna na koloniach, obozach, zimowiskach i innych formach zorganizowanego wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szkolenia e-learning egzamin online »

  Kursy i szkolenia e-learningowe z egzaminem on-line certyfikat ukończenia kursu i szkoleń edukacja przez internet, treningi, szkoła online, Unia Europejska, UE-EFS dla bezrobotnych nowa praca, kształcenie na odległość przez internet, MEN Ministerstwo Edukacji Narodowej warsztaty, seminaria, praktyki staże, ważne informacje i pomoc dla absolwentów.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Kursy Internetowe »

  Najlepsze kursy internetowe. Jeżeli szukasz wartościowej wiedzy, na
  stronie znajdziesz mnóstwo informacji o kursach i szkoleniach z każdej
  kategorii czy dziedziny życia. Ucz się od Najlepszych nie wychodząc z
  domu!

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Html »

  Dzięki wiedzy na temat podstawowych zasad Html stworzenie strony internetowej nawet w jeden dzień będzie możliwe. Poradnik został stworzony z myślą o osobach początkujących oraz średnio zaawansowanych. Kurs Html oraz Css zawiera wiedzę, dzięki której każdy będzie mógł przystąpić do pracy nad własną witryną, a to wszystko poparte przykładami gotowymi do zastosowania w praktyce.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Alefbet »


  AKADEMIA ALEFBET
  Hebrajski w Twoim domu.

  Wysoki standard edukacji poprzez indywidualne poświęcenie uwagi każdemu uczniowi. Uczymy od podstaw języka hebrajskiego współczesnego i hebrajskiego biblijnego.

  We run stationary as well as e-learning courses in Modern and Biblical Hebrew dedicated to schoolchildren, students and adults.

  Zapraszamy !

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy, szkolenia e-learningowe. »

  Specjalizujemy się we wdrożeniu interaktywnych szkoleń e-learningowych oraz platform umożliwiających prowadzenie szkoleń. Oferujemy również szeroki wybór oprogramowania umożliwiającego samodzielne tworzenie szkoleń e-learningowych w formacie SCORM, interaktywnych quizów, screencastów oraz tutoriali firm: iSpring, Articulate, TechSmith. Gwarantujemy pomoc w doborze, szkolenie oraz wsparcie techniczne. Oferujemy również usługi w zakresie efektywnego marketingu internetowego, tworzenia stron internetowych, przygotowania kampanii w płatnych wynikach wyszukiwania adwords oraz social media (facebook, youtube, linkedin).

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Język polski: matura, egzamin gimnazjalny, sprawdzian »

  Wortal poświęcony nauczaniu języka polskiego w liceum, technikum i gimnazjum. Zawiera wiedzę (lektury, epoki, gramatyka, ortografia, interpunkcja) i pozwala rozwijać kluczowe umiejętności: pisanie wypracowań, czytanie ze zrozumieniem, analiza tekstów. Pozwala się przygotować do matury ustnej i matury pisemnej z języka polskiego poprzez ćwiczenia, zadania i wzorcowe rozwiązania zadań egzaminacyjnych.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia SQL Excel »

  Na stronie internetowej firmy Langolian użytkownicy znajdą profesjonalne kursy i szkolenia z programów pakietu Microsoft Office. W naszej obszernej ofercie są między innymi szkolenia Excel dla początkujących, Excel dla średnio zaawansowanych oraz Excel dla zaawansowanych ze wstępem do VBA. Dodatkowo oferujemy naszym uczestnikom szkolenia statystyczne w Excelu. Użytkownikom poruszającym się swobodnie w środowisku Excel proponujemy bardziej zaawansowane kursy z programowania w języku Visual Basic for Applications VBA, dostępne również na różnych poziomach zaawansowania i dopasowane do umiejętności i wiedzy osób biorących udział w kursie. Kolejną kategorię stanowi szkolenie z baz danych Access na którym uczestnik pozna m. in. sposób projektowania baz danych, tworzenie, modyfikowanie i usuwanie tabel, tworzenie formularzy i raportów czy współpracę MS Access z innymi bazami danych. W ofercie szkolenia dostępne są także kursy MS Project. Po odbytym szkoleniu MS Project uczestnik potrafi tworzyć optymalny harmonogram zadań i gospodarować jego zasobami. Szkolenia realizowane są w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i innych miastach na terenie Polski. Szczegóły dotyczące kalendarium szkoleń, programów oraz liczne listy referencyjne znajdą Państwo w witrynie www Langolian. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »