E-learning - nauka przez internet - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

E-learning - nauka przez internet

E-learning często utożsamiany jest z nauką XXI wieku. Niewątpliwie coraz częściej forma nauki za pomocą platform edukacyjnych wkracza na uczelnie wyższe i pomaga szkolić pracowników w firmach. Warto zapoznać się z tym, co za kilka lat wkroczy w nasze życie na dobre.

Szczegóły strony www.elms.com.pl:

Podlinkuj stronę www.elms.com.pl:

E-learning - nauka przez internet

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 169 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 36 Odwiedziny googlebot 324

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy i szkolenia wideo online »

  eMentor to nowoczesna platforma edukacyjna, na której znajdziesz kursy i szkolenia wideo online, tworzone wyłącznie przez ekspertów. Posiadamy kursy nauki tańca (walc angielski, wiedenski, samba, rumba, salsa, tango, cha cha), gry na instrumentach (gitara, akordeon, flet, fortepian), kursy komputerowe (programowanie C++, Java, Pascal) oraz szereg kursów hobbystycznych (tresura psa, bilard, sztuczki magiczne, nauka pływania, survival). Wszystkie kursy są dostępne online, bez dodatkowych kosztów przesyłki! Z kursami wideo uczysz sie szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy kurs - Kierownik Wycieczek »

  Internetowy Kurs na Kierownika Wycieczek. Kierownik Wycieczek-nauka bez dojeżdżania, wygodnie i szybko przejdziesz cały kurs i otrzymasz dyplom Kierownika Wycieczek.Internetowy kurs- Kierownik Wycieczek, dyplom Kierownika Wycieczek.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • DlaMózgu - ćwiczenia na pamięć »

  Najnowsze informacje na blogu serwisu Dla Mózgu. Poznaj ciekawe techniki pamięciowe, trenuj poprzez gry logiczne online. Serwis promonuje również skuteczne ćwiczenia na pamięć, ćwiczenia na koncentrację, tajniki inteligencji i logiki. Tutaj można dowiedzieć się, jak się szybko uczyć! Blog pozwala śledzić najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne kursy IT- szybka nauka w domu »

  Oferujemy profesjonalne kursy IT z obsługi przeróżnych programów, dzięki czemu klienci mają możliwość zdobycia wiedzy w sposób łatwy i przyjemny nie wychodząc z domu i w czasie jaki im odpowiada. Najpopularniejsze kursy prowadzone przez nas obejmują obsługę np. Joomla, Wordpress, Photoshop, InDesign, HTML5, CSS3, cięcie i kodowanie psd i wiele innych.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskich słówek za pomocą zestawów zawierających wymowę native speakera i obrazki »

  lingmax.eu to serwis wspomagający szybkie poznawanie, powtarzanie i zapamiętywanie angielskiego słownictwa online i offline. Nauka angielskich słówek odbywa się poprzez tworzenie własnych, indywidualnych zestawów słówek oraz korzystanie z dostępnych w serwisie gotowych zestawów tematycznych. Każdy z ponad 350 zestawów zawiera wymowę native speakera (mp3) i obrazki ilustrujące słówka. Nauka odbywa się w trybie krok po kroku lub pokaz slajdów. Uczący się może ściągnąć do offline wybrane zestawy i wstawić do nich własną grafikę, co wzmocni proces kojarzenia i zapamiętywania angielskich słówek. Z zawartości pobranej do pracy w trybie offline Użytkownik może korzystać dożywotnio. Ponadto w serwisie znajdują się specjalnie przygotowane skojarzenia, czyli "małe historie", które pomagają w zapamiętaniu przedstawianego słówka.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Unitive Coaching - treningi rozwoju kompetencji »

  Firma Unitive COaching oferuje profesjonalne warsztaty rozwoju kompetencji pracowników firm, organizacji i klientów indywidualnych. Moduły szkoleniowe zawierają wiedzę z obszaru budowania relacji, komunikacji, wyznaczania celów, radzenia sobie ze stresem, umiejętnościami interpersonalnymi. W ofercie również sesje life coaching i business coaching oraz kompleksowa sesja Unitive Coaching Session. Dla każdego, kto chce wypromować siebie jako markę osobistą, lub firmową, firma prowadzi usługę personal branding.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs i egzamin do rad nadzorczych »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta innowacyjnego kurs przygotowującego do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.Oprócz płatnej oferty szkolenia do rad nadzorczych na stronie umieściliśmy wiele informacji o egzaminie do rad nadzorczych, pytań i odpowiedzi o kurs i egzamin a także bezpłatne materiały i referencje wystawione nam przez naszych klientów, którzy są już po egzaminie dla członków rad nadzorczych.Dzięki innowacyjnemu i efektywnemu opracowanemu przez nas sposobie nauki, skuteczność przygotowania jest kilkukrotnie wyższa niż na tradycyjnym kursie, zdawalność naszych klientów za pierwszym podejściem wynosi ponad 95 %. Zdawalność za pierwszym podejściem po tradycyjnym kursie stacjonarnym to tylko 20%.Egzamin składa się z pisemnego testu wielokrotnego wyboru. Na teście jest 150 pytań, a czas na odpowiedzi to 150 minut. Za prawidłową odpowiedź otrzymujemy 1 punkt, za błędną odpowiedź bądź jej brak 0 punków. W ciągu 1-2 godzin po skończeniu testu ogłaszane są wyniki. Test zalicza osoba, która uzyskała co najmniej 100 punktów.Osoba która zaliczyła część testową uprawniona jest do przystąpienia do części ustnej, na której jest sprawdzana wiedza i predyspozycja. Część ustna składa się zazwyczaj z 3-4 pytań przed 3 osobową komisją i odbywa się w ten sam dzień co część testowa.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Orso bhp »

  Usługi oraz szkolenia z zakresu bhp, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie bhp, prawa pracy, kadr, haccp oraz ochrony przecipożarowej. Skorzystanie z usług firmy gwarantuje Państwu pełen zakres doradztwa w świetle obowiązujących przepisów bhp i prawa pracy. Realizujemy szkolenia także tzw.metodą elearningową (szkolenia na odległość).

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia SQL Excel »

  Na stronie internetowej firmy Langolian użytkownicy znajdą profesjonalne kursy i szkolenia z programów pakietu Microsoft Office. W naszej obszernej ofercie są między innymi szkolenia Excel dla początkujących, Excel dla średnio zaawansowanych oraz Excel dla zaawansowanych ze wstępem do VBA. Dodatkowo oferujemy naszym uczestnikom szkolenia statystyczne w Excelu. Użytkownikom poruszającym się swobodnie w środowisku Excel proponujemy bardziej zaawansowane kursy z programowania w języku Visual Basic for Applications VBA, dostępne również na różnych poziomach zaawansowania i dopasowane do umiejętności i wiedzy osób biorących udział w kursie. Kolejną kategorię stanowi szkolenie z baz danych Access na którym uczestnik pozna m. in. sposób projektowania baz danych, tworzenie, modyfikowanie i usuwanie tabel, tworzenie formularzy i raportów czy współpracę MS Access z innymi bazami danych. W ofercie szkolenia dostępne są także kursy MS Project. Po odbytym szkoleniu MS Project uczestnik potrafi tworzyć optymalny harmonogram zadań i gospodarować jego zasobami. Szkolenia realizowane są w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i innych miastach na terenie Polski. Szczegóły dotyczące kalendarium szkoleń, programów oraz liczne listy referencyjne znajdą Państwo w witrynie www Langolian. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.solv.co.pl »

  Pomyśl o wizerunku swojej firmy w sieci. Pozwól onleleźć się w mnogości innych propozycji w wyszukiwarkach internetowych. Nasz zespół składa się z fachowców w różnych obszarach związanych z promowaniem sieciowym. Od wielu lat pomagamy kilentom zaistnieć w internecie, robiąc wszystko aby internauci w docieraniu do wykonawcy trafili na stronę naszego Klienta. Spośród mnogości zagadnień którymi się zajmujemy, znajdują się takie jak pozycjonowanie, tworzenie serwisów www, marketing społecznościowy.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »