Podkategoria: ELearning - strona 10 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

ELearning Podkategoria: ELearning

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Niemiecki tłumacz i nauczyciel »

  Tłumacz języka nemieckiego przetłumaczy dla Państwa online, rzetelnie, sumienie i terminowo teksty z wielu dziedzin, a w szczególności z: księgowość, ekonomia, marketing, rolnictwo i ochrona środowiska, technika oświetleniowa, turyskyka i hotelarstwo, strony WWW, i inne. Zapraszam do wysłania tekstu do darmowej wyceny. Odpowiedź na maila i podanie kosztów następuje w ciągu ciągu kilku godzin. Przy większej ilości tekstu możliwe sa korzystne rabaty.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne kursy IT- szybka nauka w domu »

  Oferujemy profesjonalne kursy IT z obsługi przeróżnych programów, dzięki czemu klienci mają możliwość zdobycia wiedzy w sposób łatwy i przyjemny nie wychodząc z domu i w czasie jaki im odpowiada. Najpopularniejsze kursy prowadzone przez nas obejmują obsługę np. Joomla, Wordpress, Photoshop, InDesign, HTML5, CSS3, cięcie i kodowanie psd i wiele innych.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - słówka, wyrażenia, zwroty »

  Serwis MoreWords wspomaga naukę najczęściej używanego słownictwa angielskiego. Zawiera interaktywny zeszyt słówek z czterema rodzajami testów oraz wymową. Znajdziemy w nim listy, tabele, gry słowne, łamigłówki oraz wiele pomocnych dodatków. Serwis przeznaczony jest dla osób, które uczą się języka angielskiego samodzielnie, w szkołach lub na kursach, zamierzających uporządkować swoją wiedzę i umiejętności w zakresie najczęściej używanych słów, wyrażeń i zwrotów. Materiał językowy to ponad 5000 pozycji podzielonych na 20 grup tematycznych. Poziom w zakresie od „zera” do średniego zaawansowania (A1-B2). Serwis został stworzony i jest prowadzony przez osoby posiadające pełne kwalifikacje i duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego z wykorzystaniem technologii informatycznych.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskich słówek za pomocą zestawów zawierających wymowę native speakera i obrazki »

  lingmax.eu to serwis wspomagający szybkie poznawanie, powtarzanie i zapamiętywanie angielskiego słownictwa online i offline. Nauka angielskich słówek odbywa się poprzez tworzenie własnych, indywidualnych zestawów słówek oraz korzystanie z dostępnych w serwisie gotowych zestawów tematycznych. Każdy z ponad 350 zestawów zawiera wymowę native speakera (mp3) i obrazki ilustrujące słówka. Nauka odbywa się w trybie krok po kroku lub pokaz slajdów. Uczący się może ściągnąć do offline wybrane zestawy i wstawić do nich własną grafikę, co wzmocni proces kojarzenia i zapamiętywania angielskich słówek. Z zawartości pobranej do pracy w trybie offline Użytkownik może korzystać dożywotnio. Ponadto w serwisie znajdują się specjalnie przygotowane skojarzenia, czyli "małe historie", które pomagają w zapamiętaniu przedstawianego słówka.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Top Focus - szkolenia i dofinansowania dla: niewidomi i niedowidzący »

  TOP FOCUS zrodził się z entuzjazmu i odwagi oraz chęci pokonania barier, jak również z chęci stworzenia innowacyjnego podejścia do szkoleń. Prowadzimy szkolenia dla osób niewidomych i niedowidzących z zakresu: Obsługa komputera, Języki obce, Kompetencje społeczne, Emisja głosu. Prowadzimy również szkolenia z programy Aktywny Samorząd. Zajmujemy się również pozyskiwaniem dofinansowania dla osób niewidomych.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Online »

  W EduEdu postawilismy na jakość i metodologię nauczania języka online. Wg nas kurs angielskiego powinien być ciekawym i przyjemny doświadczeniem. Dzięki naszej innowacyjnej i multimedialnej platformie nie tracisz cennego czasu w korkach dojeżdżając na zajęcia w szkole językowej. EduEdu – to szkoła językowa dostępna dla Ciebie z każdego miejsca na świecie. Nigdy też nie opuszczasz zajęć, ponieważ każda lekcja jest nagrywana i możesz w dowolnej chwili obejrzeć ją logując się do indywidualnego Panelu Ucznia.Zapraszamy na kursy grupowe i indywidualne, angielski w podróży (Travel) i kursy biznesowe (business english)

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Internetowy- Animator Sportu i Rekreacji. Kurs Orliki. »

  Kurs- Animator Sportu i Rekreacji. Pierwszy Internetowy kurs dla Animatorów Sportu i Rekreacji. Zapisz się na kurs na Animatora Sportu i Rekreacji. Kurs Orliki.Kurs - animator. Pierwszy Internetowy kurs dla Animatorów Sportu i Rekreacji. Zapisz się na kurs na Animatora Sportu i Rekreacji. Zapisz się na Animatora Sportu i Rekreacji. Pierwsze w Polsce Internetowe kursy dla Animatorów Sportu i Rekreacji.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy internetowe - netAkademia »

  Portal internetowy netAkademia.pl specjalizuje się w kursach i szkoleniach online, takich jak szkolenia biznesowe, personalne, językowe, NLP, pierwszej pomocy, coaching, negocjacyjne, asertywności, obsługi klienta i wiele innych.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Teach Me Polish: Polski dla Cudzoziemców »

  aZainteresował Cię język polski i chciałbyś bliżej go poznać? Jedziesz studiować w Polsce, potrzebujesz jednak przyuczyć się polskiego języka? Witaj na Teach me Polish – polskie kursy dla obcokrajowców zarówno online jak i w Poznaniu. Stawiamy na naukę słownictwa i zwrotów używanych w życiu codziennym. W dydaktyce używamy wielu nowoczesnych metod nauczania, które każdą lekcje czynią interesującą. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą na www.teachmepolish.pl. Przekonaj się iż warto na nas postawić!

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dydaktyczne, szkolne - EduSklep »

  Sklep internetowy EduSklep oferuje bogaty wybór pomocy naukowych, dydaktycznych i szkolnych, a także wyposażenie szkół i przedszkoli. Oferuje asortyment do wszystkich typów zajęć dla szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i wyższych.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pozycjonowania »

  Akademia SEO specjalizuje się w szkoleniach z optymalizacji SEO stron w Google.
  W trakcie szkoleń omawiane są zagadnienia związane z różnicą w wynikach wyszukiwarki, wybór słów kluczowych, optymalizacja strony www, działania na rzecz tworzenia przyjaznych linków, analizowania stron konkurencji. Szkolenie urozmaicone jest również w ćwiczenia. Przez miesiąc trenowany ma prawo także do bezpłatnych konsultacji.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak wykorzystać narzędzia marketingowe w MLM oraz szkoleniach i stworzyć własną markę? »

  Dowiesz się tutaj jak wykorzystać narzędzia marketingowe w MLM i szkoleniach oraz jak wypromować swój biznes MLM i pozyskać więcej partnerów. Poznasz również metody, które pozwolą Ci szybko i skutecznie zbudować wizerunek w mediach społecznościowych typu Facebook i sprawić, że zaczniesz przyciągać do siebie klientów.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs elearnig Excel, kurs Excel online, kurs Excel zdalny »

  Zapraszamy na szkolenia zdalne Excel. Profesjonalne szkolenia elearningowe Excel pozwalają bez wychodzenia z domu bardzo dobrze opanować Ms Excel. W trakcie szkolenia nie będziesz jedynie miał do czynienia z bezdusznymi filmami prezentującyni zagadnienia Ms Excel, lecz możesz do każdego wykładu pobrać zadania, wykonać je i wysłać do opiekuna szkolenia, który je poprawi i odnotuje jako prawidłowo wykonane. Wszystkie Twoje postępy będą widoczne w dzienniku, a wykonanie 60% zadań będzie skutkowało otrzymaniem certyfikatu ukończenia szkolenia.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Excel, szkolenia Excel VBA w całej Polsce »

  Oferujemy profesjonalne kursy Excel dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Szkolenia Excel prowadzimy w całej Polsce na naszym sprzęcie i oprogramowaniu lub na sprzęcie klienta.Kurs Excel a stacjonarny realizujemy w Krakowie w naszych salach lub w Warszawie. Szkolenia Excel obejmują wszystkie grupy zawodowe i poziomy Excela. Kurs zaawansowany i podstawowy są realizowane przez cały rok przez doświadczonych trenerów z wyjątkowymi referencjami.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy projektowania stron www, szkolenia informatyczne »

  Zapisz się na kursy komputerowe najwyższej jakości. Profesjonalny kurs komputerowy, projektowania stron www dla firm, instytucji, osób fizycznych. Kursy projektowania stron www realizujemy w całej Polsce na naszym sprzęcie i oprogramowaniu Szkolenia projektowania stron www stacjonarne realizujemy w Krakowie. Szkolenia są realizowane na wszystkich poziomach dla tych, którzy chcą projektować strony w HTML CSS i dla programistów w PHP. Umiejętności, które nabędziesz pozwolą ci zapewne zdecydowanie poprawić efektywność twojej pracy i tworzyć dowolne strony www.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online - nauka słówek i gramatyki, dużo ćwiczeń »

  Ucz się angielskiego zupełnie za darmo na znamangielski.com. Naucz się setek przydatnych słów i zwrotów robiąc interaktywne ćwiczenia. Przygotuj się do egzaminu gimnazjalnego, matury lub FCE. Skorzystaj z licznych wyjaśnień, tabel i porad językowych. Pośmiej się z żartów tłumaczeniowych. Zobacz jakie testy gramatyczne rozwiązują studenci filologii angielskiej. Każdy uczący się angielskiego znajdzie tu coś dla siebie.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy kurs HTML 5 i CSS 3 »

  Strony WWW są nader istotnym elementem naszego życia.Stworzenie atrakcyjnej i nowoczesnej strony internetowej jest bardzo czasochłonne oraz wymaga specjalistycznej wiedzy.Wobec tego utworzony został bezpłatny kurs z CSS3 oraz HTML5, którego autor stara się w łatwy i zrozumiały sposób przedstawić problematykę tych języków. Rozpoczynając od tego czym są te języki, oraz kończąc na działaniu poszczególnych elementów.Bezpłatny kurs z CSS3 i HTML5 został stworzony zgodnie z najnowszymi standardami dotyczącymi tych języków.Mnóstwo różnych spraw dotyczących HTML 5 i CSS 3, znajdziesz na tym darmowym kursie.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neolingua - Szkoła Językowa przez Internet! »

  Neolignua to najlepsza dla Ciebie szkoła Językowa, gdzie nauczysz się języka przez Internet! Język Angielski, język niemiecki, język chiński, hiszpański, francuski, polski dla obcokrajowców i wiele innych!
  Przekonaj się jak wygodna, łatwa i przyjemna jest nauka języka online przez Skype!
  Posiadamy świetnych lektorów, native speakerów, wykonujemy także tłumaczenia.
  Promocje dla małych grup!
  Nie wahaj się, sprawdź naszą ofertę - będziesz w pełni usatysfakcjonowany!

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Złote Kursy - nauka przez internet »

  Strona internetowa dzięki której użytkownik może nauczyć się obsługi oprogramowania komputerowego. Strona oferuje szkolenia z Excela, Accessa, Worda, PowerPointa i Outlooka. Nauka wygląda tak, że uczestnik słucha i ogląda nagrania video, które demonstrują jak obsługiwać dany program. Filmy zawierają także mnóstwo ćwiczeń. Każda osoba, w każdym wieku może skorzystać z tych kursów, nie ważne czy jest się kimś początkującym lub zaawansowanym.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na Instruktora Nordic Walking »

  Pierwszy w Polsce kurs na instruktora nordic walking online. Ukończenie kursu pozwala na zwiększenie kwalifikacji i prowadzenie profesjonalnych treningów nordic walking. Każdy uczestnik kursu, po zakończeniu dostaje certyfikat na podstawie którego może prowadzić zajęcia ruchowe nordic walking.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: ELearning

ELearning - nowa strona:

Adres: