Podkategoria: ELearning - strona 6 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

ELearning Podkategoria: ELearning

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Najlepsi korepetytorzy w Twojej okolicy »

  Korepetycje.edu.pl to serwis gromadzący ogłoszenia korepetycji, które za darmo mogą dodawać zarówno korepetytorzy, jak i uczniowie. W portalu korepetycje.edu.pl korepetytorzy tworzą profile, w których prezentują swoje wykształcenie oraz umiejętności. Osoby, które szukają korepetycji np. z matematyki lub angielskiego mogą dodać ogłoszenie lub przeglądać profile korepetytorów. Serwis korepetycje.edu.pl jest łatwy w obsłudze, korzystając z możliwości zawężenia przedmiotowego szybko znajdziecie korepetycje z przedmiotów ścisłych tj. matematyka, chemia fizyka, przedmiotów humanistycznych lub języków obcych. Z serwisem korepetycje.edu.pl przygotowanie do egzaminów i matury będzie dużo prostsze.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego legionowo »

  Zapraszamy do mobile ENGLISH! Z naszą pomocą nauczysz się angielskiego skutecznie i profesjonalnie. Zatrudniamy tylko najlepszych, dzięki czemu efekty nauki są natychmiastowe.Zajęcia mają miejsce w domu klienta – to lektorzy dojadą do Ciebie. Oszczędzisz czas i będziesz czuł się swobodnie. Ponadto, zapewniamy wszystkie podręczniki i pomoce niezbędne do nauki języka angielskiego. Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Już teraz szlifuj umiejętności i dołącz do rzeszy zadowolonych klientów. Przygotowujemy do egzaminów, uczymy języka biznesowego i prowadzimy zajęcia z native speakerami.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany dystrybutor Solidworks »

  CNS Solutions, autoryzowany dystrybutor oprogramowania SolidWorks oferuje pełen pakiet licencji na programy z rodziny SolidWorks. Dodatkowo w ofercie firmy znajduje się pełen wachlarz usług, szkoleń oraz materiałów dotyczących projektowania CAD a w szczególności oprogramowania SolidWorks

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moto-Sapa Centrum Szkoleniowe »

  Moto-Sapa Centrum Szkoleniowe

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy kurs angielskiego »

  Zapraszam na stronę poświęconą nauce języka angielskiego! Dzięki temu kursowi bez problemu przyswoisz sobie język angielski! Kurs jest innowacyjny ponieważ zawiera profesjonalnie zrobione nagrania słownictwa dzięki czemu nauka jest bardzo przyjemna i szybka! Kurs został stworzony przez lektora języka angielskiego. Zawiera także ćwiczenia i odpowiedzi do ćwiczeń. Warto się uczyć angielskiego ponieważ zwiększa szansę na uzyskanie lepszej pracy!

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PracowityPortal.pl »

  Strona poświęcona tym, którzy chcą się rozwijać biorąc udział w szkoleniach stacjonarnych, kursach online, szkoleniach przez internet. Bogata oferta szkoleń i ciekawe artykuły dotyczące rozwoju osobistego. Wkrótce także dział poświęcony szkoleniom dedykowanym. U nas znajdziesz kursy internetowe z języków obcych (niemiecki, angielski, hiszpański), zarządzania, umiejętności osobistych, prawa i innych. Na www.pracowityportal.pl przybywa także szkoleń otwartych stacjonarnych. Prowadzimy również szkolenia dla firm (w tym w formule e-learning) i kursy językowe dla dzieci.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching i szkolenia dla firm »

  COACHING: Prowadzimy coaching jako szkolenia dla menedżerów, którzy chcą stosować coaching w zarządzaniu. Zachęcamy coachów, menedżerów oraz tych, którzy studiują coaching do skorzystania z Coaching online.
  SZKOLENIA DLA FIRM: Prowadzimy szkolenia z zakresu coachingu, zarządzania i przywództwa oraz kompetencji pracowników i zespołów. W ramach oferty szkolenia proponujemy także warsztaty Wykorzystanie psychologii sportu w zarządzaniu.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Huny Online »

  Strona poświęcona hawajskiej pozytywnej filozofii skutecznego działania: Duch Aloha - pełne radości (oha) dzielenie się (alo) życiową energią (ha) w chwili obecnej (alo). Ho'omanamana - celowe generowanie mocy, ukierunkowanego wpływu na siebie, ludzi, świat. Ho'oponopono - czynienie spraw słusznymi, harmonijnymi, zrównoważonymi. "Tajemnica" Huny polega na tym, że całe życie (ha) jest współgraniem między aktywną (hu) i pasywną (na) energią. Myśli (una) tak wpływają na te energie, że przeżycia i doświadczenia (hua) zmieniają się.
  Szkolenia i warsztaty Piotra Jaczewskiego.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekorepetycje »

  Co można zrobić, by rozwiązać problem z nauką fizyki? Trudne zadania tekstowe śnią Ci się po nocach i nadal nie umiesz ich rozwiązać a egzamin blisko? Poszukaj korepetytora jest to prosty i niedrogi sposób na rozwiązania Twojego problemu z fizyką. Fizyka na pewno nie jest łatwym przedmiotem. Korepetycji udzielają najczęściej studenci, ale nie brak też wśród korepetytorów doświadczonych pedagogów. Jeśli szukasz korepetytora wystarczy codzienna gazeta i dział z ogłoszeniami. Tam na pewno znajdziesz kogoś, kto będzie umiał Ci pomóc. Korepetycje nie są drogie choć należy liczyć się z pewnym wydatkiem. Korepetytor może uczyć Cię Twoim w domu, ale też i w każdym innym wspólnie ustalonym miejscu. Dla posiadających komputer i dostęp do internetu mamy inną ofertę- ekorepetycje. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich uczniów, którzy dysponują niewielką ilością wolnego czasu. Ekorki zawsze odbywają się w domu, nigdzie nie trzeba wychodzić, by z nich skorzystać. Ekorepetycje są znacznie tańsze od tradycyjnych, ponieważ nikt nie ponosi dodatkowych kosztów na przykład związanych z dojazdem. Jak widać zawsze jest wyjście z trudnej szkolnej sytuacji. Fizyka wcale nie musi być koszmarem, wystarczy poprosić o pomoc korepetytora i problem przestaje istnieć. Wystarczy tylko zadzwonić.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Platforma Testów »

  Profesjonalne testy psychologiczne dla biznesu: działów HR, firm szkoleniowych, psychologów, trenerów, coachów, szkoleniowców. Testy psychologiczne opracowane przez zespół psychologów-psychometrów pod superwizją naukową Kierownika Specjalizacji Psychometria Stosowana Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego przy współudziale ekspertów-praktyków biznesu -Dyrektorów HR. Dla klientów biznesowych oferujemy narzędzie psychometryczne-Psychometrica, a dla klientów indywidualnych testy online.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Gliwice »

  Na stronie mobile ENGLISH Gliwice znajduje się opis oferty szkoły językowej. W ramach usług mobile English znajdują się kursy z angielskiego i innych popularnych języków. Lekcje odbywają się w domu klienta, gdzie lektor przyjeżdża z potrzebnymi materiałami. Szkołą oferuje zajęcia dla biznesmenów, jak i uczniów gimnazjum, czy liceum.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy kurs na Rezydenta »

  Pierwszy Internetowy kurs dla Rezydentów. Zapisz się na kurs na Rezydenta.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gitgra - zagraj na gitarze znane przeboje »

  Zobacz jak zagrać znane polskie i zagraniczne utwory na gitarze. Na blogu znajdują się filmiki wideo dzięki którym nauczysz się jak zagrać konkretny utwór. Pod każdym filmikiem znajdziesz chwyty na gitarę oraz wszystkie inne informacje, które są niezbędne do zagrania piosenki.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do angielskiego »

  Strona poświęcona komputerowo wspomaganym metodą nauki języka angielskiego. Opisuje programy organizujące powtórki materiału dla użytkownika. Porównuje programy, pomaga podjąć decyzje z którym programem nauka będzie najbardziej efektywna.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej - Studia Online »

  Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie koło Otwocka została powołana decyzją Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 listopada 2002 r. Tą samą decyzją wpisano WSGE do rejestru niepaństwowych uczelni zawodowych pod numerem 115.

  Od początku istnienia Uczelnia kształci na studiach pierwszego stopnia na kierunkach: Administracja, Pedagogika, Zarządzanie, Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz Ochrona Środowiska. W 2008r uczelnia otrzymała zgodę na uruchomienie i prowadzenie studiów drugiego stopnia na kierunku Pedagogika. WSGE prowadzi studia w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym oraz studia online. Jako jedna z niewielu uczelni w województwie mazowieckim posiada uprawnienia do nauczania na studiach magisterskich na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Studia podyplomowe na WSGE finansowane sa ze środków unijnych.

  Uczelnia stała się członkiem międzynarodowego stowarzyszenia uczelni wyższych z Europy Środkowej i Wschodniej C.I.R.C.E.O.S.

  Uczelnia, jako pracodawca zatrudnia około osiemnastu profesorów doktorów habilitowanych, dwudziestu ośmiu adiunktów oraz asystentów i pracowników administracyjnych.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • English Bay- nowoczesna szkoła języka angielskiego »

  English Bay to najnowocześniejsza szkoła języka angielskiego w woj. lubuskim. Oferujemy kursy języka angielskiego metodą blended learning. W English Bay uczymy się korzystając z platformy e-learningowej. Podczas kursów słuchacze wykonują ćwiczenia na monitorze Multi Touch. Dzięki platformie e-learningowej zajęcia są interaktywne a kursanci mają dostęp do materiałów 24h. Na stronie naszej szkoły językowej znajdziesz zawsze aktualne informacje o rabatach.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Internetowy - Animator »

  Kursy stacjonarne na Animatorów Czasu Wolnego
  - internetowy kurs na Animatora Czasu Wolnego jest tańszy od kursu stacjonarnego
  - uczysz się w domu, więc nie tracisz czasu na dojazdy
  - uczysz się kiedy chcesz, gdzie chcesz i ile chcesz
  - otrzymujesz ciągły dostęp do wszystkich materiałów
  - poznasz wiedzę praktyków – nie teoretyków
  - kurs jest banalnie prosty w obsłudze

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z angielskiego przez internet »

  e-perfectum.pl – oferuję naukę języka angielskiego przez Skype.
  Oferowane przez nas usługi skierowane są do osób, które cenią sobie swój czas i chcą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe o umiejętności sprawnego komunikowania się w języku angielskim. Zajęcia są prowadzone indywidualnie o dogodnych dla uczącego się godzinach co wraz z możliwością nauki przez internet sprawia, że angielski jeszcze nigdy nie był tak łatwo dostępny. Dzięki skorzystaniu z naszych usług możesz zaoszczędzić do 3 godzin swojego czasu względem zajęć prowadzonych w tradycyjny sposób.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu »

  Szkoła językowa we Wrocławiu oferuje zwłaszcza kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu. Uczymy z przyjemnością i dla przyjemności już od najmłodszych lat. Lata doświadczenia w pracy z dziecmi i młodzieżą.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku - język angielski dla każdego »

  Strona po angielsku poświęcona jest różnym aspektom języka angielskiego. Zawiera ona materiały z różnych zakresów i dziedzin, podzielone na cztery grupy: krótkie formy wypowiedzi po angielsku, długie formy wypowiedzi po angielsku, słówka i zwroty po angielsku, oraz gramatyka języka angielskiego. Każdy z tych działów zawiera odpowiadające mu materiały. W krótkich formach wypowiedzi znajdują się informacje na temat pisania ogłoszeń, zaproszeń, notatek, pocztówek i emaili po angielsku oraz ich przykłady. Długie formy wypowiedzi zawierają informacje na temat pisania listów, rozprawek, opisów, charakterystyk, opowiadań i recenzji po angielsku wraz z przykładami. Dział słówka i zwroty zawiera słówka i zwroty zebrane w grupy tematyczne. Część gramatyka angielska zawiera różne zagadnienia gramatyki angielskiej, począwszy od czasów, przez zagadnienia takie jak strona bierna lub mowa zależna, na okresach warunkowych kończąc. Każdy, zaawansowany czy początkujący znajdzie na tej stronie coś dla siebie, lecz najprzydatniejsza jest ona dla osób początkujących oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, z racji licznych wypracowań po angielsku. W miarę upływu czasu strona będzie rozbudowywana i powiększana o nowe zasoby przykładowych wypracowań.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: ELearning

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'oponopono', 'coaching', 'business coaching', 'przywództwo', 'doradztwo', 'szkol' at line 1