Podkategoria: ELearning - strona 7 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

ELearning Podkategoria: ELearning

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • Zadania z fizyki z video rozwiązaniami »

  Serwis e-learningowy zawierający zadania z fizyki wraz z video rozwiązaniami dla uczniów, maturzystów i studentów.

  Serwis zawiera wszystkie zadania z arkuszy maturalnych z fizyki dla poziomu podstawowego i rozszerzonego oraz setki innych zadań z każdego działu. Na stronie także tabele wzorów przedstawiające analogie między polem elektrostatycznym a polem grawitacyjnym oraz analogie między ruchem postępowym a obrotowym.

  Dla uczniów dostępne także aplikacje pomocne przy rozwiązywaniu zadań, w tym aplikacja on-line do rysowania wykresów oraz aplikacja do wyznaczania przyspieszenie i sił naciągu nici w maszynie Atwooda.

  Rozwiązuj zadania z fizyki z takich działów jak kinematyka, dynamika, termodynamika, prąd stały czy pole magnetyczne. Jeśli potrzebujesz zadania z optyki, fizyki kwantowej czy jądrowej, to też takie tutaj znajdziesz. Ucz się fizyki za darmo i poznawaj prawa rządzące przyrodą!

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-learning »

  Firma LearnUp Sp. z o.o. to nowoczesna technologia wspierająca realizację celów biznesowych organizacji. Świadczy usługi z zakresu e-learnigu i blended learningu, dostarcza platformę e-learningową oraz inne usługi w modelu SaaS, z przewagą rozwiązań merytorycznych nad informatycznymi. Oferuje wiedzę w zakresie pozyskiwania środków unijnych na projekty e-learningowe. Jakość działań LearnUp podkreślają zadowoleni klienci oraz znane marki. Na stronie można zapoznać się z referencjami od klientów takich firm jak: Solar, Vision Express, Almirall, Baxter, A-T SA i wiele innych.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • NLP Mentor | Strona o NLP, rozwój osobisty »

  Serwis NLP Mentor powstał w celu powszechnego udostępniania informacji i wiedzy na temat jakim jest programowanie neurolingwistyczne. Jest to chyba jeden z pierwszych serwisów udostępniający taką wiedzę szerszemu gronu odbiorców. Jeszcze do niedawna ta wiedza była dostępna tylko i wyłącznie dla wybranych, którzy byli w stanie zapłacić za nią spore pieniądze. Wiedza będzie rozwijana w formie wpisów na blogu, wpisów na forum oraz na webinarach. Zapraszamy do subskrybowania naszego serwisu!

  Jeżeli chcesz jak najwięcej skorzystać z wiedzy zawartej w serwisie po przeczytaniu każdego z postów przemyśl go i sprawdź w praktyce zawartą tam wiedzę. Jeżeli czegoś nie rozumiesz zadaj pytanie na forum bądź napisz do nas wiadomość.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Macierze i liczby zespolone - e-learning: filmy wideo, przykłady i zadania »

  OrzelzMatmy.pl - e-learning z algebry liniowej i analizy matematycznej. Nauka on-line do kolokwium czy egzaminu z matematyki wyższej: wygodnie, tanio i skutecznie. Filmy video z wyjaśnieniem teorii, przykładami i rozwiązaniami zadań krok po kroku. Macierz jednostkowa, diagonalna, mnożenie macierzy czy liczby zespolone to jedne z zagadnień, które są wyjaśnione w serwisie w prosty i zrozumiały sposób. Powtórki materiału z matematyki na poziomie szkoły średniej, wzory i porady jak się uczyć. Redaktorem strony jest zawodowy matematyk z ponad 2-letnim doswiadczeniem dydaktycznym w pracy na uczelni wyższej.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szkolenia e-learning egzamin online »

  Kursy i szkolenia e-learningowe z egzaminem on-line certyfikat ukończenia kursu i szkoleń edukacja przez internet, treningi, szkoła online, Unia Europejska, UE-EFS dla bezrobotnych nowa praca, kształcenie na odległość przez internet, MEN Ministerstwo Edukacji Narodowej warsztaty, seminaria, praktyki staże, ważne informacje i pomoc dla absolwentów.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szkolenia e-Learning edukacja online w komputerze »

  Kursy szkolenia online przez internet zdalne z komputerem: e-Learning studia i szkoła, nauka nie tylko dla studentów, treningi umysłowe, warsztat, seminarium doszkalanie biznesowe i zawodowe korespondencyjny kurs o każdej porze 24 !

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia w domenie szkolenia.nf.pl to zdecydowanie największa i najbardziej aktualna baza szkoleń na rynku szkoleń, dostępnych w internecie. Szkolenia darmowe, szkolenia EFS, unijne, dla firm i użytkowników indywidualnych. Zapraszamy serdecznie wszystkich żądnych wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MegaMatma - Matematyka - rozwiązane zadania, przykładowe klasówki, egzaminy maturalne. »

  Dzięki MegaMatmie, mówiąc żartobliwie - matma stanie się łatwa. Portal skierowany jest do młodzieży, rodziców i nauczycieli. Tworzony przez wysokiej klasy specjalistów od matematyki, autorów podręczników i recenzentów książek. Gwarantujemy rzetelną wiedzę opartą na podstawach programowych. Nie wychodząc z domu, można przygotować się do lekcji, poznać rozwiązania zadań, nauczyć się do klasówki czy kolokwium.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Webcomm - webinar, webcast, webconferencja w szkoleniach i marketingu »

  Webcomm specjalizuje się w marketingu z użyciem webinarów i webconferencji, synchronicznych szkoleniach e-learningowych, rozwiązaniach do pracy w wirtualnych zespołach.
  Pomożemy Ci wykorzystać webinary, webconferencje, webcasty w działaniach marketingowych i sprzedażowych w Twojej firmie. Dobieramy oprogramowanie i szkolimy jak prowadzić webinary.
  Prowadzimy także szkolenia dla menadżerów i pracowników wirtalnych zespołów nt. pracy zdalnej, dostarczamy oprogramowanie do pracy w wirtualnych zespołach, tworzymy strategię promocji pracy zespołowej w organizacji.
  Z nami wdrożysz synchroniczne szkolenia e-learningowe (webinary, warsztaty online) w firmie. Dobierzemy oprogramowanie i przeszkolimy trenerów wewnętrznych.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekosankt.pl »

  Przedsiębiorstwom brakuje wiedzy o ochronie środowiska
  Za naruszanie przepisów ochrony środowiska można narazić firmę na duże wydatki związane z zaległymi opłatami środowiskowymi czy kosztami napraw szkód ekologicznych.

  Przedsiębiorcy mają wiele obowiązków wynikających z różnych ustaw związanych z ochroną środowiska. Muszą obliczać opłaty środowiskowe oraz produktowe, składać odpowiednie raporty w urzędach marszałkowskich i w inspektoratach ochrony środowiska. Do tego dochodzą jeszcze obowiązki w zakresie naprawy wyrządzonej szkody w środowisku,np. w przypadku wycieku paliwa do rzeki lub gleby. Większe zakłady przemysłowe zdają sobie z tego sprawę i zatrudniają ekspertów ochrony środowiska lub korzystają z konsultacji zewnętrznych firm. Wiele mniejszych i średnich firm nie może jednak liczyć na pomoc specjalistów i nie radzi sobie z przepisami ekologicznymi. Tymczasem zgodnie z ustawą z 13 kwietnia 2007 r. o zapobieganiu szkodom w środowisku i ich naprawie (Dz. U. Nr 75, poz. 493 z późn. zm.) przedsiębiorcy odpowiadają nie tylko za katastrofy ekologiczne. Obowiązek naprawienia wyrządzonej środowisku szkody może powstać nawet wtedy, gdy na terenie, gdzie prowadzona jest działalność, zmniejszy się populacja ptaków lub zostaną zniszczone chronione gatunki roślin.
  Wystarczy, że firma posiada służbowy samochód. Wówczas emitowane są do atmosfery zanieczyszczenia.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Edukacyjny Rynku Kapitałowego Maklers »

  SERK Maklers zajmuje się szeroko pojętą edukacją na rynku kapitałowym. Naszą specjalnością są pomoce w nauce na egzamin maklerski, egzamin na doradcę inwestycyjnego i egzamin na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Pomagamy m.in. przez kurs maklerski, webinary, pakiety do samodzielnej nauki, testy maklerskie online, darmowe materiały. Dodatkowo - dla firm przygotowaliśmy szkolenie z zakresu zarządzania ryzykiem, dla osób zainteresowanych tematyką finansów - szkolenia z zakresu finansów osobistych, forexa, itp. Naszą misją jest podniesienie poziomu edukacji finansowej polskiego społeczeństwa.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi »

  DlaMózgu.pl- oferuje wiele możliwości trenowania pamięci, a także doskonalenia logicznego myślenia. Z nami poznasz tajniki zapamiętywania i nauki poprzez: gry logiczne online, ćwiczenia na koncentrację uwagi oraz różnorodne ćwiczenia na pamięć. Budowa mózgu przestanie być tajemnicą, a mnemotechniki udoskonalą Twoją pamięć! Warto inwestować w swój umysł i rozwijać możliwości kreatywnego myślenia. Jeżeli jesteś zainteresowany wirtualnym treningiem umysłu to jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • E learning »

  Specjalizujemy się w szeroko zakrojonych działaniach związanych z nowoczesną edukacją – zajmujemy się między innymi projektowaniem oraz przygotowywaniem platform e-learningowych do nauki przez Internet, oferujemy szeroki wybór materiałów edukacyjnych, w tym e-zeszyty do ćwiczeń, e-podręczniki, prowadzimy cyfryzację materiałów dydaktycznych oraz oferujemy też profesjonalne doradztwo oraz usługi IT. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji!

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Webcast, Webinar. Platforma do transmisji internetowej w firmie. »

  Webcast, Webinar. Platforma do transmisji internetowej w firmie. Platforma GI Webcast pozwala na profesjonalne przeprowadzenie transmisji internetowej ze szkolenia, debaty czy promocji nowych usług dla klienta. Wideo w firmowej komunikacji to przyszłość i recepta na rosnące koszta organizacji imprez masowych.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż permanentny Poznań »

  Na stronie www.kursy.com.pl mogą Państwo zapoznać się z oferowanymi przez naszą firmę kursami dbania o wygląd zewnętrzny - urodę. Specjalnością naszej szkoły jest nauka makijażu permanentnego, dbania o rzęsy oraz brwi. Zajęcia prowadzone są w komfortowym budynku w Poznaniu. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • DlaMózgu - ćwiczenia na pamięć »

  Najnowsze informacje na blogu serwisu Dla Mózgu. Poznaj ciekawe techniki pamięciowe, trenuj poprzez gry logiczne online. Serwis promonuje również skuteczne ćwiczenia na pamięć, ćwiczenia na koncentrację, tajniki inteligencji i logiki. Tutaj można dowiedzieć się, jak się szybko uczyć! Blog pozwala śledzić najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Z naszym serwisem bez problemu zdasz testy na aplikację radcowską! »

  Każdy prawnik wie, że testy na aplikacje 2012 są bardzo trudne. Dlatego wiele osób szuka kolejnych technik na przygotowanie się do niego. Świeżo powstały portal Ipso-Iuro umożliwia naukę do testów prawniczych bez konieczności wychodzenia z domu. Po zalogowaniu się na stronie, można wykonać testy na kilku poziomach trudności. Bazują one na obowiazujących wymaganiach potrzebnych do zaliczenia testów na aplikację online. Na stronie można ściągnąć bezpłatnie akty prawne. Na witrynie udostępnione są ustawy w formie dźwiękowej, dzięki któremu można przetestować ten rodzaj przyswajania sobie wiedzy. W zakładce "O serwisie" można zapoznać się ze szczegółowymi zasadami korzystania z serwisu.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp przez internet »

  Zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń bhp przez internet. Jest to nowoczesna metoda na szybkie zdybcie wymaganych wiadomości. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z nami. Dzięki wykorzystaniu platformy e-learningowej wszystkie szkolenia bhp prowadzone są w pełni profesjonalny sposób. Szkolenia są przeznaczone zarówno dla pracowników jaki i pracodawców.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Białystok »

  To, ze języki obce przydają się nie tylko na wyjazdach zagranicznych wiedzą wszyscy. Niestety nie wszyscy znają języki obce, co utrudnia to porozumiewanie się z obcokrajowcami. Nic jednaj straconego, są firmy, które świadczą usługę tłumaczenia. Uznaną i jedną z najlepszych są Języki Świata. Firma ta świadczy usługi tłumaczeń, nauki języków i inne związane z tą branżą. O jakości nauczania w tej szkole świadczą setki zadowolonych klientów. Znajdź się w śród nich także Ty.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bespoke | Kursy Języka Angielskiego »

  Porządnie obstalowany garnitur starcza na lata – w Bespoke uważamy, że podobnie jest z nauką języków. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów i metodyków pozwala nam dobrać formę, tryb i metodę szkoleń do konkretnych potrzeb firm i poszczególnych słuchaczy.

  Lubimy nasz fach i wiemy, że można go porządnie wykonywać tylko dzięki indywidualnemu podejściu. Oferujemy ogólne i wyspecjalizowane zajęcia, na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno w siedzibie zamawiającej firmy, w naszych salach lekcyjnych, jak i za pośrednictwem internetu.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: ELearning

ELearning - nowa strona:

Adres: